Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
valencety
valencety
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : nqkude
Рожден ден : 14.08.1994
Години : 29
Мнения : 17
Дата на рег. : 25.05.2011

red Излъжи ме, моля те(коментари)

Пет Апр 13, 2012 2:47 pm
Темата за коментари
crazy_kid97
crazy_kid97
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : V.T.
Рожден ден : 02.11.1997
Години : 26
Мнения : 23
Дата на рег. : 19.02.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach,Kuroshitsuji,Sket Dance,Death Note,Vampire Note,KissxSis,Shugo Chara

red Re: Излъжи ме, моля те(коментари)

Пон Апр 16, 2012 5:20 pm
От сега ти казвам, че коментарът ми няма да е положителен, но се надявам да не се обидиш, а да го приемеш като съвет. smile
Идеята на фика ти ми допада, но начина, по който пишеш едва ли не ме отказва от това да го следя. Имаш много правописни и пунктуационни грешки. Например: "Бях тръгнала отново натам. "
"...момчетата само ми кимнаха сковано и продължиха да се оглеждат наоколо. Нещо не беше наред … " Тук трябва да е отделно изречение. Прегледай си още веднъж главите и сама ще се увериш, че грешките са доста, но всъщност са елементарни.
Може и от бързане да ги допускаш , но те съветвам или да си проверяваш по 3-4 пъти или да си намериш редактор. Не казвам, че аз пиша перфектно, нито пък имам за цел да те обидя, но просто е много по-интересно да се чете грамотно написана творба.
Успех занапред! Излъжи ме, моля те(коментари) 787605
valencety
valencety
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : nqkude
Рожден ден : 14.08.1994
Години : 29
Мнения : 17
Дата на рег. : 25.05.2011

red Re: Излъжи ме, моля те(коментари)

Пон Апр 16, 2012 6:33 pm
Мерси за откровеността.Знам , че има грешки , но когато го чета сама не мога да ги открия.Уверявам те , че са допуснати от бързина.
Радвам се че идеята ти допада ...за напред ще внимавам повече smile
Sponsored content

red Re: Излъжи ме, моля те(коментари)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите