Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Тролски ревюта - haters gonna hate

Сря Юни 29, 2011 11:15 pm
Тролски ревюта - haters gonna hate Armeggeddon
Лятото дойде, драги зрители и от сега нататък смятам да правя така наречените Тролски ревюта. Ревютата ще включват коментар от мен (Тоби) върху новият епизод по Наруто, новата манга, представяне на скрийншот на седмицата и анонимно съобщение (в случей, че има), а може би и нещо повече... Всеки един от вас може да дава предложения за снимка на седмицата (която трябва да е забавна), както и да задавате анонимните си съобщения чрез лично съобщение към мен по вбокс. Повече за процеса вижте в самото видео. Епизод първи вече е актуален (излезе Понеделник), а пък следващият очаквайте пак по същото време (ще излизат между Събота и Понеделник, зависи от заетостта ми). Идеята на ревютата е да ви накара да се смеете. Шоуто няма за цел да печели пари, а иска да представи една комична страна на новоизлязлите епове и манга по Наруто като коментаторът е не кой да е, а самият Тоби (Учиха Мадара, изигран от draconis) - старец на 115 години с мания за величие и закоравели възгледи, който гледа да прецака другия за негово собствено облагоденстване и хранене на егото си, както и да се откланя по темата с истории по миналото (флашбеци) и коментари извън темата. Всичко това превръщат ревютата в един голям спам и тролване, което ще ви накара, в единия случей да полудеете и да строшите монитора ви с главата ви, или във втория случей, да ви се спука пикочния мехур от смях. Каквото и да е, искрено се надявам да ви харесат тези равюта и да ми помогнете за разпространението им. Дано съм ви развеселил деня!


Тролски ревюта - haters gonna hate Icameplz
А сега, насладете се на 1-ви епизод от сериите с ревюта.
Линк към видеото
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Тролски ревюта - haters gonna hate

Съб Юли 09, 2011 6:02 pm
Втори епизод

Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Тролски ревюта - haters gonna hate

Пет Юли 29, 2011 9:05 am
Епизод 3

Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Тролски ревюта - haters gonna hate

Пет Авг 05, 2011 12:42 pm
Епизод 4 с ново много яко интро!!

L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Тролски ревюта - haters gonna hate

Вто Авг 09, 2011 3:26 pm
YOU ARE GODDAMN ANNOYING ;D
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Тролски ревюта - haters gonna hate

Сря Авг 10, 2011 10:13 am
Когато Мадара умре и му сритат ретардската кофа, тогава аз ти казвам, че ще направя най-тролската тема в този форум. :Д Иначе браво, че правиш нещо забавно.
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Тролски ревюта - haters gonna hate

Вто Авг 16, 2011 11:09 pm
На мен не ми беше особено интересно, но това не значи, че не трябва да го правиш. Видях много положителни коментари и се радвам. Продължавай, подкрепям те. Тролски ревюта - haters gonna hate 787605
Sponsored content

red Re: Тролски ревюта - haters gonna hate

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите