Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 29
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Rosario + Vampire инфо :)

Пон Май 09, 2011 5:23 pm
Запознайте се с главния герой - 15 годишния Цукуне Аоно - момче без специални способности и интереси, напълно посредствен както в характер, така и в отношението му с ученето. Поредният нормален герой, който се е провалил на изпита си и сега е принуден да учи в единственото училище, което незнайно как го е приело, единствено попълвайки една странна бланка намерена от родителите му. Когато героят за пръв път вижда училището и обстановката околко него си мисли: "Боже какво е това ужасяващо и страшно място" - чак тръпки го полазват по гърба. Изневиделица обаче го връхлита изключително красивата Мока Акаша (Акашия) и Цукуне направо се влюбва от пръв поглед - устните им са на път да се срещнат, когато момичето... го захапва за врата и казва "Аз съм вампир!" Оказва се, че училището е място, където са събрани всякакви митологични, легандарни, магически и приказни създания, които имат за цел да се обучат как да съществуват заедно с хората. На всичкото отгоре не повечето са миролюбиво настроение към Цукуне като изключим Мока, която е изключително опиянена от кръвта на Цукуне и му става най-върла фенка. От тук започват и приключенията на главния герой! Каква ще е съдбата му? Ще успее ли да оцелее в училище, където хората по принцип не бива изобщо да бъдат (или пък да знаят за същесвуването му)? Ще стане ли закуска за някое по-лакомо чудовище или просто ще умре от кръвозагуба? И най-важното как ще се развие връзката му с Мока и останалите му сексапилни чудовищни-приятелки, които скоро среща?

 Rosario + Vampire инфо :)  241

С започването на новия семестър,за Тсукуне и приятелите му идват нови предизвикателства и опасности.Всички първокурснички започват да "почитат" Мока и другите момичета заради красотата им,но има едно момиче,един нов вампир,който не харесва особено Мока.До какво ще доведе това в бъдеще и Тсукуне ще успее ли да предотврати новият проблем с това момиче...Никой не знае какво ще ни предоставят създателите.Новият сезон ще продължи да следва мангата,ще ни запознае с нови герои от мангата и герои направени специално за анимето. Rosario + Vampire инфо :)  RosarioVampireCapu2Girls
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите