Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red коментари - Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Пон Фев 27, 2012 6:08 pm
тук
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: коментари - Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Сря Фев 29, 2012 1:45 pm
И ето отново заглавието. '' Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}''. Това на какъв език е? Ако разбера нещо...

-Поспаланке,няма ли да ставаш вече ? Ехоо ?! Ставай вече ! Ще закъснеем за училище! Кое време е ?! Ставай вече ! - крещеше един глас. - Само още пет минутки и ставам. - отговорих сънливо гласът ми. - Няма 5 минутки,няма 10 минутки. СТАВАЙ!! - и ме удари по главата.

Никакво разтояние между препинателните знаци. И какво е това ''След 1 час, F4, Утре в 8 часа...? '' Какво е това? Трябва да оправиш тези грешки. Объркващи са. Прочетох едва посочения абзац и прегледах надолу. Мъка.
Shinoku
Shinoku
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 20.10.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 14.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto {Shippuuden}

red Re: коментари - Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Пон Мар 19, 2012 8:31 pm
М да съм казала, че ще е перфекно ? - НЕ ! А и всеки прави грешки я .......... мерси, че ми каза .. ама ай ся да не бъдем писмисти "МЪКА" о.О .. Еми мъка, ама аз не страдам от нея ! :D
Направо го махам тоя фик вие си поствайте каквото искате.. а и като гледаш има фикове дет са на английски ама нищо не им казвате - това е на корейски, за твоя информация и както виждаш съм написала и на БГ ! КРАЙ НА ТЕМАТА ! ;)


Spoiler:

avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: коментари - Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Пон Мар 19, 2012 8:43 pm
Мила, нещо не е както трябва... Не си ли писала най-отгоре на фика си, че приемаш всякакви мнения? Защото и моето е като на liuba4e. Толкова много правописни и пуктуационни, и граматични грешки, че ако наистина си на 13... Страшно си неграмотна. Ама зверски! Дори в коментарите не можеш да избегнеш елементарините грешки. Не съм ти чела цялото нещо, защото наистина е мъка !!! Не знам с какъв акъл някой качва нещо и след това дори не може да си приеме мненията на читателите, даже след като си написала, че ще приемаш всичко! Нещо...
Sponsored content

red Re: коментари - Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите