Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Анипуей!!!!

Пон Май 07, 2012 10:26 am
Еееми бех на Аниплей тая Събота (05.05) Анипуей!!!! 787605
За съжаление като пристигнахме (аз, гейдарчо и цицката) се оказа, че билети можело да се къпъват предварително и яките места бяха заети, за това се задоволихме с втория етаж. Идеята да размятаме плакати с епик и фейл се провали следователно. Та, първо бяха Блийч групичката. Позабавляваха ни хората, а Улкиора беше жена :д Холоу Ичигото къртеше, а даже маската си я е правил сам. Имаха си и файт сценка хората. Бараган също радваше.. горкия дядо, скъса ме от смях Анипуей!!!! 242502 (като се има предвид, че и аз го роулплейвах веднъж).
Следващата сценка беше Вещерът. Нямам си и представа от кое аниме или игра беше това, но хората се бяха наистина постарали - имаха си добре изпипани косюми, сценарий, както и игра. Със сигурност бяха репетирали много, а на момент на забравена реплика бързо се оправяха. Но според мен тая сценка си я бяха направили хора с опит и от предишни косплей събития.
Третата, отново не го знам анимето, пък и смисъла не й схванах много-много. Май че тази група най-зле се представи според мен, макар че взема третото място при наградите после.
Последното беше кросоувър пародия на някаква болница. Според мен Детх Хлапето и Стейн най-добре се представиха там. Изненада ме, че имаше и Тентен хД а Карин едва към края я познах, че е тя (перуката беше ужасна, с извинения). Аз бих ги турил на второ място само заради шоуто, което спретнаха.
Танците не бяха нещо особено. Даже леко скучнички и изобщо се чудих за какво изобщо са ги турили в програмата. Исках само по-бързо да свършват.
Водещите от друга страна направиха голямо шоу, но те са си прота. Скачащите по сцената нинджа-доброволци обаче обраха овациите.
В общи линии останах очарован от тази година.

Така, сега да вметна, че в паузата Цицката ни заряза и аз останах със сенпая като верно момче. След това изпреварихме всички и отидохме в Заимов. Там пък падна голямо шоу като се облякох като Тоби! Не само че изненадах хората, пък и искаха да се снимат с мене Анипуей!!!! 787605 Сборичкахме се и за курабийки, ядох пуканки през маската, гониха да ми свалят маската, няколко души искаха да ми станат роби или от Акатски, гонех Наруто тениската на едно момиче за джинчуурикито, играх си с кучета и шишарки, пообарах полвината момичета (на една даже и гледах под полата) и сега ми се носи славата на Педо Хентай Тоби. Даже ме погнаха да ме бият и то хубаво ме ступаха на няколко пъти, ама Тоби е безсмъртен и продължава да пипа дупета и цици и да бяга все тъй пъргаво Анипуей!!!! 880706 Муахахахах!!

На връщане пък ни запраска много як дъжд, та даже и градушка. С дей правехме спринт до метрото. Накрая бях гладен, жаден, мокър и морен, но адски щастлив - денят беше прекрасен! Завърнах се крайно задоволен. Ще сложа снимки после. Ако имате въпроси, fire away!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Анипуей!!!!

Пон Май 07, 2012 1:36 pm
Хубаво ще е и да покажеш снимки, за да добием по-добра представа! smile
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Анипуей!!!!

Пон Май 07, 2012 7:50 pm
Благодаря за инфото. Що годе добих представа.
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Анипуей!!!!

Пон Май 07, 2012 10:17 pm
Видео: https://www.youtube.com/playlist?list=PL16103AF22978AA6A
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Анипуей!!!!

Пон Май 07, 2012 10:34 pm
Анипуей!!!! 787605 хахах било е забавно! Анипуей!!!! 845958 трябва да качиш снимките от фейса, а ако в някое конкретно клипче те има кажи, че не ми се гледат всички.
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Анипуей!!!!

Съб Юни 16, 2012 1:03 pm
Ето ви и снимките от мен!

http://sasorinodanna.snimka.bg/hobby/aniplay-2012.684154.27557582 smile
Sponsored content

red Re: Анипуей!!!!

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите