Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пет Авг 06, 2010 6:24 pm
Мене попринцип въобще не ме кефи това момиче, обаче винаги съм се чудил какво намирате в нея.
avatar
ramen46
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 11
Дата на рег. : 14.08.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Сеп 12, 2010 10:33 am
ami sakura javascript:emoticonp('Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  347404')
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Сеп 12, 2010 11:21 am
аве.. да си кажа честно не ми е от най-любимите герои за тфа и няям мноо кфо да кажа за нея. И все пак има и неща които ми харесват.. като например зелените очи, и тфа че може да троши всичко наред, но май са само тия двете.. !! :дд

Иначе както казах, не ме кефи осбенно аа и ми е малко лигава .. !! хд
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Вто Сеп 14, 2010 11:22 pm
ramen46 написа:ami sakura javascript:emoticonp('Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  347404')
Айде без спам моля Ви.
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Сеп 18, 2010 12:42 pm
не ми харесва изобщо... doh
gaara~girl
gaara~girl
Любител
Любител
Female
От : Лудо0оГорово
Рожден ден : 15.02.1998
Години : 26
Мнения : 305
Дата на рег. : 22.09.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пет Сеп 24, 2010 7:49 pm
Не ми харесва особено
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пет Сеп 24, 2010 8:10 pm
Ане вие не можете ли да четете.ИЗБОЙТЕ 5 ПРИЧИНИ ПОРАДИ, КОИТО Я ХАРЕСВАТЕ.ЛОГИЧНО ТУК ТРЯБВА ДА ИМА ФЕНОВЕ НА САКУРА, КОИТО ДА ИЗБРОЯВАТ. WTF @ Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  617815
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пон Окт 18, 2010 4:29 pm
Kira_Death Note написа:Ане вие не можете ли да четете.ИЗБОЙТЕ 5 ПРИЧИНИ ПОРАДИ, КОИТО Я ХАРЕСВАТЕ.ЛОГИЧНО ТУК ТРЯБВА ДА ИМА ФЕНОВЕ НА САКУРА, КОИТО ДА ИЗБРОЯВАТ. WTF @ Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  617815

Еми като гледам май няма xD
man4o<(^^)>
man4o<(^^)>
Новородено
Новородено
Male
От : Takigakure
Мнения : 6
Дата на рег. : 30.10.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Окт 31, 2010 12:28 am
Сакура е страхотен човек и един от персонажите, който извървя най-дълъг път и се промени най-много в хода на мангата.

1. От лигавата хлапачка, която не ставаше за нищо, Сакура постепенно се превърна в силна млада дама. Талантът й най-силно пролича в арката по спасяването на Гаара, където помогна много за побеждаването на Сасори, спасяването на Канкуро и т.н.

2. Инициативна и смела е. Пое изключително трудната задача да убие бившата си изгора – Саске, за да защити Наруто. Не поиска помощ, за да не ги излага останалите на опасност.

3. Вярва в любовта - в първата част вярваше, че ще може да спечели любовта на Саске, че ще може да го промени и за това търпеше хладното му отношение. Сакура обича Саске твърде много и предпочита да го убие отколкото да гледа как той потъва с все по-голяма скорост в собствения си ад.

4. Когато направи онова признание на чувствата си пред Наруто тя действа доста жертвоготовно – все още не е наясно с чувствата си, но въпреки това дава на Наруто точно това, което иска още от първия чапър. Мисълта ми е че тя е готова да направи големия избор в живота си по простата причина, че не може да гледа как Наруто страда. Предпочита да изтръгне половината си сърце, което все още обича Саске, за да предпази другата половина, която несправедливо страда с Наруто.

5. Има добра душа. В монета когато трябваше да нанесе финалния удар, в гърба на Саске, ръката й потрепери. Тя просто не е хладнокръвен убиец който може да ти забие нож гърба на някой, само защото „така е редно”.
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Ное 07, 2010 11:54 am
МРАЗЯ САКУРА!
1. Тая кучка..
2. Тая розова косаа...
3. Толкова е тъпа
4. Дразни ме до безкрайност..
5. Сичко по-горе на н-та степен
Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  787605
Azmudar
Azmudar
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Долината на Дълбоките Гащи
Мнения : 175
Дата на рег. : 17.09.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пет Дек 03, 2010 9:21 pm
1. фризьорът й я мрази и за т'ва и е боядисал главата като багажника на калифорнийски кадилак.
2. Името й което в превод е Роза! Напомня ми на една цигънка от махлата smile мноо свястна мангафа.
3. Вътрешното й аз е зла кучка
4. дълбоко в себе си тя знае, че е мъж
5. мноо зехте да ме карате да мисля, стига ви толкос doh

пп: doh бих й предложил брак, но ме е страх от властни жени. Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  519416 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  81406 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  81406 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  81406
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Дек 04, 2010 11:24 am
Тази идиотка ли намерихте да изброявате 5 причини? Та то няма такива!
man4o<(^^)>
man4o<(^^)>
Новородено
Новородено
Male
От : Takigakure
Мнения : 6
Дата на рег. : 30.10.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Дек 11, 2010 3:34 pm
Ха-ха-ха колко жалки опити правите да злобеете срещу Сакура. Нито един от вас не написа аргументи в подкрепа на твърденията си. Гледам само дрънкане на цинизми и глупости. Истината е че всички й завиждате. Да, точно така – черна женска злоба – това е проблема ви. Единственото, което ще кажа е завиждайте и зеленейте още. Съжалявам само за това че няма да мога да видя лицата ви когато Наруто ще направи Сакура своя жена в края на мангата.

Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  Auldlangsynebytaichikun
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Дек 11, 2010 4:27 pm
Пет причини... хмм, няма такива. Но мога да изброя хиляди, поради които НЕ я харесвам. Една от тях е, че е най - ревливия персонаж във всички анимета, които съм гледала. Освен това във всички епизоди прави едно нещо - да мисли за Саске и да иска да го върне, но да не прави нищо. А и това, което man4o<(^^)> каза... че защо да й завиждаме? Та тя дори не е реален образ, ехо! А пък Наруто като иска да я прави негова жена, все едно. Просто няма за какво да й завиждаме, не е нищо особено smile Сега убийте ме заради коментара ми, но е така. smile
man4o<(^^)>
man4o<(^^)>
Новородено
Новородено
Male
От : Takigakure
Мнения : 6
Дата на рег. : 30.10.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Дек 11, 2010 5:50 pm
@Thэ Dark Girl

Първо Сакура не е ревлив образ ... просто обича близките си и страда, когато те страдат ... до сега никога не е плакала по различни причини, никога не е плакала за свои лични проблеми и никога не е плакала за капризи.

Тази Сакура която тичаше след Саске е Сакура от първата част ( когато бяха още деца ). В първата част тя вярваше, че ще може да спечели любовта на Саске, че ще може да го промени и за това търпеше хладното му, на моменти, отношение. С Наруто до скоро не виждаха „лошия” Саске … те даже му простиха това че напусна селото … хвърлиха вината върху Орочимару като мислеха, че той е подмамил малкия Учиха при себе си. Все пак отначало мисията на Саске изглеждаше оправдана – да раздаде справедливост за изкланото си семейство. В момента, в който обаче разбраха за зулумите, които емото забърка, след смъртта на Итачи, Саскура постепенно започна да се отдръпва докато се стигне до решението да убие бившата си изгора. Мисля, че това красноречиво говори, че Сакура търпи развитие, нещо което явно не отчиташ.

Относно завистта ... честно казано и аз не я разбирам, но това е единственото смислено обяснение на тази безсмислена омраза към Сакура. Тука гледам някакви епитети „кучка” „розава коса”, „името й се превеждало като роза” това за мен това не са аргументи а просто злобеене. Аргументи ще са – „Мразя Сакура, защото изостави приятелите си или стана безчувствена и коравосърдечна, или се крие при опасност и оставя другите да водят битките й” ... това ще са аргументи, а изречено до сега си е изречено от завист. На какво има да се завижда ли? Прочети 5-те причини, които съм изброил по-горе в темата и ще разбереш.
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Дек 11, 2010 6:40 pm
Вие сте се побъркали!! ;D

Как може да спорите за подпобни тъпотии свързани с аниме героиня?Върнете се в реалността подяволите, т'фа не е истински човек! ;d Да не казвам и колко много се е вманиачил man4o<(^^)> в тая тема и образът му на защитник на един аниме герой!! ;d
Хора, направо се излагате честно!Намерихте да спорите точно за най-смотаната и изтъркана тема на света!Освен това, пак повтарям това е просто героиня в аниме сериал, не е истинска!Престанете с детинските си фантазии, спорове и тн. Аа и мисля, че не е нужно да споменавам и колко е нелепо изказването на ''man4o'' затова че хората които я мразели и били завиждали.Пхаха и за к'фо и завиждат бе човек..? че не са нереални аниме герои като нея ли??!Пф просто ставате смешни когато пишете такива глупости без да мислите!!

Ии само да уточня, вмомента не съм на ничия страна!Просто казвам самата истина и това което мисля.И независимо от това, все пак всеки си има вкус, така че който каквото иска да харесва, няям претенции!Всеки е различен и има право да прави това което иска, но с тези коментари просто изглеждате жалки!Разбирам да се вживявате и да спорите за нещо по-важно и значимо, ноо вие правите от мухата слон за една пълна глупост която е обсъждана много пъти и която просто е смешна!Пак казвам това е просто аниме геориня, така че няма да е зле да престанете с измислиците и да се поразходите малко навън!

Не обиждам никой и не казвам, че е тъпо да се гледат анимета, защото и аз го правя от време на време, но няма да е зле да излезете от филма и да погледнете малко по-реално и умно!!
Okeu, аз съм до тук, защото вече ми омръзна да пиша, а и не искам да си губя времето с подобни неща!Ай, буее ви и приятно излизане от филма!!
man4o<(^^)>
man4o<(^^)>
Новородено
Новородено
Male
От : Takigakure
Мнения : 6
Дата на рег. : 30.10.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Дек 11, 2010 8:56 pm
@B.I.T.C.H


Някой да ме поправи, ако греша ама това е форум посветен на „Наруто” ... какво друго да коментирам ако не „Наруто”? Каква е целта на този форум? Не е ли да си изясним мангата, всеки да си каже мнението за героите и постъпките им, да каже какво иска да види и да сравни мнения с останалите? Мен не ме притеснява това че наричаш писаното до тук „тъпотии свързани с аниме героиня” ... за всеки влак си има пътници. Който се интересува да се чувства поканен да спре да прочете и след това да си каже мнението. За всички останали предлагам да се поразходят на чист въздух.
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Съб Дек 11, 2010 10:04 pm
К'во ще кажете да спрете то това не е тема,а чист спам Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694
man4o<(^^)>
man4o<(^^)>
Новородено
Новородено
Male
От : Takigakure
Мнения : 6
Дата на рег. : 30.10.2010

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Дек 12, 2010 5:09 pm
Да, съгласен съм има малко хейтърси спам, но когато се сблъскат гледни точки е неминуемо ... това не ме притеснява.

Сакура е първия и най-важен женски образ в мангата и тя послужи по-късно за създаването на образа на Тсунаде и Кушина. Всеки знае обаче, че оригинала ( Сакура) винаги е най-добър. Сега някой хора може би не я харесват заради буйния й нрав и това че понякога гръмва по един тупаник на този, който й лази по нервите. Бързо искам да ви успокоя, че е направено изцяло с чувство за хумор и е с подчертано комедийно значение. Това естествено не означава, че не може да обича нежно. Бащата на Шикамару каза, че дори и по-буйните жени могат да бъдат нежни към мъжа, който обичат.

Всички виждаме аналогията Наруто-Джирая и Сакура-Тсунаде ... учениците са огледален образ на учителите си с тази разлика, че учениците ще успеят там къде учителите им са се провалили. С други думи Сакура ще открие щастието си с Наруто, за разлика от Тсунаде и Джирая, които така и не успяха да станат интимни.

Както казах по-горе образа на Кушина също се базира на образа на Сакура. И двете са с огнен темперамент и двете споделят подобен характер и разбирания. Дори Кушина насърчи Наруто да търси жена, която да прилича на майка си .... с други думи даде благословията си за Сакура.

Ето още причини за това защо харесвам образа на Сакура !
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Дек 12, 2010 5:36 pm
man4o<(^^)> написа:@B.I.T.C.H


Някой да ме поправи, ако греша ама това е форум посветен на „Наруто” ... какво друго да коментирам ако не „Наруто”? Каква е целта на този форум? Не е ли да си изясним мангата, всеки да си каже мнението за героите и постъпките им, да каже какво иска да види и да сравни мнения с останалите? Мен не ме притеснява това че наричаш писаното до тук „тъпотии свързани с аниме героиня” ... за всеки влак си има пътници. Който се интересува да се чувства поканен да спре да прочете и след това да си каже мнението. За всички останали предлагам да се поразходят на чист въздух.

Пхахаха, грешно си ме разбрал скъпи/а!! Нито съм казала, че анимето е тъпо нито нищо.Мисълта ми беше съвсем различна. но явно не си толкова умен, за да загрееш и да я разбереш!Исках да ви набия в главите, че колкото и да е яко и гледано анимето, то си остава аниме, а ти и всички останали, които толковаа много се вживявате в това да защитавате несъществуващи хора и да спорите в аниме сайтовете ноун стоп за изтъркани теми, просто започвате да изглеждате жалки!!!Пак повтарям, защото явно не си разбрал!Не казвам, че аниметата са тъпи, защото и аз ги гледам от време на време, но как да кажа.. изглеждате наистина банални и глупави когато спорите за подобни неща, които не са реални и които са обсъждани милион пъти!!Така че вместо, да се правиш на много умен и разбиращ вземи ти се поразходиш малко на чист въздух!! И не казвай на кой къде му е мястото, защото първо, не си ти човека който ще казва каквото и да било на другите и втори първо виж къде е твоето място и тогава определяй влака на останалите!!
Ии няма да е зле да се спреш да пишеш в темата и да повтаряш по сто пъти добрите качества на Сакура, защото тази тема не е направена само за теб, а и всички имат право да изказват мението си независимо какво е то!Така че колкото и пъти да казваш колко добраа ее ии ала бала твоите реплики, няма да промениш мнението на останалите, защото всеки е различен с различно мение и интереси! Радвай си се и си подкрепяй твоето мнение, но се спри да пишеш в темата през минути и да пълниш главите на останалите с едно и също!
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пон Дек 13, 2010 3:47 pm
B.I.T.C.H написа:
Исках да ви набия в главите, че колкото и да е яко и гледано анимето, то си остава аниме, а ти и всички останали, които толковаа много се вживявате в това да защитавате несъществуващи хора и да спорите в аниме сайтовете ноун стоп за изтъркани теми, просто започвате да изглеждате жалки!!!
Това че харесва даден персонаж и го защитава не го прави жалък. Жалкото е че хора като теб се опитват да бъдат интересни като представят изкривените си представи по теми, който за тях са изтъркани апък и продължават да пишат в тях. И ПРЕСТАНЕТЕ КОГАТО СЕ ГОВОРИ В РАМКИТЕ НА ТЕМАТА И ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ПУСКАТ ПО НЯКОЛКО ПОСТА ДА ВИКАТЕ ЧЕ Е СПАМ!!! ПРАВЕТЕ РАЗЛИКА МЕЖДУ ОБСЪЖДАНМЕ И СПАМ!! и сега това да не бъде отг. извън темата /спам/ ще кажа че Сакура не ме кефи и нямам 5 причини поради, които да я харесвам. :D
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пон Дек 13, 2010 4:22 pm
Пак грешно си разбрал!Нито се правя на интересна нито нищо, просто казвам това което мисля, а и всеки има право да изкаже мнението си каквото и да е то, така че стига си се правил и ти на много умен!
Нито съм искала да споря по тази тема, нито пък да повтарям едно и също нещо на някои хора, които явно така и неможах да разберат какво исках да кажа!Всъщтност, въообще не мислех да пиша в тази тема, докато не прочетох възможно най-голямата глупост която можеше да се напише : ''Вие просто и завиждате..'' или там както беше написано + още нещо си от този род!За мен т'фа е няква супер голяма глупост, да спорят за редовно коментирана и вече банална тема и да казват, че хората били завиждали на аниме герой!Океу, както си решите, не налагам мнението си на никой, но наистина това което пишете като папагали и всички спорове които водите редовно, пълнейки сайтовете с едно и също просто са безмислени!
Не забранявам на никой да си се вкарва в собестени филми и сериали, така че просто спирам да говоря по тази тема, не искам да си губя времето с подобни неща!!Не ми пука какво казвате, мислите и тн. т'фа си е ваш проблем!Единствената причина порадия която тръгнах да пиша коментари и да си губя времето е защото наистина понякога сте ми мн интересни, как може да измисляте подобни неща!Няма значение, както казах не смятам да продължавам да си губя времето!
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Пон Дек 13, 2010 5:49 pm
Ае спрете се малко де , какво ще кажете smile .Усрахте цялата тема в тъпотий , не че обиждам някого , ама егати хората сте.То голям спор , голямо нещо. Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  12694
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Дек 19, 2010 4:50 pm
Еми B.I.T.C.H другият път се изкажи така, че да те разберем. Или поне се опитай.
btw. не се правя, аз съм си умничък. idea :D
@Kira не се напрягай----relax, take it eee~asy. :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Нед Дек 19, 2010 6:22 pm
Абе тая тема не беше ли в коша?! Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  751198 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  751198 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  751198 Сакура - 5 причини поради, които харесваш Сакура?  751198 @ Там ще си остане!!!!
Sponsored content

red Re: 5 причини поради, които харесваш Сакура?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите