Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Някакво глупаво, досадно човеч...

Пет Окт 18, 2013 6:21 am
Здравейте! Странно! Май съм се регистрирал тук и преди, но не помня под какво име.... Дано не съм правил нещо лошо, че не ми се ще да ме разстреляте поне преди да ме изслушате. ^^
И така! Да преминем към разпита!
   
Приятелите ми ме наричат Деми или Диме.
На бял свят се пръкнах през далечната 1992 година на 12.05. Тоест сега трябва да съм на 21.    
Идвам от Ада! Добре де, не гледайте така недоверчиво! Хубаво! Ще се пробвам пак. И така... Идвам от строителна площадка Монтана... (ами да, то града в момента на такова прилича Някакво глупаво, досадно човеч... 787605  )    
Любимият ми герой от мъжете е: Лулу от Code Geass
Любимата ми героиня от жените е: О! Всичките ми любими героини са толкова сладки, че не знам коя да избера!
Първото ми изречение, когато гледах НАРУТО за първи път е: Ха! Та аз помня само по 3 секунди, а това беше преди много време....

Форумен лексикон ли? Дайте го насам, вече трябва да съм загрял!

1. Имаш ли брат/сестра?(Как се казва)  За сега имам сестра и тя се казва Криси.
2. Хобито ти е...? Всичко което правя през 90% от времето си.
3. Коя ти е любимата игра? Devil May Cry (1,3,4), Двете нови игри за Batman, The Witcher поредицата, Mortal Kombat ( от 2013 или 12 или когато там излезе последната), Saint Row, онази идиотия Call Of Duty: Modern Warfare 2 и стига толкова, че много глупости станаха.
4. За какво мечтаеш?  Да бъда ЛЕГЕНДА! Един ден целият свят ще знае името! Ооо да!
5. Коя зодия си? Маймуняк
6. Най-добрият/та ти приятел/ка е...? Най - добрите ми приятели са Хентай - кун и Они - кун
7. Кой е любимият ти учебен предмет? Нямах такъв. Цели 12 години ми губиха времето... А колко приятна стана рисуването, литературата, психологията, философията и някой части от химията и физиката, без досадните учители и свръх скучните учебници.
8. Кой е любимият ти цвят? Черен, Бял, Кърваво червен и Пурпорен.
9. Кои са любимите ти филми? (Защо?) Сърцето на дракона - готин е, пък и аз харесвам драконите; Големия Стан - ами доста е забавен; Поредицата за Ридик (и аз не знам защо) и др.  
10. Имаш ли домашни любимци? (Какви?) Да! Един Костенурчо, който си няма име и в момента е решил да спи зимен сън.
11. Имаш ли си гадже? (Малко инфо за него/нея) Не. Имам си достатъчно ядове, не ми трябват излишни. ^^
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш? Ами то не е точно мисъл, а някаква сценка, прожектирана от болното ми въображение. Е или поне е така в 99% от случайте! В останалите е нещо от като: " Пак се издъни кретен! Заспивай, че ще взема да те наритам! "
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш/омъжиш? На 180, но аз винаги съм вярвал, че ще живея само до 40. Някакво глупаво, досадно човеч... 787605 
14. В какво си най добър/а? Ами да се пребивам! Много съм добър! Дори преди час щях да си строша врата и да се изгоря брутално, но се разминах само с леки наранявания. Някакво глупаво, досадно човеч... 787605  Друго?! Хъм... Ами говоря много глупости, пък и ми се отдава да върша такива. Да и аз не се гордея със себе си.
15. Любимото ти ястие, питие е...? Шоколад! ^^ И почти всичко свързано с него! Е да! Не е много полезно, но пък е толкова сладка отрова.
16. Пушиш ли? (защо?) Бляк не!
17. Пиеш ли? (защо?) Не. Алкохолът ме отвращава...
18. Какво правиш когато си сам/а в къщи? Отдавам се на несъществуващия си сексуален живот! А сега сериозно...  Правя същите неща като когато не съм сам. Разликата е, че се старая да наблягам повече на писането ( за да мога да стана велик писател ) и рисуването, защото няма кой да ме разсейва. О да! Пък когато съм сам ( тоест през 99% от годината ) няма и кой да ми къса нервите.
19. В кой клас си? Завърших! Няма да си причиня това отново!
20. Можеш ли да готвиш? (Какво?) Да. Всичко! Дай ми рецептата с инструкции за приготвяне и ще създам шедьовър! Стига да съм в настроение...
21. Имаш ли GSM? (Каква марка?) Да има 3! Едно LG, някакъв Samsung, и една тъпа Nokia. Разхвърлял съм ги навсякъде и ги ползвам рядко. Мразя телефоните! Те са зло!
22. Кое цвете ти е любимото? Роза. Всъщност от растенията харесвам най - много кактуса, макар и да го мразя страшно много. Така де! Харесвам го защото не изисква грижи и е бодлив, а го мразя защото постоянно се бода на него по невнимание.
23. Страх ли те е от буболечки? Не, но има някой от тях са ми адски противни и трябва да умрат.
24. Коя TV програма гледаш най-много? Fox дават The Simpsons и National Geographic
25. Нещо интересно за теб... Много обичам да гледам yaoi! Ахахахахаха хвана се! Някакво глупаво, досадно човеч... 242502  Интересно интересно... Ами като цяло аз съм едно ужасно противоречие. Всичко в мен си противоречи. Явно природата изобщо не е била в час какво прави когато ме е създавала или ако не природата то поне баща ми. ^^  Също така често си вземам отпуск от Интернета за по 1 най - много 2 месеца. Ей така профилактично! Някакво глупаво, досадно човеч... 787605 
26. Дата на попълване. 18.10. 2013
27. Твоя снимка (постави линк) А това ще се случи, когато се прибера в града и се настаня удобно пред моето PC, за момента съм малко на заточение на село.
28. Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси.  Ами... Ъъъъ... * почесва се зад врата* Аз съм идиот! Хип хип Урааа! В случай, че се чудите... Някакво глупаво, досадно човеч... 787605  О да! И трябва  да послушам малко метъл преди да заспя!
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: Някакво глупаво, досадно човеч...

Пет Окт 18, 2013 7:02 pm
Хаха :Д Отдавна не съм виждала представяне, което да е толкова интересно и забавно. Някак непредвидим е отговора на всеки въпрос ;д

Добре дошъл Някакво глупаво, досадно човеч... 323337 
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Някакво глупаво, досадно човеч...

Съб Окт 19, 2013 10:50 pm
Супер! Никой още не е стрелял с нищо! Това е добър знак... Нали... Благодаря за посрещането! ^^
Mаdneѕѕ
Mаdneѕѕ
Състезател
Състезател
Male
От : New Orleans
Рожден ден : 20.08.1914
Години : 109
Мнения : 1117
Дата на рег. : 10.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, D. Gray Man...

red Re: Някакво глупаво, досадно човеч...

Чет Ное 14, 2013 4:27 pm
Добре дошъл! Спазвай правилата и се забавлявай! Някакво глупаво, досадно човеч... 94d983eb65d60bd86cbe5cb198e880e5
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Някакво глупаво, досадно човеч...

Чет Дек 26, 2013 1:59 pm
Добре дошъл!  Някакво глупаво, досадно човеч... 386611 
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: Някакво глупаво, досадно човеч...

Нед Май 25, 2014 3:45 pm
smile 
Sponsored content

red Re: Някакво глупаво, досадно човеч...

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите