Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
linlee2260
linlee2260
Новородено
Новородено
Female
От : stara zagora
Рожден ден : 10.03.1997
Години : 27
Мнения : 3
Дата на рег. : 20.08.2012

red коментари: Каква е целта ти? [по Наруто]

Съб Дек 29, 2012 9:00 pm
ето тук може да пишете коментари
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари: Каква е целта ти? [по Наруто]

Пон Дек 31, 2012 2:34 am
Историята ми харесва и ще я следя. Харесва ми начинът по който си характеризирала Сакура, доста различен образ си й дала в сравнение с други фикове и това ми допада че няма да е ''слабачката'' или ''лиглата''. Надявам се да ме изненадаш и с образите на другите герои, а относно въпросът ти СасуСаку, ИтаСаку или ДейСаку, точен отговор не мога да дам. СасуСаку е .. обичайното така да кажа, целия форум е пълен с тяхни фикове, но аз нямам нищо против тях и с удоволствие си ги чета .. ИтаСаку ще ми е доста интересно, но искам да има любовен триъгълник по възможност .. но и екшън! А за ДейСаку ... да това ще е доста интересно, попринцип такова нещо не бих прочела, но каквото и да избереш ще е добре стига да дадеш добър образ и описания на героите и ситуациите. Успех!
avatar
Dredewey
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Своге
Мнения : 15
Дата на рег. : 03.08.2014

red Re: коментари: Каква е целта ти? [по Наруто]

Нед Авг 03, 2014 9:51 pm
Наистина интересен фик,сега започвам да го чета но много ми харесва всичко в фика :)
Sowan
Sowan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Русе
Рожден ден : 12.08.2000
Години : 23
Мнения : 43
Дата на рег. : 16.06.2014

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto ; Death Note; Bleach; B-Gata H-Key; Itazura na Kiss; Pandora Hearts; Zero no Tsukaima; Darker Than Black; Fairy Tail; Kaze no Stigma; Special A; Shugo Chara; Elemental Gelade; Myself Yourself; Vampire Knight Naruto Shippuuden; Fairy Tail High School of Death и мн др

red Re: коментари: Каква е целта ти? [по Наруто]

Съб Авг 09, 2014 9:02 pm
Hara написа:Историята ми харесва и ще я следя. Харесва ми начинът по който си характеризирала Сакура, доста различен образ си й дала в сравнение с други фикове и това ми допада че няма да е ''слабачката'' или ''лиглата''. Надявам се да ме изненадаш и с образите на другите герои, а относно въпросът ти СасуСаку, ИтаСаку или ДейСаку, точен отговор не мога да дам. СасуСаку е .. обичайното така да кажа, целия форум е пълен с тяхни фикове, но аз нямам нищо против тях и с удоволствие си ги чета .. ИтаСаку ще ми е доста интересно, но искам да има любовен триъгълник по възможност .. но и екшън! А за ДейСаку ... да това ще е доста интересно, попринцип такова нещо не бих прочела, но каквото и да избереш ще е добре стига да дадеш добър образ и описания на героите и ситуациите. Успех!
Съгласна съм..От мен се следи
ren_145
ren_145
Новородено
Новородено
Male
От : feari teil
Рожден ден : 20.06.1999
Години : 24
Мнения : 1
Дата на рег. : 04.02.2015

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: kami-sama hajimemashita;kuroshitsuji;fairy tail

red Re: коментари: Каква е целта ти? [по Наруто]

Сря Фев 04, 2015 9:16 pm
Много ми хареса историята и това,че най накрая мога да видя Сакура силна,умела и по-важното не припадаща по Саске.
steli.trifonova
steli.trifonova
Новородено
Новородено
Female
От : Стара Загора
Рожден ден : 10.03.1997
Години : 27
Мнения : 1
Дата на рег. : 05.01.2018

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: коментари: Каква е целта ти? [по Наруто]

Пет Яну 05, 2018 1:24 pm
Здравейте фенове на фика "Каква е целта ти? [по Наруто]" аз съм собственика на профил: linlee2260. Тъй като съм си забравила парола и изобщо всичко по стария профил смятам скоро да продължа фика и да обновя старата глава затова очакайте скоро продължение...  И също така извинявайте за тооолкова дългото чакане😘
Sponsored content

red Re: коментари: Каква е целта ти? [по Наруто]

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите