Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
did0nka
did0nka
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : ПlewЕн*
Рожден ден : 22.02.1996
Години : 28
Мнения : 21
Дата на рег. : 12.09.2009

red SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S )

Съб Апр 03, 2010 10:49 pm
Глава 1*
Първа Среща

За пръв път се наемам да пиша каквото и да е било и сигурно не се е получило много добре, но мисля че вие бихте преценили най-добре! Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 376805


Дзърр.. Дзъррр ..
- Ммм.. ах .. АЛО? .. мммм още 5 минутки Наруто .. КАКВООО 8:00 ?! ОО НЕ УСПАЛА СЪМ СЕ ! – сепна се розовокоската,затвори телефона и бързо изтича в банята,изми зъбите си и чевръсто мина с розовия гребен през косата си.Пъргаво заприпка към гардероба си и извади любимата си мини рокличка с голямо деколте и след миг вече беше облечена.Грабна чантичката си,обу високите токчета и отпраши със „скоростта на светлината” към училище.Не след дълго [на половината път някъде] се сети , че е забравила да заключи, спря се и нервно с пръсти се заигра с кичур коса, докато мислеше какво да прави.

- Да се върна ли да заключа или да не се връщам и да се моля някой психар да не се промъкне у нас и да .. – мислеше си на глас тя,когато някой я прекъсна.

- Ей ти с розовото нещо на главата, какво правиш по това време на деня сама насред пътя? – попита я с насмешка висок чернокос красавец.
- Моля?! .. Първо не ме познаваш,че да ме питаш каквото и да е било и второ, това розово нещо на главата ми се нарича КОСА, трето аз съм Сакура и се успах и..

- Стига стига, май не трябваше да те питам. – прекъсна я отново непознатия.

- Както и да е бързам, така че ЧАО! – ядосано смъмли Сакура.

Обърна му гръб и отпраши бясно напред.Момчето остана с учудена,но някак си весела физиономия и си каза:
- Странно момиче.. не казах името си дори ..

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
В час по нинджуцу.

Какаши сенсей тъкмо привършваше последната техника,която се опитваше да покаже на буйните си ученици, когато вратата се отвори и чернокосия красавец влезна.

- Сенсей аз.. може ли да остана в час?

- Разбира се, Саске-кун сядай на последната маса.

Момчето поклати глава в знак на благодарност и с няколко небрежни и бързи крачки се добра до чина си и седна.Никой от учениците не беше изненадан от бързото котешко прелитане на хубавеца, тъй като той беше НАЙ – ДОБРИЯ НИНДЖА ( Е освен фенклуба му от побърканите му съученички,които не изпускаха възможността всяка секунда да го дзяпат с влажните си кравешки очи xD ).Минаха се 2-3 минути и Гаара от страната на пясъка реши да попита:

- Какаши сенсей, кога ще се появи новия ученик?

- О ами аз.. днес една черна котка ми мина пътя и аз такова ..

- ПАК ИЗЛЪГАХТЕ!! НАПЪЛНО СТЕ ЗАБРАВИЛИ ЗА НЕГО НАЛИ?! – избухна целия клас.

- Тихо тихо .Ей сега ще проверя дали е в учителската стая и ще се върнем. – заяви Какаши и излезна

Не след дълго, доволен, с мазна усмивка под маската си, Какаши-сенсей се върна и заяви:

- Моля, посрещнете новото ни попълнение Сакура Харуно.

Сакура влезе с високо вдигната глава, като че ли всички бяха под нивото й.Попринцип тя не бе толкова надута, всъщност беше едно много лъчезарно момиче, но вмомента бе малко изнервена от случката насред пътя и от незаключеният и апартамент.. ( сещате се за кф0 стаа въпр0с ;д )
Всички ахнаха от изумление ( и от 0ще нещ0 ;pp )

- Сакура, моля представи се с няколко изречения. – доволен от себе си добави Какаши.

- Няма нужда.Аз мога сам да ви я представя!Това е моята най-добра приятелка от детство Сакура.Като малка много обичаше да ме пип.. – Наруто бе прекъснат от внезапният удар на Сакура по главата му.
Целия клас избухна в див смях.Саске най-после вдигна зантересован поглед и какво да види – момичето с розовото нещо на главата, взело надмощие над безпоощният му приятел ( :Д:Д:Д )

„От сега нататък имам предчувствието,че само интересни неща ще ми се случват” – помисли си той.

Всички гледаха с още по изумлени погледи красивото същество отсреща им.Гаара беше доста впечатлен също.Бутна Неджи и му подшушна:

- А си мислехме,че е някой задръстен, а то се оказа..Хем момиче, хем красиво и хем буйно :P .. Точно по мой вкус.

- Кхъмм Кхъъммм.. такамм .. Мога и сама да се представя Наруто-кун!! Здравейте, казвам се Сакура Харуно и съм на 16 години.Живея сама в моята малка гарсионера.Обичам своите приятели и моя най-любим цвят – РОЗОВОО !!


Последната промяна е направена от did0nka на Вто Апр 06, 2010 8:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
did0nka
did0nka
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : ПlewЕн*
Рожден ден : 22.02.1996
Години : 28
Мнения : 21
Дата на рег. : 12.09.2009

red Re: SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S )

Вто Апр 06, 2010 2:57 pm
` - Здравейте, казвам се Сакура Харуно и съм на 16 години.Живея сама в моята малка гарсионера.Обичам своите приятели и моя най-любим цвят – РОЗОВОО !! `


Всички много се изкефиха на странното представяне, особено частта с любимия цвят.Дори Саске се засмя.Смехът му бе като на агънце ( разбира се,че не в буквалния смисъл.. да не почнахте да си представяте агънца :Д:Д) Целият клас замлъкна и само неговия смях се чуваше.Тогава Сакура забеляза чии е притежателя този сладък смях и за нейна изненада – беше на дразнителят по рано! Само като си припомни набързо в главата какво се случи по – рано, цялата почервеня.За да прикрие този срам и все пак да не й тежи на съвестта, несъзнателно се изцепи:

- Ей ти дразнителя от по-рано сега на любимия ми цвят ли се присмиваш?!

- Аз ли съм дразнител..? Не знам кой ме нападна с обясненията си за не знам си какво .. ! – отвърна Саске.

- Не отговаряй на въпроса ми с въпрос !!

- Достатъчно.Сакура ще те помоля да седнеш до него, защото очевидно това е единственото свободно място – каза Какаши.

- Добре, но да знаете , че не знам дали ще мога да го изтърпя цял ден !!

- Хмм.. – погледна я с дяволска усмивка Саске.

Фенките дзяпаха в недоумение Сакура и Саске.Нито една от тях не знаеше,че се познават.И случилото се в часа ги караше да завиждат толкова много,че влажните им кравешки очи се оголемиха още и съвсем заприличаха на крави.Сакура си пое въздух и се запъти бавно към последният чин,където бе Саске. (Не знам на вас дали ви е странно,че седи на последния чин сам,ама както винаги нали трябва един от героите да е някъв важен :Д ..) Докато вървеше към него, тя забеляза как всички я гледат.Видя как Гаара й смигна,как Неджи я гледаше все едно всеки момент ще заспи ( Наруто вече го беше изпреварил :Д ) , как фенките ако имаха шанс щяха да я изкормят.При цялата тази информация, която събра, на Сакура й стана ясно, че дните й в това училище няма да са спокойни.Имаше чувството, че това кратко на вид разстояние ( 6-7 м ) , няма край. Като седна до него издиша успокоително и като, че ли забрави че има дразнител до нея (очевидно бе, че бе изпаднала като нещо в BRB транс.. смисъл все едно я няма) .Той я погледна учуден.Приближи се до лицето й и духна нежно на миглите й.


to be CONTINUED blush
Радвам се адски мн,че ви е харесало и мн мн се извинявам,че са кратки ама музата е на приливи и отливи и ту идва, ту си отива ще се постарая повече обещавам!! Mоже по - късно да го продължа повече, като ми мине главоболието
Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 68766 Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 23388 Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 183921 Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 92289
did0nka
did0nka
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : ПlewЕн*
Рожден ден : 22.02.1996
Години : 28
Мнения : 21
Дата на рег. : 12.09.2009

red Re: SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S )

Вто Апр 06, 2010 7:57 pm
Приближи се до лицето й и духна нежно на миглите й.Лицето й потрепна.Нежна усмивка се
появи наяве,но точно тогава Саске не се сдържа и отново се засмя тъй сладко,че
тя дойде на себе си от своя брб транс (може и да се каже дрямка.. :Д:Д) , и
като го ‘сканира’ хубавоо с големите си бонбонени очички каза:

- Какво подяволите правиш?

- Нищо, с което да те разтройвам!

- Как така „нищо”?! И и .. аз .. не
виждаш ли,че само ме дразниш!!


- Преди малко не изглеждаше така. – заяви със самодоволна усмивка Саске.

- Каквоо? Не не не.. не е вярно. Просто си мислех за.. мислех си за НАРУТО!

- Ха и какво си мислеше за него? – попита с насмешка Саске.

Не е твоя работа! – високомерно изтъкна тя ( или
поне се опитваше да изглежда високомерна ) .

- Тц ако си мислиш, че можеш да ме накараш да ревнувам от Наруто.. а и той ми е приятел и много добре знам кого
харесва! – каза Саске.

- Моля? Аз.. да се опитвам да те карам да ревнуваш! Ха-ха мечтии мечтии. А и
плюс това ..

Звънецът би и Саске офейка нанякъде,затова Сакура не успя да довърши думата си.
Наруто, както винаги не успя да каже НЕ на своята идолка Хината и също офейка нанякъде.Гаара не пропусна възможността да заговори кукла, като Сакура, и ето че някакъв разговор се получи:

- Хей,кво стаа?

- Нищо
малко ми е нервно.. ново училище .. нови приятели ..


- Ахам мн
кофти, разбирам те.Какво ще кажеш да те разведа из училище и да ти покажа тва онова..
?
– каза червенокосия.

- Ок, тъкмо ще се ободря.Наруто офейка нанякъде,
а онзи дразнител..


- Саске –
кун ли имаш предвид? – прекъсна я Гаара – Спокс той винаги е такъв..
богаташче.Но не се заяждай с него ако искаш да си ок защото..


- Защото какво? Ще ме бъсне лимозина ли или кво ха-ха-ха-х-а.. ( :Д:Д )

Гаара се засмя и каза:

- Не знам, незнам.. междодругото аз съм Гаара.


- Ъммм аз съм.. мисля,че много пъти се изрече моето име в часа , ама може и да не си го запомнил , казвам се


- Сакура, знам как се казваш.Запомних го.Ще бъде
много мило от твоя страна ако запомниш и моето име нали? – усмихна й се той.

- Да, а сега къде мислиш да ме заведеш?


ТO BE CONTINUED

Направих разговорът, между Сакура и Гаара малко като Mirc-a :Д , защото мислех, че ще се получи интересно. Ако някой има предложения какво да пиша да ми пише на ЛС (смисъл повече романтика ли, екшън ли ала бала ;Д;Д)
Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 886489 Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 376805 Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 183921 Sasusaku - SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S ) 183921
Sponsored content

red Re: SaSuSaKu*.. ( ExTrEmEly StUpId :S )

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите