Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

България

+8
streleca_stz
agressivebitch
Lost November
Chris
Little Weezy
`Melody
-*-What The Hell-*-
LeDerp
12 posters
Go down
LeDerp
LeDerp
Състезател
Състезател
Male
От : Шумен
Рожден ден : 29.01.1994
Години : 30
Мнения : 1181
Дата на рег. : 03.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, Naruto, Bleach, Hellsing

red България

Нед Мар 18, 2012 9:23 am
First topic message reminder :

България - Page 2 3627433n

България - Page 2 3627447u


Последната промяна е направена от LeDerp на Пет Мар 30, 2012 11:38 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

liuba4e
Състезател
Състезател
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: България

Пон Мар 26, 2012 2:20 pm
xxavatarxx написа:Не че нещо, но това че на теб не ти харесва, не означава че песента е тъпа ... нормално е ако не слушаш този стил да не ти харесват и песните ... сеедно аз да не слушам рок, ама половината песни от тела да са ми рок ... нормално, че повечето рок песни няма да ми харесват ... може да има и такива дето ще ми харесат ... но няма да са всички ... или пък дори и да слушаш пак например рок ... не означава че всички рок песни ги харесвам ...


Не исках, един вид да налагам мнението си. Просто на евровизия имаше толкова много таланти, които бяха далеч по - добри от Десислава и Софи Маринова. Съгласи се, че ако Лили Иванова ( каквато ще да е) беше на евровизия, България би се гордяла хиляда пъти повече. Мислиш ли, че поп фолка е по -добър от естрадната музика? А и погледни текстта. Самият факт, че е толкова монотонна и скучна е показен. 50% от писалите тук, че им харесва са го направили, за да изглеждат... мили и така сякаш се гордеят от тази песен. А и въпросът ми е, защо изпълнител като Лили Иванова не се е появила на евровизия? Защото уважава себе си и знае, че времето й е изтекло, ала тези двете... винаги ще си останат... Иначе да, аз слушам рок и съм доволна от него, но харесвам и поп - фолка. В него има много добри песни, които заслужават своето внимание, но тази песен на Софи Маринова не заслужава и капка от всичкото.
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: България

Пон Мар 26, 2012 5:45 pm
Десислава е много добра певица ... по-добра е от Софито, но Софито не е измислила тя текста ... на нея и го пишат и тя само го пее ... не можеш да кажеш, че не го изпява добре ... Лили Иванова, наистина си е старичка ... мисля че е време на по-младата генерация да се даде шанс ...
ByNbOn4iTy
ByNbOn4iTy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 18.03.1997
Години : 27
Мнения : 88
Дата на рег. : 05.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa Maid-sama!; Naruto; Hakuouki; Kuroshitsuji; Darker Than Black; Fullmetal Alchemist; D Gray Man;

red Re: България

Пон Юли 23, 2012 2:06 am
вярно че и през миналите години БГ не се представяхме много добре ама тва сега беше направо излагация.... не че имам нещо против ромите но като я пуснаха тая на eurovision все едно казваме че България е ромска страна... доста разочароващо България - Page 2 92217
Sponsored content

red Re: България

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите