Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Историята на Сакура

+19
Little Weezy
loveto_3
goldy1999
miss_kuklA
sasusaku145
sasusaku_girl97
Thэ Dark Girl
..Bunny-By..!!
Miss Inтerpol ^.^
sayuri
Koni_chan
Hermi
`M I N I
KoniTy
Ŧħе_SлladuRчЭ
Lady D
Lover.
Death_Angel
sakura46
23 posters
Go down
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 1:26 am
First topic message reminder :

Така хора тоя път ще направя фика по - хубав от предния които за нищо не ставаше буквално благодаря на beshi за критиките относно предната ми аматиорска изява дано тоя пат по добре да е Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605

Дано ви хареса моят нов фик

Историята на Сакура


Пролог:
В далечната 1680 година в Англия имало един граф на име Хироши Харуно,той имал руса коса и небесно сини очи , сапругата му Изнами Харуно била много красива и имала много добро сърце косата и била червена а очите и биле зелени като тревата .
Не след дълго им се родило прекрасно момиченце то било като ангелче чисто , невинно и красиво ,имало зелените очи на маикаси косата и била бонбонено розова http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
Не след дълго маиката на Сакура Изнами починала ,няколко месеца след това граф Харуно се оженил пак за вдовицата Яманака която имала две дащери Крин и Ино .
Карин била червенокоса с червеникави очи тя носела очила , а наината сестра Ино била блондинка с морско сини очи .
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
След време бащата на Сакура починал , момичето останало само със своята мащеха и своите доведени сестри ,тогава започва и неината
история .


sory ако има грешки Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605

sakura46
Състезател
Състезател
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 22, 2010 10:58 pm
хора незнам кога ще я пусна но обещавам да е скоро и мн се радвам че ви харесва Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: Историята на Сакура

Нед Май 23, 2010 12:47 pm
- Сакура - Историята на Сакура - Page 3 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 811726 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 811726 ]
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пет Май 28, 2010 9:53 pm
хехе хора имам добра новина значи започнах да работя по следващата глава Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: Историята на Сакура

Пон Май 31, 2010 12:57 am
давай следващата глава - фикчето е мн оригинално, особенно като история. до сега не бех виждал НАРУТОхПЕПЕЛЯШКА фик Сакура - Историята на Сакура - Page 3 507540 бр бр (bow)
4ere6kata96
4ere6kata96
Любител
Любител
Female
Рожден ден : 19.08.1994
Години : 29
Мнения : 256
Дата на рег. : 05.05.2010

red Re: Историята на Сакура

Пон Май 31, 2010 5:02 pm
Супер е Сакура - Историята на Сакура - Page 3 637210 Веднагически давай още Сакура - Историята на Сакура - Page 3 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 14428 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 704328 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 704328
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Юни 17, 2010 12:39 am
Ето новата главицаа сори за огромното закъснение Сакура - Историята на Сакура - Page 3 886489 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 886489 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 886489 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 886489 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 886489 дано вихареса


5 глава : Изненадите


Нощ пълна с нежност, любов и страст също така с мъка, раздираща сарцата на Сакура и Сасуке .Болеше много от раздялата , но те винаги щяха да се обичат, дори след смърта .
Ино и Наруто знаеха, че ще се разделят, но си обещаха че ще забравят своята любов.
Карин стоеше в своята стая и плачеше за своята първа и единствена любов, нейния огнен принц Гаара .Той седеше в стаята си и мислеше как да бъде заедно със своята червенокоса красавица .
Сакура се прибра в къщи. Не след дълго злобната възрастна Харуно извика нея и графа в трапезарията. След като те бяха вече там госпожа Харуно ги подкани да седнат, за да им каже много важна новина. Тя започна да говори .
- Вече съм решила на коя дата да се ожените.
Розовокосото момиче не можеше да повярва, че толкова бързо е решила датата,
а синеокия красавец от своя страна само сведе поглед .
-Тя ще бъде на 29 август .
Сърцето на черешовото цветче се укокори. Това беше толкова скоро, а тя искаше колкото се може по- далечна да бъде датата на свадбата 'и .
Дните минаваха и всяка секунда беше все по болезнена . Бяха останли само две седмици до свадбата 'и. Черешовият цвят не спираше да плаче и да се моли на господ да и помогне да бъде със своя любим .
Кралят и синовете му бяха на закуска. Младите принцове бяха много омурлушени ,тъжни и унили. а бащата им си се храеше спокойно . След закуската до кралят и неговите синове пристигна покана за сватбата на Сакура. Когато кралят я видя я прочете на синовете си .Сърцето на Саске кървеше от мъка за това излезе навън . На кралят му хрумна да нправят сватбите едновременно ,след това прати телеграма до графиня Харуно . Телеграмата не се забави много. Когато мащехата на Сакура я получи и също както кралят я прочете на глас пред дъщерите си . Когато вишневото цветче чу всичко, което пишеше в телеграмата, тя припадна . Пет минути след това се беше свестила всички я питаха как е и какво и е. Само мащехата 'и стоеше отстрани и гледаше замислено .
Сакура реши да отиде да я прегледа лекар, защото напоследък много и се гадеше и 'и се завиваше свят . Тя отиде на лекар да я прегледа. След цели два часа в който Сакура направи какви ли не, само и само за да угоди на доктора си, той каза:
- Поздравления госпожо вие сте бременна.
Сакура гледаше и не вярваше какво е чула.
Докторът я попита :
- Добре ли сте госпожо?
Розовокосото момиче се стресна малко но му отгоеори :
- Да добре съм много благодаря .
- Боже господи- изрече Сакура тихо . Когато се прибра в къщи тя веднага се качи в стаята си и започна да мисли на глас.
- Какво ще правя ? Как ще го родя ? Ами Саске той трябва да знае за теб бебче .
Докато Саске се разхождаше някакъв човек го спря. Той беше странен, много странен. Имаше голям език , черна коса стигаща до кръстът му, а зъбите му не бяха нормални. Двата му кучешки зъба бяха доста по големи и остри от обикновенните. Очи, които сякаш като хиляди ножове минават през теб, свирепи жадни за кръв , а кожата му бе бяла като снежинка. Дрехата му беше завързана с някакво доста голямо въже, а по ръката му се увиваха змии. Ето какъв беше той http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?src=www
Той спря Саске и започна да говори.
- Я виж ти какво си имаме тук, младият принц Саске Учиха . Какво правиш по това време сам, може някой да те нападне .
- Не ме е страх от нищо. Впрочем ти кой си ?
- Хмм смелчага си значи . Да ти се представя аз съм Орочимаро .
- Добре както и да е махни се от пътя ми защото ми пречиш да мина
- О не,не още не първо мисля да похапна малко.
- За какво подяволите говориш ?
- Говоря за твоята кръв мисля да се нахраня с нея
- Да се нахраниш с нея ? Що за откачалка си ти ?
- Ха-ха-ха-ха не съм откачалка аз съм най лошият ти кошмар момче
- Да направо ме уплаши хаде сега се махни от пътя ми .
- Ти май не ме разбра а ? Аз съм вампир .
Карин тайно беше излязла от имението, за да се срещне с Гаара. По случайност те се видяха на същото място, където Саске и Сакура се виждат . Когато тя пристигна, видя, че той е седнал на полянката и я чака. В този момент той бе толкова сладък и 'и се стори, че можеше вечно да го гледа . Тя най накрая седна до него и го целуна. Той от своя страна и отвърна със същото. Целувките ставаха все по- горещи и по- горещи , като накрая те се сляха един с друг .
Ино беше във ваната си половин час по късно тя излезе от ваната и се запъти към гардетоба си през това време Наруто се беше запътил към стаята и за да говори с нея относно техните чувства . Ино тъкмо беше свалила кърпата от тялото си когато Наруто нахлу без да почука . Когато той влезе остана като замръзен на едно място очите му шатеха из красивото тяло на Ино,а тя от своя страна седеше с ококорени очи . Тя се пресегна да се покрие но не оспя Наруто я беше блъснал на леглото и започнал да я целува тя измежду целувки оспя да кажесамо:
- Не не небива да правим това ти ще се ожениш за сестрами
- Да но аз не я обичам аз обичам теб и само теб
- И аз те обичам Наруто много адски много те обичам
- Тогава нека това което ще направим да е за сбогом
- Добре любов моя
Сакура искаше да подиша чист въздох затова излезе на бълкона като се държеше за корема и говореше на бебето си :
- Ооо дететоми как искам с бащати да сме заедно но съдбата няма да го позволи сълзи се стичаха по нейното красиво и нейно лице тя влезе вътре и легна да спи .
Орочимаро се облизваше и с бавна крачка тръгна към Саске който се опита да го удари понеже вече се беше ядосал с неговите откачени глупости , но не можа да помръдне колкото и да се упитваше все не успяваше . Орочимаро гледаше със злорадна усмивка и започна отново да говори
- Е принце май не можете да мърдате сега вярватя ли че съм вампир
- Добре повярвахти ,но няма да позволя да ме ухапеш
- О такали и какво ще направиш ?

следва продължение :П
Сакура - Историята на Сакура - Page 3 58594
independent_heroine
independent_heroine
Състезател
Състезател
Female
От : ГорнЪъ
Рожден ден : 26.10.1996
Години : 27
Мнения : 1033
Дата на рег. : 08.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Историята на Сакура

Чет Юни 17, 2010 12:48 pm
Много ти е готин фика душаа .. ! Давай следващата !! Xd :;): :;): Сакура - Историята на Сакура - Page 3 394277
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Юни 17, 2010 1:12 pm
Супер фикчее !!!Продължавай в същия дух !!!!!!!!! Сакура - Историята на Сакура - Page 3 637210 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605
ladysakura
ladysakura
Приятел
Приятел
Female
От : София
Рожден ден : 11.03.1998
Години : 26
Мнения : 962
Дата на рег. : 19.09.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, FMA, DGM, KWMS..

red Re: Историята на Сакура

Чет Юни 17, 2010 1:18 pm
На мен лично ми харесва идеята за фика :;): Главичката също беше интересна, но на места имаш малко повторения и грешчици :/: Но прoдължавай с същия дух. Ще чакам следващата главичка с нетърпение ^^. :angel: :bravo: :love: :;): Сакура - Историята на Сакура - Page 3 637210
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Юни 17, 2010 10:16 pm
мм радвам се че ви харесваа Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Юли 08, 2010 12:09 am
6 глава : Край

- Не ме е страх от теб ще те победя !
-Хмм упорит си това мога да ти го призная.
Двамата червенокосци лежаха на тревата и дишаха тежко . Колкото и да се бяха любили искаха още и още макар да бяха уморени.Всякъкви любовни думи си бяха казали,но и те не стигаха за да опишат тяхната любов .
Ино беше в момента на седмото небе . Страстните целувки, които блондинката полушаваше, бяха толкова страстни и греховни, че я караха да изкара животинското в себе си. Наруто все повече се влюбваше и искаше да има синеоката красавица само и единствено за себе си .
Сакура незнайно защо не можеше да заспи . Въртейки се в леглото тя мислеше,
как да каже на Саске за детето. Накрая стигна до извода ,че щом го види ще му каже за детето си без да увърта.
Саске се бореше с това което Оручимару му беше наравил някак си той успя да се измъкне от парализата. Те започнаха ожесточена битка макар Орочимару да беше вампир, а Саске човек не си отстъпваха по нищо. Саске незнайно как победи Орочимару ,но лошото беше че той не бе в никак добро състояние . Саске много трудно се придвижваше заради многобройните рани по тялото му причинени от злия вампир.
На дугия ден се чувстваше много по добре, докато не се сети че след два дни е свадбата на неговата любима.
И така двата дни минаха неусетно, но също така много болезнено.Сакура се готвеше за своята сватба. С голяма мъка обличаше булчнската си рокля.
Гаара кроеше планове как да отвлече Карин , за да се ожени за нея. По някаква случайност Саске мислеше абсолютно същото да направи със Сакура . Гаара налери тръгна към имението Харуно и намери Карин, която си мечтаеше сега тя да се жени за своя любим Гаара . След около 15 минути, той беше пред вратите на имението. Не забелязано той се промъкна в имението, качи се на втория етаж и видя стаите на сестрите. Реши да влезе в някоя от всичките . Когато влезе в стаята мислеше ,че ще види червенокоската, но беше сгрешил. Той видя Сакура, която го гледаше доста учудено и го попита
- Гаара какво правите тук ?
- Ами... аз... такова... искам да видя сестра ви, Карин. Не мога да я оставя да се омъжи за Саске. Прекалено много я обичам , за да я гледам как се омъжва за друг .Затова мисля да я отведа далеко и да се оженя за нея .
Сакура се зарадва ,че поне сестра 'и Карин ще се оттарве от сватбата .
- Направет его Гаара! Избягайте далеко, за да не ви намерят и бъдете щастливи .
- Точно това искам Сакура- усмихна 'и се признателно той.
- Пожелавам ви успех - кимна тя в отговор и наистина го мислеше.
- Благодаря много и вече ще говорим на ти ако може - засмя се той.
- Разбира се че може - усмихна се тя.
Докато си говореха Карин влезе в стаята и ги видя, и попита :
- Гаара какво правиш тук?
- Дойдох за теб ще те отведа далеко и няма да позволя да с е омъжиш да друг, освен мен
- Ооо Гаара разбира се, че само за теб ще се омъжа - възкликна тя щастлива.
- Радвам се. Нека да тръгваме вече - започна да ги подкланва червенокоското, защото се опасяваше, че някой може скоро да влезе и да прекъсна плана му.
- Добре сбогом Сакура надявам се да си щаслива както аз съм сега - изписка щастливо тя и прегърна силно сестра си за сбогом.
- Сбогом и успех - усмихна се Сакура и една сълза се изтърколи по бузата 'и, но от щастие.
И те двамата избягаха без никой освен Сакура да разбере . Тя беше много щаслива за сестра си ,но си спомни че тя ще трябва да се омъжи и се натъжи много .
Ино плачеше в своята стая и се чудеше как да предотврати сватбата . Тя се сети, че Саске може да 'и помогне да спрат сватбата и тя да бъде с Наруто. Ино тръгна към замъка Учиха. Не след дълго тя пристигна и почука на голямата врата . Кралската прислуга отвори вратата и попита Ино:
- Какво ще желаете милейди
- Искам да говоря с принц Саске- заяви тя уверено.
- Съжелявам, но той не иска никой да го безпокои.
- Моля ви спешно е трябва да говоря с него- замоли се Ино, пускайки най- чаровното си изражение.
Саске тъкмо слизаше по стълбите когато чу гласът на Ино .Той покани блондинката да влезе във замъка и я попита :
- Е какво ви води насам ?- попита той любопитно.
- Трябва да ми помогнете да предотвратя свадбата на сестра ми - изрече тя на един дъх.
- И какво общо има с мен това?- попита той уж безразлично.
- Трябва да го направим, защото Наруто обича мен и аз него , а Сакура обича вас - обясни набързо Ино и зачака с надежда.
- Добре да тръгваме - кимна той след около минута драматично мълчание.
Докатоте вървяха на път към църквата, сватбата тъкмо щеше да започне . Всички бяха заели местата си , а Сакура бавно и болезнено пристъпваше сякаш хиляди ножове се забиваха в краката 'и. Когато стигна до олтара, където Наруто я чакаше , за да се венчаят. И така свещеникът започна да говори :
- Вие Наруто Узумаки, приемате ли за законна съпруга Сакура Харуно
- Да приемам- издиша победено Наруто.
- А вие Сакура Харуно, приемате ли Наруто Узумаки за свой законен съпруг?
Сакура се замисли за малко и накрая пое въздох и отговори
- Да приемам
Точно свещеннникът щеше да каже ако някой в тази зала има нещо против тази свадба да говори сега, или да замълчи за винаги. Ино и Саске влетяха в църквата и извикаха в един глас:
- СПРЕТЕ СВАДБАТА !!!
Всички погледи включително на Наруто и Сакура бяха отправени към Саске и Ино .
Наруто и Сакура само се спогледаха и се ухилиха до уши. Те хукнаха да бягат заедно с Ино и Саске. Когато се скриха достатъчно далеко, за да не ги видят, Ино и Наруто им съобщиха, че заминават и тръгнаха по друг път. Когато розовокосата красавица остана с своя принц, тя ряши да му каже за бебчето.
- Ам Саске... такова... трябва да ти кажа нещо .
- Какво има Сакура - попита той тихо, хващайки нежно ръката 'и, за да я окуражи.
- Ами такова аз ... аз ..аз- започна да заеква тя.
- Хайде Сакура изплюй камъчето вече- подкани я момчето нетърпеливо.
- Бременна съм- изплю тя най- накрая.
Саске беше като ударен от гръм. Отне му няколко секунди да се съвземе и след това попита най – спокойно
- Сакура истина ли е това което ми казваш ?
- Да истина- усмихна се тя и го целуна толкова страстно, че всичко около тях изчезна.
След като тя каза това Саске се чувстваше най-щастливия човек .И така те двамата също заминаха. Не след дълго Сакура роди близнаци- момче и момиче. Децата бяха повече от прекрасни , като малки ангелчета .Решиха те да се казват Дайсуке и Солура. Даисуке беше същия като баща си.
http://quizilla.teennick.com/user_images/H/HA/HAN/HANA2K8/1219686289_7434_full.jpeg А Солура приличаше много на майка си http://www.freewebs.com/azuchanssakuradreams/Baby_Angel_Nurse_by_GenevieveGT.jpg
и така Сакура и Сасуке заживяха дълго и щастливо

Ето това беше историята на Сакура, дано ви е харесала . smile
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Юли 08, 2010 3:24 pm
Прекрасен край !!! rev rev rev rev rev rev rev Историята на Сакура беше един от моите любими фикове !!! blahblah Сакура - Историята на Сакура - Page 3 627140
independent_heroine
independent_heroine
Състезател
Състезател
Female
От : ГорнЪъ
Рожден ден : 26.10.1996
Години : 27
Мнения : 1033
Дата на рег. : 08.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Историята на Сакура

Чет Юли 08, 2010 10:18 pm
Кхх маа .. мързел ..
напрай 6 глави и са отказвашш .. WTF
такмо бе започнало да ми херсва фикчето ..
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Юли 08, 2010 10:33 pm
аз не съм се отказала просто го завърших и даже мисля да почвам нов Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605 Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605
independent_heroine
independent_heroine
Състезател
Състезател
Female
От : ГорнЪъ
Рожден ден : 26.10.1996
Години : 27
Мнения : 1033
Дата на рег. : 08.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Историята на Сакура

Чет Юли 08, 2010 10:42 pm
ѝь браузз .. Сакура - Историята на Сакура - Page 3 242502
даваи го по бързо тогаСсс .. Сакура - Историята на Сакура - Page 3 153877
sayuri
sayuri
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Бургас
Рожден ден : 06.05.1996
Години : 27
Мнения : 96
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Съб Юли 10, 2010 1:16 pm
Супер беше поздравления само така! Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605 blush
[...Лus$tfuL_g!rл...]
[...Лus$tfuL_g!rл...]
Приятел
Приятел
Female
От : ... МаинъЪ ТауНн ...
Рожден ден : 28.01.1995
Години : 29
Мнения : 836
Дата на рег. : 01.07.2010

red Re: Историята на Сакура

Съб Юли 10, 2010 2:10 pm
sayuri написа:Супер беше поздравления само така! Сакура - Историята на Сакура - Page 3 787605 blush
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пет Юли 16, 2010 3:28 am
ем кво да кажа радвам се много че фика ми ви е харесал smile
Sponsored content

red Re: Историята на Сакура

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите