Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Моя нов Наруто фик

+8
lp_naruto
Beat
Sweeney Todd
Tobidara
Sasuke_Pain_Neo
Sexy_Mileidy
sand_team
Chris
12 posters
Go down
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:22 pm
1-ГЛАВА: Рожденният ден на Шино

Беше поредната сутрин в селото скрито в листата. Но за един човек денят беше по-специален - Шино.
Въпреки , че на него не му личеше да е много развълнуван. Той както всяка друга сутрин стана и отиде
да извика Киба за да отидат заедно до Хината и да потренират.
Вече стигнали до тренировачната площадка и като се приготвили да започнат тренировката Киба казал.

-- Е Шино дали ще се случи нещо интересно днес ?
-- Предполагам , че ще е като всеки друг ден. - Отговори Шино.
-- Е добре просто се чудех. - каза Киба
-- Амии...Киба-кун какво ще правим след тренировката ? - Попита Хината с целта да му напомни , плановете им.
-- Ааа да ще отидем у нас да хапнем , Шино ще дойдеш нали ? - Попита Киба
-- Добре. - Отговори Шино

Вече приключили с тренировките те се отправили към дома на Киба.
Но Шино незнаел , че вътре го очаква изненада. Киба спрял точно пред вратата и се навел сякаш да си оправи нещо на обувката. И казал.

--Шино , Хината вие влизайте.

След , което Шино посегнал към дръжката и бавно отворил вратата. Вътре се намирали всичките му приятели , които в 1 глас извикали:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ШИНО !!!!

Шино без видима реакция и излишни емоции ги погледнал и казал:

-- Благодаря.

И се отправил към кухнята. Хината седяла зад него с учудено изражение.Огледала се и видяла , че Наруто още не се върнал с подаръка.
Шино решил да се огледа и да види кой е там и кой го няма. След един внимателен поглед той забелязал , че Наруто го няма , което го учудило.

.......

Такаа сега какво трябваше да му купа ? - Се чудеше Наруто , докато си подхвърляше парите събрани от всички за един хубав общ подарък.
Погледнал колко е часа и видял ,че вече закъснява и трябва да побърза. Тогава той решил да използва Shadow клонингите си за да намери по-бързо подарък.
Навсякъде се появили Нарутовци и тръгнали да търсат. Истинският Наруто в , който били и парите минал покрай магазинчето за Рамен на Ичираку.
Веднага му минала мисълта да похапне , но се сетил , че няма пари. Замислил се отново бръкнал в джоба си и какво да види цяла пачка.(Парите за подаръка на Шино)
Той се възползвал от навалицата от клонинги и тайно отишал и си поръчал една голяма порция Рамен.

Следва продължение в глава втора
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:23 pm
2-РА ГЛАВА: Рожденният ден на Шино II

Наруто вече си изял рамена и се чудел дали да си вземе още , когато Ирука-сенсей влезе за късен обяд с рамен.
Наруто го видя и каза:
-- Здравей Ирука-сенсей.
-- Ооо здравей Наруто. - Отвърна той
Наруто се замислил и продължил.
-- Ти много пъти си ме черпил с рамен сега е мой ред. - Без да се замисля кои пари харчи.
-- Е добре Наруто ще ти позволя - Каза Ирука засмян.

След като приключили с яденето , Ирука тръгнал по задачи , а Наруто започнал да обикаля да види дали клонингите му са открили подарък. Тогава два клонинги го спряли и казали.

-- Добре най-после открихме перфектният подарък !
-- Какво !? Наистина ли дайте да го веда ! -- Казал Наруто развълнуван.
-- Амии..опитахме се да го вземем , но вмагазина не дават безплатно. - Му казаха клонингите
В този момент Наруто се замисли и се сети , че е похарчил половината от парите за Рамен. Той им каза да го заведат до магазина
да провери дали ще му стигнат парите. Като стигнали там той видял едни невероятни очила в комлект с черно яке , които били перфектни за Шино. Погледнал цената и последвал крясък:

-- КАКВО !!?! По дяволите какво ще правя сега. Тъпи клонинги трябваше да намерите нещо по-евтино.

Наруто ядосан пребил клонингите и решил , че трябва бързо да намери пари понеже вече става многа късно.
Чудил се Чудил се и накрая решил да потърси Джирая за да му поиска пари назаем. Той избрал него защото много пъти му е зимал парите и му е длъжник.
.......

През това време в дома на Киба:

-- По дяволите къде се губи Наруто - Каза Киба леко ядосан
-- Сигурна съм , че има основателна причина за да се забави толкова - Отговори Хината притеснена
-- Незнам , но трябва да побърза , защото на Шино май не му е много забавно. - Отговори Киба

В този момент дойде Рок Лий който закъсня , защота тренираше с Гай-сенсей. Хината го извика настрани за да то помоли да потърси Наруто:

-- Лий-кун моля те потърси Наруто , много се забави и почвам да се притеснявам.
-- Няма проблем само да пийна малко вода , малко съм изморен от тренировката. - Каза Рок Лий и взе 1 чашка от масата в , която се оказало , че има саке , което са планирали да пробутат на Шино за да се развесели.
Хината му казала.

-- Моляте побързай Лий-кун
-- Квооо !?! На мен ли говориш. Аз няма да хода никъде !
-- Но..Лий-кун..моляте. - Отговори Хината притеснена.
-- Вандали какво правите тук това не е вашата къща. Сега ! Ще се рассбравятее с зеления звяр на Коноха !!!

Хината изтичала в другата стая докато той я гони за да я изхвърли от къщата. Докато я гонил много залитал
и потрошил всичко то където минавал. Хината тичаща извикала:

-- Помощ !

Всички погледнали към тях объркани. Шино си помислил: "Това е моя рожден ден приятелите ми са се постарали , наистина се опитват да ме забавляват" . Рок Лий ги погледна тъпо без да осъзнава какво става. Той се ядосал без видима причина и ги атакувал. Всички се поместили без Шино , който си мислел , че не е на сериозно. Тогава Рок Лий тръгнал да го атакува с много мощен удар , но в последния момент Киба го хваща и го отмества от пътя на мощния удар на пияния звяр. Тогава Шино осъзнал , че наистина има проблем. Всички обградили Рок Лий. Киба ядосан извикал.

-- Рок Лий какво по дяволите правиш.
-- Мисля , че е може да се е напил - Отговори Хината
-- Какво !?! Но сакето беше за Шино !
Шино ги погледна лошо и каза:

-- Значи е трябвола аз да се напия , а не той така ли.
-- Амии...незнам....може би... - Почнаха да мърморят Киба и Хината
-- Хината , Киба не съм очаквал това от вас мислех ви за по-сериозни.
-- Сежеляваме - каза Киба видимо смутени от думите на Шино
-- Про...-- прекъснат от виковете на Рок Лий

-- Стига сте плямпали сега ще усетите силата на младостта. - извика той докато атакуваше.

Всички му скочиха и се опитваха да го ударжът. След много усилия и помоща на Гай-сенсей , който видяле през прозореца и извикали на помощ успяли да го укротът и завържат докато изтрезнее.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:23 pm
3-ТА ГЛАВА: Рожденният ден на Шино III

През това време Наруто намерил Джирая доста лесно. Той бил на първото място , в което Наруто проверил - Горещите Бани за да събира информация за книгата си. Джирая тихо и внимателно наблюдавал момичетата , но изведнъж се чъл крясък.

-- ЗДРАВЕЙ ЕРО СЕНИН !! - Извика Наруто.
-- Наруто , какно по дяволи... - Джирая се усети , че е по-добре да бяга и после да се оправя с Наруто.

Наруто и Джирая доста бързо избягаха от опасността и седнаха на една пейка за да отдъхнат.

-- Наруто КАКВО БЕШЕ ТОВА ПРОВАЛЯШ МИ РАЗСЛЕДВАНЕТО ! - Извика Джирая ядосан
-- ГОЛЯМА РАБОТА ПЕРВЕРЗНИК. САМО С ТОВА ЛИ СЕ ЗАНИМАВАШ ! - Отвърна Наруто
-- Офф няма значение ти не ги разбираш тия работи. - Каза Джирая отчаян
-- Да аз не разбирам перверзността. - Сопна се Наруто
-- Какво искаш. - Попита Джирая
-- Искам да взема малко пари назаем. - Отвърна Наруто
-- Добре, ще ти дам парите , ако ми направиш една услуга. - Каза Джирая подсмихващ се.
-- Добре готов съм , каквато и да е мисията ще я изпълна ! - каза Наруто ентусиазиран.
-- Сигурен ли си ? - Допълни Джирая
-- ДА ! - Отговори Наруто
-- Е добре. Искам да снимаш Тцунаде докато е във горещите бани.
-- КАКВО ! ТОВА ЩЕ Е САМОУБИЙСТВО !
-- Слушай плана. Тя си има лична баня което значи , че ще е сама......

След кратко плануване и изчакване да стане време Тцунаде да тръгне към банята Наруто тръгнал леко притеснен.
Той вече стигнал до целта си и огледал обстановката. Тцунаде била в банята и се почивала. Кърпата и се намирала близо до нея.
Наруто помислил и тихичко създал един клонинг и го трансформирал. След малко в банята влезнала жена от персонала (Клонинга)
Тя отишла до кърпата и посегнала да я вземе , но Тцунаде попитала какво прави. Клонинга се стреснал и паднал във водата в следствие на , което
трансформацията се развали и се превърнал в Наруто. След като Тцунаде го видяла в първия момент тя не повярвала на очите си но без много до му мисли вкарала един
як тупаник в лицето на клонинга и той изчезнал. Тцунаде почнала да се чуди какво става.
След 10 мин Наруто се подготвил за нова акция. Изведнъж отвсякъде нахлули клонинги е се затичали с всички сили към кърпата. Тцунаде докато разбере какво става
кърпата се намираше в Наруто , а клонингите ги нямаше. В изчезващия пушък от изпарилите се клонинги леко почна да се вижда Наруто. Тогава Тцунаде ядосана и желаеща да скочи и да го пребие изкрещяла.

-- КАКВО СИ МИСЛИШ , ЧЕ ПРАВИШ НАРУТОО !!?!?!?!!?!?!

Той спокоен , че тя няма да излезе от банята гола се ухили и каза.

-- Така мисията е на половина изпълнена.
-- КАКВА МИСИЯ ДА НЕ СИ СЪВСЕМ ПОЛУДЯЛ

Той правейки се , че не я чува си приготви фотоапарата , който беше взел от Джирая.
Чу се само как той казва зеле. Вижда се светкавица и в далечината се чу.

-- Хи-хи-хи сега ще изкарам парички !

Той отишъл при Джирая взел парите и веднага изтичал в магазина.
-- Искам един комплект от онези очила и черното яке, които разглеждах по-рано. И ПО-БЪРЗО !! - Казал Наруто задъхан.
-- Съжелявам , но току що онзи човек взе последните.

Наруто се обърна и какво да види - Какаше седи и си играе с новите очила облякъл новото си яке.

СЛЕДВА ПРОДЪБЖЕНИЕ
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:24 pm
4-ГЛАВА : Рожденният ден на Шино IV

Какаши беше видял Наруто да разглежда якето и очилата по-рано и след като го видя тичащ към магазина се усетил , че е тръгнал натам за да ги купи. Той решил и да го изпревари и ги купи преди него карайки продавача да му каже , че това са последните. Просто му било скучно и решил да се по заяжда с Наруто.

-- Ооо трудно ще ги измъкна от него... - Каза Наруто отчаян.
...
-- Оо Здравей Какаши-сенсей..какво е това яке и тези очила. - Попита Наруто
-- Много са хубави нали , якето ми хареса , а очилата върваха с него и сега се чуда какво да права с тях. - Отговори Какаши.
-- Защо не ми ги дадеш аз ще имам полза от тях и не е лималко топло за яке защо него съблечеш аз ще ти го подържа.
-- Незнам може да ми ги откраднеш - Каза Какаши подсмихващ се леко скрит под маската си.

Наруто се замислил и казал.

-- Такаа какво ще кажеш за една сделка. - Каза Наруто самоуверено
-- Ммм каква по-точно. - Зачуди се Какаши
-- Ти ми даваш якето и очилата , а аз ти намирам копие от новата книга на Джирая.
-- ИМАМЕ СДЕЛКА ! - Каза Какаши още преди Наруто да свърши да говори.

И така Наруто по-най бързия начил намерил Джирая и го попитал.

-- Виж имам малък проблем.
-- Какво пак Наруто казвай по-бързо. - Отвърна Джирая
-- Искам да ти дам всичките си пари , а в замяна ти да ми дадеш копие от новата ти книга. - Изстреля набързо Наруто.
-- Какво , какво ха-ха-ха. Не не мисля , че ще го направя тази книга е за възрастни. Въпреки , че знаех че рано или късно ще почнеш да ги разбираш
тези работи. - Каза Джирая засмян.
-- КНИГАТА НЕ Е ЗАМЕН. НЕ ИСКАМ ДА СТАВАМ ПЕРВЕРЗЕН КАТО ТЕБЕ. КНИГАТА Е ЗА КАКАШИ ! - Развика се Наруто
-- Добре добре ще ти дам книгата , но недей да ми викаш така на публични места ! - Отвърна Джирая

Наруто отиде при Какаши даде му книгата той веднага му даде якето и очилата. Наруто ги сложи в торбичка и се запъти към къщата на Киба.
Вече стоящ пред вратата притеснен от голямото си закъснение той тихичко я отвори и влезе. Огледа се и видя , че всичко е разхвърляно и потрошено (Благодарение на Рок Лий)и си помислил.

-- Лелее какво парти се е вихрило тук изпуснал съм. - Леко разстроен.

Той намерил Хината в навалицата и я попитал какво е ставало. Тя му разказа всичко набързо и тогава се появил Киба вече много ядосан.

-- НАРУТО КЪДЕ ПО-ДЯВОЛИТЕ СЕ ГУБЕШ ВИЖ КОЛКО Е ЧАСА ЩЕ ТЕ УБИЯ !!! - Развика му се Киба.
-- Хихихи съжелявам дълга история. Важното е , че вече съм тук нали ? - Каза Наруто тихичко.
-- Да така и по-добре да си взел хубав подарък ! - Допълни Киба

Наруто му показа подаръка , Киба остана много доволен и се запътиха към Шино за да го зарадват .
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:24 pm
5-ТА ГЛАВА: Рожденният ден на Шино V

Шино седял на диванчето и разговарял с Неджи. Изведнъж лампите изгаснали. Неджи се учудил какво става и сякаш като рефлекс активирал
биякугана си и видял няколко малки огънчета(свещичките на тортата), които се движели към него той го помислил за атака и използвал Кайтен за да се защити. Чул се трясък Хината , която носела тортата изпищяла и светнала лампата. Всичко било омазано в торта включително и Шино. Той вътрешно леко се ядосал , защото много си обича дрехите. Тогава Наруто и другите пристъпеле към него , Наруто му подал торбичката и му казали честит рожден ден. Той не
предполагаше , че ще му подарът нещо понеже вече беше доста късно , но след като видя подаръка си почти се усмихна и каза.

-- Благодаря вие сте страхотни прияте.. ! - Шино беше прекъснат

Рок Лий се беше освободил от веригите с , които беше окован. Той вече беше изтрезнял , но не помнеше какво е станало.

-- Оххх какво става защо бях окован с вериги...много ме боли главата. Приятелите никога нибиха ме пребили и оковоли. - Каза той поглеждайки към ръката , където имаше рана , която беше получил , когато падна докато гонеше Хината.

Той застана в обичайната за него поза за атака с ръка зад гърба. И каза:

-- Поне махнете трансформацията за да вида грозните ви лица.
-- Лий спри това сме ние твоите приятели. Не сме никакви врагове. - Каза Наруто
-- Да ! Ти се напи и трябваше да те укротим. - Допълни Киба.
-- Какво !?! Неможе да е вярно аз съм непълнолетен забранено ми е да пия ! - Отвърна Рок Лий
-- Тии..си мислеше..,че е вода. - Каза Хината.
-- Е добре за да разбера дали сте вие ще направим една бойна тренировка. - Реши Лий

Той атакува киба който се предпази от удара и скочи на безопасно място. През това време Наруто сформира Расенгах (с целта Рок Лий да види техниката му
и да повярва , че е истинския Наруто). Рок Лий го видя замисли се:
-- Тази техника може да я ползва само Наруто..значи казват истината !

Тогава той каза.

-- Съжелявм , че не ви повярвах. - Докато плачеше
-- Простете ми..

Тогава всички се засмяха и казаха:

-- Няма проблеми !

Рок Лий се усмихна и каза:

-- Искате ли да ви сгова малко къри за празненството.
-- Ооо НЕ благодаря вече е късно ние май ще си ходим- Отговориха Тен-Тен , Неджи и Наруто.(Би трябвало да се сетите защо)
-- Всъщност наистина е късно - вече минаваше 12 през ноща - Допълни Шино

Всички потеглиха към домовете си след този интересен ден. Тогава Шино отиде да благодари още веднъж за , добре избрания от неговите клонинги подарък.
В крайна сметка Шино се забавлява и изкара най-забавния си рожден ден до сега. По изражението му се виждаше , че се надява следващата година отново да го празнува.

На сутринта наруто откри писмо до леглото си в , което пешеше да събере отбор от 5 човека. И да се яви при Хокагето .
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:25 pm
6-ТА ГЛАВА: Сформиране на отбора за тайната мисия.

След като прочете писмото той веднага се зае да търси съотборници. Обикаляйки из селото се чудеше кой да избере и реши първо да извика Сакура.
Наруто отиде в резиденцията на Хокагето да я вземе , но тя не била тав , някъде по-задачи. Шизуне му казала да дойде след час и Сакура ще е готова за мисията. Наруто потърси Чоуджи и Шикамару , но те били на мисия. Тогава той решил да попита Хината. Наруто отишъл на мястото където тренира отбора на Хината , но там била само тя.

-- Здравей Хината , какво става ?..къде са Киба и Шино ? - попита Наруто
-- А..Зздравей...Наруто-кун..амии..те май ще закъснеят..малко са изтощени от снощи. -- Отговори Хината леко изчервена.
-- Искам да те попитам нещо.
-- Събирам хора за мисия ще дойдеш ли..моля ? -- Попита Наруто
-- Ами..ДА ! Ще дойда. -- Възкликна Хината притеснена и маневрираща с пръстите си.
-- Ако искаш да се чакаме след 1 час пред кабинета на Хокагето...или ще дойдеш с мен да набавим и останалите членове ? -- Попита Наруто.
-- Ами..не.а-аз..ще потренирам.. още малко и ще дойда след час. - Отговори Хината
-- Е добре , но не се преуморявай. -- Каза Наруто и потегли към Киба.

По пътя към Киба той срещна Рок Лий , който правеше лицеви опори на една площадка докато Гай седеше върху гърба му. :

- Е до сега винаги сме работири много добре заедно ще го помола да дойде. -- Каза си Наруто на ум.
Той се приближи до Рок Лий и каза:

--Здравей Лий искам да те помола нещо.
-- 1002-1003-1004..Слушам - Отвърна Лий.
-- Искаш ли да дойдеш на мисия ? - Попита Наруто.
-- Разбира се. Тъкмо съм загрял. - Отговори Рок Лий.
-- Е добре след 50 мин пред кабинета на Хокагето.
-- Добре ще бъда там.

-- И внимавайте какво давате на Лий да пие -- Каза Гай смеейки се.
-- Оо спокойно никога вече няма да допуснем такава грешка ! -- Отвърна Наруто

След 5 мин той стигнал пред дома на Киба и почукал на вратата. В същото време Киба бързащ за тренировка отворил врата и се блъснал в Наруто , и го съборил на земята.

-- КАКВО ПРАВИШ !?! ВНИМАВАЙ МАЛКО !! -- Каза Наруто ядосан.
-- Опа съжелявам..какво искаш ? -- Попита Киба.
-- Искам да те помола да дойдеш в отбора , който събирам за мисията.
-- Добре..,но каква е мисията и кой е в отбора ?
-- Все още незнам за мисията , а вотбора за сега са Сакура, Хината , Аз , Рок Лий вече и ти. Трябва не само още един. -- Обясни му Наруто.
-- Е кой ще вземеш. -- Попита Киба.
-- Ще питам Шино , че пак ще се сърди , ако не го повикам. -- Каза Наруто
-- Аз ще му кажа само кажи място и след колко време -- Отвърна Киба
-- След 40 мин. пред кабинета на Хокагето.
-- Добре ще бъдеме там. -- Каза Киба и тръгна към тренировъчната площадка за да се срещне с Хината и Шино.

Наруто готов с отбора реши , че има време за един бърз обяд при Ичираку докато стане време за мисията.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:25 pm
7-ГЛАВА: НАЧАЛО НА МИСИЯТА

Наруто приключил с рамена и станало време за мисията. Вече стигнал пред кабинета всички били там и го чакали. Почукал на врата , вече забравил за мисията , която изпълни за да вземе пари то Джирая. Тсунаде ивикала много учтиво то вътре.

-- Наруто влез , сам !
-- Ааа..добре. – Наруто влезнал и затворил вратата.
-- Такаа...да си спомняш какво стана вчера ? – Попита Тсунаде.
-- Ами незнам вчера станаха много неща...

Отвътре се чул силен трясък ... и изпищяване. Послед няколко секунди тишина след , което Тсунаде повикала и останалите членове на отбора. Като влезнали те видяли Хокагето да пише някакъв документ , а Наруто седял в ъгъла едва държащ се в съзнание с огромна цицина на главата.

-- Наруто-кун..добре ли си..-каза Хината разтревожена
-- Спокойно свикнал е..- Каза Тсунаде усмихната
-- Оффф С ТОВА ТРУДНО СЕ СВИКВА- Извика Наруто
-- ЗАСЛУЖАВАШЕ СИ ГО НЕ СЕ ОПЛАКВАЙ – Скара му се Тсунаде
-- Добре стига с глупостите да обсъдим мисията ви ! – Продължи тя

......Вашата мисия е да отиде в Земната Държава , където има една мина , която е главният източник на пари за държвата. Тя е била нападната от непознати нинджи , които убили голяма част от работниците , а останалите оставили за да им копоят от рудата. Вашата мисия е да победите тези мистериозни нинджи , да осводите работниците и възвърнете контрола на Земната държава.

-- Супер ! Тази мисия вече ми харесва . – Зарадва се Наруто
-- Поне веднъж и ти да си доволен . – Отвърна Тсунаде
-- Добре да тръгваме ! – Каза Наруто и те потеглиха към своята цел.

По пътя към изхода от селото Наруто изчезнал без да го забележат.
Рок Лий се огледал и забелазял липсата му.
-- Хм ? Къде изчезна Наруто ? – Всички си огледали и се учудили.
-- Мисля че знам къде е ! – Каза Сакура
-- Е да ходим да го вземем , ако трябва и насила защото губим време. – Отвърна Киба

Сакура ги завела при Ичираку където се и намирал Наруто.Който набивал рамен като за последно.

-- Мляс..мляс..мляс... – Се чуваше доста силно и не културно.
-- НАРУТО ТИ МАЛОУМЕН ЛИ СИ ИМАМ МИСИЯ КАКВО ПРАВИШ !!!!!!??!!? – Развика се Сакура.
-- Точно затова !!! – Отвърна Наруто. И продължил да яде.
-- Добре тръгваме - казал Киба като повлякай след себе си с помощта на Рок Лий , докато Наруто Тъгувал за Рамена си.

Наруто се примирил с положението , че скоро няма да хапне рамен и тръгнали възможно най-бързо към мината.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:26 pm
8-ГЛАВА: Пътя към мината.

След вече един ден път те стигнали границата на Земната Държава. Навлезнали вече в началото на земите на държавата в далечинат видяли как някакви хора тичат към тях.
Когато се приближили те викали за помощ , били ранени и ужасени.

-- Помощ , помогнете ни моля ви се ! – Извкал един от селяните.
-- Хм ? Какво става кои сте вие ? - попита Наруто.
-- Ние сме миньори...гонят ни нинджи за да ни убия.. – Той тръгва да обяснява на НАруто , но Наруто го прекъсва.
-- Спокойно знам какво става. Тук сме за да ви спасим . Ние сме нинджи от Коноха.
-- БЛАГОДАРЯ ВИ – каза миньора..облекчен.

Чул се шум от близките дървета и веднага след това от там изкочили 3 нинджи .

-- Хахаха наистина ли вярвате , че някакви деца ще ви спасат ! – Засмя се и каза единия от нинджите , който се намираше пред другите.
-- МЛАДОСТТА НИ ДАВА СИЛА . ! – извика Лий
-- Да...аа..така е сега ще ви покажем на какво сме способни ! – Ядоса се киба , както и Акамару , който седеше до него и ръмжеше злобно.
-- Хахахаха ДОБРЕ ! Да видим. – каза нинджата , като хвърли няколко шурикена към миньорите.
Тогава Шино създава стена от буболечки около миньорита и ги предпазва.

-- Не харесвам хората , които убиват за забавление. – Каза Шино
-- Добре тогава.. – Шино беше атакуван. Тогава Рок Лий нападна нинджата с Konoha Senpuu и го нокаутира ,но той вече беше атакувал с Earth Style : Rock Needles. Те летяха към Шино , който нямаше шанс да ги избегне. Те го уцелили , но това бил клонинг от насекоми.
Другите две нинджи , след като видяли , че техния „водач” е победен се уплашили и отишли да докладват на Саробузи – най-главния.

-- Ако всички нинджи там са като тях изобщо няма да е интересно.. – Каза Наруто
-- Така е , но по-добре да не са и прекалено силни за да си тръгнем живи – Допълни Лий
-- Ще е от полза ако ни кажете къде точно се намира мината – Каза Хината на работниците.
Те им обяснили и отбора се отправил към мината.

Стигнали пред мината , но отвън било пусто нямало нито един човек. Поговорили си и обсъделе плана си. Решили да остават Хината и Сакура пред мината за да помогнат и да пазат работниците след като избягат от мината. Сакура не била доволна , но всечке били на това мнение.

-- Е Сакура .. Хината внимавайте. – Каза им Наруто
-- Спокойно Наруто. – Отвърна Сакура
-- Всъщност наистина трябва да съм спокоен...Хината е тук да те пази . – Каза Наруто подсмихващ се докато влизаше в мината. Хината се изчелви и застана пред мината на пост.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:26 pm
9-ТА ГЛАВА: Срещата с Яземато

Наруто , Киба , Рок Лий и Шино започнаха да обикалят мината за да открият минЬорите и да ги спасът. След като минали през един тунел стигнали до частта от мината където се "трудели" минЬорите. Наруто и другите се скрили зад едни скали за да придобият представа за положенито. През това време обаче през тунел съседен на този от , който дошъл отбора на НАруто дошъл един нинджа. Той започнал да вика на работниците и да ги бие за да се трудят повече. Наруто не се здържал и скочил пред миньора който нинджата налагал. Той спря очуден кой е Наруто и какво прави там.

-- Спри или аз ще трябва да те спра ! - Извикал Наруто гневно.
-- Хахаха щом се изпречваш на пътя ми ще трябва да умреш. - Усмихнал се злодеят и атакувал наивно с удар към главата.
-- Ако това е най-доброто , което можеш дори не заслужаваш и да те пребия. - Наруто лесно избегнал удара и всички миньро оставили кирките и седнали да гледат.
-- Хаха сега вече ще умреш. Аз съм велик нинджа , аз съм великия Яземато ! - Яземато се надъха.
-- Хмм не съм те чувал значи си слабак. - Отвърна Наруто.
-- Приготви се да умреш !!!! - Извика Яземато и атакувал.

EARTH STYLE : EARTH CAGE JUTSO ! Около Наруто се появили високи каменни колони които га заобиколили. Той вече повярвал в думите на Яземато и станал сериозен.

-- Хаха силен си само на приказки. - присмя му се Яземато

-- РАСЕНГАННН !!! - Чул се крясък от клетката и Наруто изкочил от нея.
-- Е изглежда имаш някакви умения. - "похвали го Яземато" - Сега ще те довърша.

EARTH STYLE: THOUSAND STONE ARROWS ! - Стрелите полетяли към Наруто той не успял да ги избегне и те го пронизали. Киба и другите се разтревожили за него и решили вече да се намесат. Те изкочили зад Яземато той се обърнал към тях. Това , което стрелите уцелили не бил Наруто , а клонинг. Тогава от клетката изкочил Наруто със сформиран Оодома расенган и нацелил Яземато в гърба. Удара го изпратил чак на входа на мината точна до Сакура и Хината те погледнали полу-умрелия човек и се учудили какво става вътре.

-- Мисля , че той е противников нинджа. - Казала Хината като посочила Хеадбанда му.
-- Да така изглежда , май момчетата се забавляван ! - Засмя се Сакура - Ще му помогна. - допълни Сакура иронично след това тръгнала да го изхвърли на някъде. Тя се навела къв него.
Той отворил леко очи и видял само един силует. В паниката се опитал да се изправи и хванал Сакура за задника. Тя се ядосала направо откачила.

-- КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРАВИШ ПЕРВЕРЗНИК ! !!!!?!??!?!?!

Яземато изобщо не осъзнаващ какво става се хванал по-здраво даже с двете ръце за да се опита да се изправи. Тя вече съвсем откачила събрала максималното количество чакра , което може да събере в юмрука си и го забила право в лицето му. Това го забило 20 метра в земята и съвсем го убило.

-- Надявам се да не трябва да ми помагаш никога. - Каза Хината.
-- Моляте не казвай на никой за случилото. - Помоли Сакура
-- Добре. - Отвърна Хината.
-- Хината искам да те попитав нещо. - Каза Сакура леко притеснена.
-- Амми .. добре питай. - Почуди се Хината какво ще я пита
-- Ами знам колко много харесваш Наруто. Заща го харесваш толкова и защо не му кажеш ?
-- Амии... - Хината се изчервила и се обърнала с гръб към Сакура и започнала да си играе с пръстчетата. След , което изгубила съзнание за няколко минути.

В следващия епизод какво ще каже Хината на Сакура ? Дразни ли се Сакура от това , че Хината харесва Наруто ? Ще се срещнат ли момците с главния шеф ? Той ли ще ги пребие или те него ? Следете за нови епизоди всяка вечер.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:27 pm
10-ГЛАВА: Саробузи Грозният

-- Уау Наруто невероятна техника !! Къде я научи ? - Каза Киба впечатлен.
-- А ? Ами тази техника е моя. Аз я създадох ! - Отговори му Наруто Горд.
-- Браво Наруто. Този няма да се върне да продължаваме напред.
-- Да хайде. - Обадиха се и другите.
През това време миньорите гледали стъписани.
-- Какво чакате свободни сте може да си ходите ! - Каза им Наруто
-- Ами останалите ? Искаме да помогнем. - Отвърнаха те.
-- Ще ги спасим спокойно !
-- Да , ако останете само ще пречите. - Включи се и Киба.
-- Съжелявам , но е така вървете пред входа на мината там има 2 момичета те са с нас ще ви защитават , ако стане нещо. - Дъпулни Рок Лий.
-- Прави сте тръгваме и ви благодарим за помощта. - Казали миньорите и се затичали към свободата.

Наруто и другите продължили напред в мината .

През това време при Хината и Сакура....

-- Хината ! Хината ! Събуди се ! - Викаше Сакура
-- Аа..А.. Какво става ? - Хината запомна да се свестява.
-- В крайна сметка ще ми отговориш ли на въпроса ? - попита Сакура
-- Ами..добре. Много се притеснявам от реакцията му и ме е страх , че той...той няма даАа отвърне на ... на чувствата ми .. - Отговори Хината изчервена.
-- Е добре тогава аз ще му кажа ! Въпреки , че се чуда как може да е толкова глупав , че да не може да го разбере сам. - Каза Сакура и се усмихна.
-- Но...но..аз..незнам..страх ме е........................ - Хината припаднала.
-- Ще трябва да внимавам какво казвам или постоянно ще е в безсъзнание. А ? - Появили се миньорите от входа на мината.

Сакура веднага изтичала до тях за да види дали има раненини и да им помогне , докато Хината лежала припаднала на земята до тях.

-- Добре ли сте има ли ранени ? - Попита Сакура
-- Амии да има двама зле ранени ! - Каза един от миньорите те се отдръпнали и отзад донесли двамата ранени.
-- Хмм мисля , че ще мога да им помогна ! - Отвърна Сакура и се зае с лечението им.

В мината Наруто и отбора стигнали до просторна зала с няколко маси и столове.

-- Хм какво е това място ? - Провика се Наруто
-- По тихо Наруто ! - Каза Киба
-- Мисля , че намерихме този , който търсехме ! - Намеси се Шино , като през това време пред тях се появе грозен мъж.
-- Хахаха какви са тези деца ?!?! Аааа да разбирасе поданиците ми ми казаха за случилото се ! - Каза Саробузи с надменна усмивка.
-- Мислите се за герои ? Не трябваше да се месите в моите работи ! Тук героите умират ! Хахахаха - Допълни той.
-- Господи много е грозен.. - Каза Киба тихичко.
-- ДА ! КАК МОЖЕ ДА СИ ТОЛКОВА ГРОЗЕН ! ПРАВ СИ , ЧЕ ТУК ГЕРОИТЕ УМИРАТ САМО КАТО ТЕ ВИДАТ !! - Посочи го Наруто и извика.
-- СЕГА ВЕЧЕ МЕ ЯДОСАХТЕ И ЩЕ УМРЕТЕ ! - Ядоса се злодеят
-- БЯГАЙТЕ ЩЕ ИЗЛЕЗЕ НА СВЕТЛО ! - извика Наруто.

EARTH STYLE: STONE SPIKES - От земята под тях започнали да изкачат шипове които пронизали всички без Рок Лий , който се балансираше на върха на един от шиповете.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:27 pm
11-ТА ГЛАВА:

Всички намушкани бяха клонинги. Разбирасе с изключение на Рок Лий той неможе да използва нинджуцо.

-- Ако мислиш че ще ни победиш толкова лесно грешиш ! - Извика Киба.
-- Май един от вас има проблеми ! Хаха - Каза Саробузи като погледна към Рок Лий. Той седеше на върха на един от шиповете и пот се стичаше по лицето му.
-- Хаха как може да зимате толкова слаби нинджи на такава мисия ! - Допърни Саробузи

Рок Лий вече се ядосал с интересно движение отскочил от върха и се приземил пред Саробузи.

-- Хм ? - Той се учудил.
-- GreaT KONOGA WHIRWIND ! - Рок лий атакувал Саробузи избегнал първия удар , но втория го уцелил и и зпратил няколко метра назад.
Там го чакал Наруто с приготвен Расенган.

-- РАСЕНГАН ! - Атакувал Наруто И го уцелил , но това бил каменен клонинг.
-- По дяволите ! - Извикал Наруто.

Саробузи искочил зад Киба и го атакувал без да оставя никакъв шанс за бягство. Тогава Акамару скочил и го изблъскъл към Шино и Наруто , те го атакували , но той пак изчезнал появил се зад тях и ударил Наруто , който полетял надалеч и помел и Шино със себе си. Те се забили в стената на мината.

Тогава Киба Атакувал с Гатсууга заедно с Акамару. Саробузи избегнал удара и останал не защитен. Тогава Рок Лий със свалени тежести атакувал и нанесъл много силен удар , който изпратил Саробузи в стената точно до Наруто И Шино. След няколко секунди Саробузи излезнал от дупката в стената и едната му половина била трнсформирана в камък като вместо ръка имал каменен шип.

-- Вие незнаете моята истинска СИЛА ! - Надъха се злодеят.
-- Добре да видим тогава ! - Извика Рок Лий.

Той се засили към Саробузи и го ритнал в каменната част без да нанесе никакви щети. Саробузи го ударил в лицето с нормалната си ръка и Рок Лий отскочил назад. Тогава Саробузи тръгнал към Киба и трансформирал и останалата част от тялото си. Киба се чудеше какво да прави , когато Саробузи усети мощна чакра и се обурна. Там седеше Рок Лий отворил портите.

-- Какво по-дяволите !
-- СВЪРШЕНО Е С ТЕББ ! - Извика Рок Лий и атакува с пълна мощ. Започнал да нанася много силни удари и излизали искри от каменното тяло на Саробузи.
последвал мощен удар , който го изпратил надалеч разбиващ се в метален стълб. Изправил се и забелязал , че едната му ръка липсва.

-- Какво не е възможно никой неможе да счупи този камук ! - Май подцених тези деца може и да няма утре за мен ! -- Помисли си той.

Саробузи премахна трансформацията и реши да бяга. Той се затича към един тунел.

-- Къде си мислиш че отиваш ! - Пресрешна го Наруто приготвил се с Расенган.

Саробузи се обърна , но зад него го чакаше Шино.

-- Няма къде да избягаш ! - Казал Шино и го заобиколил с бобулечки. Наруто се засилил и го нацелил с Расенгана , което го довършило. Тялото му било много изтощено от трансформацията и не издържал.

-- АъаЪа Не е ввВвъзможно не...немога да умра ААъаЪъъа - и издъхнал.

-- Е сега поне ще скрием грозното му лице ! - Наруто го закрил с една кърпа. Киба отишъл да помогне на Рок Лий , който бил изтощен от битката и се отправили към изхода носейки трупа на Саробузи.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:28 pm
12-ТА ГЛАВА:

Наруто и останалите вече стигнали изхода и излезнали от мината.
-- Хей Хинатааа Сакурааа-чааан как стее ? – Каза Наруто
-- Крайно време беше да излезете от проклетата мина ! – Извика Сакура.
-- Е ето го и нашият злодей. – Казал Шино и хвърлил трупа му на земята.
-- Аааа защо има кърпа на главата. – Казала Сакура и посегнала да я махне.
-- НЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕДЕЕЕЙ !!!!! – Извикали всички в един глас и я спряли.
-- Какво по дяволите правите !! – Каза Сакура
-- По-добре да остане така , имаме си причина ... няма смисъл да обясняваме прекалено ужасяващо е. – Каза Шино със много сериозен поглед.
-- Както и да е ... – Каза Сакура и се отказа
-- Уаууууууууууууу каква е тази дупка да не сте му изкопали гроб вече ??? – Учудил се Наруто.

Изчервила се Сакура и казала.
-- Хаха Нее , нее тази дупка си беше там още като дойдохме !
-- Хммм как не съм я забелязал. Е добре. – Отвърнал Наруто.
-- Е поне може да я използваме да хвърляме грозника вътре и да тръгваме към селото. – Казал Киба
-- Е добре. – Казал Шино и се отправил към “пропастта” , но нещо непредвидено се случило точно преди да го хвърли в нея. Кърпата баавно паднала от лицето му ! В този ужасен момент всички гледали в тялото му.
-- ООооо господи неееееееее ! – Извикали Наруто , Киба , Лий и Шино , и отвърнали поглед незабавно за разлика от Сакура и Хината.
-- Ааааа ооооо...Сакура неможала да понесе грознотата му и припаднала.
Хината видяла , че Саробузи мигнал отскочила няколко метра назад активирала биякугана си и се приготвила за битка.
-- Не го гледайте в лицето ! – Извикал Наруто.
-- Спокойно Хинатаа той е мъртъв. – Казал Киба и го ритнал в дупката.
-- Е най накрая е време да потегляме. – Казал Шино. Взели Сакура успокоили Хината и тръгнали.
-- Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ! – Чул се крясък от дупката.
-- Ъъъъ май наистина не е бил мъртъв ! Хихи ! – Казал Киба.
-- Толкова грозен човек не заслужава да живее ! – Казала Сакура и висчки си продължили по пътя.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Моя нов Наруто фик

Вто Мар 24, 2009 9:29 pm
Надявам се да ви хареса ... Моя нов Наруто фик 23388
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Сря Апр 15, 2009 8:34 pm
Супер са,продължавай само така Моя нов Наруто фик 531613 Моя нов Наруто фик 531613 Моя нов Наруто фик 531613 Моя нов Наруто фик 531613
Sexy_Mileidy
Sexy_Mileidy
Побъркан
Побъркан
Female
От : КоСмОсА ;]] xD
Рожден ден : 07.10.1994
Години : 29
Мнения : 3174
Дата на рег. : 10.05.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Пон Май 11, 2009 10:20 pm
Браво много е яко Моя нов Наруто фик 811726
Sasuke_Pain_Neo
Sasuke_Pain_Neo
Състезател
Състезател
Male
От : гр. София
Рожден ден : 07.05.1992
Години : 32
Мнения : 1163
Дата на рег. : 18.05.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Чет Май 21, 2009 7:33 pm
МНОГО ДОБРО!!! Ощееее!!! Моя нов Наруто фик 787605
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Моя нов Наруто фик

Чет Май 21, 2009 8:04 pm
готино фикче :sunny:
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Моя нов Наруто фик

Чет Май 21, 2009 8:05 pm
да хубав е ееее от де ви падат теа майсторски музи че да пишете такива неща Моя нов Наруто фик 787605 Моя нов Наруто фик 242502 Моя нов Наруто фик 153877 :bravo:
Sasuke_Pain_Neo
Sasuke_Pain_Neo
Състезател
Състезател
Male
От : гр. София
Рожден ден : 07.05.1992
Години : 32
Мнения : 1163
Дата на рег. : 18.05.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Съб Май 23, 2009 7:42 pm
Deidara-san и аз това се чудя! Мен адски ще ме мързи да пиша и мисля такива дълги фикове!!! Моя нов Наруто фик 12694 Моя нов Наруто фик 787605
Beat
Beat
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : Konoxa
Рожден ден : 12.08.1999
Години : 24
Мнения : 52
Дата на рег. : 20.06.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Пет Юли 17, 2009 10:23 am
супер са
lp_naruto
lp_naruto
Любител
Любител
Female
От : Карлово
Рожден ден : 05.12.1997
Години : 26
Мнения : 342
Дата на рег. : 11.07.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Пет Юли 17, 2009 12:22 pm
Бравоо много е яко ooo da
avatar
Sakura_love
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 19.06.1997
Години : 26
Мнения : 83
Дата на рег. : 08.07.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Пет Юли 17, 2009 2:13 pm
super e moje da se kaje :bravo:
Йондайме Узумаки
Йондайме Узумаки
Състезател
Състезател
Female
От : Варна но вече в Пловдив
Рожден ден : 17.10.1999
Години : 24
Мнения : 1018
Дата на рег. : 02.03.2009

red Re: Моя нов Наруто фик

Нед Юли 19, 2009 7:48 pm
Давай още глави!Много е хубаво!
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Моя нов Наруто фик

Сря Фев 17, 2010 3:13 pm
Харесва ми :flower: :angel: :angel2: :wave: :^^:
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Моя нов Наруто фик

Чет Фев 18, 2010 2:56 pm
Много е хубаво :bravo:
Sponsored content

red Re: Моя нов Наруто фик

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите