Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
lina_haruno
lina_haruno
Новородено
Новородено
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 01.02.1996
Години : 28
Мнения : 4
Дата на рег. : 27.04.2013

red Пътя към сърцето!

Вто Апр 30, 2013 10:27 pm




1 ГЛАВА
В един слънчев ден Сакура тръгна към гората ,за да си отдъхне от мисиите ,които Тсунаде и беше дала.Стигна до една река и реши да поплува.Когато влезна,след няколко минути чу някакъв шум .Излизайки от водата взе куная си в ръка.Гледаше храстите от ,които уж се чуваше шума .От там излезна момче около нейната възраст, със бледа кожа ,бяла коса , лилави очи и огромен меч на гърба си с име Суйгетсу. Погледна Сакура и докъто вдигаше меча си за да я нападне Сакура го спъна и го бутна в реката ...      Пътя към сърцето! 787605 .След около секунда след като го бутна от храста излязоха още трима души .Момиче с червена коса ,червени очи и очила(Карин).След нея мъж с оранжави очи и коса (Джуго).А последния от тримата и направи най–голямо впечетление беше и някак позната тази чакра ,тази походка, тази фигура.. .Когато видя лицето му тя изтръпна и едвам се държеше на крака.Това беше стария и съотборник Саске Учиха.Едвам сдържа сълзите си ,защото си спомни за деня в който той изостави Коноха,но най-вече нея...
-Здарвей ,Сакура!!!!!!-със злобна усмивка я поздрави той.
Тя повдигна куная си леко.И с дълбок глас му каза.
-Ако си дошъл за Кюби ,си губиш времето.Няма да ти позволя да го доближиш жив.
-Ха-ха-ха ,Сакура не ме разсмивай –промълви саске .
-Нима ти ще ме спреш продължи той.
-Да ,аз ще те сра....-каза тя.
-Да бе, та ти неможеш да ми направиш нищо ,защото още ме обич.....
Преди да довърши изречението тя упря ,куная във врата му и го допря до дървото .
-Саске ,добре ли си-извика Карин...
Той не и отговори ,но я погледна все едно ще я убие след това ..
Тя погледна настрани засрамена..
-Само посмей да кажеш тази дума ще ти прережа гърлото то ти и няма да ми мигне окото-каза много дълбоко Сакура,като отвътре и се плачеше ,но не го показваше.
Сакура съвсем забрави за Суйгетсу,който излезе от реката и се затича към нея с меча си.
Но тя го усети отскокна и го ритна толкова силно ,че не можеше да се изправи      Пътя към сърцето! 686 ..
-Хммм,Сакура станала си много силна-каза Саске леко изненадан ,но естествено не го показваше .
-Но не колкото мен –продилжи той и се изсмя .
-Сигурен ли си? -попита го тя съркастично ..
И понече да го удари ,но той я облада със шарингана си и тя припадна....



2 ГЛАВА
Сакура се събуди след няколко часа в някаква палатка , и изведнъж чу..
-Защо, Саске ,защо трябва да я държим със себе си????-мрънкаше Карин...
-Защото така можем да научим повече за Коноха-ядосано каза Саске..
-Карин,знаем ,че ревнуваш от нея ,защото е по красива от теб и Саске я познава от отдавна ,но си трай-каза с насмешка Суйгетсу..
През това време Сакура се опитваше да откопчее ципа на палатката ,за да избяга докато Джуго нея прекъсна ,за да я викне да закусват ...
Тя беше против това ,въпреки ,че бече гладна и се инатеше ,че не иска да яде.Тогава Джуго каза на Саске и той отиде при нея и и каза ,че ако се противи ще я убие но,ако не ще я пусне да си ходи по скоро ..
Пак беше против това ,но знаеше ,че шарингана на Саске е отслабил силите и и ако сега се бият ще я убие за секунди без да се напъва..
Правеха го в пълно мълчание докато белокоското не го развали не го развали ...
-Сакура се казваше нали??-попита Суйгетсу..
-Да ..-каза тя твърдо..
-Не изглеждаш силна -каза Карин с надсмешка..
-Така ли, искаш ли да проверим?? -каза Сакура с нравствен тон ..
-Хайде,де -каза Карин..
-Млъкнете и двете !!!!!!!-каза с дълбок глас Саске ..
Сакура беше толкова ядосана ,че и се искаше да убие и Карин и Саске,но знаеше ,че още е слаба и неможеше затова се отказа и млъкна заедно с Карин............
През това време в Коноха

-Нещо,лошо се е случило бабо Тсунаде!!!-крещеше ли крещтеше Наруто ...
-Офф,Наруто няма я по малко от ден успокой се -викаше му Тсунаде..
-Тя не е дете вече е на 17 години ,може да се оправя сама...-пак му казваше тя но той се инатеше.............
-Не.. Знам че може но съм ,притеснен съм за нея ...-каза Наруто
-Оф ,добре Наруто ако я няма до утре ще пратя отряд да я търси..-каза Тсунаде ,като в главата си викаше как Наруто е инат ...
-Благодаря,Тсунаде -сама -каза успокоен Наруто ..

При Саске
На сутринта всички си събраха палатките освен Сакура.Тя гледаше всички презрително , не си и правеше труда да помръдне,за да им помогне и най-много се искаше да ги убие и да избяга ,но още не се беше възстановила от шарингана на Саске.Когато бяха готови те обградиха Сакура от всякъде ,че да не може да избяга и започнаха да скачат от дърво на дърво.      Пътя към сърцето! 787605
След няколко часа се стъмни и започна да вали и трябваше някъде да се спрат и да опънат палатките за да не настинат.Но палатката на Сакура случайно беше скъсана от Карин ,за да остане под дъжда(сакура да остане под дъжда). Но се ядоса още повече когато чу ,че Саске казва ,че Сакура ще спи в неговата палатка. Цялата почервеня от ярост ,но се шмугна в палатката преди някой да я види.Сакура влезна в палатката на Саске и се изчерви ,като го видя как той си съблича блузата .Саске и каза да легне до него и без да се дърпа тя го направи (защоо лии      Пътя към сърцето! 787605      Пътя към сърцето! 242502      Пътя към сърцето! 242502 ).
-Саске защо ме отвлече?-попита го Сакура.
-За да те разпитам за Акатски .-каза той.
-Но аз те чух да говориш ,че искаш да ме питаш за Кюби..-каза Сакура...
–Казах го ,защото не исках те да знаят ,че търся Итачи.-каз Саске ....
-Сега заспивай утре ще те питам за тях..-промърмори Саске и заспа последван от Сакура.

В Коноха
-Тсунаде -сама имали вести от отряда ,който търси Сакура.-попита Наруто
-Наруто няколко души са я видели със Саске и отборът му..-каза Тсунаде
-Сигурно я е отвлякъл заради мен .–каза натъжен той..
-Не се обвинявай Наруто ,не си виновен ти ...-каза Тсунаде...
-Ще я намерим Наруто не се притеснявай..-каза спокойно тя..
-Да но ..-мислеше си той ..


Ако ви хареса пишете коментари ,за да знам да ли да продължа..


Последната промяна е направена от lina_haruno на Нед Май 05, 2013 10:33 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Пътя към сърцето!

Чет Май 02, 2013 5:18 pm
     Пътя към сърцето! 2rf3pxu
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: Пътя към сърцето!

Пет Май 23, 2014 6:32 pm
     Пътя към сърцето! 242502 
Sponsored content

red Re: Пътя към сърцето!

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите