Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

[коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

+27
BeautifulQueenStyle
Death_Angel
SunrisE
sakura_sasuke_fenka
гiнgи3_тhе_^^hryys
..::*sTupid_girL*::..
sakura46
sexy15
sisi-chan
Bloody_Merry
Tuttu
sofiankata
loveto_3
4ere6kata96
-*-What The Hell-*-
sasusaku_girl97
miss_kuklA
KoniTy
`M I N I
X®i$Ttk@TaA
gabimoli
*DanGэrOu$*
Hermi
..Bunny-By..!!
Sakura_111
Thэ Dark Girl
kateto
31 posters
Go down
kateto
kateto
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : sofiq
Рожден ден : 12.08.1996
Години : 27
Мнения : 127
Дата на рег. : 02.04.2010

red [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Нед Май 09, 2010 9:33 pm
First topic message reminder :

чн добре като за начало : Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 637210

miss_kuklA
Състезател
Състезател
Мнения : 1145
Дата на рег. : 16.04.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire knight

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Нед Юни 27, 2010 10:47 pm
Беше страхотно...
sakura46
Състезател
Състезател
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Нед Юни 27, 2010 11:56 pm
дам наистина страхотно беше главичките малко къси ама нищо все пак е мн як Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 242502
Sakura_111
Sakura_111
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 26.10.1995
Години : 28
Мнения : 88
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Вто Юли 27, 2010 2:00 pm
Скоро ще има следваща глава от фикът ми. Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Вто Юли 27, 2010 4:35 pm
Ихуууу много е яко ... Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 617815 .. Моля теее постарай се да е скоро защото не мога да издържа повече без моя Саске-кун ... Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 242502 ... Базик .. Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 10436
гiнgи3_тhе_^^hryys
гiнgи3_тhе_^^hryys
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Морето;Варна xD
Рожден ден : 09.09.1990
Години : 33
Мнения : 70
Дата на рег. : 28.07.2010

red [комента] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Чет Авг 12, 2010 9:13 pm
ържиш ни в неведение.Напрежението се покачва.xD
Очаквам следващата глава.Вярно,че са малко къси,но пък са интересни. Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Сря Окт 20, 2010 9:49 am
Интересно е! Ще го следя 100 на 100 Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605 вече чакам продължението!
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Сря Окт 20, 2010 7:47 pm
Олее любов беше превъсходно ... айде жена пущай следващото ... Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 10436
SunrisE
SunrisE
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 55
Дата на рег. : 03.08.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Чет Окт 21, 2010 9:45 am
Много ми харесва, така че чакам още. Побързай.
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Вто Окт 26, 2010 7:50 pm
Много ми хареса и с нетърпение чакам следващата главичка Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 386611
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Сря Окт 27, 2010 9:40 pm
Спрете да давате зор на авторката Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 12694 Защото по този начин спамите Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 12694 Ако видя още един коментар от сорта "Харесва ми, побързай" Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 442560 ще изтрия всички подобни коментари и ще кажа на админите. Това не ви е състезание Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 519416
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пет Окт 29, 2010 12:32 pm
Хмм...съгласна съм с Галя!! Ако има време,ще я пуне,ако ли не ше чакате! К'во толкос? Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 519416Няма да умрете я! Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 81406 Относно фикчето,ами харесами и при това много ^^. Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 811726 Супер ее Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 809295 !!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 Normalsexyenginebythoma
Sakura_111
Sakura_111
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 26.10.1995
Години : 28
Мнения : 88
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пет Окт 29, 2010 2:41 pm
Мерси че ме подкрепяте. Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 631890 Сега пиша новата глава. Моля ви не ме пришпорвайте, Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 4485 защото се опитвам да направя главата по-дълга и по-интересна, за да останете доволни като я пусна и вие я прочетете. smile Скоро ще има продължение на фика. Имайте търпение. smile
SunrisE
SunrisE
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 55
Дата на рег. : 03.08.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пет Окт 29, 2010 8:13 pm
Спокойно бе човек. Ще чакаме колкото е нужно. Не се притснявай Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605 . Фика наистина е страхотен BTW Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 811726
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пон Ное 01, 2010 12:44 pm
Новата глава си струваше чакането! Направо останах без думи след като я прочетох. Надявам се скоро да ни зарадваш с още от твоето ГЕНИАЛНО произведение Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605
Sakura_111
Sakura_111
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 26.10.1995
Години : 28
Мнения : 88
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пон Ное 01, 2010 2:06 pm
За тази глава редактор ми беше ..::*sTupid_girL*::.. така че благодарете и на нея. Тя е невероятна приятелка. Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 811726 Мерси за коментарите. smile
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пон Ное 01, 2010 9:41 pm
Алл....много ми хареса тая глава
Найстина беше много хубава
Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 809295
Не видях грешки,описанията си бяха окей!
Всичко е наред ^^.Чакам следващата глава
Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 386611
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Вто Ное 02, 2010 4:07 pm
Главата беше направо невероятна Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 811726 просто нямам думи да ти опиша колко ми харесва.
Пускай следвашата глава по скоро, че вече нямам търпение. Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 23388
Loneliness
Loneliness
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Там някъде...
Рожден ден : 27.01.1995
Години : 29
Мнения : 84
Дата на рег. : 28.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Blood+, Hell Girl and Bleach

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пон Ное 15, 2010 1:05 am
Наистина е интересно, силата на Сакура не е изненада... Но Пейн той вече е ! Това което направи за нея, че й помогна беше странно.
За Саске се знае, че е Бакккааа.
Ще чакам следващата глава с интерес . Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605
Sakura_111
Sakura_111
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 26.10.1995
Години : 28
Мнения : 88
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пон Яну 10, 2011 3:47 pm
Здравейте скоро ще пусна нова глава smile сега я пиша имайте още малко търпение smile Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 631890 Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Вто Яну 11, 2011 6:36 pm
Вчера гледах, че пусна нов коментар по фика си и реших да видя за какво става дума. И се изумих: седем страници с хвалебствия колко е хубаво и как чакат следващата глава с нетърпение! Помислих си: "Е, сигурно си струва и трябва задължително да го погледна!"

Ми... не знам. Коментарът ми няма да ти хареса, най-малкото защото се различава от коронното "Искам ощииииии! Пускай следващата глава!"

Като за начало това:
СПОМЕН:
-Аз избирам пътят на отмащението пред любовтта.
-Но Саске-кун не си тръгвай аз те обичам,ще викам ако сега тръгнеш.
-Сакура...Аригато!
-Саске...кун.-Момичето падна на земята в бесъзнание.
КРАЙ НА СПОМЕНА!

и това също:
СПОМЕН:

- Какаше-сенсей, защо трябваше да идваме толкова рано?- мрънкаше сънено розавокосото куноичи от скритот село в листата.
- Стига си недоволствала Сакура днес е важен ден и за трима ви.- прекъсна я сивокосият висок мъж.
- Важен ден ли?- учуди се русокосото момче, носител на деветоопашатата.
- Да Наруто днес е испита ви са генин.

КРАЙ НА СПОМЕНА.

...
Май съм прекалено тъпа да си го мисля, но тези неща, вмъкнати във фика, са някак не на място. Начинът им на пресъздаване куца яко, до степен такава, че чак ме избива на смях. Моето момиче, на 15 си и би трябвало да знаеш някои елементарни неща, които ей-сега ще ти кажа.
1. За да направиш персонажа си пълнокръвен и реален, трябва да обърнеш внимание на психиката му: мисли, желания, чувства, спомени... Да ги пресъздадеш плавно, да накараш читателя да усети болката или радостта заедно с героя ти, да го намрази или заобича... И всичко това само с няколко думи, завъртяни по особен начин. И в реда на мисли, обясни ми какво е това "спомен" и "край на спомена" и как би могло да ме заинтригува. Намери ми книга, дори и една приказка вземи, в която да съществува такова нещо! Четох тези изрязъци някъде другаде, при Кика-чан или така се казваше девойчето. Беше постнала фика си със спомените и край на спомените в другия форум, където й направих пълна редакция на главата. Без тези... ми не знам... глупости, които вмъкваш смело в творбата си.
2. Между изреченията ти съществуват "дупки", метафорично казано... Мисълта ти не тече плавно, тя е разпокъсана и това се дължи на факта, че изказът ти е слабичък. Трябва четене, чтене, четене... На книги! Приключенски, романтични, хоръри или фентъзи... Какъвто стил ти хареса! Погледни как мисълта на автора тече бавно като река, думите са навързани и след всяко чувство следва друго чувство... Боже, не знам дали правилно ме разбираш, но и аз не мога да ти го обясня по-добре.
Пример:
Умората си казваше думата, затова тя реши да легне при него. Момичето отиде до леглото и се настани удобно в него. Сакура инстинктивно сложи ръката си върху стегнатия стомах на Саске. В същият момент той сложи своята ръка върху нейната. Сакура се изчерви леко, но не отмести ръката си. Вместо това се унесе сладък сън под шумът на падащите капки дъжд.
Редакция: "Умората обладаваше всяка клетка от тялото й. Завладяваше мозъка й и тя реши да легне до него. Знаеше, че при други обстоятелства не би го направила. Не би направила и това да плъзне ръка по корема му, удивлявайки се на стегнатите му мускули. Действаше инстинктивно, сякаш да го докосва бе най-естественото нещо. Трепна, когато той сложи ръката си върху нейната и в тъмнината на стаята лицето й пламна. Но дъждът я приспиваше и тя се унесе в тежък сън."
Предполагам забелязваш, че между твоите изречения съществува огромен "луфт", който се набива на очи. Между моите, мисълта тече гладко, монотонно... Смея да твърдя, че е много по-въздействащо от твоето.
3. Главите са прекалено къси. В сравнение с моя коментар, онова, което постваш е страшно малко. Може би защото няма описания и не залагаш на тях. Но ако ги включиш, главите ти ще станат по-големи.

В заключение ще кажа, че откакто за последно си писала глава е минало много време. Надявам се тази толкова чакана глава да е нещо по-добро от това, което е до момента. Съжалявам за коментара ми, който несъмнено хич не ти е харесал, но предполагам не обичаш лъжата, а аз съм прекалено откровена...

smile
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Сря Яну 19, 2011 8:03 am
Такам... Сега прочетох фикчето, и новата версия е много по - добра.
Имаш описания, които преди липсваха, грешки... ами, имаше малко, вероятно от невнимание, но се абстрахираме от факта.
Сега много по - добре се разбират чувства, мисли, действия на героите.
Главите наистина са по - дълги и много по - добри.
Това е, което мога да ти кажа. smile
Продължавай да пишеш, и ще става все по - добре и по - добре smile
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Чет Яну 20, 2011 8:04 pm
Ами глава беше много по-хубава от предишните, абе като изцяло новата версия на фика е много по-добра. Грешки не видях, но и не съм гледала. Имеше описания които значително много липсваха в предишния фик. Ами какво още да ти кажа добре е форматирано (нов ред,запетаи,точки, нов абзац и т.н.)... С нетърпение очаквам следващата глава... Успех...
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пет Яну 21, 2011 1:34 am
Брех, лично аз, не си спомням предишното ти произведение... не че нещо, ама щом не си го спомням, значи, чисто и просто не ми е харесало...
За по-дълги глави... ами за мен това не са глави...
Избягвам да чета нещо толкова кратко. В една глава трябва да има минимун 1000 символа. В първата ти глава има 1,271 символа. Ем, извинявай, ама това са си 2 страници. Колкото и хубаво да е написано, все още му липсва "гудел", така да го кажа. Когато четеш някоя книга, не вярвам в нея да има глава с по 2 страници, нали?

Както и да е, моля да ме извиниш, в момента съм болна и едвам чета, но просто съм инат и исках да го прочета.
Интересно се развиват нещата, но е кратичко...
За да дам по точен коментар, първо ще ми трябва малко повечко съдържание и малко да се оправя...
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Чет Яну 27, 2011 2:03 pm
На мен лично много ми хареса. Макар, че имам странното чувство, че съм чела нещо подобно някъде другаде! Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 627140 Имаше тук-там правописни грешки, но съм сигурна, че ще се постараеш повече следващия път да не ге допускаш! И може би ще е добре, ако главите са мааааалко по-дългички! Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605
miss_kuklA
miss_kuklA
Състезател
Състезател
Female
От : мястото, където не си ти
Рожден ден : 24.08.1998
Години : 25
Мнения : 1145
Дата на рег. : 16.04.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire knight

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пон Фев 28, 2011 3:08 pm
мога да ти изрека само 3 буквички (е де, мога мно0о0о0о0о0ого0о0о0о0 п0ве4е, но... да не се откл0нявам!) за тази Суупер глава:
У А У!!!!!!
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Пон Фев 28, 2011 6:19 pm
Chaaaaa~ Саске си изяде шамара, който му се полагаше!!! Беше крайно време, за Бога! Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 787605 иначе ми хареса страшно много! описанията бяха безупречни, всичко си беше на мястото ... не съм видяла правописни грешки и честно - прочетох всичко толкова бързо, че не ми остана време дори и да забелязвам детайли smile дано скоро пуснеш още!!! Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 242502
avatar
lenalee_lee_sasuke_uchiha
Новородено
Новородено
Мнения : 1
Дата на рег. : 29.03.2011

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Вто Мар 29, 2011 6:33 pm
човек.. фика ти е супер як, специално заради теб съм се рег. тук. Продължавай в същия дух Sasusaku - [коментари]   Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku ) - Page 4 811726 Кога ще пускаш следващата глава? ooo da

Кирилизирано от Death_Angel
Писането на кирилица е задължително и коментарът ти се счита за спам... Прочети правилата на форума и раздела.
Sponsored content

red Re: [коментари] Пътищата ни отново се срещнаха ( SasuSaku )

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите