Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
the one that got away
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : София ^^
Рожден ден : 14.03.1997
Години : 27
Мнения : 12
Дата на рег. : 09.02.2012

red Перфектния

Съб Май 26, 2012 3:49 pm
Той не беше от онези момчета, които биха те последвали ако в тъмна нощ, сама си тръгнеш, докато на вън вали.. По-скоро би запалил цигара, издишвайки спокойно дима върху затворения процорец ..
Той не беше от онези момчета, за които си животът.. Живееше за себе си и само в себе си намираше смисъла за живот ..
Той не беше от онези момчета, които биха ти написали песен .. За него музиката беше важна само ако му носеще вътрешно самодоволство ..
Той не беше от онези момчета, които биха ти направили комплимент .. Беше достатъчно ексцентричен, за да премълчава всяка добра мисъл ..
Той не беше от онези момчета, които биха те изпратили до вкъщи ако не получат целувка .. Ах, как се целуваше той ..
Той не беше от онези момчета, които биха ти казвали колко те обичат .. Рядко обичаше, но беше истинско ..
Той не беше от момчетата, които биха те целунали по челото .. Той замайваше света ти с устните си ..
Той не е от момчетата, които ще ти имат доверие .. Ще те ревнува и ще те дразни ..
Дали го обичах, заради това, че не е този, за който мечтая цял живот !?.. Дали се бях влюбила в едно изключение от мечтата ми ?!.. Дали той не е като онази бяла точка на черната ми копринена рокля ?!.. Дали ПЕРФЕКТНИЯТ е именно този, който не е перфектен ..
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите