Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Игрите - проблем или не?

Пон Ное 07, 2011 3:20 pm
Скоро с мои приятели бяхме навън и някой повдигна тази тема. Наистина ли според вас игрите са проблем или не? Дали наистина хората (децата) осъзнават времето прекарано в играенето на някоя игра. Има ли граници или повече стоим докато не ни паднат очите. Прекаленото зяпане в екрана на компютъра ви води до изсъхване на роговицата, което според докторите е вредно. Споделете вашите гледни точки. Това наистина ли се забелязва в подрастващите хора или не? Дали умеем да си пазим здравето или преставаме, когато е вече късно - да си сложим диоптри?
----------

Игрите - проблем или не? Slouching%20in%20Front%20of%20a%20Computer%20-%20Xray
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Игрите - проблем или не?

Сря Ное 09, 2011 7:58 pm
Нещо не чатнах. Ти за физическите игри ли говориш ( независимо дали са на улицата, в леглото или на карти - примерно), или за екранните ( тези, които изискват постоянно втренчване в даден монитор). Щото това изречение - '' Скоро с мои приятели бяхме навън и някой повдигна тази тема. '' ми говори за някоя улична игра и не те разбирам. Изясни.
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Игрите - проблем или не?

Сря Ное 09, 2011 9:14 pm
А картинката не я ли видя? (за pc игрите става въпрос)
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Игрите - проблем или не?

Сря Ное 09, 2011 9:32 pm
Помислих я за част от подписът ти. За мен игрите не са проблем, защото почти не играя. Но стоенето на компютъра ми е проблем. Заради 18 часовото ми висене пред компютъра, се наложи 2 пъти да ми правят операция на окото. Заради тъпата машина нося очила. Да вредно е, но ето сега ще стоя до 4 сутринта и за съжаление няма сила, която да ме спре. Посрещала съм някой от съфорумниците ни рано - рано към 6 / 7 часа сутринта, но не мога без компютър. А, за здравето - нео не мога да го пазя. Май ще ми се налага операция на таза, десния минискус, още веднъж на окото и мнооого изледвания. Така, че тази тема е безсмислена. Знаем, че е вредно и какво? Нима ще променим нещо? Няма начин.
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Игрите - проблем или не?

Сря Ное 09, 2011 9:52 pm
Славчо теб май ти стана sad , че аз и Иванчо цъкаме LoL , а ти си недъгав на PC Games , a ? :D

JK , ofc. - вредно е , ама кой го интересува - дали ще висиш във FB , някой форум или ще играеш игри - все тая , компютърът е сложна машина за изчисления , за жалост преди 20-30 години на някой му е хрумнало , че от PC-то може да се прави бизнес - и така , това устройство за бързо пресмятане на тежки задачи се превърна в нещо , което да забавлява невежите . Всъщност то PC-то и TV-то ни направиха невежи - ако не бяха те , аз лично , досега да съм изчел над 300 книги , а общо съм прочел около 60 ...
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Игрите - проблем или не?

Вто Дек 06, 2011 10:52 pm
Напоследък ми е малко скучно да вися пред него , но в крайна сметка и аз не мога без pc-to.. не съм против игрите , все пак колкото и да не е , трябва да се разнообразиш с нещо.. пък и в днешно време не познавам някой , който да не е играл някоя игра. Няма лошо да играеш , но поне с граници , без да се прекалява , макар че често се случва .. независимо от това дали играеш някоя игра или просто се ровиш в нета. Не подкрепям обаче децата .(под 12 години ) , който са без контрол и по цяла нощ играят някъв Лол , Цс или някоя друга игра..В някои случаи може да стане голямо зарибяване , а дори може да доведе и да смъртни случаи , което е много лошо.. също така се създават излишни нерви и т.н. Зависи всъщност.Като се замисля..има толкова страни , от които може да се погледнат нещата..
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Игрите - проблем или не?

Сря Дек 07, 2011 10:29 am
Определено е вредно! Това трябва да се контролира от родителите... но както виждаме това е вече извън границите на всичко-без никакви норми. Аз лично, когато бях по-малка наистина прекалявах с игрането, но постепенно с възрастта взе да ми минава мерака Игрите - проблем или не? 617815 Е, все още ми потекват лигите за Half Life, SW Republic commando, Prince of Persia, Sims ... hehe но нямам времеее
MadKiller
MadKiller
БЛОКИРАН
БЛОКИРАН
Male
От : София
Рожден ден : 23.12.1994
Години : 29
Мнения : 12
Дата на рег. : 19.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: naruto

red Re: Игрите - проблем или не?

Чет Дек 22, 2011 8:32 pm
Както каза Ивето това определено вреди. Но с времето компютъра омръзва , не го казвам така че да земете да си помислите че не бих играл. Разбира се че ще играем но понякога не остава време.
Иначе ако някой се интересува от игрички да пробва тези :
World of Warcraft : Whrath of The Lich King ; World of Warcraft : The burning crusade ; World of Warcraft : Cataclysm ; Champions Online : Whiteout.Бих ви препоръчал да играете защото на 5ти Януари започва World Of Warcraft Naruto Modded Server Naruto Naiteki Kensei и тези които са наруто фенчета могат да играят. Игрите - проблем или не? 787605
Игри които не изискват мултиплейер:
Prince of Persia ; Icy Tower ; NFS ; Naruto.
Sponsored content

red Re: Игрите - проблем или не?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите