Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Историята на Сакура

+19
Little Weezy
loveto_3
goldy1999
miss_kuklA
sasusaku145
sasusaku_girl97
Thэ Dark Girl
..Bunny-By..!!
Miss Inтerpol ^.^
sayuri
Koni_chan
Hermi
`M I N I
KoniTy
Ŧħе_SлladuRчЭ
Lady D
Lover.
Death_Angel
sakura46
23 posters
Go down
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 1:26 am
First topic message reminder :

Така хора тоя път ще направя фика по - хубав от предния които за нищо не ставаше буквално благодаря на beshi за критиките относно предната ми аматиорска изява дано тоя пат по добре да е Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605

Дано ви хареса моят нов фик

Историята на Сакура


Пролог:
В далечната 1680 година в Англия имало един граф на име Хироши Харуно,той имал руса коса и небесно сини очи , сапругата му Изнами Харуно била много красива и имала много добро сърце косата и била червена а очите и биле зелени като тревата .
Не след дълго им се родило прекрасно момиченце то било като ангелче чисто , невинно и красиво ,имало зелените очи на маикаси косата и била бонбонено розова http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
Не след дълго маиката на Сакура Изнами починала ,няколко месеца след това граф Харуно се оженил пак за вдовицата Яманака която имала две дащери Крин и Ино .
Карин била червенокоса с червеникави очи тя носела очила , а наината сестра Ино била блондинка с морско сини очи .
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
След време бащата на Сакура починал , момичето останало само със своята мащеха и своите доведени сестри ,тогава започва и неината
история .


sory ако има грешки Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605

sakura46
Състезател
Състезател
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 8:22 pm
наистина много се извинявам за грешките Сакура - Историята на Сакура - Page 2 886489
Lady D
Голям фен
Голям фен
Мнения : 2126
Дата на рег. : 26.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.grey man,Seikon no Qwaser,FMA,FMA brotherhood;

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 9:17 pm
Е супер НАПРАВО! :lol!: :bravo: :bravo: яко е много!
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 10:38 pm
Добрее... идеята е добра, но нещо не разбрах 1- ва глава. В началото казваш, че са двама братя- Саске и Гаара, но после... "...тримата братя се обърнаха към стълбищтето..." наистина нещо немога да схвана на къде биеш. Сакура - Историята на Сакура - Page 2 376805 Грешките са много, но с времето ще се научиш. Какво друго да кажа освен " Повече писане му е майката" Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605


Последната промяна е направена от f1st1k__ на Съб Апр 10, 2010 6:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 11:58 pm
мхм май и аз ще започна с критиките: Сакура - Историята на Сакура - Page 2 92542
1.МНОГО е късо!
2.Ами ти вместо да описваш героите и после да слагаш картинки ти пишиш цитирам:
Госпожа Харуно (мащехата) показала снимка на графа http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire1/06272008/2/e/f/2/2ef2afa740f640_full.jpg
Ами първо можеше да го опишеш а после да качиш снимка за да придобием някаква представа.
3.Грешки има всеки ги допуска ами мойто решение е да помолиш някой да ти стане редактор а ако имаш то направо си го уволни.
П.П.Не се обиждай в началото на всекиго е трудно от опит го знам.
Ок стига с критиките сега с хвалбите: Сакура - Историята на Сакура - Page 2 242502
1.Добре измислено като пепеляшка ама никой до сега не се бе сетил.Направо е като преразказана приказка(в снисъл без пряка реч де).
2.С твойте грешки за двамата братя дет станаха незнайно как трима много е забавно Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
Ми общо взето е това и не се обиждай на критиките .
Айде касмет занапред ще чакам следващата глава :):
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Съб Апр 10, 2010 12:00 am
опа грешкаа сори Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 ще я оправя защото ще стане много онъркано Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Историята на Сакура

Съб Апр 10, 2010 12:07 am
споко тай стана хем объркано хем забавно например кажи в следващата глава че това е брат им дето е бил някаде на път в чужбина и сега че е пристигнал така ще се разясни и т.н. Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Съб Апр 10, 2010 1:00 am
офф боже мн съм тъпа обаче Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 колко грешки имам само ужъсс Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 мн съм зле Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Историята на Сакура

Съб Апр 10, 2010 6:04 pm
Хубаво е, но не е зле да обърнеш внимание на пунктуационните грешки :o.k.: :bravo:
sasusaku_girl97
sasusaku_girl97
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 14.03.1997
Години : 27
Мнения : 133
Дата на рег. : 13.03.2010

red Re: Историята на Сакура

Съб Апр 10, 2010 6:39 pm
sweet_temari написа:Хубаво е, но не е зле да обърнеш внимание на пунктуационните грешки :o.k.: :bravo:
и аз така мисля, но фика много ми допадна Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Историята на Сакура

Съб Апр 10, 2010 11:09 pm
мхм иначи става Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Нед Апр 11, 2010 1:24 am
скоро пуслам 3 глава Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Любовта

Нед Апр 11, 2010 5:47 pm
благодаря много на Hermi за дето ми стана редактор

надявам се тази глава да ви хареса Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605




Докато Сакура и Саске бяха прегърнъти те се наслаждаваха един на друг. Колкото и да се опитваше, Саске не можеше да я отблъсне, не и сега, когато тя толкова страдаше .

Докато граф Наруто се беше излегнал в своята стая , която беше наел в гостилницата се чудеше каква ще е неговата годеница. Чудеше се, дали изобщо някога би я обикнал. Той мислеше, че ще му е лесно, но не беше така. Той искаше да се влюби истински, беше един мечтател и романтик.

Сакура се успокои , и се отдръпна от Саске, колкото и да и беше приятно в обятията му . Саске се загледа в нея и за пореден път бе поразен от нейната красота. Той искаше по някъкъв начин да я развесели, затова хвана нейната малка ръчичка и я поведе на някаде . Сакура не знаеше къде я води, но с радост тръгна с него. Когато той беше около нея, тя се чувстваше спокоина и защитена, както никога до сега . Те излязоха от двореца, а тя продължаваше да се чуди къде я води, но все пак му вярваше, затова просто се усмихна леко . Накрая стигнаха до една беседка. Тя беше покрита с различни красиви цветя, които се простираха над и около нея. Няколко метра по нататък имаше река над която се изливаше водопад . Сакура разгледа това място и много 'и хареса. Беше просто великолепно! Докато тя се радваше на това райско място, Саске я наблюдаваше с голямо желане. За него, тя не беше някоя лигла, която търси изгода от него, не, тя наистина не беше такава, това го знеше много добре . Саске се усети, че е потънал много в своите мисли затова я попита :
- Харесва ли ти това място?
Сакура се стрестна от внезапния му въпрос, но отговори. Каза му, че по-красиво място от това не е виждала . Саске забеляза, че тя се усмихва и че нейните очи блещукат като пламаче на свещ . Чернокоското се усмихна изведнъж, голяма рядкост за него по принцип. Тои се почувства истински щаслив щом я видя така да се усмихва .
Докато те бяха там, на беседката мащехата 'и и кралят се чудеха къде може да е принц Саске . Мащехата на Сакура разговаряше с краля и му се усмихваше мазно, постоянно хвалеше двете си дъщери Карин и Ино. Кралят поиска да се запознае с дъщерите 'и и затова тя ги извика . След запознанството си с дащерите на госпожа Харуно, той си помисли че те са добра партия за синовете му . При Саске и Сакура всичко беше спокойно Саске се сети за ловната хижа която той беше открил като малък. Тя беше необитаема вече. Беше станало много късно, затова той реши че ще пренущуват там. Попита Сакура дали иска и тя прие. Празненството свърши и всички си тръгнаха включително Карин Ино и маика им . Сакура следваше Саске, които незнаино защо, се усмихваше. Това много заинтригува Сакура и за това тя го попита защо се усмихва. Неговия отговор беше за нея доста шокиращ и в същото време доста странен. Той и беше отговорил че просто е бил радостен че е с нея във момента, а тя се беше изчервила като домат. (един от доматите на Саске хД ) На Саске му харесваше, че я е накарал да се изчерви толкова. Според него тя беше много сладка така . Не след дълго те пристигнаха в хижата. Тя не беше голяма, беше скромна и това си имаше своите недостатъци. Имаше само едно легло, което беше спалня. Хубавото беше че има камина. Саске каза, че ще запали камината. Сакура видя, че има едно легло и попита къде ще спи а на Саске му стана смешно. При това много, не само че беше почервеняла като презрял домат, ами и заекваше! Той започна да се смее. Сакура разбира се много се подразни и го попита защо се хили така истерично, а той 'и каза, защото била като заекващ домат . Когато се упокои, Саске и каза, че той ще спи на земята, а тя на леглото. На Саске неочаквано много му се прииска да я целуне и да я опсипва с милувки. Странното беше, че за Сакура се отнасяше същото, но внезапно я попъплиха студени вълни, затова и тръгна към камината, но се подхлъзна на някаква локва с вода. Саске беше седнал до камината и забеляза водата, но тъкмо когато казваше " Чаш..." , видя че Сакура падна и то не каде да е ами точно върху него. Саске и Сакура усетиха колко близо са един до друг и се изчервиха . И двамата без да знаят си мислеха едно и също. Искаха да се целунат и то много. Саске не можа да издържи затва впи своите устни в неините. Розовокоската без да му мисли много разтвори устните си в безмълвна покана. Сакура беше опианена от неговите меки и топли устни, както и той от неините. Не си беше представял че ще бъде пленен от едно момиче, това бе момента, в който разбра че я обича . Сакура почувства реакцията ня тялото си, породена от неговата целувка. Огънят тлеещ във кръвта им беше неуписуем. Те се желаеха, както никога преди. Сакура внезапно прекъсна целуваката и попита Саске:
- Какво изпитваш към мен?
Той се усмихна и с най- нежния глас, който Сакура беше чувала някога. Той произнесе думите ' Обичам те ' толкова ясно и естествено, сякаш това бе най- нормалното нещо. Сакура бе чула това което копнееше да чуе и това 'и стигаше. След това се усмихна и му отвърна, че и тя го обича . Огънят тлееше в камината а тяхната любов гореше както слънцето обгаря земята след дъжд с надещдата да я стопли. След всички целувки и прегрътки телата им се сляха. Това, че той бе до нея и я обочаше я направи много щастлива, а Саске беше сякаш в рая. Беше също толкова щастлив колкото и тя . Незнаино кога стана сутрин, Сакура се сбогува със Саске и се прибра в къщи незабеляззано. Явно никой не беше видял че я няма. Сакура легна да поспи още малко, но маика 'и се провика да слезе, защото имали гост, а този гост не бил кой да е, а самият граф Наруто Узумаки, бъдещият 'и съпруг . Сакура се оправи и докато слизаше по стълбите се чудеше кой може да е този гост, а когато слезе и видя графа, замръзна на място .

какво ще стане нататък ще видим в следващата глава Сакура - Историята на Сакура - Page 2 631890 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 631890 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 631890
Koni_chan
Koni_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Някъде,където няма да ме намериш
Рожден ден : 29.11.1999
Години : 24
Мнения : 33
Дата на рег. : 01.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Пон Апр 12, 2010 7:50 am
Главата е супер!Кога ще има още?
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Историята на Сакура

Пон Апр 12, 2010 2:18 pm
Сега беше много по - добре :bravo: Главичката определено ми хареса :bravo: Пускай следващата, да видим какво ще стане Сакура - Историята на Сакура - Page 2 376805
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Пон Апр 12, 2010 4:56 pm
леле супер еееееееееееее :kisss: :kisss: :kisss: :lol!: :lol!: :lol!: исакм ощеееееееее Сакура - Историята на Сакура - Page 2 23388 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 23388 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 23388 :cvir: :cvir: :cvir:
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Сря Апр 14, 2010 5:09 pm
така следващата глава незнам кога ще я пусна защото имам много ангажименти на главата си и съм претрупана когато съм свободна ще я напиша : :o.k.:
sasusaku145
sasusaku145
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Sofia
Рожден ден : 14.12.1995
Години : 28
Мнения : 91
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: Историята на Сакура

Сря Апр 14, 2010 10:21 pm
супер е :bravo: :bravo:
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Съб Апр 17, 2010 11:00 pm
радвам се че ви харесва
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Пон Апр 19, 2010 3:10 pm
Такамз, главичката я пускам аз, дано писателката да не се сърди. Просто няма да мога да сядам на компа, а вия заслужавате да прочетете тва. Грешките в текста ще са от мен, но моля, не ме биите. :lol!:


4 глава : Любовта и Тъгата

Сакура не знаеше какво да каже беше като oнемяла , а мещехата 'и и неините сестри говореха с графа . Сакура беше много изненадана понеже е пристигнал толова бързо, а тя съвсем беше забравила, че ще се жени . Сакура изпита голяма болка, но се пак слезе и се запозна със своя бъдещ сапруг. Сакура разбра, че всъщност той не е лош, но въпреки това тя не го обичаше. За разлика от нея, Ино пък беше впечетлена от него и започваше да завижда на Сакура . Наруто от своя страна също се беше впежетлил от Сакура но не достатъчно, за да я обикне. Той повече харесваше Ино, макар да се женеше за красавица като Сакура.Мислеше, че би било хубаво, Ино да бъде негова годеница .
При Саске всичко беше добре, докато баща му не му съобщи, че иска да го ожени за Карин. Саске не можеше да повярва на чутото от баща си . Гаара от своя страна не обелваше нито една дума. Беше загубил ума и дума, и двамата си мислеха едно и също - "Нека това да е сън"
Саске страдаше, защото знаеше, че ще се ожени за друга, а не за своето малко , крехко и мило черешово цветче и че също така и тя щеше да се омъжи за друг, не за него .
Искаше му се да извика, да удари дори да убие някого, за да изскара целия си яд. Много го болеше. Гаара беше в шок, още не можеше да повярва, че неговата Карин, не ще бъде негова никога , а така копнеше за нея! Да бъде само за него и за никои друг . След тази новина дойде и друга също така потресаваща. Кралят съобщи, че не само Саске ще се жени, но и Гаара не за кой да е, а за самата Ино. Гаара едва издържа тези думи. Не стига, че неговата любима няма да е негова, а и той самия трябваше да се ожени. Кралят им заяви,че ще прати писмо на майка им, за да 'и съобщи, че иска нейните дъщери да се омъжат за синовете му.
Сакура беше поставила фалшива усмивка на лицето си, но вътре в нея беше буря. Такова страдание изпитваше, толкова изгарящо и непоносимо, което я изгаряше до основи. Ино от своя страна все повече се сближаваше с графа. Беше и много приятно с него, също както и на него. Вечерта в имението Харуно, всичко беше спокоино. Всички бяха по своите легла и сънуваха. Единствените будни бяха Ино и Наруто .
Ино слезе в хола и седна до камината на един диван. Беше се загледала в огъня и мислеше за Наруто. Чудеше се, защо не може да спре да мисли за него. Толкова се бе увлякла, че не забеляза идващия Наруто. Той сложи ръката си на рамото 'и и отначало тя се стъписа, но после се успокои като видя кой я изстръгва от мислите 'и. След като се успокои те започнаха да си говорят.
- Съжелявам, че те стреснах, не исках.- прошепна тихо Наруто.
- Няма нищо, а ти какво правиш тук защо не спиш ?- попита го любопитни тя.
-Ами не ми се спи, затова дойдох тук, но както виждам ти също не можеш да заспиш, прав ли съм ?
- Да, очевидно е- засмя се тихичко тя.
- А, аз забравих да те попитам, за какво се беше замислила толкова, че да не забележиш че съм дошъл , и защо се изчервяваш ?
- Ами ... а...з ... аз такова, аз тайна е не мога да ти кажа .
- Добре както искаш, но да знаеш, че наистина много те харесвам- намигна 'и ухилено той.
- Ами аз също- изчерви се тя със сведена глава и поглед, забит в коленете.
И така те двамата малко, по-малко започваха да се влюбват един в друг. На двамата им се доспа и тъкмо, когато ставаха от дивана, Наруто залитна и се озова върху Ино .
И двамата бяха с широко отворени очи, но накрая Наруто не се сдържа и я целуна. Ино не знаеше какво да направи. Беше в шок, но се отдаде на момента . Целувката беше неуписуемо следка. Езиците им се вплеуха в буен танц, показващ жаждата им за още. Когато я спряха и двамата дишаха тежко, а сърцето им туптеше оглушително в ушите. Накрая тя се усмели и заговори:
- Защо го направи ?
-Нали ти казах, много те харесвам и знаеш ли, дори мисля, че се влюбвам в теб- смънка засрамено той, а учите ми се зачервиха още повече.
Ино беше поразена, но не след дълго тя не идържа и му заяви:
- Нали питаше за какво си мисля?
- Да
- Ами ще ти кажа. Мислех си за теб и знаеш ли, и аз мисля като теб, че се влюбвам .
Наруто много се зарадва и я хвана за ръката, заведе я в своята стая и започнаха да се целуват страстно.Накрая се сляха с цялата любов която имаха .
През това време, Сакура се събуди и започна да плаче. Не се сдържа и излезе от имението. Отиде при беседката, която Саске 'и показа .
Саске не можеше да заспи, затова се запъти към неговото място, което само той и неговото черешово цветче знаят. Искаше просто да се потопи в спомените си за нея, за последен път, преди негова жена да стане Карин. Сакура беше пристигнала и все още плачеше, застанала до реката. През това време Саске също беше близо и когато стигна, той видя Сакура. Също така видя, че лежи и веднага изстича при нея . Саске сложи своята ръка на рамото 'и. Сакура се обърна и го зърна. Бе така прелестен, както винаги. Черната му коса, небрежно щръкнала, сякаш разрошена от лекия вятър, мусколестото му тяло, извивките на бялата му шия, точно както си ги спомняше тя. Вгледа се за миг в устните, който желаеше от толкова време да се впият в нейните и сякаш тръпката живот се върня в нея. Тогава заговори с кадифения си глас, разтапящ и най- железните сърца.
-Мила защо плачеш?
Сакура хлипаики му отговори:
-Защото годеникът ми пристигна днес.
Саске я прегърно, а след това се сети, че и той ще се жени, и че трябва да 'и каже. Незнаеше как да го поднесе по- деликатно и думите сами излязоха от устата му, преди да е успял да ги спре.
- Сакура имам една лоша новина, много лоша.
- Каква, какво е станало, кажи ми?
- Баща ми иска да ме ожени за Карин.
Сакура беше съкрошена, не можеше да повятва на ушите си .Тя го прегърна много силно и заплака още по- отчаяно. Не искаше той да я вижда, че плаче за него, но нямаше сили да се сдържи, не и този път. На Саске му се късаше сърцето да я гледа така. Това толкова чисто и нежно момиче, заслужаваше само щастлива усмивка на розовите си устни, а не мокро от сълзи лице и още по- лошо- разкъсано сърце. Сакура се поуспокои. Ставаше хладно, затова Саске 'и предложи да отидат в хижата и тя се съгласи без много да му мисли. Ако щеше да се раздели със своя любим завинаги, то поне трябваше да изживее всичко отново, макар и за последен път.
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пон Апр 19, 2010 4:03 pm
изобщо не ти се сърдя и сори ако съм ти създала мн работа в редактирането Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Пон Апр 19, 2010 6:07 pm
фика е НЕВЕРОЯТЕН :kisss: :kisss: :kisss:
sasusaku145
sasusaku145
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Sofia
Рожден ден : 14.12.1995
Години : 28
Мнения : 91
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: Историята на Сакура

Сря Апр 21, 2010 12:33 pm
супер е Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
miss_kuklA
miss_kuklA
Състезател
Състезател
Female
От : мястото, където не си ти
Рожден ден : 24.08.1998
Години : 25
Мнения : 1145
Дата на рег. : 16.04.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire knight

red Re: Историята на Сакура

Сря Апр 21, 2010 9:40 pm
Олееее,толкова е яко!!!Я ми кажи-КОГА ЩЕ ПУСКАШ НОВАТА ГЛАВА??? Сакура - Историята на Сакура - Page 2 242502 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 242502 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 242502 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 242502 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 242502 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 242502 :obi4amte: :obi4amte: :obi4amte: :uhaa: :uhaa: :cvir: :cvir: :cvir: Сакура - Историята на Сакура - Page 2 68766 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 68766 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 68766 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 23388 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 23388
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 27
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Историята на Сакура

Сря Апр 21, 2010 10:29 pm
Суперско е Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Кога ще има още, защото наистина е страхотно :kisss:
goldy1999
goldy1999
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : София
Рожден ден : 04.07.1993
Години : 30
Мнения : 37
Дата на рег. : 05.03.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 22, 2010 5:17 pm
Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 838984 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 074 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 856421
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 22, 2010 10:58 pm
хора незнам кога ще я пусна но обещавам да е скоро и мн се радвам че ви харесва Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 787605
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: Историята на Сакура

Нед Май 23, 2010 12:47 pm
- Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 2 811726 ]
Sponsored content

red Re: Историята на Сакура

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите