Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

+8
btflwolf4eto
justwannabeone
JoInT{}MaNia4ka
djeni
Thэ Dark Girl
agressivebitch
Miss Inтerpol ^.^
Butterfly
12 posters
Go down
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Нед Дек 04, 2011 4:31 pm
Коментари по фика може да пишете тук! smile
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Пон Дек 05, 2011 8:47 pm
~ Аз ли ще съм първата или може би единствената, която ще напише коментар?
Хм, хм, да видим. Честно казано трудно забелязвам грешки, може би трябва да са толкова очевидни, че да ми извадят очите. Та, относно историята - интересно начало, описания имаше, което е наистина рядко срещано в днешно време. Но беше прекалено кратко. Това да не би да беше първа глава или може би само анотацията? Не знам, не мога да преценя точно сега дали ще е нещо различно. За начало добре, да се надяваме, че по - натам не се превръща в типичната изтъркана СасуСаку история. Успех ^^ ~
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Вто Дек 06, 2011 11:04 pm
хареса ми , но и на мен ми се вижда кратко..
Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 242502
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Сря Дек 07, 2011 9:03 am
Абе, отказах се да пиша коментари по много причини, които не искам да излагам сега. Не му е мястото, нито времето, но твоето "произведение" определено ме провокира да напиша този коментар!

Скъпо момиче, чувала ли си някога за плагиатстване и крадене на чуждо творчество????? Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 519416 Това го казвам с чиста съвест и се допълвам, че това, което си написала и си представила за свое, всъщност не е ТВОЕ!

Ясно?!

Бясна съм, че можеш така да се подиграеш с хората, които влизат тук и предоставят опитите си в писането, а ти се опираш на чужди лаври. Може би нямаше да обърна внимание на това, докато не отпечата втория пост и резюмето си. По принцип подобен род резюмета не ми допадат - автора не е редактор, нито издател, който трябва да рекламира книгата. От теб се иска да пишеш, а не да правиш резюмета. И всъщност то те издаде. Да го видим как е:

Младата и красива Сакура Харуно никога не е мислила, че баща й я е обещал на най-богатия жених само, за да може да си плати дълговете. Тя трябва да се съгласи на брак с мистериозния лорд Учиха, който след един пожар в замъка си е принуден да крие лицето си под маска. Сакура обаче обича друг …

А сега ще пусна едно друго резюме от една моя книга, която събираше прах доста време:

Младата и красива Ирайн Флеминг никога не е мислила, че баща й я е обещал на най-богатия жених само, за да може да си плати дълговете. Тя трябва да се съгласи на брак с мистериозния лорд Сакстън, който след един пожар в замъка си е принуден да крие лицето си под маска. Ирайн обаче обича друг …

Книгата се казва "Роза през зимата" и е на Катлийн Удиуиз. Четох я, когато бях малка, на 14 и се вълнувах страшно много от секс, хм... Помислих си, че ако си копирала резюмето няма страшно, но като се поразрових в текста открих много смущаващи прилики, а именно:

Ирайн беше притиснала слепоочието си към хладната рамка на прозореца и с широко отворени очи гледаше през стъклото. Още преди нощта да се спусне, бяха придошли облаци, които скриваха зад нежния си воал лицето на мътната луна. Хилядите светлини на Лондон хвърляха кехлибарено сияние над тъмните силуети на къщите. Заваля лек дъждец и светлините в далечината отслабнаха, докато накрая само възлестите, оголени клони на дъбовете останаха да се виждат пред конюшнята. Извън очертанията на къщата не беше възможно да се различат никакви силуети, никакъв признак на живот. Ирайн отърка чело в гладката повърхност на дървото, като че ли с това можеше да намали объркването, което цареше у нея. Беше благодарна, че лорд Сакстън още не беше се върнал, тъй като не знаеше дали ще съумее да прикрие възбудата си.

Дъхът й замъгляваше ромбовидните стъкла на прозореца и препречваше погледа й към света навън. Полуядосана, полунедоволна, тя се извърна и придърпа меката сатенена роба по-плътно около тялото си, за да се предпази от студа. В търсене на топлина тя се отправи към камината и се отпусна на едно ниско столче. Всички свещи в стаята бяха угасени, с изключение на една, която стоеше върху скрина до леглото.

Слабата свещ и танцуващите пламъци в камината потапяха стаята в мека, златиста светлина, която удължаваше и изкривяваше сенките.

След като се освободи от напрежението на изминалия ден, Ирайн почувства тежка умора. Мислите й не преставаха да препускат. Надигаха се като вълните на разпенен и неудържим прибой.

Естествено имената са разместени, както и в оригинала всъщност не е Париж, а Лондон. Каквото и да е, това е чиста гавра с мен като фик-модератор и с хората, които четат тук. Не мисля да копирам цялото съдържание, но то е 1:1 с книгата на Удиуиз и мога да уверя всеки един в това...

Темата ти с фика ще бъде заключена от мен! И ако мислиш, че не съм права, по всяко време можеш да ми пишеш лично съобщение! Още веднъж повтарям, че това е гавра!

Предлагам да се извиниш на всички тук, които са се излъгали да ти пишат коментари!
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Сря Дек 07, 2011 7:58 pm
Аз тъкмо си мислех да кажа, че началото ми напомня на книгата "Красавицата и звярът" от Вероника Хол.
И там, както и тук, главният герой е обезобразен, принуден да крие лицето и белезите по тялото си.
Не знам дали точно така ще бъде и тук, но наистина, най - малкото, можеш поне да се опиташ да бъдеш оригинална.
Да крадеш идеите и писанията на други автори ни най - малко няма да ти помогне да напишеш интересно четиво.
Грешки имаше, да, но те не са най - лошото.
Мисля, че ако искаш хората да харесват писането ти, трябва да започнеш нещо, измислено от самата ТЕБ!
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 1:30 am
Мен не ме ядоса краденето на друга идея. Авторите са ограничени, защото идеите са малко и всеки ги копира, я от гледане на филм, я от четене на книга. Особено в писането на фенфикшън е особено опасно да не направиш така, че сюжета да е клиширан и да избягаш от сянката на анимето. Не стига, че е поредната Сасу-Саку история, ами всяка дума и всяко изречение е копи-пейстнато от споменатата книга. И не каква да е книга на някой си неизвестен автор, а на Удиуиз, която се смята за най-продаван автор на любовни романи в периода на деветдесетте години. Най-малко девойката трябва да се засрами от поведението си!

Грешки и аз забелязах, разбира се, но не ми се коментираха...

Всеки може да вземе идеята от някоя книга или филм, или аниме... Само за сравнение ще кажа, че и аз имам обезобразен мъжки персонаж в "Кървава роза", където Савелий Тихонов е ветеран от войната в Афганистан. В "Дъжд" пък харесах идеята с отвличането в един друг фенфикшън, който така и не прочетох докрая, защото автора се отказа да го преведе. Наложи се сама да си измисля сюжет, само и само да видя историята докрая. Басът между момичетата от "Седем дни" ми дойде от филма "Секс игри". А в "Безцветна целувка" отделните сюжетни линии са откраднати от тук - от там и също са клиширани. Не ме е срам да си го призная...

Но момичето не само е взело идеята от въпросната книга, ами е копирало целият текст от Удиуиз и само сменило имената. Това се води престъпление и в Америка би могла да отговаря за постъпката си със законови последствия... Нарочно не изтрих темата й, за да могат всички да видят до къде е стигнала тя, само за да привлече вниманието ни! Повече няма какво да добавя!

Моля всички сегашни и бъдещи автори да не се опитват да плагиатстват по този начин! В никакъв случай това няма да им донесе дивиденти, нито пък някой бурно ще ги аплодира!!! Нека бъдат сигурни, че в мое лице ще намерят солидна стена за подобен род деяния!

Слава богу, че навреме открих измамата и лъжата на потребителката излезе наяве!
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 3:22 pm
Фикчето е наистина много хубаво. Малко хора могат да пишат, така че да те накарат да почувстваш това което преживяват героите и по мое мнение ти го правиш. Нямам търпение за следващата глава. Пожелавам ти много муза и успех! smile
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 4:16 pm
Хаха, това е смешно.
Но тази книга я има в нета и смятам да я прочета. Извинете ме ;)
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 5:29 pm
djeni написа:Фикчето е наистина много хубаво. Малко хора могат да пишат, така че да те накарат да почувстваш това което преживяват героите и по мое мнение ти го правиш. Нямам търпение за следващата глава. Пожелавам ти много муза и успех! smile

Не искам да бъда груба, ама ти коментарите четеш ли??? Не разбра ли, че това не е авторска творба, а жалка кражба?
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 5:41 pm
justwannabeone написа:
djeni написа:Фикчето е наистина много хубаво. Малко хора могат да пишат, така че да те накарат да почувстваш това което преживяват героите и по мое мнение ти го правиш. Нямам търпение за следващата глава. Пожелавам ти много муза и успех! smile

Не искам да бъда груба, ама ти коментарите четеш ли??? Не разбра ли, че това не е авторска творба, а жалка кражба?


Остави детето, не виждаш ли, че е само на 14?!?!? Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 787605
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 5:54 pm
Да, може би трябваше да се досетя за това... Но може би имаше и нещо общо с факта, че Катлийн Удиуиз ми е изключително неприятна авторка, та превъзнасянето на момичето малко ме подтикна... Така де, добре, че някой се е усетил навреме. Това не е единственото плагиатство в този форум, до колкото помня. Предишното доста далече стигна преди някой да забележи.
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 6:11 pm
justwannabeone, някои четат книги заради секса, в което няма лошо. Повечето такива момичета и дами на средна възраст не могат да се похвалят с богат, сексуален живот и обикновено запълват празнините, като четат Удиуиз, Нора Робъртс, Сандра Браун и всички подобни, хм...

Авторката, предполагам, явно прекалено много се е захласнала по "Роза през зимата" и е решила да изглежда "оригинална", без да знае, че се е оляла страшно много! И изобщо толкова ме е яд, че си нямате на представа какво ми е в момента.

Да се подиграе така с нас, с хора, които се мъчим да пишем и наистина да бъдем оригинални!

На авторката препоръчвам книгата "Шана" на същата Удиуиз в две книги. Прелива от секс на всяка втора страница! Но да не пуска такива кражби тук...

На JoInT{}MaNia4ka казвам: Дес, не я чети! Не си заслужава загубата на време! Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 242502

На justwannabeone: Бих искала да разбера коя е другата кражба и защо аз не знам за нея? Моля те пиши ми с лично съобщение, за да доизясним този въпрос!

На djeni: Момичето ми, недей чака повече глави от фикчето. Заключих темата и авторката няма да може да пуска крадено творчество тук. Ще се радвам, ако напише нещо наистина свое и би трябвало и ти да се радваш на това, нали? smile
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 6:24 pm
С удоволствие, но в "контакти" виждам само скайпа ти... Не знам защо се получава така?
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Чет Дек 08, 2011 6:31 pm
Промених настройките си! Изглежда съм отбелязала да не получавам лични съобщения от други потребители, а само от модератори! Направих го преди време, когато тук имаше голям скандал за една творба и мислех изобщо да не се вясвам във форума...

Можеш вече да ми пишеш! smile
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Пет Дек 09, 2011 3:28 am
Едва ли ще чета "Шана", но "Роза през зимата" ще погледна със сигурност. Просто любопитство. Но ако се окаже същата боза, както в една друга книга, където бях изкала негативен коментар... Просто не знам... Народа ще ме убие...
Дори ме накараха да постна един невъобразимо голям коментар, който сигурно ще породи вражда.
avatar
btflwolf4eto
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 14
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Пон Дек 26, 2011 9:05 pm
Добре разбрахме,че момичето е взело всичко от тази книга, която споменахте,но защо да заключвате темата още на първата глава. От къде да знаете, може просто да е взела само това, а да продължи историята по съвсем друг начин. Нека да и дадем възможност да се поправи, а не да я скастряме още в началото. Макар да мисля, че момичето се уплаши и надали ще продължи да пише. Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 787605
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Пон Дек 26, 2011 10:25 pm
Аз пък се учудих на добре изпозлваните слова в текстта. Още повече ми направи впечатление това - - > ''Ммм..какво мислите? Please Look!... Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 242502 '' . Защо, ще питаш, какво мислят читателите, ако нямаш задна мисъл. Още когато прочетох това, си казах - няма начин, нещо не ми харесва. И ако Мария не беше изяснила проблема, сто на сто щях да си изкажа мнението, което щеше да включва и известна доза негативизъм. Иначе браво за плагиатсвото, моите адмираций. Какво по - хубаво да кажа.

btflwolf4eto - Деси, защо искаш да продължи? Само заради това Ммм..какво мислите?, трябва да й се забрани. Тези неини думи, говорят за самодоволство и удовлетворение. Т.е тя не се срамува от постъпката си, напротив щастлива е. Кой не е изпозлвал чужди идеи, но пък баж да си копира и то едно към едно...? Напълно съгласна съм да копира някой научни данни или факти, но това е книга с описания и история, в която няма въобще нищо научно. Разгневена съм. А, аз си мсилех, че в този форум има качествени хора, които са точни. Бошлав работа.

Миме, книгата Шана, а? О да... Това е за мен.
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Вто Дек 27, 2011 1:46 am
btflwolf4eto написа:Добре разбрахме,че момичето е взело всичко от тази книга, която споменахте,но защо да заключвате темата още на първата глава. От къде да знаете, може просто да е взела само това, а да продължи историята по съвсем друг начин. Нека да и дадем възможност да се поправи, а не да я скастряме още в началото. Макар да мисля, че момичето се уплаши и надали ще продължи да пише. Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 787605

Защо заключих темата с краденото творчество на въпросната авторка?

Защото бе гавра с всички, които творят и създават нещо свое без значение дали е добре или зле... Защото бе подигравка с онези, които ще кажат: "Брей, колко хубаво, давай нататък! Искам още!" и така нататък... Защото въпросната "авторка" дори не се бе постарала да вмъкне между всичките откраднати изречения някое свое, пък дори да не е хубаво като копираните... Защото, както спомена liuba4e, е задала съвсем наглия въпрос: "Ммм, какво мислите?", като предварително е знаела какви ще са коментарите, ако никой не я уличи в лъжа... Защото тук е ФИК-раздел и е свободна територия за лично творчество, а не такова, което си взела от първата блудкава секс-книга, която вероятно се харесва на малки и незрели момичета...

Оставих коментарната тема незаключена с надежда дамата да поднесе извинения или дори да обясни поведението си, вместо това няколко дни след като се разкри наглата й постъпка, я видях без да искам сред потребителите във форума. Видя заключеният си "разказ" и се изнесе без да възроптае или да изрази възмущение. Това съвсем я уличава колко виновна се чувства, защото ако бях на нейно място (примерно!) и се чувствах несправедливо обвинена, щях да тръгна да се защитавам, да побеснея или дори да изнеса въпроса до админа на форума! Но дамата не го е направила... Значи е виновна по всички параграфи. Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 787605

А ако толкова много ви се чете такова нещо, съгласна съм да отворя тема с примерно заглавие "Изгарящ огън"(SasuSaku) и текст като този:

Сакура се сви. Ръцете му се плъзнаха по раменете й и се насочиха към връзките на пелерината й.
— Разрешавате ли? — попита Саске и гласът му, макар и мек, сякаш изпълни всеки ъгъл в килията. Саске взе мълчанието й за съгласие. Всеки мускул в нея се напрегна, когато пръстите му развързаха копринените връзки. Той й свали наметката — а Сакура изживя един тежък миг на съжаление. Така грижливо планираната атака бе потънала в една непредвидена буря. Но тя и сега не можеше още да си представи какви поражения нанасяше на сетивата на затворника присъствието й в килията му. Наистина тъмночервената рокля, с която бе облечена, бе доста семпла, но това само подчертаваше в изключителна степен красотата й. Защото така тя самата бе божествено украшение, рядкото бижу, а това от своя страна превръщаше роклята в повече от дреха: в произведение на изкуството. Стегнатият корсет над широкополата й рокля даваше представа за това колко тясна бе всъщност талията й, а същевременно разкриваше през дълбокото деколте гърдите й, които тя смело бе изложила на показ. В златната светлина на лоената свещ кожата на Сакура проблясваше стегната и топла като сатен.
Саске стоеше плътно до нея, дъхът леко галеше косите й. Времето отлиташе на безмълвните си криле, а Саске все още не я докосваше. Близостта му заплашваше да я задуши. Дъхът с мирис на бренди проникваше в съзнанието й, тя усещаше очите си да шарят по тялото му. Ако тази среща не се дължеше на притесненото й положение, тя отдавна вече щеше да е избягала, с все сили трябваше да се пребори с порива просто да си тръгне. Това, че трябваше да се изложи така на показ пред този мъж, я изпълваше с болезнено възмущение. Но в края на краищата и Сакура бе като баща си: голяма печалба бе заложена на карта и затова търпението, решителността и хитростта й нямаха граници.

Имената са сменени с Рурк и Шана от книгата "Шана" на Удиуиз и всеки може да я изтегли от нета, за да я прочете, ако иска. Аз, за съжаление или не, предпочитам да прочета разказ със сюжет, в който да има повече от два главни героя, съответно мъж и жена, и много повече от това как се гонят около леглото! Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 242502
LolliPoP
LolliPoP
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Коноха
Рожден ден : 29.03.1993
Години : 31
Мнения : 176
Дата на рег. : 22.01.2010

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Вто Дек 27, 2011 2:17 am
Е България.... КАто те мързи да мислиш какво да напишеш що пък да не си гепнеш... За съжаление не съм чела книката,но ми запрелича много на Фантона... Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 787605 Глупово от моя странна ама не обичам да чета книги преливащи от .... Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 490642 Доста се подразник след като прочетох коментарите и разбрах,че е крадено всъщност,а не и малко нейно. Сиг съм,че много от авторките тук не са спали с дни от страх,че МУЗАТА им се изчезне. (както аз например това ми е 2 ден без качеснвен сън)
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Съб Яну 14, 2012 5:02 pm
Прочетох доста от коментарите и съм убедена в това че останалите потребители,които пишат във форума са прави,не само на тази ''изториика'' се спрях да коментирам по този начин,още много други фикове са копирани с може би малко преработки,но пак крадени идеи лично аз съм против това Sasusaku - Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари 12694
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Съб Яну 14, 2012 6:34 pm
Факт е, че повечето истории не са сто процента авторски, но както често се споменава - вече почти всичко е заето, изписано, измислено. Идеята е в това как ти сам ще развиеш историята си. Естествено, че се взимат елементи от сериали, анимета и книги...
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Сря Яну 25, 2012 3:50 pm
justwannabeone написа:Факт е, че повечето истории не са сто процента авторски, но както често се споменава - вече почти всичко е заето, изписано, измислено. Идеята е в това как ти сам ще развиеш историята си. Естествено, че се взимат елементи от сериали, анимета и книги...

В случая тя е взела всичко от книгата(както каза Мария, а аз и вярвам) и я е пейстнала като нейно творение.Това е незаконно.! WTF
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Сря Яну 25, 2012 5:22 pm
Ааааам... Коментарът ми не се отнасяше за копираната история, а за констатацията, че повечето истории са копирани от някъде. Аз подкрепих мнозинството, ако си чела предишните постове, та... така. '' WTF ''
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Сря Яну 25, 2012 5:31 pm
Ами...да.Нали се сещаш за:

Здравейте.Аз съм ******** от ******* на ******.
Бийп бийп бийп.
-Ах този глупав будилник.Кой го е сложил тук.А,чакай сетих се аз!

Това е дошло от хубав фик,който много хора са прекопирали и той е станал...поредния.
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Сря Яну 25, 2012 6:05 pm
Ами... да! Една реплика не прави целия фик копиран. Нещо... бъркаш термините... А и, както казах, че се е споменало вече, повечето неща се вече заети, няма какво да се измисли и за това хората копират части, като все пак съумяват да развият историята по собствен начин. Мисля, че не е редно да отсъждаш така, преди да си направила опит да пишеш (освен ако не си. Тогава не взимай това под внимание). Повярвай ми, нещата изглеждат по друг начин, когато започнеш да търсиш идеи.
Sponsored content

red Re: Синя луна [SasuSaku] ---> Коментари

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите