Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Сакура и Саске - Едно ново начало

+19
..Bunny-By..!!
peps_png
Thэ Dark Girl
elinceto_555
- The LaGGeR*
sakura_sladurana_98
Tobidara
Sasuke_Pain_Neo
Sasuke_Girl
ZXZZZ
plamena228
Amu-chan
SakuraNeeChan
tedity_(h)
sakura_97
*Alx*
xX_SaKuRa_Xx
sakura_
natetyyy
23 posters
Go down
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Сакура и Саске - Едно ново начало

Пон Ное 24, 2008 7:26 pm
Ето и поредното СасуСаку фикче. Не съм го писала аз narutouzu но се надявам да ви хареса



Първа глава



Сасуке се събуди в непознато легло и в непозната стая.Огледа се наоколо.Всичко беше бяло.Опита се да се изправи,за да види нещо повече,но го заболя и падна отново назад.
"Легни,Сасуке-кън.Трябва да си починеш." - каза грижлив глас и едно момиче се протегна да пооправи възглавницата му.
"Сакура?" - попита Сасуке объркан.
"Да,Сасуке-кън?" - каза тя и му се усмихна.
"Къде съм и какво по дяволите правиш ти тук?"
"Не помниш ли? - очуди се тя - "Итачи.. битката ви ... ти го победи и след това припадна.Беше много ранен и имаше опастност за живота ти и ние те докарахме обратно в Коноха."
Сега той си спомни. Итачи беше там заедно с още няколко Акатсуки и докато Сасуке и екипа му се бореше с тях ,се бяха появили те.Какаши,Наруто,Сакура и другите от Коноха.Битката беше ожесточена,но той успя да победи брат си и сега се чувстваше странно.Една от най-желаните му цели бе постигната , а той все още не можеше да го осъзнае...
"Сасуке-кън,Тсунаде-сама каза,че трябва да си починеш - обади се Сакура и прекъсна мислите му - "Раните ти бяха много сериозни и ако не бяхме ти оказали тази помощ,можеше да умреш"
Сакура... тя бе тук.Сигурно е стояла цяла нощ будна,за да се грижи за него.Освен това тя бе и медик-нинджа така,че освен Тсунаде сигурно тя също го е лекувала.Сасуке почувства нещо странно при мисълта за нея,но в момента мислите му бяха толкова объркани и раните го боляха,така че единственото,което можа да каже преди ди заспи отново бе: "Сакура,благодаря."
Сакура се усмихна грижливо и след като той заспа отново,тя го зави и продължи да го наглежда.
Сасуке се събуди.Беше близо обед.Не можеше да повярва че бе спал толкова дълго.Стана изми се,облече черна тениска, изтъркан стар анцунг и влезе в кухнята.Коремът му стържеше,за негова изненада Сакура я нямаше.Това малко го изненада,но не обърна голямо внимание.Вярно Сакура бе направила толкова много за него,но като че ли все още не беше готов за такъв тип връзка.Самата дума връзка го плашеше повече отколкото предполагаше.С цялата тази история с Итачи това не беше първата мисъл в гравата му,не беше сигурен че дори и има място там.
Седна на един стол и започна да яде препечена филийка с кашкавал,която Сакура му бе оставила.
След като привърши с филийката Сасуке отиде да си налее нещо да прокара когато чу че вратата се отваря, странното беше че вратата се отвори много бавно и каточели до половина...Май някой искаше да го довърши мислейки си че Сасуке още се възстановява в леглото.Първото нещо което мина през главата му беше "Акатсуки" но те бяха избити всички... Кой ли искаше да го убие? Сасуке веднага хвана куная който стои върху хладилника и се подготви да поредната доза тупаник.
Ей Хейтърите вън!
Сасуке приближи с бавна крачка към вратата и в рамките на един момент той блъсна човека, който влизаше, към стената и вдигна куная над главата му.
"Сасуке-кун !!!" - извика Сакура ужасена - "К-какво..."
"Сакура ? " Сасуке не очакваше нея.Беше сигурен,че е някой нападател.Той погледна в големите и зелени очи.Обля го същото странно чувство като предишния ден,когато я бе видял...
"С-сасуке.." - едва промълви Сакура,която се бе изчервила от близостта му.Сасуке изглежда забеляза това и я пусна.
"Какво правиш тук?" - попита той с хладния си глас все едно нищо не беше се случило.
"Дойдох да видя как си" -отговори загрижено Сакура "Какво има нещо притеснява ли те?"
"Не" остро каза Сасуке отивайки да върне куная на мястото му.
"Сасуке..." - продължи Сакура "Наруто е решил да направи парти по случай победата ти над Итачи и "Акатсуки" и ме прати да те взема"
"Не ми се идва"-каза Сасуке и влезе в спалнята тръшкайки вратата.
"Как може точно сега Наруто да мисли за партита"-помисли си Сасуке и легна на леглото.Той имаше странното чувство че ще се случи нещо ужасно ,а пък и всъщност му се ходеше на партито въпреки че не обича пренаселени места.Все пак реши да не ходи ,ами да остане в къщи да си почине още малко.
"Сасуке сигурен ли си че не искаш да дойдеш?"-попита Сакура без да отваря вратата.Тя чувстваше че нещо го притеснява... защо ли я нападна така докато влизаше?Има нещо нередно в цялата тази работа.
"НЕ не искам, ти ходи и се забавлявай!"-викна Сасуке от спалнята като с тона си намекваше, че в момента не я иска в къщи! Сакура реши да го послуша и се запъти към Наруто!
Наруто?Нарутоо?....НАРУТООО~ ГЛУПАК ТАКЪВ КЪДЕ СИ!?-започна да крещи Сакура пред вратата на апартамета на Наруто.Беше викала около 5 мин а него го нямаша никакъв на вратата при положени,че чуваше как тропа насам натам като бизон!
-Да,Сакура-сан!Извинявай,че не ти отворих по-рано но обядвах рамен а за това трябва да освободиш мислите си...
-НАРУТО МЛЪКНИ!!!-Сакура влезе без покана,хората бяха излязли в коридора за да видят каква е причината за тази врява.
-Каде са другите хора само аз ли сам тук или още не са пристигнали?
Нруто се оглледа и затвори вратата като заключи и избута Сакура към вратат към спалнята която беше затворена.
-Не,вече са тук!-Наруто отвори вратата и отвътре се чу силно музика,тракането на чиний и чаши.Някой свиреше наживо.По-скоро всичко приличаше на панайр отколкото на купон...
Наруто,какво е това?!Мислех,че сме на купон,а не в зологическата градина!”- каза Сакура оглеждайки хората,който бяха на купона.Лий очевидно пиян танцуваше с ТенТен. Тя от своя страна крещеше на Нежи за помощ. Ино се увърташе около Сай :affraid: (което беше пълна загадка за Сакура),Киба се опитваше да свали Акамару от масата и т.н.
„Аа,Сакура-чан не бъди толкова намусена!”
БАМ!
„Ааааааа,САКУРААААА-ЧАААААН!”-изплака Наруто.
„Ох,мисля да се пребирам.”-отегчено каза Сакура след още два загубени часа. След като си каза чао със всички които бяха в състояние да говорят и в случая на Лий да седят прави,Сакура излезе от апартамента на Наруто и завървя тихо по улицата към дома си.
Задълбочена в мисли,тя се блъсна в някой.
„Извин..Сасуке-кън?”-каза шокирана Сакура.”Защо не си в леглото?Би трябвало да си почиваш!Хайде ела ще те заведа до вас.”
sakura_
sakura_
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 28.01.1997
Години : 27
Мнения : 65
Дата на рег. : 19.11.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Пон Ное 24, 2008 7:39 pm
mnogo e gotino!!! :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :radosten: :radosten:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Пон Ное 24, 2008 8:51 pm
ЕтО и втората главичка



Без да чака отговора му,Сакура го хвана за ръката и го помъкна към апартамента му.През целия път Саске я гледаше и това чувство ставаше все по-голямо,но той реши да го игнорира за момента.Щом пристигнаха,кунойчито отвори врата,без да пуска ръката му.За приблизително 5 минути те се гледаха втренчено един вдруг без да пускат ръката на другия.Когато Сакура осъзна в каква позиция бяха се изчерви леко и каза:
„Ано..Сасуке-кън?”
„Хн?”
„Няма ли да е по-добре да влезем?”
„Аа.”
Пускайки се,двамата влязоха в апартамента.
Стаята не бе от най-красивите и модните,но не беше и грозна...може би от онези стай,който винаги са чисти,но никой не забелязва.Всичко беше подредено,всякаш някоя лелка бе подреждала всичко по азбучен ред.Сакура се учуди колко чисто и подредено е за момчешко квартира.
-Уоу,Саске-кун имаш хубав дом!
-Мм,да...ако искаш седни за малко...-и Саске се обарна и й даде стол,беше сложен до прозореца.Сакура бе напрегната,но все пак нямаше за какв,познаваше Саске и знаеше ,че няма да направи нищо освен да пази тишина,както винаги.
-Ами...Аз да ставам,че стана късно...да,по-добре да ставам.Благодаря Сас..!!!-Сакура усети как я хващат и я тръшкат на стола,беше доста болезнено и ако не знаеше,че е Саске със сигурност би натупала гадният сладурче ,който и причинява това.
Тя усети нещо топло на устните си и отвори очи в шок да види какво става.Саске се беше протегнал и бе опрял устните си върху нейните.След секунда той се отдръпна и я погледна.
-Са-с-ке... - промълви Сакура и го погледна в очите. - З-защо беше това?
Истината беше,че въпреки чувствата си Сакура никога небе очаквала той да я целуне.
Сасуке я погледна и отговори с безизразната си физиономия
-Исках да видя какъв вкус имаш.
Сакура внезапно се събуди и усети как капки пот избиват по челото й,бузите й бяха порозовели.Погледна часовника,показваше 5:30,навън зората беше вече порозовяла,а ноща се дигаше.
-Как...во...-все още се чудеше на себе си тя,когато чу,че на вратата се чука със сила.
-Даааааааааааа,кой е?-въпросът й бе одостоен с мъртвешка тишина.
-КОЙ ЕЕЕЕЕЕЕЕ?!-вече се бе ядосала и бе готова да се закълне ,че това е някаква тъпа шега,и че ще натупа така хубаво този който се изпречи на вратата.
Тя носеше къса розова нощница, ЛЕЕЕКО прозираща, а отдолу ...бельо(вие кво очаквахте)Момичето стана от леглото и се запъти към вратата. Отвори я бавно и видя една голяма, хилеща се физиономия насреща й.
-Наруто! Какво правиш тук толкова рано?
-Ами аз ъъъъ такова, ами, ъъъъъъъъъх *въздишка*. Купонджиите от снощи...продължиха с пиенето. Бирата свърши и те нагънаха уискито от '72, а то едно уискиии...
-Какво и ти ли пи от него?
-Не че исках, а ме накараха, принудиха ме.
-И?
-Ами и то свърши и те почнаха да хълцат на пияно и нападаха по апартамента. Тен Тен беше много изморена и припадна, но Неджи я гушна и я заведе в спалнята ми. Оттогава не съм ги виждал. Всъщност уискито свърши по вина на АКАМАРУ. Той допи бутилката и подгони Ино , а тя се паникьоса и се заключи в гардероба. Лий взе цветята от вазата на кухненската маса и започна да ги ръфа като повтаряше "Меее, меее, аз съм козлееее! Меее, меее, вкусно цветчееее!" Киба тропаше по стената, после по главата си и казваше "Кухо тук, кухо и там! Ама че загадка!" Чоджи дояде пържолите на всички гости и постоянно уригаше. Сай изпи всички бутилки с безалкохолно и се състезаваше с Чоджи. Не стига това ами от блатото ги чули жабите и довтасаха и те. У нас стана цял квартет! На Темари й беше горещо и си вееше с ветрилото, а Шикамару се прозяваше, но така и не заспиваше. А Шино събра всички хлебарки от дома ми и започнаха да си разказват вицове. Въобще апартамента ми е за ремонт. На мен ми се приспа и си взех възглавница, но нямаше място, където да легна, затова дойдох при теб *прозяяяяяяяяяяяяяв*
Сакура остана без думи. След всичко това което Наруто каза, тя беше направо шокирана.
-Е, може ли да вляза - попита той.
-Да, добре, но само не вдигай шум, защото още ми се спи.
Наруто кимна и влезе у Сакура, но щом тя затвори вратата, той се просна на земята и така и заспа. Сакура завъртя очи, но и се изкиска. Тя се върна в леглото и отново заспа. Минути след това се чу тропане, може би в кухнята. Момичето отвори очи толкова бързо сякаш въобще не е заспивало, изръмжа и стана с намерението да фрасне Наруто по канчето. Все пак той обеща да пази тишина. Тя тръгна към кухнята и тъкмо щеше да кресне "НАРУТО!" когато видя една човешка фигура в гръб с бели шорти и тъмносиня тениска със знака УЧИХА да ровичка в шкафа с чиниите и канчетата.
-Саске?
-Какво?
-Какво правиш в кухнята ми? Защо си станал от леглото си? Трябва да си почиваш.
Саске игнорира въпросите й и продължи да ровичка в шкафа, като оглушително тропаше.
-Кажи ми, Саске, какво търсиш?
-Трябва ми прах за пране.
-Пффффффффффф, хихихи, хахаха!
-Какво толкова смешно има?
-Той не е тук, а в банята. Там е коша за пране, там е и пералнята! Ела с мен, ще ти покажа.
Тя хвана за ръка Саске и го поведе към банята. На вратата го пусна и започна да ровичка в шкафа под мивката, след което извади кутия с прах за пране на която пишеше "Нинджа прах за пране". Това накара Саске да се усмихне, защото да има специален нинджа прах за пране си беше смешно. Сакура му обясни колко прах да сложи в чашката и в коя преграда да го изсипе. Той благодари и изчезна. Успокоена, че най-после може да поспи, момичето си легна и сладко заспа. След няколко часа отвори очи и видя срещу себе си някой да се усмихва. Зрението й беше сънено-замъглено, но след секунди разбра, че това е Саске, легнал до нея. Той гледаше спокойно, сякаш се наслаждаваше на Сакура, която тъкмо се събуждаше.
-Саске?
-Какво?
-Какво правиш тук? Какво стана с прането?
-Не знаех как да включа пералнята и дойдох тук, но ти спеше толкова СЛАДКО, че не исках да те будя, затова легнах до теб и зачаках да се събудиш.
-Ами Наруто?
-Той отиде да "ремонтира" апартамента си.
-Пффф ха-ха-ха-ха!
Тя стана от леглото и бързо се оправи, след това тръгнаха към дома на Саске. Сакура нагласи всичко и включи пералнята.
-Готово! Всичко е наред, като изпере ще я изключиш оттук. Ясно?
-Да.
-Добре, аз ще тръгвам, чао. -Чао - каза тъжно Саске. Сакура вършеше у тях всичката домакинска работа много добре, у Саске също беше пълно с такава работа, но той не можеше да прави нищо. А и в компанията й му беше приятно. Сакура тръгна към дома на Хината и почука.
-Здравей, Сакура!
-Здрасти, Хината! Искаш ли да излезем по магазините?
-Защо не? Ей сега идвам - момичето изчезна и се появи след минутка.
Двете отидоха до Тен Тен и до Темари, после и до Ино. Всички се запътиха към мола с усмивки, предвещаващи щуро пазаруване.
Темари беше пребита и уморена от това пазарене по магазините. Ръцете вече й бяха на отоци от торбите. Господи колко тежаха тези торби!!! Тя реши да мине по-напряко през една малка уличка. Изведнъж в края на уличката се очерта човешка фигура. Темари забави ход и вдигна гарда си на макс. Кой ли беше по това време в тази част на селото? Колкото повече приближаваше фигурата толкова повече разбираше,че познава тази персона. Темари зяпна:
xX_SaKuRa_Xx
xX_SaKuRa_Xx
Любител
Любител
Female
От : нас
Рожден ден : 21.05.1994
Години : 29
Мнения : 256
Дата на рег. : 25.10.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Пет Ное 28, 2008 10:05 am
Много е яко !
;) ;) ;) ;)
Ще пускаш ли още? :?: :?:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Пет Ное 28, 2008 7:14 pm
Трета глава :!:


- Саске?! Какво правиш тук? Не трябваше ли да си на мисия с другите ?
Темари не вярваше на очите,много добре занеше,че Саске не от типа купонджий,който биха излезли по това време. По-добре за ниго би било да си седи вкъщи.Кого ли чакаше?
- Аа, здрасти!-каза тихо и хладно Саске- чакам..
-ами добре тогава аз ще тръгвам !чао Саске!-каза Темари и мина покрай него.Саске всъщност се надяваше Сакура да мине по тази улица.неслед дълго тя се зададе с страшно много чанти в ръце(нали е била на пазар ).
-Сасуке-кун?!Какво правиш тук?
-Искаш ли да ти помогна с покупките?-попита Сасуке без да отговори на нейният въпрос.Сакура кимна и черноокото момче взе чантите от ръцете й.Двамата се запътиха към дома на Сакура.Когато стигнаха тя отвори вратата и покани Сасуке да влезе.
-Всъщност ти не ми отговори на въпроса.Какво правеше на онази улица?-запита Сакура
-Ами аз исках да... Ами ..."-Саске се помъчи да измисли нещо,но нищо не му идваше наум.-"излезнах на чист въздух за да събера мислите си"-Измърмори той като погледна Сакура със крайчето на окото си.
Сакура го погледна изпитателно-"Саске-кун,все още не си се възстановил добре !Трябва да лежиш повече!"
"Хн"-каза Саске като остави чантите на масата.
"Ано,Саске-кун..Благодаря ти,за това че ми помогна с чантите!" - каза Сакура и му подари усмивката която пазаше САМО за него.
Саске усети, че чувствата му разбушуваха и се бе усмихнал без да разбере... Изведнъж усети нещо странно в стомаха си.Не беше гадно ,но не беше и приято. Изведнъж изпита неутолимо желание да целуне розовокосото момиче.Красивите й смарагдови очи и нежното й тяло го побъркаха. За първи път той забеляза колко красива е тя. Реши да се остави на чуствата си да го водят и се доближи до Сакура. Тя забеляза това.
-"Какво правиш Сасуке-кун?"Попита розовокосото момиче много изненадано.Тя знаеше че той ненавиждаше някой да е близо до него.Сасуке сложи едната си ръка на бузта й а с другата си ръка той обви нежното тяло на Сакура,като я издърпа близко до себе си и я целуна по устните.
След като Саске целуна Сакура единственото което тя успя да направи беше първо начално да отвори широко очи,а после да се отпусне и да се порадва на мига близост със първата си любов.Саске близна устната и като искаше пространство.Сакура изненадана отвори леко устата си и се изчерви до толкова че лицето и започна да гори...Саске забеляза това и след като прекрати целувката се подсмихна.Нещо не беше ... наред тази целувка не му стигаше....Той закопня да я вземе в ръцете си и да я обгърне със всичката любов която би могъл да даде.Той я вдигна на ръце и я понесе към спалнята...
Когато стигна до леглото Сасуке я постави да легне много внимателно.Сакура все още беше изненадана и неможеше да реагира по никакъв начин.
-Сасуке-кун какво става тук?това някаква шега ли е?-Попита Сакура с притихнал глас.Чернокосото момче я погледна в очите наведе се и прошепна в ухото й:
-Не...
-Не....прошепна Саске в ухото и.След това бавно започна да сваля ципа на дрехата и.Сакура загуби ума и дума.Тя не знаеше каква е тази внезапна промяна у Саске.Погледна го с големите си очи малко несигурна..Той забеляза и все едно разбра какво искаше да го попита тя и отговори спокойно..."Не се безпокой,ако не го искаш ще те оставя."Сакура напълно изненадана от думите му прошепна- "Но,Саске-кун искам да знам защо го правиш....".Саске се приближи толкова че лицата им бяха на сантиметри едно от друго.Той я изучаваше може би защото искаше да прочете отговора си в очите и. След кратко мълчание Саске призна-"Аз.....Аз наистина искам да съм с теб Сакура..."
-"Аз.....Аз наистина искам да съм с теб Сакура..." Розовокосото момиче отвори широко очите си. Тя очакваше всичко друго но не и това.Саске се взираше в големите й зелени и в тоз момент изненадани очи."Сакура искаш ли го?"Попита Саске.Най-накрая Сакура се опомни и прошепна тихо"Да..."Чернокосото момче кимна и след миг отново я целуна първо по шията после по бузата и най накрая по устните...
Това не можеше да е истина...до вчера той не я поглеждаше,а днес я целуваше...защо се случваше това? Имаше нещо гнило, но като чели това не я интересуваше в момент като този.....

Сакура стана от леглото,беше 6 часа сутринта...навън беше вече светло,виждаха се малките фигурки,мърдащи из уличките.Повечето от населението на селото вече беше станало и се прибираше от сутрешен пазар.
----------------30мин късно ----------------
Тя вече излизаше от апартамента и се насочваше към къщата на хокагето. Днес трябваше да е доста труден ден ,натоварен с работа,но това не я плашеше,вече бе свикнала.
Докато вървеше към централата на Тсунаде погледа на Сакура съвсем случайно беше привлечен от някакъв странно шарен плакат.Тя приближи към него, водена от обзелото я любопитство.Плаката примамваше жителите на Коноха да отидат на концерта на звездата от Селото на Тютюна Дон Хазис де Хасан
"Най-накрая свърши!" - мислеше си Сакура. "Ама че скапан ден!" Адски уморена тя се прибра вкъщи и се просна на леглото."Днес няма да си покажа носа навън"- промърмори тя.Изведнъж се стресна от силното чукане по вратата и."Сакура-чан, Сакура-чан отвори по дяволите!"-крещеше с цяло гърло Наруто, "Хайде, идвай, имам изненада за теб "- продължи той.
"Какво по дяволите искаш Наруто?"- изкрещя Сакура, отваряйки вратата. "Ела и ще видиш!" - изрепчи се веднага той, размахвайки пред лицето и няколко билета за концерта на Дон Хасан де Хазис.
Малко по- късно Сакура разбра, че преди да се стовари пред вратата и ,Наруто бе направил същото и с Ино, Шикамару, Киба,Хината и естествено Саске.Така изведнъж се оказа, че всички заедно щяха да отидат на концерта на прословутия певец............
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Дек 27, 2008 11:48 am
Ти ли си ги мислуш тея работи или ги дърпаш от някъде :?: :?: :?:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Дек 27, 2008 10:42 pm
Ами този фик го копирам...Имам и собствен но той не е Сасусаку narutouzu
xX_SaKuRa_Xx
xX_SaKuRa_Xx
Любител
Любител
Female
От : нас
Рожден ден : 21.05.1994
Години : 29
Мнения : 256
Дата на рег. : 25.10.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Дек 27, 2008 11:17 pm
Още Още мн е интересно! ;)
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Пет Яну 02, 2009 7:55 pm
4 глава

Точно в седем часа вечерта всички се бяха събрали пред входа на залата на Двореца на Нинджите и чакаха с нетърпение концерта.Най-накрая така очакваното шоу започна и светлините загаснаха.Сакура естествно успя да избута Ино и седна до Сасуке, който както обикновено се правеше, че не забелязва нищо.
Дон Хазис си подскачаше из сцената, преструвайки се че пее наживо,докато изведнъж замръзна на мястото си и посочи Сакура с пръст: "Хабиби ,ще имам нужда от специален помощник ,за да създам необходимата обстановка за следващата песен" - каза той -"Качи се сцената при мен, моля те!" "ООО кво по дяволите става днес?" много ядосана си помисли Сакура- "Сега ще трябва и да помагам на някакъв дебел ,стар перверзник, вместо да седя до Сасуке" Сякаш усещайки нейното колебание помощниците на Дон Хасан се спогледаха и един отиде до мястото,където седеше Сакура,за да я придружи до сцената.
Качвайки се на сцената Сакура се изчерви,усещайки всички погледи, насочени към себе си."Ще умра, ще умра!"- не спираше да си мисли тя, докато не се озова пред лакомо гледащия я певец.Изведнъж Дон Хасан я хвана страстно и я увлече със себе си в танго. "Какво си мисли че прави този тип със Сакура?" - ядосан си мислеше Сасуке и се чудеше защо такива мисли се въртят в главата му,гледайки Сакура да танцува с друг.Изведнъж той застина, а устата му се отвори неусетно,готова да изрече най-долни думи за цялата фамилия на Дон Хазис де Хасан.Причината за тази негова реакция беше Хазис , който стиснал Сакура в мощните си лапи се опита да я целуне, като в замяна за щастие на Сасуке получи такъв юмрук,че отскочи на няколко метра от сцената.Сърцето на Учиха се разтуптя толкова силно при мисълта, че някой друг освен него може да целува алените устни на Сакура."Но защо си мисля такива неща и то точно сега?"- не можеше да спре да се пита той.

Пред Двореца Сакура още беснееше за опита на Хасан да я целуне,когато Сасуке излезе през главния вход изобщо не показвайки какво всъщност го вълнуваше.На лицето на Сакура се появи широка усмивка и тя каза:"Хей всички чуйте ме.Да не забравяме ,че тате спечели джакпота от тотото миналата седмица и аз още не съм почерпила,затова нека отидем при"БАЙ ИЧИРАКУ" и да ударим по едно саке?". "Ехаааа откога Сакура-чан е станала толкова щедра?"- си мислеше Наруто, но на глас само каза:"Супер идея Сакура-чан, да вървим!" Всички се съгласиха и бяха готови да тръгват, само Сасуке стоеше на мястото си и не помръдваше.Сакура се приближи до него и му се усмихна с онази усмивка,която пазеше само за него, докосна нежно ръката му и промълви:' Ами ти Сасуке-кун?Няма ли да дойдеш с нас?" Изненадващо и за самата нея Сасуке стисна ръката и и каза:"Този път мисля и аз да дойда и да изпия едно саке за здравето на баща ти." "Супер Сасуке-кун!" - извика Сакура и продължавайки да държи ръката му, те се запътиха към "БАЙ ИЧИРАКУ" следвайки останалите, които също бяха въодушевени от мисълта за алкохол.
Но тогава Сакура се сети,че май е оставила печката включена.Тя се обърна към Наруто и му даде пари да се почерпят.После понечи да тръгне сама към къщи но Саске джелтънменски и предложи да я придружи.
-Ами добре Саске заповядай,ако има пожар ще ми помогнеш да го изгасим.-Двамата стигнаха до дома на Сакура но печката си беше наред.Момичето предложи на Саске кафе и той се съгласи.Сакура се обърна да извади чаши за кафето но се,чу ТРЯСССС.Тя се обърна и видя как Саске е съборил всичко от масата и се приближава до нея...
___________________________________________________________________

След малко Саске се изгуби в облаци дим и на негово място се появи Хазис! Той се бе трансформирал в Саске. (е, все пак това е светът на нинджите)
- Сега ще си платиш за това, което ми се случи! - каза Хазис.
В този момент на вратата се позвъня.
- Моля те, влез! - провикна се, с разтревожен глас, Сакура.
Чул това, човекът на вратата бързо влезе, но розовокоската не можа да го види, защото де Хасан беше прекалено дебел и закриваше образа. Донът отиде до момичето и я хвана за врата. Явно не беше чул званенето. Той се мъчеше да удуши Сакура, когато се чу едно мощно: "Чидори". Преди Хасан да падне на пода, той се обърна и за да види нападетеля си. Но тогава токът спря. Все пак в тъмнината се видяха две шаринган очи. Хазис падна в безсъзнание. След 20 секунди токът дойде. Сакура беше права, нейният спасител бе Саске. Той беше придружен от Неджи.
- Ще го занеса при хокагето. - каза момчето от клана Хюга и бързо се изнесе.
Саске и Сакура останаха сами. Момичето беше изплашено от случилото се и нейният съотборник реши да остане да я успокои. Само, че къщата на Харуно заприлича на дискотека, понеже токът отново спря. (те са сами и на тъмно, хора подготвям леглото, исках да кажа почвата)

Сакура се почувства неудобно. Не знаеше какво да каже или направи. Огледа се плахо и се запъти към спалнята. Не каза нищо, чу се само силния трясък на вратата. След секунда излезе, облякла якето си. Запъти се към вратата... отново в мълчание. Саске я следеше с поглед и не знаеше как да я накара да проговори. Когато видя как входната врата се отваря, тръгна натам:

- Сакура, какво има, къде отиваш?
- Не можем да стоим тук, тъмно е, да отидем при Наруто за тази вечер...
- Защо Наруто... аз си имам апартамент- Сакура се ядоса- първо странния старчок, после спиране на тока, а сега и Саске искаше да си тръгне. Обърна се рязко, за да срещне погледа му и започна буквално да му се кара:
- Ако искаш си отивай, аз отивам при Наруто... - обърна се и понечи да си ходи. Беше по- бясна от когато и да е. Вече на вратата, усети здравия хват на Саске около китката си. За секунда целият й гняв изчезна...
Тя го погледна изненадано.Не беше типично за Саске да проявява интерес към някой а да я хване за ръката леле сигурно нещо му хлопаше!
-Какво има Саске защо ме хвана?-Той се усмихна:
-Исках да кажа,че можеш да дойдеш в моя апартамент.-После се приближи и погали бузата и:
-Моляте не отивай при Наруто!Ела смен.-Сакура седеше като тресната но се оправи бързо и изкара най-червения си отенък.като биеше с него дори Хината.
-Ааа ами ааа аз дда ще ще ддойда.
Докато престане да заеква Саске вече заключи вратата и я поведе към апартамента си.Те вървяха заедно по улицата все още хванати за ръце и се наслаждаваха на прекрасната вчер и красивата луна.Изведнъж Саске се спря и обърна Сакура към себе си и се загледа в очите и после се наведе и нежно я целуна.Тя не знаеше какво да каже,но усети такъв прилив на енергия че не можеше просто да отиде у Саске и да легне да спи и затова щасливо се засмя:
-Не знам защо ме целуна но тази нощ няма да завърши толкова скоро.Отиваме в "Шурикен" -най модерната дискотека и там ще отпразнуваме спечеления от татко джакпот!- Саске веднага се съгласи и двамата млади набързо пристигнаха в дискотеката.
Тя беше просторна с украса-оръжия и листа и доста набодобяваше гората само,че със супер музика и менящи се светлини. :music-smiely: Хубавото беше,че предлагаше уединени маси обгърнати с зелени клонки и прозорче на тавана гледащо към звездите.Допълнителна екстра беше и намалената светлина около масичките така ,че Сакура и Саске веднага заеха една.Те си поръчаха шампанско и и толкова вкусно ядене,че Наруто нямаше да си намери място от яд ако знаеше какво пропуска.
-Искаш ли да танцуваме.-Саске протегна ръка на Сакура и тя я пое с удоволствие.
-Разбира се.


Те "потеглиха" към дансинга и се унесоха в бурни танци.Всичко вървеше добре докато ди-джея не реши да пусне балада.Всички двойки се прегърнаха и започнаха да танцуват,само Сакура наведе глава и се запъти към масата на която седяха преди малко.Саске,обаче,я хвана нежно за ръката и я придърпа към себе си.Сакура почервеня като домат,когато телата им се докоснаха.Той я гушна и прошепна в ухото й:"Бих искал това да е нашата песен.".Сакура първоначално му се зачуди,но после му се усмихна в знак на съгласие и заедно се понесоха във вихъра на танца..........
sakura_97
sakura_97
Фен
Фен
Female
От : konoha
Рожден ден : 11.02.1997
Години : 27
Мнения : 573
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Пет Яну 02, 2009 9:13 pm
Много , много хубава глава ! :oops:
xX_SaKuRa_Xx
xX_SaKuRa_Xx
Любител
Любител
Female
От : нас
Рожден ден : 21.05.1994
Години : 29
Мнения : 256
Дата на рег. : 25.10.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Яну 03, 2009 2:41 am
само две думи:МНОГО ЯКО ;) ;) ;) ;)
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Нед Яну 11, 2009 7:57 pm
kakto obi4am da kazvam az ...PERFFE!! :roll:
SakuraNeeChan
SakuraNeeChan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 13.08.1995
Години : 28
Мнения : 53
Дата на рег. : 23.01.2009

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Чет Яну 29, 2009 7:27 pm
супер е ;)
Amu-chan
Amu-chan
Побъркан
Побъркан
Female
От : Балчик
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 24
Мнения : 3618
Дата на рег. : 26.05.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Нед Фев 01, 2009 8:32 pm
Супер е!!!!!!!!!!!!11 :-) ;) ;) narutouzu :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :Okay: :radosten: :radosten: :radosten: :radosten: :starcolors: :starcolors: :starcolors: :starcolors: :z_rozova: :z_rozova: :z_rozova: :narutoo2: :nkot: :sakura2: :sasuke4: :naruto7: :sa_sa: :sakura_love: sakura:b :sasuke_levent: Искам още!
plamena228
plamena228
Любител
Любител
Female
От : Stara Zagora
Рожден ден : 16.12.1998
Години : 25
Мнения : 349
Дата на рег. : 22.11.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Вто Фев 03, 2009 9:45 pm
Ооооо, мн готино. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

саске - Сакура и Саске - Едно ново начало AvatarsNarutoAnimirani_210
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Вто Фев 03, 2009 10:10 pm
Сакура първоначално му се зачуди,но после му се усмихна в знак на съгласие и заедно се понесоха във вихъра на танца..........песента беше толкова бавна и двамата се унесоха.

”Защо ли Саске ме целуна-мислеше си Сакура-дали не изпитва нещо към мен?”
Само при тази мисъл тя се изчерви.

” Господи колко е хубава”мислеше си Саске ,като я притисна още по силно към себе си.След като песента свърши те се запътиха към местата си.
----Саске вече стана много късно,искаш ли да се прибираме.Саске кимна в глас на съгласие и те тръгнаха към апартамента му.Когато стигнаха Саске отключи и влязоха.
-----Амм Саске аз къде ще спя-попита Сакура когато видя че в апартамента на Саске има само четири стаи(кухня,баня,дневна и спалнята му).
Саске се замисли за момент и после я хвана за ръка и я заведе в стаята му.
-----Ъмм Саске а каде ще спиш ти-попита Сакура с леко учудено изражение.
----На дивана-отговори той и после излезе от стаята за да я остави да се оправи и да си легне.

Сакура не чакаше втора покана и набързо си облече ношничката(не питайте от къде я е взела и аз нз ) и се пъхна под завивките,но не можа да мигне при мисълта,че Саске лежи на онзи неудобен диван.По едно време тя се реши и отиде да провери как е той.С тихи стъпки тя се добра до дивана и го побутна
----Ъм Саске куннн .
Той отвори очи и я погледна учудено.
----Кажи Сакура*прозяване*
----Ами…аз…сигорно тук не е много удобно иии…ако искаш ела при мен.

Саске я погледна малко озадачено,но после кимна. (Е не няма да чака друга покана 0.о )
Сакура се усмихна и отидоха да легнат.Малко по късно през нощта Сакура усети нещо топло около кръста си.Погледна надолу и видя ръката на Саске която я бе притиснала към него.Тя се изчерви изведнъж чу тихия и спокоен глас на Саске да шепне името й
---- Сакура…-тя се обърна за да го погледне
----Кажи С..-и той спря думите и с най-страстната целувка в живота й до момента.
Когато Саске спря да я целува се опита да каже нещо за да оправдае постъпката си
---- Сакура..аз- Сакураго прекъсна и започна да го целува по страстно и от преди малко като едновременно с това сваляше и дрехите му…..

Сакура го прекъсна и започна да го целува по страстно и от преди малко като едновременно с това сваляше и дрехите му. Саске беше много изненадан, но явно нямаше намерение да я спира. Обаче Сакура престана.

- Какво става? - попита я той учуден.
- Усещам чуждо присъствие. - каза тихо Сакура. Саске стана и отиде до прозореца. Рязко го отвори и спусна ръката си надолу за да провери дали има някой. Той напипа нещо, хвана го здраво и го вкара в стаята. Всъщност Саске спипа Джирая да си пише новата книга.
- Ах ти, первезнико! Какво си мислиш, че правиш?! - чу се гневния глас на розовокосото момиче.
- Аз... такова... ъм... пиша си книгата.
- Какво правеше до прозореца?
- Черпех идеи. - отговори гордо санина, като едновремено с това се изправяше. Саске погледна навън, пресмяташе нещо.
- Ще ти е нужно доста. - обърна се той към момичето.
- Няма значение. - отвърна тя. Погледна злобно Джирая, сви юмрук и така добре го удари, че той се приземи на точното място, в болницата. След това със Саске се върнаха в леглото.

Те отново бяха в обятията си и продължиха да се целуват страстно.Сакура опсипа цялото тяло на саске с целувки двамата бяха толкова щастливи и толкожа много се желаеха.Те бяха притискали тези чувства толкова дълго че сега неможеха да се наситят един на друг.Техните чувства бяха толкова силни и несприраха да го правят отново и отново докато първите лъчи на слънцето не погалиха лицата им.Тогава от изтощение те спряха и Сакура легна на гърдите на Саске.

-Оби4ам те Саске!
-И аз те обичам Сакура!-тои я целуна по челото и двамата капнали от изтощение заспаха сгушени под нежните лъчи на показващтото се слънце.

Сутринта настъпи.Сакура протегна ръка,с надеждата отново да докосне тялото на своя любовник.Силата,страстта,която струеше от него я караше отново и отново да напира тялото си,да се притиска близо до него.Пръстите й плъзнаха по гърдите му,дъхът й нежно погъделичка кожата му.

-Саске,промълви тя нежно.-Събуди се!

След което дръпна одеялото към себе си,принуждавайки го да се размърда и да й обърне внимание.Зачака така,завита на една страна,с предизвикателна усмивка,разляла се по красивото й лице.

-Оn,не се прави,че не ме чуваш!-Сакура се дръпна настрани и за пръв път тази сутрин се осмели да го погледне.Стоеше,легнал с гръб към нея,тъмната му коса се бе разпиляла по възглавницата.Момичето се приближи до него и извърна лицето му към събе си.

-Добро утро!-поздрави тя и нежно го целуна,след като видя очите му да се отварят.

-Добро утро,кучко!-отвърна Саске и грубо я отхвърли настрана.После взе в ръката си куная,лежащ на шкафа до леглото и го запрати по тялото й.

Сакура изстена,вперила невярващ поглед в дотогавашния си любовник.

-Аз...-успя да промълви тя,преди очите и да се затворят за последно.

-HELL YEAH!-изрева Саске,докато изскачаше през прозореца,грабнал якето си в ръка.
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Фев 07, 2009 10:28 am
:roll: :offff: :roll:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Нед Мар 15, 2009 9:27 am
Малеее тоя фик съвсем забрайх че съм го пуснала :lost: :lost: Айде новата глава:


Сакура изстена,вперила невярващ поглед в дотогавашния си любовник.

-Аз...-успя да промълви тя,преди очите и да се затворят за последно.

-HELL YEAH!-изрева Саске,докато изскачаше през прозореца,грабнал якето си в ръка.

Когато Саске видя любимата си той занрузна за моемнт.Казвам Саске,защото нападателят на сакура не беше той,а самият де Хасан.Той се бе измъкнал от затвора,защото искаше да си отмъсти на Саске за дето едва не го уби.Дебелият чичко реши да накара Саске да страда,като отнеме живота на Сакура.А и мисълта да я убие беше чудесна за него,защото все още не й бе прстил за дето го изложи пред всичката публика.И така де Хасан се озаова в апартамента на Саске(беше ги проследил от дискотеката).Саске от своя страна беше станал малко преди Сакура да се събуди и бе отишал в банята.Това беше и моментът,който скритият в гардероба де Хасан чакаше.Той се трансформира в Саске и се настани на леглото като зачака търпеливо.Когато Сакура се събуди и го побутна,той изчака малко,за да не заподозре тя нещо.(се пак беше най- умната ).Когато се обърна към нея реши първо да я накара да страда,за това я нарече захарче,и след това се опита да я убие,но в бързината си я уцели по-долу от сърцето и тя изпадна в безсъзнание.(ае стига толкова обеснения )Саске се отърси и без много да му мисли грабна Сакура в обятията си.Той тичаше по покривите на къщите към болницата,защото днес бе почивен ден и улиците на Конохабяха пълни с хора,които искаха да се поразсеят.Когато пристигна в болницата,Саске се развика:"Няма ли лекари тук?!".Тои бе толкова уплашен от мисълта отново да загуби любим човек,че крещеше с все сила.След секунди пред него седеше един лекар с не много весело изражение.
-Какво си се развикал бе момче?-хокаше го той-никой тук не е глух и никой не е длъжен да слуша изблиците ти на отчаяние.
-Извинете-каза Саске с още по-отчаяно изражение-но тя е сериозно ранена,а не видях никой наоколо.
Лекарят го погледна,а след това погледна и розовокосото момиче в руцете на Саске.Когато видя че Сакура наистина е много зле,рече:
-Последвай ме.И след това го поведе по коридора.Когато стигнаха болничната стая,лекарят каза:
-А сега я остави на леглото и се махай.
Саске остави нежно любимата си,която не помръдваше,на леглото.
-Ще се оправи ли?-попита той с очевидно плахо изражение.
-Все още има надежда.-отвурна му лекарят.
Това не успокои много мочето,защто той знаеше какво значи това. Поседя наколко минути вгледан в Сакура,но веднага се опомни и напусна стаята.Той много добре знаеше,че на лекарите им е нужно уединение,за да си вуршат добре работата.Когато вече беше извън болницата,Саске започна да замисля палнове как да намери и убие нападателя на Сакура.Сега отчаянието му се превръщаше в презрение и всеки път като се сетеше как изглежда любимата му ц раната под сърцето й,ядът му нарастваше все повече и повече.
Саске чакаше да разбере дали Сакура ще оживее и се молеше да не го напуска.Без нея неговия свят щеше да се разпадне.След около час при него дойде лекаря и му каза да седне.Черноокия нинджа пребледня но отказа да седне.

-Добре Саске трябва да приемеш станалото мъжки,Сакура почина.Тя изгуби прекалено много кръв,съжалявам!-Лицето на шинобито се згърчи от болка и само след миг той се обърна и избяга от болницата.Неговото момиче,нежно и мило,като черешово цветче беше мъртво а виновника за това още жив!"Но не за дълго"-реши Саске!Той пусна проклятието на Орочимаро и се втурна към затвора да убие Хасан.

Той пусна проклятието на Орочимаро и се втурна към затвора да убие Хасан.Но изведнъж долови нещо чу ужасятащ и мазен глас да се смее истерично както и едвам доловимия вик на Сакура-Саскеее...
Тои се извърна бързо и тръгна по посока на вика на любимата си без дори да се замисли че преди малко му беше съобщено че тя е мъртва защото разпозна че този смях беше на Хасан. Саске ги настигна и хвърли шурикен по мазния дебелак и тои падна от клона заедно със ранената Сакура.

Саске се спусна и оспя да я хване преди да падне. Постави я внимателно облегната на едно дърво и целуна челото и . След което се върна да довърши Хасан. След като се увери че тои вече никога няма да ги притеснява се върна при Сакура вдигна я нежно и с колкото сили имаше се запъти към кабинета на Тсунаде ,кадето остави Сакура при нея и излезе за да може Тсунаде да свърши по бързо с лечението.
Sasuke_Girl
Sasuke_Girl
Прохождащо
Прохождащо
Рожден ден : 18.08.1995
Години : 28
Мнения : 27
Дата на рег. : 25.02.2009

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Нед Мар 15, 2009 12:23 pm
Имам чуството, че съм го чела ... Ама е яко продължавай :flower:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Нед Мар 15, 2009 12:29 pm
Sasuke_Girl написа:Имам чуството, че съм го чела ... Ама е яко продължавай :flower:

Да може и да си го чела, аз го копвам от Allanimes и го бях качила отдавна ама забрайх че съм го качила...Ето и другата глава...:



Тсунаде видя своята ученичка и вдигна вежди нагоре от съжаление. Тя повика Шизуне. Момичето се появи на вратата.
-Тсунаде-сама? - тя очакваше поръчението на Хокагето.
-Шизуне, Сакура е много зле. В болницата е станала злополука - онзи певец от селото на Никотина ( ) се е опитал да я отвлече. Слава-богу Саске я е чул и се е върнал да я спаси. Била е на път да умре. Моля те, донеси ми лечебни средства и изпрати екип от Моите Момичета (МЕдицински Сестри от Отдел Грижа за Ранените Раци (Раци - шинобита с две оръжия - саби-ножици демек като Раци/съкратено МЕСОГРР (Тука май Омряхте от смях )
Шизуне кимна и излезе от кабинета. Сакура лежеше на масата в безсъзнание. Изведнъж се съвзе и дишаше сякаш току-що е излязла от двайсетчасов (мамооооооооооо ) престой във водата. Тя погледна хокагето.
-Хокаге-сама! - още дишаше участено.
-Спокойно, Сакура - Тсунаде я погали по бузата. - всичко е наред.
-Саске...Саске... - когато се досети за него, очите й се напълниха със сълзи. -Той се опита да *хлъц* ме убие *хлъц, хлъц*!
-Не е вярно, миличка, той те е спасил от смърт.
-Но аз го видях *хлъц, хлъц* - събудихме се в леглото, той спеше с гръб към мен. Аз го поздравих и го обърнах към мен. Той ме нарече "кучка" и заби кунай в мен. Нали ме обичаше...
-Сакура, това е бил Хасан де Хазис от селото на Цигарите ( ).
-Какво?!?! - Сакура почервеня от гняв. -Този...този..ТОЗИ МЕРЗАВЕЦ...АВЕЦ...АВЕЦ...АВЕЦ *Ехо* - гласът й отекна в селото. Зелената чакра засия в цялото й тяло и тя буквално скочи на крака, от ноздрите й излизаше пара, липсваше й само една халка между тях и щеше да заприлича на разярен бик. -МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!
Момичето хукна към вратата на кабинета и изблъска смаяната Шизуне. Тсунаде въздъхна.
-Хххххокаге-сама? - плахо проговори ученичката.
-Да, Шизуне, лекарствата няма да ми трябват вече.
Двете погледнаха към изхода.

---------------------------------------------------------------------------------

Сакура бясно тичаше и скачаше по покривите. Тя зърна лилав тичащ балон (сакото на дебелия) да се бута между хората на чаршията
След него вървеше чернокос красавец, на когото всички правеха път, очевидно защо. Сакура отново се затича, но се бе устремила надолу. След като достигна определена скорост, Сакура скочи право на гърба на 'азис и му счупи кокалите (буквално АЗИСЕ ПАЗИ СЕЕ!! ). Саске я целуна, хвана я през талията и се запътиха към вкъщи.
КРАЙ на историята с Дон Хасан де 'азис.
Amu-chan
Amu-chan
Побъркан
Побъркан
Female
От : Балчик
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 24
Мнения : 3618
Дата на рег. : 26.05.2008

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Нед Мар 15, 2009 1:19 pm
Много е хубаво!!
Sasuke_Pain_Neo
Sasuke_Pain_Neo
Състезател
Състезател
Male
От : гр. София
Рожден ден : 07.05.1992
Години : 31
Мнения : 1163
Дата на рег. : 18.05.2009

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Май 23, 2009 8:06 pm
Супер е, много радва саске - Сакура и Саске - Едно ново начало 637210
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Май 23, 2009 10:54 pm
супер е
sakura_sladurana_98
sakura_sladurana_98
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 23.03.1995
Години : 29
Мнения : 57
Дата на рег. : 27.05.2009

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Съб Май 30, 2009 6:08 pm
мноо е яко кога ще пускаш още подобни саске - Сакура и Саске - Едно ново начало 787605 :|-): :grupa: :|-): :|-): :|-): :8D: :ihaa: :-): :7D: :lost: :S: :/:
- The LaGGeR*
- The LaGGeR*
Състезател
Състезател
Male
От : София
Мнения : 1115
Дата на рег. : 11.08.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: One Outs , Death Note ,Black Lagoon x2 ,Gantz,GTO, FLCL , HHWS,Initial D x7,RedLine,Trigun + movie и т.н

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Чет Авг 27, 2009 8:06 pm
Мн яко неочаквах да свърши така саске - Сакура и Саске - Едно ново начало 242502 саске - Сакура и Саске - Едно ново начало 242502
Sponsored content

red Re: Сакура и Саске - Едно ново начало

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите