Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
pif4eto96
pif4eto96
Зарибен
Зарибен
Female
От : from the future
Рожден ден : 28.11.1996
Години : 27
Мнения : 384
Дата на рег. : 05.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,lovely complex,kimi ni todoke,Brave 10,Rave master,fairy tail

red My first fic of NaruGaara

Сря Мар 28, 2012 8:04 pm
Искам да кажа че това ме е парвият фик който пиша в живота си xD Той е не е типичният пореден СасуСаку фик героите в него са Гаара и Наруко така наречената сестра на Наруто My first fic of NaruGaara 476926 силно се надявям на някой да му хареса My first fic of NaruGaara 58594 My first fic of NaruGaara 14428 поне да знам дали да го продалжавам My first fic of NaruGaara 483888 Извинявам се ако имам грешки My first fic of NaruGaara 886489

Отново заедно
І . Ново място
Събота сутрин е. Часовникът звъни и чувам как на вратата ми се чука:
- Нарукоо, ставай време е да се приготвяш. Тръгваме след половин час.
- Имам половин час за да се оправя!!! – провикнах се аз учудено.
Мразя да ставам рано, а още по-малко, че за първи път пътувам със самолет и изобщо не ми е весело. Ужас! Къде са ми обноските, забравих да се представя. Името ми е Норуко Узумаки и живея с майка си,, Кушина,.Не познавам баща си, майка ми твърди, че е мъртъв, но аз не й вярвам.
Висока съм 1,68 м и тежа 52 кг, косата ми е руса, очите – сини. О, както съм тръгнала ще ви издам цялата си биография.
- Ай ставам да се оправям… А, пак кажи къде щяхме да заминаваме??? – попитах майка ми от другата стая.
- За Коноха, мила! – отвърна тя.
Коноха? Майка ми беше известна бизнес дама и заради работата й ни се налагаше често да се местим. Този път мястото беше Коноха, и ако тя заминаваше следоватерно и аз заминавам с нея.
- Скъпа, знам че ще ти е мъчно за Токио и приятелите ти, но там ще можеш да си намериш нови и ще продължиш да се чуваш със старите. – обади се тя.
- Да бе, к`во разправяш!!! – казах аз, но тя не ме чу.
Вече е 10 часа и се качваме на самолета, малко ми е странно... чувствам, че ще повърна!
Вече пристигнахме, в Коноха сме. Тръгнахме към новият ни апартамент. Той беше доста голям и модерен. Остана ни само да си разопаковаме багажа.
Докато си оправях багажа майка ми чукна на вратата.
- Мила, аз излизам по работа, не ме чакай. Излез да си вземеш нещо за ядене. Умната и чао!
- Ох, понякога много ме вбесява! Като че ли още съм дете! Добре де, на 15 съм, но пък чак толкова!
Застанах пред купчината от дрехи на леглото и хубаво я огледах, нека видим какво да облека. Падам си малко готик, ЕМО, метъл, пънк… Мога да кара и скейтборд, така че съм много стилове.
Реших! Обличам дълга черна туника на бели звезди с къс ръкав, черни чорапи над коляното, също черни ръкавици без пръсти и не на последно чернобели кецове. По принцип, винаги се връзвам на две плитки, от както се помня, така се харесвам най-много.
Дойде време вече да излезна и да разгледам тази пуста Коноха
My first fic of NaruGaara 464227
[left]
pif4eto96
pif4eto96
Зарибен
Зарибен
Female
От : from the future
Рожден ден : 28.11.1996
Години : 27
Мнения : 384
Дата на рег. : 05.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,lovely complex,kimi ni todoke,Brave 10,Rave master,fairy tail

red Re: My first fic of NaruGaara

Вто Апр 24, 2012 9:58 pm
Може да пишете мненията тук защото не знам каде трябва да ги пишете rev
приемам всякакви критики smile ако ви харесва да публикувам 2-ра глава blush
Извинете за грешките ми My first fic of NaruGaara 58594
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: My first fic of NaruGaara

Вто Апр 24, 2012 10:38 pm
Кликни на картинката и ще се озовеш в коментарната тема!Там ще се пишат коемнтари по фика ти.
smile


My first fic of NaruGaara Seosv4
pif4eto96
pif4eto96
Зарибен
Зарибен
Female
От : from the future
Рожден ден : 28.11.1996
Години : 27
Мнения : 384
Дата на рег. : 05.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,lovely complex,kimi ni todoke,Brave 10,Rave master,fairy tail

red Re: My first fic of NaruGaara

Вто Апр 24, 2012 10:53 pm
благодаря ти My first fic of NaruGaara 811726
Sponsored content

red Re: My first fic of NaruGaara

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите