Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Sowan
Sowan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Русе
Рожден ден : 12.08.2000
Години : 23
Мнения : 43
Дата на рег. : 16.06.2014

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto ; Death Note; Bleach; B-Gata H-Key; Itazura na Kiss; Pandora Hearts; Zero no Tsukaima; Darker Than Black; Fairy Tail; Kaze no Stigma; Special A; Shugo Chara; Elemental Gelade; Myself Yourself; Vampire Knight Naruto Shippuuden; Fairy Tail High School of Death и мн др

red Помощ!(Аниме)

Чет Юли 17, 2014 12:51 pm
От няколко дни вече ми е тъпо.Имам чувството че готините анимета съм ги изгледала вече.Ако може някой да ми каже някое аниме с хубави илюстрации...(предпочитам романтика )моля да каже
christian_otaku
christian_otaku
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Добрич
Мнения : 70
Дата на рег. : 27.09.2013

red Re: Помощ!(Аниме)

Пет Юли 18, 2014 12:44 am
хм, може и да успея да ти помогна, но няма да е лошо да си дадеш анимелист-а или нещо такова...
на първо време ми хрумва най-вече Eureka 7 като чуя романтика и хубави илюстрации (но може и да си го гледала).. просто трябва да си го намериш в HD и гарантирам, че ще ти хареса поне заради романтиката (мисля, че Еурека и Рентон са най-сладките евър xD)..

edit: пък и като погледна към любимите ти анимета, Eureka 7 е перфектното за теб ;)
Sowan
Sowan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Русе
Рожден ден : 12.08.2000
Години : 23
Мнения : 43
Дата на рег. : 16.06.2014

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto ; Death Note; Bleach; B-Gata H-Key; Itazura na Kiss; Pandora Hearts; Zero no Tsukaima; Darker Than Black; Fairy Tail; Kaze no Stigma; Special A; Shugo Chara; Elemental Gelade; Myself Yourself; Vampire Knight Naruto Shippuuden; Fairy Tail High School of Death и мн др

red Re: Помощ!(Аниме)

Пет Юли 18, 2014 12:57 pm
Tnx
Mallkia
Mallkia
Новородено
Новородено
Female
От : София
Рожден ден : 26.03.1993
Години : 31
Мнения : 4
Дата на рег. : 20.07.2014

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Помощ!(Аниме)

Нед Юли 20, 2014 9:15 pm
Ако горовим за романтика наското гледах "Say i love you" и ми хареса добре е нарисувано и е интересно.
Sowan
Sowan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Русе
Рожден ден : 12.08.2000
Години : 23
Мнения : 43
Дата на рег. : 16.06.2014

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto ; Death Note; Bleach; B-Gata H-Key; Itazura na Kiss; Pandora Hearts; Zero no Tsukaima; Darker Than Black; Fairy Tail; Kaze no Stigma; Special A; Shugo Chara; Elemental Gelade; Myself Yourself; Vampire Knight Naruto Shippuuden; Fairy Tail High School of Death и мн др

red Re: Помощ!(Аниме)

Съб Авг 09, 2014 8:17 pm
ще го погледна благодаря  smile 
Sponsored content

red Re: Помощ!(Аниме)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите