Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red [ИНФО] Mary stayed out all night / Mary, merry me!

Пон Дек 26, 2011 12:46 pm
[ИНФО] Mary stayed out all night / Mary, merry me!  D73d1838d0612645

Уи Ме Ри (Мун Гън Йонг), е инат жена, с не много опит в срещите. Запознава се с хулигана-рокер, Канг Мо Гьол (Чанг Гън Сок). Но перфектният човек, Чонг Ин, започва да им перчи...


" **Чанг Гън Сок в ролята на Канг Мо Гьол:

Главен вокалист и китарист в музикална банда. Красив, но лежерен като котка. Не обича да говори много, а когато го прави отговорите му са кратки. Защото всичко от което се нуждае е музиката. За него няма значение дали е успял или не. По такъв начин иска да изживее живота си.
Той не харесва жените, заради емоционалните белези, оставени от майка му.Едно лошо момче, което бяга от всичко и всички. Мъж, който вероятно никога няма да се ожени среща момиче на име Уи Ме Ри и от тои момент нататък иглежда, че ще се случат много неща.Мъж, който не рабира какво е да имаш семейство и не знае какво е истинска любов – той се влюбва в Ме Ри, момиче, притежаващо силна лоялност и привързаност, бореща се да оцелее като че ли всеки ден е битка. Той започва борба за сърцето на момичето със съперникът си Чонг-Ин, поставяйки началото на значителни промени живота си.

**Мун Гън Йонг в ролята на Уи Ме Ри:

Тя е енергична като слънце. На външен вид е копие на покойната си майка... Въпреки, че е доста красива е наследила от баща си доста избухлив и сприхав характер. Заради него, който не е склонен да живее в мизерия, животът й е доста труден. Но за Ме Ри, баща й е най-добрия баща на света.Тя трябва да прекъсне училище, защото не може да си позволи да плаща таксата. Няма никакви таланти и умения, за това върши каквато и да е работа, за да може да изплати дълг, за който лихварите преследват семейството й.Баща й измисля брачна схема, като я кара да си направи фалшиви сватбени снимки с Мо-Гьол. Резултатът е, че тя се оказва в центъра на 2 фалшиви брака...

**Ким Дже Ук в ролята на Чонг Ин:

Той е начело (представител) на JI, телевизионна музикална продуцентска компания. Син на чебол. Арогантен и беотговорен, истински и неподправен богаташ. Идеалът на всяка госпожица. Има визията, богатството и изключителна находчивост в бизнеса. Номер 1 сред най-желаните съпрузи. Отказва да позволи на някого да се намесва в подреденият му живот, давайки си вид на студен и безразличен към външния свят.Единственото слабо място на перфектния Чонг Ин е баща му.За да угоди на желанията на баща си, той трябва да се преструва на мил и послушен син. Започва 100 дневен фалшив брак без да вложи капчица емоционалност и ангажираност. Но в същото това време започва да се влюбва в Ме Ри.За да осъществи музикалната си мечта Чонг Ин намира Мо Гьол. От една страна стои законната му съпруга Ме Ри, а от друга – съперникът му в любовта Мо Гьол. Тримата преплитат живота, емоциите и любовтта си.Във същото време актрисата Со Джин се замесва и прави вече обърканите им взаимоотношения още по-голям хаос.

**Ким Хьо-Джин в ролята на Со Джин:

Идва от заможно семейство и притежава силно изразена инивидуалност. Актриса, която предпочита да се снима във филми, вместо във телевизионни драми. Тя е бивше гадже на Мо Гьол отпреди една година. Понякога тя тайно посещава изпълненита му. Има същата душевност като на Мо Гьол и най-накрая пътищата им се пресичат отново. Подписва договор с телевизионния продуцент Чонг Ин и започва да изпитва истински чувства към него. Но се разкъсва между Мо Гьол и Чонг Ин."


Цитат: tuci8710 & Еastern Spirit ® 2010
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите