Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
roska_
roska_
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Varna
Рожден ден : 24.12.1996
Години : 27
Мнения : 11
Дата на рег. : 12.04.2010

red The slayer

Пон Юни 14, 2010 10:08 pm
Тази идея за фик от доста време ми се върти в гавата и реших да я споделя с вас. Кажете дали ви харесва и дали да продължавам.

1 Глава

Здравейте, хора сега ще ви разкажа за живота на едно момиче на име Сакура Харуно.
Всяко пколение си има своята избраница, момиче със свъх сили което се бори със силите на злото. Е Сакура е точно такава в нейния клан силата на убийцата се предава от поколение на поколение на най-голямото момиче от даденото поколение. Така и Сакура е най-голяма на сегашното си поколение. Още от 6 годишна тя започва своето обучение за убийцата и на 8 вече се бие срещу истински вампири и чудовища.
Сега нашата героиня е 16 годишна тинейрджърка с розова коса и смарагдово зелени очи. Преди две години Сакура видя как избиват целият и клан без да може да направи нищо, защото нейното благополучие бе най-важно. Кланът и бе избит от демон на има Балтазар. Тя преследва вече този демон цели две години за да си отмъсти. Но не отдавна тя изгуби следите му но един от нейните доверени източници и каза, че се е отправил към град Сънидейл. Тя реши да го последва до там и като го открие да го убие така безмилостно както той убиваше майка и.
Сакура се настани в една квартира и реши да се запише и в Сънидейлското училище, за да може след като го убие да може да води нормален живот на обикновена тинейджърка и да започне на чисто без повече вампирски истории.
Но горката не знае какво я очаква в Сънидейл. Тя бе избрала грешния град за тази работа, защото в Сънидейл се намираше Гърлото на Ада (Извора на всичко зло). Там непрекъснато се срещат вампири, демони и какви ли не други същества. А също така и в училищния библиотекар се оказа нейният нов наблюдател (човек избран да напътства и обучава убийцата по нейният път). Той знае всичко за нея. За тежкото минало което е имала и защо се е преместила да живее точно тук.

Така време е да започнем и с нашата история.
- Госпожице Харуно характеристиката ви изглежда добре освен това за старото си училище, но тук започвате наново затова няма значение какво е миналото ви!- обясни на Сакура директорът.- Можа да напуснете и да влезете в клас след това отидете до библиотеката за да си вземете учебниците. Приятен ден!
-Мерси, приятен ден и на вас господине!-отвърна Сакура и си тръгна. Запъти се към класната си стая и седна на един от свободните чинове. До нея бе една червенокоса с очила по всичко личеше, че тя е едно от популярните момичета тук. Има хубава коса, грим и се облича по стилно от някои деца в училището.
Сакура мрази такива като нея затова в училище се е опитала да страни от тях и се искаше да страни от нея, но вече бе късно,защото червенокосата я попита:
-Как се казваш?Нова ли си?От къде идваш? Аз съм Карин.
-Казвам се Сакура Харуно и да нова съм, а относно това от къде съм.Аз идвам от Коноха малко селце в Япония. Приятно ми е да се запознаем.- с досада отвърна Сакура като се опитваше да бъде мила.
-Хей, искаш ли да те разведа из училището?-попита я Карин – Нали си нова и не знаеш как стоят нещата тук все пак.
-Може, но първо трябва да мина през библиотеката за да си взема учебниците за годината и така. Ще ми покажеш ли през междучасието къде се намира?-попита учтиво Сакура.
-Ами……аз няма да мога това междучасия помоли Хината зубарчето на класа да ти я покаже и без това през повечето време е там.-отвърна и Карин - Не съм много по библиотеката, нали разбираш…
-Ооооо…… да прекрасно разбирам.То такива кат теб сигурно никога не стъпват там. – каза леко подигравателно Сакура.Карин повдигна едната си вежда и попита:
-Такива като мен…….
-Да готините имам предвид. Не разбра ли намека?- изхили се Сак
-Оооооо……. Ясно, а аз си помислих, че се опитваш да ми се подиграваш.
-Нееее…… няма такова нещо.
-К`во стаа?- попита ги русокосо момче със сини като небето очи.
-Милоооо радвам се да те видя.-каза Карин на момчето и го целуна- Между другото Сакура това е Наруто Узумаки моето гадже и най-готиното момче в даскало. Наруто това е Сакура Харуно новата ученичка.
-Приятно ми е Сакура.-Каза и синеокия крсавец.
-И на мен ми е приятно Наруто.-отвърна с лъчезарна усмивка Сакура.
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 7:04 am
Много е хубава главичка, хареса ми... но /тук има едно "но"/
Имаше страшно много грешки
Правописните ти не бяха толкова много, но пунктуационните...
Освен това, в колко времена си писала?
Забелязах поне две
Фик би трябвало да се пише в минало несвършено време
Е, това бяха критиките ми
Надявам се скоро да пуснеш още
dalin_linda
dalin_linda
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : суна
Рожден ден : 12.06.1993
Години : 30
Мнения : 147
Дата на рег. : 27.05.2010

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 10:29 am
Незнам липсват ти описанията и грешките са ти много,Но това се оправя.
roska_
roska_
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Varna
Рожден ден : 24.12.1996
Години : 27
Мнения : 11
Дата на рег. : 12.04.2010

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 11:06 am
znam che ne e perfektno vse pak az ne sym ot nai dpbrite po BEL ama shte se opitam da gi poprawqm postepeno :) i vse pak se radvam che na nqkogo mu hareswa fica mi :)
varto11
varto11
Модератор
Модератор
Male
От : Шумен
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 2039
Дата на рег. : 23.07.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Death Note, Fullmetal Alchemist, Another, Avatar the last airbender, Avatar the legend of Korra

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 11:13 am
roska_ написа:znam che ne e perfektno vse pak az ne sym ot nai dpbrite po BEL ama shte se opitam da gi poprawqm postepeno :) i vse pak se radvam che na nqkogo mu hareswa fica mi :)
ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! НА ЛАТИНИЦА - ЗАБРАНЕНО! :!:
~Tiffany~
~Tiffany~
Любител
Любител
Female
От : Асеновград
Рожден ден : 10.01.2000
Години : 24
Мнения : 344
Дата на рег. : 14.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail,Shugo Chara,Death Note

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 11:30 am
Ако може би ли пуснала следващата глава SLAYER - The slayer 476926
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 1:09 pm
Мен лично не ме интересуват грешките и липсата на описание на мен даже много ми хареса !!! SLAYER - The slayer 637210 SLAYER - The slayer 787605 SLAYER - The slayer 787605 Давай следващата глава и за да няма много грешки я прочети преди да я пуснеш SLAYER - The slayer 787605
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 1:15 pm
roska_ написа:znam che ne e perfektno vse pak az ne sym ot nai dpbrite po BEL ama shte se opitam da gi poprawqm postepeno :) i vse pak se radvam che na nqkogo mu hareswa fica mi :)

То никой тук не може да пише перфектно, бе , човеко, никой няма вродена дарба то се развива и подобрява. Вчера го прочетох, но ме домързя да драсна един комент. За грешките казаха , няма да се повтарям, само ще добавя - слагай повечко описания. SLAYER - The slayer 507540
Иначе ежедневно начало... SLAYER - The slayer 519416 Но се надявам ,поне сега, да не е нещо откраднато, нещо претъркано , а оригинално. Чакам още и да е по дълго!
sasusaku145
sasusaku145
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Sofia
Рожден ден : 14.12.1995
Години : 28
Мнения : 91
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: The slayer

Вто Юни 15, 2010 1:22 pm
Струва ми се , че фика ще бъде интересен. SLAYER - The slayer 787605
Да имаш грешки ,но съм чела други фикове с по-фатални грешки. SLAYER - The slayer 476926
Чакам продължение.... SLAYER - The slayer 476926 SLAYER - The slayer 476926
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: The slayer

Вто Юли 20, 2010 9:55 am
страшно много ми хареса главата , НО
пишеш в няколко времена което е доста дразнещо
за правописните ти и пунктационни грешки да не говорим...;x
иначе общо взето има бъдеще и е заинтригуващо
лично аз ще го следя...
Sponsored content

red Re: The slayer

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите