Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

първото ви аниме

+25
CrAzY bOy *-*
IVE-STORM(bg)
No Pain, No Game
Butterfly
Lifeholic
mariqvladi
Mаdneѕѕ
Wiksityy
`Melody
Thэ Dark Girl
Charlliee
ANIME-MASTER
-*-What The Hell-*-
alinkaa98
Аллiie ™
kiki_chan
Dj-Enigma
~Vindicator~
chizuru77
Mega Pwn!
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Lost November
Lubomir98
Rushster
sekai
29 posters
Go down
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red първото ви аниме

Нед Мар 18, 2012 5:45 pm
First topic message reminder :

Едва ли, когато сте се родили, сте седнали пред компа и сте зазяпали някое аниме. :wth:
Какво ви накара да видите и харесате аниме жанра, на който повечето хора се присмиват (защото нищо не разбират) първото ви аниме - Page 2 92217
Аз например не правих разлика между Япония и Китай преди да ми стане любопитно и да започна да гледам първото си аниме D. Gray Man.
То промени живота ми към по-добро! първото ви аниме - Page 2 124364
От тогава станах аниме фен.
А вие как станахте почитатели на Японският жанр? първото ви аниме - Page 2 631890


Последната промяна е направена от sekai на Сря Юни 06, 2012 10:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: първото ви аниме

Пон Мар 25, 2013 10:22 pm
DragonballZ,ама не го следях (бях на 5 г.,а те го даваха по немския канал RTL ,който ме запозна и с Digimon,и Pokemon дори :D),иначе първото,което съзнателно изгледах,беше Samurai 7 (бях на 12 г.) и тога'а мно'о ме разочарова края,да си призная :D
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: първото ви аниме

Сря Юни 12, 2013 6:23 pm
мисле, че Yu-hi-oh..., но официално казвам, че Naruto ми е първотоdoh
CrAzY bOy *-*
CrAzY bOy *-*
Модератор
Модератор
Male
От : *****
Рожден ден : 14.09.1999
Години : 24
Мнения : 103
Дата на рег. : 26.08.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuden|Death Note|D -gray man|Fairy Tail|Sword Art Online|

red първото ви аниме?

Пон Сеп 09, 2013 10:51 am
ами .. когато видях наруто по jetix хДД :D :D когато бях на 5 :) :haha:
Miku56
Miku56
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : anime world
Рожден ден : 19.10.2000
Години : 23
Мнения : 34
Дата на рег. : 23.11.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail,Vampire Knight ,Death note,Naruto,Bleach,Shugo chara, K-ON,Black Rock Shooter,THARKER THAN BLACK,D.Gray-man,Kuroshitsuji,Fruit Basket

red Re: първото ви аниме

Пон Дек 09, 2013 1:50 pm
моето първо аниме беше D.Gray-man ..... както си сменях програмите на тв-то и попаднах на него стана ми интересно и оттогава се зарибих :)
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: първото ви аниме

Пон Дек 09, 2013 4:28 pm
О! О! Това беше Akira. Тогава бях малък келеш на 2 или 3 г. и го гледах видеокасета в къщи ( някой ми я беше дал ). Тогава не наричах аниметата "аниме" ами "онези хубаво нарисуваните анимации" ( Да! Тъпо! Но пък какво очаквате от някакво малко кретенче?!  първото ви аниме - Page 2 787605  ).
yanie-chan
yanie-chan
Прохождащо
Прохождащо
Female
Мнения : 13
Дата на рег. : 13.12.2013

red Re: първото ви аниме

Нед Дек 15, 2013 11:30 am
Помня, че като по-малка гледах Сейлър Муун по телевизията и бях доста зарибена. Гледах също Наруто, Шаман Кинг и Покемон, които ги даваха по Джетикс, но тогава не знаех, че са анимета. След като се бях разровила за Наруто из нета разбрах, че е аниме и след време гледах първото си - Zero no Tsukaima. "Принцеса Мононоке" също го гледах отдавна и много го бях харесала та дори съм го гледала доста пъти.
avatar
mimoza55
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Рожден ден : 05.05.2001
Години : 22
Мнения : 24
Дата на рег. : 06.12.2014

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Fairy Tail, FMA, FMA: Brotherhood

red Re: първото ви аниме

Съб Дек 06, 2014 6:59 pm
[b]първото аниме което гледах беше fullmetal alchemist но тогава изобщо не бях чувала думата аниме и съответно не знаех че това детско е беше такъв жанр ..... но след 2-3 год. една приятелка ме пита дали гледам анимета и аз й казах че не и ми каза да гледам fullmeta alchemist .....аз и казах че сам го гледала ...........от тогава започнах да ги гледам (а преди ги мислех за много тъпи)...след това Fairy Tail първото ви аниме - Page 2 787605 първото ви аниме - Page 2 787605 първото ви аниме - Page 2 242502 първото ви аниме - Page 2 242502 първото ви аниме - Page 2 631890
Sponsored content

red Re: първото ви аниме

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите