Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Воайори в интернет - мрежата!!!

Нед Ное 20, 2011 7:01 pm
Мислите ли, че има разни педофили, които бродят не само в сайтовете за запознанства, но и в обикновените домейни? В смисъл, дали има хора с ниска ценностна система, които правят всичко възможно в чатовете, с цел да получат свежа детска плът? Има ли такива типове, какви са методите им? Трябва ли родителите да ограничават децата си и, от каква възраст започват малките малчугани да ровят из мрежата?


Воайори в интернет - мрежата!!! 53990458






s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Воайори в интернет - мрежата!!!

Пет Дек 23, 2011 6:06 pm
БРР...Тръпки ме побиха като видях заглавието!Има всякакви хора,liuba4e,а на някои не само ценностната им ситема не е в ред!тЪй,сега да кажа нещо лично.Моята първа братовчедка е на седем.smile ,майките ни са сестри и както се сещате виждаме се често.Та тя има профил в spigo и въпреки знанието на родителите си за акаунта и тя си пише с който свари.Аз като разбрах естествено се стреснах, защото преди време аз също поддържах профил там и от всички страни има разни ненормални дето те питат за лична информация!Запознанство,запознанство,но то трябва да си има граници!Забраних и по-всякакъв начин да пише по чатовете на игрите и ЛС-тата!

Трябва ли родителите да ограничават децата си и, от каква възраст започват малките малчугани да ровят из мрежата?-Естествено,че трябва!!В случая не аз бях родителя, но..Когато бях по-малка и мен ме ограничаваха./От 11-12 годишна възраст според мен може да се очаква децата да се оправят сами,след като са слушали "конското" за всички непознати в интернет!/

Иначе един мой приятел на 17 срещна гаджето си по Фейсбук и двамата са си заедно в момента! Воайори в интернет - мрежата!!! 281394 Следователно-апознанствата в мрежата си имат и хубави и лоши и мноого много лоши страни! Воайори в интернет - мрежата!!! 81406

Изказването ми не се получи много добре,но имах толкова неща да напиша по тази т3ма, че...
chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: Воайори в интернет - мрежата!!!

Чет Яну 12, 2012 6:22 pm
Дали е опасен за децата интернетът - Да. Но според мен не бива да има ограничение за възраста. Попринцип всички деца са различни и се развиват различно. Аз например от 5 годишна всичко си разбирах и не съм вземала "бонбончета" от непознати, но сега виждам едно съседско дете е на 6 и не прави разлика м/у чипс и картофи. Компютърът и интернетът са една врата към света извън родния град. Според мен нета е от изключително значение за личностното развитие.
А още по-голяма грешка е да се забранява на едно дете да използва интернет или определени сайтове.Защото в момента в който му кажеш тук не влизай то пи Всеки възможен случай, когато не можеш да го видиш, ще влиза точно там. По добрия вариант е да се обяснят опасностите, да се дадът съвети да пази личната си информация без да става въпрос за конкретен саит. Тогава то наистина ще се замисли какво прави. А ако е като съседчето ми, варианта със забраната е добър. Воайори в интернет - мрежата!!! 242502
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Воайори в интернет - мрежата!!!

Чет Яну 12, 2012 9:53 pm
FUCK ! Като чуя воайор се сещам за "japanese voyeur" :\ The biggest mistake in my life was to watch that video ...
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Воайори в интернет - мрежата!!!

Чет Яну 12, 2012 10:56 pm
Болни хора... :(
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Воайори в интернет - мрежата!!!

Нед Яну 15, 2012 5:46 am
Ако питате мен ... зависи от детето ... не е нужно да се забранява напълно писането в такива социални мрежи ... или въобще с някой ... освен ако не го познават ... може да се пише, но примерно да научиш детето си така че ако човека от другата страна започне да задава твърде лични въпроси ... или изцяло само въпроси за теб и семейството си ... то тогава детето ти да спре да си пише с него ... мен никога не са ми забранявали да си пиша с някой ... въпреки че съм момче, това не пречи някой да ми пише и да излезна примерно ... и да ме отвлече или нещо такова ... но все пак не са ми забранявали нищо ... предполагам не съм бил толкова тъп като малък ...
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Воайори в интернет - мрежата!!!

Нед Яну 15, 2012 10:58 am
chernata_perla_94 написа:Дали е опасен за децата интернетът - Да. Но според мен не бива да има ограничение за възраста. Попринцип всички деца са различни и се развиват различно. Аз например от 5 годишна всичко си разбирах и не съм вземала "бонбончета" от непознати, но сега виждам едно съседско дете е на 6 и не прави разлика м/у чипс и картофи. Компютърът и интернетът са една врата към света извън родния град. Според мен нета е от изключително значение за личностното развитие.
А още по-голяма грешка е да се забранява на едно дете да използва интернет или определени сайтове.Защото в момента в който му кажеш тук не влизай то пи Всеки възможен случай, когато не можеш да го видиш, ще влиза точно там. По добрия вариант е да се обяснят опасностите, да се дадът съвети да пази личната си информация без да става въпрос за конкретен саит. Тогава то наистина ще се замисли какво прави. А ако е като съседчето ми, варианта със забраната е добър. Воайори в интернет - мрежата!!! 242502

съгласна xD
Sponsored content

red Re: Воайори в интернет - мрежата!!!

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите