Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
M@Ni@k@
M@Ni@k@
Зарибен
Зарибен
Male
От : Варна
Рожден ден : 26.11.1996
Години : 27
Мнения : 356
Дата на рег. : 17.01.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: H.O.T.D, Elfen Lied. Bleach. Fairy Tail

red Истината за Ино и Сакура

Вто Сеп 01, 2009 10:08 pm
Беше 10 часа сутринта.Сакура още спеше,докато по вратата не се затропа.
-Сигурно е Наруто.Ще почака.
-Измърмори тя и продължи спането.Но човекът отвън опорстваше.
-Сакура чан!Излез веднага!Имам да ти казвам нещо важно!
-Коя си ти?-Заинтересува се Сакура.
-Аз съм!Ино!Не идвам за да ти се карам или нещо такова... -Увери я Ино, но самата тя беше притеснена от това,което трябваше да каже.
-Добре,Ино...Сега идвам.Само спри да удряш вратата,че като знам силата,с която тегли шута на Наруто,не ми се иска да стане същото с врата ми!
-Засмя се розовокосото момиче.Днес не знаеше какво й става,държейки се така приятелски със съперник.След минути вече беше събрала косата си на конска опашка и облякла едно кимоно.Готова за слушане.
-Казвай!Цялата съм в слух!-Подкани розовото черешовото цветче бялото.
-Ами...Виж...-Започна притеснено момичето Яманака-Снощи видях,че косата ми придобива оранжев цвят.-Тя пусна косата си и Сакура ясно видя този цвят на места.Синеоката тийнейджърка усети празния поглед на зеленооката върху себе си.
-Това ли е!?
-Не...Естествено,че не!-Отговори светкавично русокосата.
-Показах я на майка ми и тя каза,че може би е от пубертета и тези работи.Не разбирала много от това.Но аз упорствах,упорствах и най-накрая научих истината в която,по дяволите,Саки чан,участваш ти!
-Саки чан...Ти да не си пияна?
-Не...Естествено,че не!
-До-о-обре,нататък?-Попита вече изнервената "Саки чан".
-Снощи леля ми разказа за това изменение.И твоята коса го има.Направено ни е нещо,когато сме се родили.Били сме...
-Да бе!Ти не си една от Харуно!Ти си Яманака!-Закрещя Сакура.
-Но...Истината е там,че,когато сме се родили вашите и нашите,по-точно майка ти и баща ни не са можели да гледат две деца,за това са ни разделили.Ти при вашите,аз при нашите...Оказа се,че след толкова много години,майка ми ми е била леля,а баща ми чичо.Щях да убия някого,когато разбрах.Освен това...Направена ни е трансформация,когато сме се родили.Били сме срам за клана,заради цветовете на очите и косите ни. Баща ни е крещял,че са ни сменили,но се оказва,че не са.С кръвен тест.После са накарали една жена,добра във вечните техники,да ни промени.Ние никога нямало да се разбираме,да не се познаем,че сме роднини и това до край.Накрая разбирам това от майка ми,която ми е леля,разкрещявам се на бащата,който ми е чичо,виждам се с братовчеди,които са и твои и тайно подражавам на сестра си,която обича момчето,което и аз.
-Имаш грешка.-Усмихна се червеното черешово цветче.-Аз не съм влюбена вече в него.Той ми изигра доста номера.И това,че ще отиде при Орочимару ме отблъсна още повече.Разкарах го от мислите си.Знаеш ли,по-силна си от мен,Ино кун!
-"Кун"?
-Да,за скъп приятел или момче.-Каза едното момиче.Но,виждайки странния и празен поглед на сестра й тя веднага каза-Не,имам предвид-скъпа приятелка,сестра,която е силна повече от момче!...-След няколко минути мълчание,за да си вземат глътка въздух от всичко,Сакура продължи.-Може да си измислим обичаи на клана.Ние сме неговите последни избранници,така да кажем.
-Да!-Засмя се за сестрата на огненото цвете Сакура.-Когато косата ми стане напълно рижава...Всъщност,ела до магазинчето,да питам леля как са истинските ни имена! -Истински имена?Леле... Когато те пристигнаха при магазинчето и я попитаха,жената веднага отговори.
-Ти,с розовата косичка,се казваш "Сакуя",или "Саку",а ти Ино,"Кагамине".
-Много благодаря!Майка ще се шашне,когато разбере!
-Да,Сакуя чан!Всъщност искам да я опозная.Докато сме били малки,сме били заедно!До около почти една година.
-Да,Кагамине!Сега,ще ти дам няколко облекла,типични за клана.
-Интересно е,как аз имам техника за прехвърляне на съзнание,а ти не!
-И за това ще питаме,спокойно,Кагаме чан!
-"Сакуя" звучи много по-добре.Ако продължат да те наричат Сакура...
-Просто и смени физиономията!-Засмяха се момичетата в един глас.
-И сега говорим от един и същи глас.Не идвай ти у нас!Работа си имаме,дрехи ний ще взимаме!




Фикчето не е мое намерих го в нета Сакура - Истината за Ино и Сакура 617815 Но ако сте го сложили изтриите ми темата просто не го видях никъде :)
Amu-chan
Amu-chan
Побъркан
Побъркан
Female
От : Балчик
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 24
Мнения : 3618
Дата на рег. : 26.05.2008

red Re: Истината за Ино и Сакура

Сря Сеп 02, 2009 10:25 am
Якоо, постни още.
M@Ni@k@
M@Ni@k@
Зарибен
Зарибен
Male
От : Варна
Рожден ден : 26.11.1996
Години : 27
Мнения : 356
Дата на рег. : 17.01.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: H.O.T.D, Elfen Lied. Bleach. Fairy Tail

red Re: Истината за Ино и Сакура

Сря Сеп 02, 2009 12:31 pm
Там където го намерих няма повече Сакура - Истината за Ино и Сакура 659188 Сакура - Истината за Ино и Сакура 659188 Сакура - Истината за Ино и Сакура 659188
Amu-chan
Amu-chan
Побъркан
Побъркан
Female
От : Балчик
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 24
Мнения : 3618
Дата на рег. : 26.05.2008

red Re: Истината за Ино и Сакура

Сря Сеп 02, 2009 12:52 pm
Еехх,жалко Сакура - Истината за Ино и Сакура 659188 Сакура - Истината за Ино и Сакура 4485
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Истината за Ино и Сакура

Пон Сеп 28, 2009 2:40 am
Готино признавам си.
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Истината за Ино и Сакура

Сря Фев 17, 2010 3:03 pm
Биво си го... Сакура - Истината за Ино и Сакура 811726 Сакура - Истината за Ино и Сакура 811726 Сакура - Истината за Ино и Сакура 811726
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Истината за Ино и Сакура

Съб Фев 20, 2010 8:54 pm
srta6no e supersko Сакура - Истината за Ино и Сакура 949973 Сакура - Истината за Ино и Сакура 64681 Сакура - Истината за Ино и Сакура 949973
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Истината за Ино и Сакура

Пон Фев 22, 2010 2:53 pm
Готино Сакура - Истината за Ино и Сакура 787605 Сакура - Истината за Ино и Сакура 787605 Сакура - Истината за Ино и Сакура 787605
Bloody_Merry
Bloody_Merry
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Селото скрито в боклука
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 92
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: Истината за Ино и Сакура

Вто Мар 02, 2010 9:49 pm
Първоначално като прочетох заглавието първата ми мисъл беше - Е, сега ако не ги направят обратни, ще си прережа вените!!!... Ами, жалко за това, че не се обратни и за мен и вените ми. Идеята иначе е интересна. Хареса ми.
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Истината за Ино и Сакура

Сря Мар 10, 2010 9:34 pm
мн гадно че няма друга глава за превеждане ама моляте пробвай се да я продължиш по свой си начим щото много е яка главата и идеята за фика Сакура - Истината за Ино и Сакура 787605 Сакура - Истината за Ино и Сакура 811726 Сакура - Истината за Ино и Сакура 811726 Сакура - Истината за Ино и Сакура 811726 Сакура - Истината за Ино и Сакура 787605
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Истината за Ино и Сакура

Сря Мар 10, 2010 9:45 pm
Готино е :bravo: Опитай се да продължиш фика по свой начин, защото идеята е добра и има бъдеще star Сакура - Истината за Ино и Сакура 787605
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Истината за Ино и Сакура

Сря Мар 10, 2010 9:51 pm
да яко е! опитай се Сакура - Истината за Ино и Сакура 153877
Sponsored content

red Re: Истината за Ино и Сакура

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите