Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down

Искате ли още пародии?

6 - 100%
0 - 0%
 
Общо гласове: 6
 
Poll closed
Dj-Enigma
Dj-Enigma
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Добрич
Рожден ден : 27.07.1993
Години : 30
Мнения : 280
Дата на рег. : 08.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Fairy Tail,Naruto,Broken Blade

red Наруто Пародия 3

Пет Юни 08, 2012 1:11 am
Отбор Нару - Саку - Сасу:
- Ок, ето ни и нас, пред сградата, която трябваше да намерим. - усмихна се Сакура.
- И сега какво? - попита Наруто.
- Как какво? Ще причакаме някой и ще го нападнем. - отговори му тя.
- А ако някой вече ви чака? - попита загадъчен глас, който се намираше точно зад тях.


Отбор Ино - Шика - Чо:
- О, чудо! - ахна зарадван Шикамару, гледайки към свитъка, който най-спокойно си лежеше на тревата до една рекичка. - Вече имаме два. - каза той и взе и втория. - Остана да намерим сградата!
- Хе, а си мислех, че за нищо не ставаме, та ние го намерихме без проблем, може даже да сме първите! - зарадвана каза Ино.
- А аз си намерих тонове ягоди! - развика се Чоуджи. - Денят не можеше да се развие по-добре!
- Така си е. - усмихна се Шикамару.

Отбор Неджи - Лий - Тен:

- И сега какво? - попита Тен-Тен.
- Как какво? Ще се събудя, стига съм спал! - измрънка Неджи и се насочи към Хината, за да я разбуди.
- Е, хайде де, Неджи, поспи още малко. - спря го Лий.
- Хн, мн... - измърмори той. - Добре, но ще легна да поспя и аз, уморен съм. - допълни той.
- Тъпчо, ти в момента спиш. - поправи го Тен-Тен.
- А, да.
- Хей, вижте! - провикна се Лий, сочейки Киба.
Киба тъкмо ставаше отново, за да си изповръща червата. Обърна се към Weed отбора и ги поздрави:
- Хай.
- И ти ли? - учудено попита Неджи.
Киба обаче не отговори. Беше твърде зает да се освобождава от ненужни стомашни сокове.
При звука на повръщането, Хината и Шино се събудиха.
- Ай сиктир, Неджи! Ти се събуди! - възкликна Тен-Тен, поглеждайки Неджи с изумление.
- Ааах, че хубаво поспах. - отвърна й той.
- Какво искате от нас? - попита Шино.
- Морски свитък, разбира се. - подхилкна се Лий. - Всъщност, и земен ни трябва.
- Съжалявам, но няма да ви дам земният си свитък. - измърмори Шино. - Но знам къде има много свитъци, събрани на едно място. - допълни той.
- Така ли? - учудено попита Хината.
- Да. Просто исках да се наспим и после да отидем там. Ако искате, елате с нас, така всички ще имаме всички нужни свитъци и ще сме доволни. - каза Шино на Weed отбора.
- Добре, съгласни сме! - кимна Лий и шестимата генини и едно черво на Киба трънаха към прословутото място.

Обратно при отбор Нару - Саку - Сасу:

- Кой си ти? - изръмжа Наруто. - Кълна се, че ще те разкъсам на парчета!
- Хъхъ, не съм заинтересован от теб, блондинчо. - изсмя се гласът. - Моята цел е Саске Учиха.
- Защо пък аз да съм ти цел? Предупреждавам те, имам смелост за стотина! - отвърна му Саске.
- Защото пречиш на любовта ми. - изръмжа през зъби тайнственият човек и излезе от сенките. - Хайде да те видим. - усмихна се той.
- Т-т-т-т-и? - едвам промълви Наруто.
- Изглеждаш изненадан, Наруто. - каза му човекът. - което е странно, защото не сме се запознавали...
- Как да не сме! - провикна се той - Ти си Кабуто! И каза, че си ни приятел! Беше генин, който повтаряше изпита за стотен път, и имаше информационни карти за всеки един от генините!
- Ъъъъ, сигурно се бъркаш. - отговори Кабуто.
- Не! Не се бъркам! Спомням си го много ясно!

#####СПОМЕН#####

"Здравейте, аз съм Кабуто, повтарям изпитите за стотен път и... ... имам информационни карти за всеки един от генините."

#####СПОМЕН#####

- Ето, виждаш ли?! - развика му се Наруто, като му разказа спомена си.
- Кхахахахахха, момче, кога ще спреш да бъркаш мангата с фика? Тук всичко е различно! Героите, историите, аферите, случките... Ха! Позволи ми да ти помогна да забравиш случките от мангата и анимето... - промълви той. - Memory Erase no Jutsu!

- Memory Erase No Jutsu! - извика Кабуто.
- Пич, що го казваш пак? - попита Саске.
- Защото така свърши предният епизод, и сега започва отново така! - отговори му той.
- И... къв е смисъла?
- Хн. Не Знам! - стросна му се той. - Ако ме извиниш имам мозък да унищожавам.
- А, да, сори, заповядай. - отвърна Саске и се издърпа на безопасно разстояние.
- Саске, какво правиш? Помогни на Наруто! - развика му се Сакура.
- Що не го направиш ти?
- Щото ме е страх!
- И защо да го правя?
- Няма да ти проговоря повече иначе!
- Слънце, виж, помниш ли, когато бяхме в Ичираку...
- Акхъхъм - изкашля се Кабуто. - Айде де! Ще идваш или не? Нямам време за лигави сапунки, и без това малко ми плащат за участието тук.
- Ъъъф, добре...
- А! Супер! Само да ти кажа, че... не можеш да отбегнеш удара! Ухаахахахах! - разхили се Кабуто.
- Ъмм, ок... - промълви Саске.
- Ахахахаххахаххаха, това е накджутсу, то не може да бъде спряно, приятелят ти ще загуби всички спомени от мангата и анимето, хахаххаха!
- Оу? Абсолютно всичко? - попита Сакура и изскочи набързо на поляната. - Дори, че ме е харесвал? - попита тя със сияещи очи.
- Ъъъъ, зависи... това добре ли е за теб? - изпитателно я попита Кабуто.
- Сакура, ако му кажеш, че ти е изгодно, няма да го направи! - прошепна й набързо Саске.
Сакура кимна и веднага почна да се преструва и залива в сълзи. Като в истинска сапунка:
- Аааа, моля ви г-н Кабуто, пощадете моят Освалдо, уааааа. - ревеше тя.
Кабуто само това чакаше. Заби си пръстите в челото на Наруто и прошепна:
- Blank! - след това отскочи и каза. - Около 30 минути ще спи, после ще се събуди със спомените единствено от сериала. Но... не си мислете, че с това свършвам. Все още трябва да те убия, Саске Учиха!
- Хъх, аз имам...
- Да, да, смелост за стотина, хайде покажи я де! Атакувай!
Сакура си помисли:
"Не мога да повярвам. Как точно в такъв момент мисля единствено и само за пуканки? Ммм, пуканки... "
- Ъъъ, давай мило! - механично крещеше тя на всеки 10 секунди.
- Хъх, тази проскубана кокошка няма ли да спре да вика? - нервеше се Кабуто. - Ще те отърва от мъките ти, като те убия, тя вече няма да те тормози...
- Не наричай гаджето ми проскубана кокошка! - изръмжа Саске.
- А не е ли? - изхили се Кабуто, сочейки странната прическа на Сакура.
- Хн, мн, поне си е моята проскубана кокошка. ( ) - допълни Саске с усмивка и запрати Кабуто в едно дърво с всичка сила.

Ино-Шика-Чо:

- Шикамару, кълна се, че ще те убия. - бълнуваше Ино. Шикамару я гледаше тъпо.
- Поне не е легнала на врата ти. - намигна му Чоуджи.
- Наистина не схващам сарказма ти. Ти си един... - Шикамару се спря, защото чу нещо твърде нереално. Ино... ъмм... ето цитат:
- Ъъъф, Шикамару, мързелан такъв, е*ахти секса, ти ми изпи кръвта уе... - тези думи вървяха успоредно с много пъшкания. Май е напълно ясно какво е сънувала. Шикамару продължаваше да я гледа тъпо.
- Лолз. - Чоуджи щеше да се попикае (от смях) .
Шикамару си помисли, че Ино му прави някакъв номер, присегна се към ухото й и извика:
- Аааалоооооо, голям майтап, хахха, чак ми е смешно!
Ино веднага си вдигна главата и се чукна в Шикамарувата.
- Аааа!
- ЪЪъъаъаъъаааааААААааа!
Втортият писък беше на Ино, защото беше хем от болка, хем и от изненада.
- Ши...камару? - тя го гледаше с крайчеца на окото си, а веждата й трептеше. Не можеше да повярва, че е сънувала такъв сън с него.
За да смени темата, тя веднага попита:
- Намерихте ли сградата, докато ме оставихте да поспя?
- Да, тамън идвахме да те вземем и... - Шикамару усети накъде отива темата. Веднага взе последната ягода от ръката на Чоуджи и я изяде. Това бе единственото нещо, което щеше да смени темата и то драстично.
- ШИКАМАРУУУУ! - Чоуджи побесня и почна да гони съотборника си около рекичката.
Ино пък още се чудеше. Дори със Саске не бе сънувала такъв сън.
"Хъхъ, ако някой си мисли за ШикаИно има да мечтае." - помисли си тя, поглеждайки към коментаторската ми кабина.
- Абе, Фак Ю! - изкрещях й аз.



Благодаря на всички които са чели всички 3 епизода на Наруто пародия.Моля гласувайте и коментирайте и ако може изберете дали да качам още пародии на наруто или не. Наруто Пародия 3 787605
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Наруто Пародия 3

Пет Юни 08, 2012 12:04 pm
Наруто Пародия 3 222hp
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите