Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Каква е главната цел в живота ви?

Сря Апр 25, 2012 10:09 pm
Гледах, че имало такава тема, но била хвърлена в кошчето, а всъщност темата е много хубава и съществена.Реших да направя нова и много моля, нека НЕ СЕ повтаря спора от миналата тема.

По същество:
Каква е вашата цел.Нещото, което сънувате, за което работите/ учите, стараете се толкова много/.Какво искате да постигнете в този живот.За какво се борите?
Какво ви дърпа напред и ви дава сили, когато сте рухнали?


Нека започна аз.Моята цел е да стана ветеринар.Изпитвам огромна обич към животните, още от 4-годишна съм си обещала това (въпреки, че тогава не бях много на ясно, какво точно искам!), все още го искам и за това уча.Не бих искала да се занимавам с нещо, което не харесвам и за което не съм мечтала.
Ами вие..?
мирчету
мирчету
Редовен
Редовен
Female
От : варна
Рожден ден : 15.11.1998
Години : 25
Мнения : 713
Дата на рег. : 04.06.2009

red Re: Каква е главната цел в живота ви?

Съб Май 12, 2012 8:36 pm
Ayy взела си ми мечтата ;рр И аз така от малка искам да помагам на животните, искам да стана ветеринар. Вече зависи как ще потръгнат нещата в училище :) А ако не се получи ще работя нещо друго свързано с животни :) Вчера се разхождах в морската и видях кученце с каишка което се луташе... опитах се да го извикам при мен, но то не дойде. След като отидох на кучешката алея разбрах, че това кученце всъщност е изгубено и собствениците му го търсят... 1 час го търсих, но не го намерих :( Каква е главната цел в живота ви? 4485
Мечтата ми е да си имам къща с голям двор и кученце :) Тъй като живеем в апартамент и нашите не ми дават да гледам нищо :(
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Каква е главната цел в живота ви?

Съб Юни 23, 2012 7:29 pm
Незнам Каква е главната цел в живота ви? 787605


Последната промяна е направена от sekai на Нед Окт 07, 2012 3:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Каква е главната цел в живота ви?

Съб Юни 23, 2012 10:10 pm
Моите така наречени цели и мечти постоянно се изменят, а и попринцип се научих да не си правя големи планове за бъдещето, схеми и прочие, тъй като винаги се провалят или биват заместени с други, както казах първоначално.

Попринцип съм човек, който се интересува почти от всичко, но съм и непостоянна, което ми играе лоша шега. Затова когато искам нещо, просто действам на момента с каквото мога и разполагам, за да го постигна/получа. Знам, че ако започна с плановете, само докато ги измисля и се реша да ги осъшествя вече няма да искам това, за което съм се борила до преди време. Има и друго, понякога колкото повече се стараеш и впрягаш, толкова по-кралски се самопрецакваш.
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: Каква е главната цел в живота ви?

Вто Юли 03, 2012 11:48 pm
Моята цел - искам да пътувам, да стана екскурзовод, а дай боже и турагенция да си отворя. За това й уча. Като допълнение към това бих искала да имам някой до себе си, на който да държа и разчитам, и накрая да създам семейство.
А какво ме дърпа напред, когато рухна? Ами, може би семейството, целите ми и малко или много - приятелите ми. А й все пак живота е даден за да се живее, без значение през какви трудности преминава човек, всичко е временно. smile
humanotic
humanotic
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 18.01.1994
Години : 30
Мнения : 107
Дата на рег. : 09.08.2012

red Re: Каква е главната цел в живота ви?

Нед Окт 07, 2012 2:32 pm
За момента да уча в UK. Това е сигурно, но за друго не мога да кажа понеже непрекъснато ми хрумват всякакви глупости.
Sponsored content

red Re: Каква е главната цел в живота ви?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите