Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
SsmokerR_In_Chains
Новородено
Новородено
Мнения : 2
Дата на рег. : 20.03.2015

red She's only one.💖💞

Вто Окт 20, 2015 10:53 pm
Въведение: Елена - младо момиче на 19 години, с рижава, дълга коса и сини очи, се запознава с 1 година по-голямо момче от нея, който ѝ става най-близък приятел,а в течение на времето,ѝ става гадже. Елена е била тормозена непрекъснато от бившият си приятел, и Рен (момчето е от Hell girl, няма да го играя както в анимето.), случайно го открива, пребивайки го. Рен е на 19 години. Висок е и има черна коса.


Първа част
"Среща в парка"

Елена стоеше в необичайно късно време в паркът, лежейки на една от пейките и пушеше. От време на време се заиграваше със запалката, която бе в ръката ѝ. Стройно и високо момче се разхождаше в парка и случайно мина покрай нея.
-Какво прави толкова малко момиче като теб, по това време навън?" - попита той, вдигайки вежда учудено. Елена се стресна, но се обърна към него и му отговори спокойно.
-Пуши..? - след като бе изхвърлила цигарата си му се усмихна леко. Рен се поогледа, но след това върна погледа си на нея, оглеждайки я от глава до пети.
-мога ли да седна до теб? -попита той в очакване на отговор.
Елена кимна, изправи се в седнало положение и му направи място. Той отново я позагледа и я попита
-А мога ли да знам името ти?
Елена го погледна и се усмихна мило
-Казвам се Елена, приятно ми е...
Рен отвърна на усмивката ѝ
-А... На колко си?
-На 19, а ти?
-Нима си на 19? - попита Рен учудено. - изглеждаш ми по-малка..
Елена се усмихна и не каза нищо.. Просто замълча. (ъм, в момента съм парцал, така че утре новата част 😂☺)
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите