Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red sasusaku fic (измислено от мен)

Пет Апр 16, 2010 6:21 pm
Ако харесвате фика ми моля пишете коментари за да знам дали да го продължавам тъи като това е първия ми фик Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 886489
Предварително се извинявам ако съм допуснала някакви грешки Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 58594

1 Глава

В едно село на име Конохаа,една пролетна и прохладна вечер на една поляна около красиво езеро стоеше едно момиче.То беше много красиво,имаше розова коса и много зелени ярки очи,имаше снежно бяла кожа и много алени устни.То стоеше там и не сваляше очи от луната и звездите.Имаше пълнолуние луната бе много красива а звездите светеха много ярко.Край езерцето имаше няколко жаби които изнасяха концерт,на дървото имаше една сладка катерица която също се наслъждаваше на гледката.Беше много тихо докато:
-Сакура,сак...ура...ъх...ъххх-провикна се едно момче докато тичаше към момичето.
-Какво има наруто ?
Появи се едно много красиво момче.To наистина бе много красиво.Имаше руса коса и ярко сини очи.
-Сакура исках да поговорим,нали знаеш омова момиче на име Хината аз много я харесвам и те моля да ми помогнеш да я поканя на среща.
-Хм...ами Наруто защо не го направиш сам ?
-Ами там е проблема,всеки път когато се опитам да я зговоря тя винаги бяга или се крие.
-Добре наруто ще ти помогна.
-И какво ще направим ?
-Ами утре ще разбереш.
-Добре сега ще се прибирам,довиждане сакура
-Довиждане Наруто.
Момчето си тръгна а момичето продължи да гледа луната и звездите.


Междувременно в Лондон:
-Но Саске знаеш че не обичам да се местим...хм
-Никой не те пита .
-Но..защо да се местим като можем да живеем и тук, в къщата на родителите ти.
-Достатачтно казах че се местим и толкова - каза ядосан саске и излезе от стаята като затръшна вратата след себе си.
А годеницата му беше бясна.


Последната промяна е направена от loveto_3 на Нед Апр 18, 2010 12:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: sasusaku fic (измислено от мен)

Пон Апр 19, 2010 4:02 pm
Предварително искам да се извиня за закаснението Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 886489
и да кажа че се радвам че харесахте фика ми Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 787605
Have fun Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 707287

Глава 2

-чук...чук - някой почука на вратата на спалнята на Саске.
-Влез - каза сасаке,тогава от вратата се показа едно момиче с червена коса и очила(тоест годеницата му).
-Добро утро Саске,миличък.-каза карин (да бе да по скоро плашило :D)
-Казах ти да не ме наричаш така - каза раздразнен Саске.
-Та ние сме сгодени как искаш да те наричам ?
-Да сгодени сме но и двамата знаем,че не е по мое желание.
-Престани да ми натякваш че не ме обичаш и да прав си и двамата знаем че сме сгодени благодарение на брат ти.-каза карин
-Ти нямаш право дори да го споменаваш защото ако не беше ти той...той
-Какво той щеше, щеше да е жив нали ? - каза заядливо карин
-Престани-каза като полодял саске- престани, престани или ..
-Какво ще ме удариш ли ? - попита карин.
На саске точно това му се идеше да направи но вместо да го направи той стана от леглото и излезе от стаята като затръшна вратата на стаята толкова силно, че прозорците щчха да се счупят.
Неможеш нали,заради твоето обещание, ето къде е твоето болно място ето как мога да те контролирам-мислеше си доволно Карин.


При Сакура и Наруто
-Сакура чаках те цял един час, къде беше по дяволите - попита наруто.
-Хей, не ми говори така или ще се обидя и няма да ти разкажа за Хината - каза сакура.
-Хината ли - попита заинтерасован Наруто.
-Ами да, но сега като ме ядоса няма да ти кажа - каза сакура като се нацупи.
-Хайде де Сакура,не исках да те убидя, наистина, моляте кажими
-Дабре де добре, ами виж сега наруто казах на хината че ще се срещнем пред едно заведение и тя прие но...
-Какво но - попита любопитен наруто
-Но тя мисли че ти няма да идваш, тоест ,че ще бъдем само ние двете но имам идея - каза сакура.
-Каква идея ? - попита наруто
-Хайде ще ти я разкажа
-ок.Хаиде

В Лондон
-Ало Джуго можеш ли да доидеш ? - попита саске говорещ с наи добрия си приятел.
-ок.Тогава ще се видим по късно.

След няколко минутки
-Здравеи,радвам се че доиде - каза Саске
-За какво става дума - попита Джуго
-Ами взех много трудно решение и тое че ще се преместим.
-Каквооооооо как така ще се мести те ? - попита Джуго изненадан.
-Ами да ще се преместим.
-Добрер но защо ще се премествате, къде ще се местите, ами тази къща ? - попита Джуго
-Местим се в едно село на име Конохаа, а колкото до къщата баща ми и неговата съпруга ще доидат да живеят тук.
-Добре но защо се местите ? - попита джуго
-Казах на карин че се местим защото баща ми и неговата съпруга ще се местят при нас, но истината е че тази къща прекалено много ми напомня на мама и на брат ми.
-Да разбирамте ако и моите близки бяха починали преди две седмици и аз щях да страдам много. - каза джуго.
-Да и затова реших да се преместим в родното село на мама тоест Конохаа.
-Е аз трябва да си събера багажа,ще ми липсваш приятелю.- каза саске
-И на мен ще ми липсват кавгите ни и споровете ни - каза джуго
-Едва ли ще ти липсва това че те побеждавах всеки път - и усмивка се появи на лицето на саске
-Искаш да кажеш че аз те побеждавах нали - каза джуго.
-Сега ще видиш ти - каза саске и двамата започнаха да се гонят като малки деца.


Не пропускаите следващата глава за да разберете как се запознават саске и сакура. Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 546326


Последната промяна е направена от loveto_3 на Пон Апр 19, 2010 5:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: sasusaku fic (измислено от мен)

Съб Май 01, 2010 4:23 pm
Много се извинявам за закъснението Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 4485 Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 4485 Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 4485 за да ви се реванширам ще пусна главата 2 пъти по дълга Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 631890

Have fun Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 787605


3 Глава

В Конохаа
-Здравеи сакура - каза едно момиче с синя коса и сини очи.
-Здравеи Хината, дано да нямаш нищо против, че доведох и наруто.
-Наруто, наруто ли ? - попита Хината като розово червен нюанс се появи на бузите и. Това и придаваше наистина привлекателен вид.
-Здравеи Хината - каза русокосото момче.
-Здравеи наруто Са....
Тъкмо тогава телефона на сакура звънна :
-Ало... добре, добре веднага идвам - след тези думи Сакура затвори телефона и каза:
-Трябва да тръгвам викат ме по спещност в болницата - каза сакура и след това побягна.(Ама че съм и аз забравих да спомена че сакура работи в една болница като херург извинете Sasusaku - sasusaku fic (измислено от мен) 4485 )
-Е хината ще тръгваме ли ? - попита синеокото момче.
-Да хаиде.


На следващият ден


В Лондон
-Карин, време е да тръгваме за летището - каза Саске докато взимаше куфарите си
-Добре - каза кратко Карин докато оправяше прическата си.(все пак за нас жените външния вид е най важен нали :?: )


В Конохаа

Някой почука на вратата на апартамента на сакура
-Влизаи Наруто, отключено е - каза сакура която закусваше в кухнята си.
-А Сакура виждам че съм оцелил момента - каза Наруто като зяпаше храната.
- Наруто ти за друго не можеш ли да мислиш освен за храна - попита го сакура - Е разказваи как мина срещата ви ? - попита сакура
Наруто седна до сакура и също започна да се храни.
- Ами като за начало добре, но после...прекъсна наруто като се замисли.
- Хайде разказвай де - каза нетърпеливо Сакура
- Добре де, добре ами аз тъкова, ами казах на хината че я харесвам и тя, тя
- Тя какво наруто казваи хаиде - каза нетърпеливо сакура.
- Ще продължа ако не ме прекъсваш, ами казах и че я харесвам и тя избяга. - каза Наруто
- Каквооооо .... наистина ли каза сакура като започна да се смеее
- Сакура благодаря че ми оправи настроението, наистина ти си истинска приятелка - каза нацупено наруто
-Добре, добре преставам.
-Междодругото как мина вчера в болницата какво стана ? попита наруто който вече бе привършил с закуската.
-Всъщност наруто това беше плана но нещо се обърка и наистина имаше пациент с опстност за живота.
-Моля как така ? - попита наруто
-Ами да докараха едно малко момиченце, което имаше тумор в мозъка, и за малко щеше да умре на ние успяхме да я спасим.
-Радвм се - каза наруто.
-Хеи искаш ли да излезем да потренираме ? - попита сакура
-Ами да защо не - каза наруто

На следващия ден
Саске и Карин бяха пристигнали и бяха на летището на конохаа.
-Е саске пристигнахме, нали това искаше - каза карин
Но саске не и обърна внимание и я бренебрегна.
-Хаиде колата ни чака - каза нетърпеливо саске.
-Добре.

При Сакура
-Чук...чук....чук
-Наруто престани да чукаш по вратата ми и влизаи - каза сакура която се приготвяше за работа.
-Сакура...сакура няма..да повярваш какво се случи каза наруто като си поемаше дъх.
-Наруто оспокои се и ми разкажи
-Ами хината доиде, извини ми се за вчера и ми каза ,че също ме харесва - каза наруто
-Идиот такъв за това ли почти не разби вратата ми, помислих си че някой умира ненормалник такъв, каза сакура като удари наруто по главата.
-Аууууу Сакура това заболя - каза недоволен наруто.
-Както и да е аз трябва да тръгвам за работа - каза сакура
-Добре - каза наруто
-Наруто нахрани Юки когато си тръгваш и заключи (не ми се отдаде възможност да ви спомена за котето на сакура Юки живеше с нея още от дете и след като сакура стана самостоятелна, тоест се премести тя живееще с нея)
-Добре сакура ще я нахраня и ще заключа.

При саске и карин
-Е саске ще ми кажеш ли пак защо се преместихме по дяволите - попита ядосано карин.
-Не съм длъжен да ти казвам а и вече ти казах, така че престани да ме питаш.
-Да но ти каза ,че е заради баща ти но така ли е или това е само оправдание за да избягаш от спомените, саске.
-Казах достатъчно - каза саске като увеличи скоростта.
-Това е нали, точно заради това бягаш - каза карин доволно
-Престани - каза саске като започна да кара още по силно.
Тогава на завоя изведнъж се появи някаква кола, саске се опита да спре но нещо не беше наред спирачките не работеха, бяха отказали.
-Саскееееееее - каза Карин която започна да вика и тогава двете коли се сблъскаха една в друга.

При сакура

-Сакура бързо имаме спешен случаи - каза една колежка на сакура.
-Какво има ? - попита сакура
-Докараха една двоика която е катастрофирала, жената изпадна в кома а мажът има опасност за живота, хаиде.
-Идвам - каза сакура.

След няколко часа
Саске лежеше върхо болнично легло в една стая а при него стоеше Сакура.Тя го гледаше и си мислеше "Колко очарователно лице имаше той.Тя никога не бе виждала такова лице кожата му беше снежно бяла а косата му толкова черна.
-Къде съм - попита той като отвори очи и се опита да се изправи.
-Недейте още сте много слаб - каза сакура като се доближи до него и му помогне да се изправи
-Благодаря ви ъъъ
-Сакура, сакура харуно.
-Аз съм саске, саске учиха
когато сакура видя неговите очи и прилоша те бяха черни, черни като смъртта.
-Добре ли сте ?- попита саске
-Да, да добре съм.- отговори сакура
-Какво правя тук ? попита саске
-Ами вие и жената която ви е придружавала сте катастрофирали.
-Карин
-Какво.. а да жената - (сакура)
-Как е тя ? - попита саске, не че много го интересуваше.
-Ами за съжаление тя изпадна в кома, много съжалявам - каза сакура
Саске не реагира, всякаш беше замръзнал.
-Саске, саске добре ли си - попита сакура като се приближи до него и го докосна.Саске усети това и се сявзе.
-Извиняваи исках да видя дали си добре и дано нямаш нищо против че говоря на ти- каза сакура
-не ни най малко, може ли да ме оставиш за малко на саме ? - попита саске
-Разбира се - каза сакура и се усмихна нежно, след което излезе от стаята.
Чак сега саске забеляза неината красотта, тя имаше розова коса снежно бяла кожа и прекрасни зелени очи в които можеше да се дави ако продължи да гледа, а усмивката и тя бе толкова прекрасна изалъчваща топлина и нежност.Тя бе като ангел паднал от небето.

Извинете за грешките но много бързах blush
Sponsored content

red Re: sasusaku fic (измислено от мен)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите