Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+42
Ŧħе_SлladuRчЭ
Death_Angel
Sweet Anime FanGirl
christian_otaku
Hermi
Genata
PaCcO
Starway
`M I N I
kuik_
The Senpai
*Alx*
SpiritWolf
bloodthirsty.
OverHell
vesko5551
Sowan
Dead Inside
damnangel
mariqvladi
* Gaмэ Ovэr..^
spongebobyellownigga
Dj-Enigma
Coolasice
BakaNoKen
Mega Pwn!
-*-What The Hell-*-
Lifeholic
ANIME-MASTER
IVE-STORM(bg)
Miss Inтerpol ^.^
AnimeIsMyLife
AnDaoNai
LeDerp
Топчету
sekai
No Pain, No Game
CrAzY bOy *-*
Obsession
Mаdneѕѕ
alinkaa98
Sweeney Todd
46 posters
Go down
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Яну 25, 2014 10:17 pm
First topic message reminder :

Mega Pwn! написа:Така ли,Зори,вече и "здрасти" ли няма да си казваме?lol :D

Ами здрасти! Не съм Зори, ама здрастито си е здрасти.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 

Lifeholic
Приятел
Приятел
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 02, 2014 9:07 pm
BakaNoKen написа:Отлична работа дами и господа! А сега една невероятно сложна загадка! Защо не трябва да пиете вода от реката?
- Ами... ъъъ... шото си носа у шише.
Грешен отговор!
- Понеже има речни чудовища?
Не!
- Защото Гин - сан пикае в нея.
Не... Тоест... ( От къде по дяволите знае отговора на загадката! Сигурен съм, че мами! Никой не е по - умен от гении като мен! ) Исках да кажа... Може би...

П.П. Човече! Май имам нужда от хоби...

Не, мисля че имаш нужда от психиатър или екзорсист ;д Едно от двете, не съм сигурна кое.

Здравейте~ Нещо ново около вас няма ли?
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 02, 2014 9:23 pm
Нов скин, нов дизайн, изглежда супер!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 02, 2014 9:33 pm
О, Боже, Тиара! <3 
Венци, последно време не влизам и като вляза да кажа "Здрасти", после никой не пише. Странно. Аз ли ги гоня? Хм.... И то излиза, че само казвам "Здрасти", а аз чакам някой да пише, ама...... :Д:Д
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 02, 2014 9:40 pm
Lifeholic написа:

Не, мисля че имаш нужда от психиатър или екзорсист ;д Едно от двете, не съм сигурна кое.

Здравейте~ Нещо ново около вас няма ли?

Значи за мен няма никаква надежда! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 4485 На психиатрите не им влия добре. Като си поприказват малко с мен, веднага започва да ги гони параноя, говорят си сами и им се привиждат ангели ( и разни божества ). hehe Екзорсистите са още по - зле... Тази типове говорят по мръсно от селските пияници в кръчмата. Постоянно дрънкат, че съм бил обладан... ( Уууу! Как само звучи... Обладан! ) Навират ми някакви кръстове в лицето. Викат ми "Лукавия" ( сигурно защото по някога си хапвам локум ), "Сатана" ( заради метъла е ), "Луцифер" ( предполагам, че го казват защото съм къдрав ) и тн. Искат да ме горят на клада и да ме бесят. По някога се случва, да получат и по някой сърдечен удар. Не ги разбирам тези хора... Аз съм си душичка! Питайте който искате, освен Они - кун... Той ще каже, че съм п******т, но пък той на всичко вика така. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502

П.П. Леле колко глупости казах ( освен това за Они - кун, то е самата истина... ), а предчувствувам, че това е само началото. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 02, 2014 9:56 pm
ОМГ! Човек, трябва да спреш веществата  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 02, 2014 10:46 pm
@BakaNoKen:Май твоите две "мотота" са:"We party on acid!" и "We party all day,every day!" :D
@Obsession:wtf is wrong with that girl,защо по дяволите яде цвете? :D Обаче с'я схванах,че т'ва е T-ARA :D Number 9 и мен ме кефи,ама по-епични са пичките с късите коси...те нали са 2? :D
@Зори:Не се обяснявай! :D Няма как да кажеш на някой "здрасти" и да очакваш той да подхване някаква тема,след като,очевидно,няма как да види как изглеждаш - следователно не може да заключи в какво настроение си,от което следва,че е рисковано да подхване каквато и да е тема,така че - ти си си виновна! :D

BakaNoKen,къде пък намери екзорсист в България? :D Истинските италиански маняци сигурно са епични,ама и прекалено underground :D
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 03, 2014 12:37 am
В България има много екзорсисти. Особено активни са около ТРИФОН ЗАРЕЗАН! Тогава са способни да прогонят и най - могъщите демони, като използват комбинация от могъщи техники. Първата атака е с техниката "Смъртоносен дъх", използват я за да отблъснат демона и да го приклещят в ъгъла. Следващата техника е четенето на различни мистични мантри с множество псувни и на неразбираем език. Започват най - често с думите "ти мене уважаваш ли ме" и преминават в поздрави на всички роднини до девето коляно. След като пияни... Тоест.. ъммм.. Екзорсита! След като екзорсиста, смачка самочувствието/ аурата на демона, може да подходи по различни начини. Може да окъпе обувките на демона със свещени остатъци от храна ( ефекта винаги е различен ), да се опита да го набие ( тук нещата са ясни ), или да се строполи на земята в тежка форма на медитация "Натаралянкани" ( това е висша форма на медитация, която тласка демона към съчувствие). По някога се случва да се използват всичките посочени техники, зависи колко е сложна задачата. Използват се и някой по - сложни техники от висшите екзорсити, които служат за разсейване на противника, но те са прекалени гну... Исках да кажа тайни! Те са прекалено тайни, за да бъдат споменати.
Ако искате да се свържете с други екзорсисти... Ами няма проблем! Просто копирайте, някой от моите изказвания и ги пратете на онзи дядка папата.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 

П.П. Човече! Не мога да повярвам, че изписах толкова много за пияници... Екзорсистите! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 А само като си представа италианските маняци и... *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 03, 2014 12:54 am
-*-What The Hell-*- написа:ОМГ! Човек, трябва да спреш веществата  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 

XDD Да.. или това XD
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 03, 2014 2:53 am
Хей! Хей! Хей! Аз не се дрогирам! Така съм си се родил... Освен с шоколад от време на време, но той не се брои. Нали?! hehe Все едно! Край! Отивам да се депресирам в някой ъгъл! Как се депресира в ъгъл? Добре! Тогава... Тогава... Оооо, я стига! Изчерпеха ми се идеите...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 03, 2014 9:44 am
SPAM!
CrAzY bOy *-*
CrAzY bOy *-*
Модератор
Модератор
Male
От : *****
Рожден ден : 14.09.1999
Години : 24
Мнения : 103
Дата на рег. : 26.08.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuden|Death Note|D -gray man|Fairy Tail|Sword Art Online|

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 03, 2014 3:35 pm
Hiii!!Как е хавата??
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 03, 2014 7:49 pm
Каничуа!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 787605 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 04, 2014 9:33 am
Дооброооо утроооооооо!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 637210 Ставайте поспаланковциииии! Чудесен ден е!!!!
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 04, 2014 3:51 pm
-*-What The Hell-*- написа:Дооброооо утроооооооо!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 637210 Ставайте поспаланковциииии! Чудесен ден е!!!!

Явно поне един измежду нас не е на сухо :D
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Фев 05, 2014 9:28 pm
Интересен извод си правите г-н Марлоу. Започвате да ставате твърде опасен... Искрено се надявам да не разкриете моите мръсни, малки тайни... Иначе...   *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 708150 

П.П. Ами трябва да се поддържа атмосферата!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Фев 05, 2014 9:38 pm
。 。 。

Здравейти ;д
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Фев 05, 2014 10:22 pm
。 。 。 <- Какво значи това? Уби криминалното нещо!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 А може да направил добър сериал...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 787605  Дам...

П.П. Здрасти!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Фев 06, 2014 1:57 pm
Щастлив човек=задоволен човек.Женските нужди,предполагам, са именно от:прекомерно харчене на чужди пари;пътуване;романтизъм.И трите са свързани с нуждата от мъжка половинка за да бъдат осъществени(или поне така ни учат по медиите),следователно Зори не е на сухо за разлика от всички нас :D
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Фев 06, 2014 2:57 pm
А може просто да си е взела изпитите и да и е кеф.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502  Боже! Казах нещо скучно! Защоооо! Това е краят! Пропилях смисъла на живота си...  rev <--- Това беше за малко драматизъм.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 787605 Все пак, ако искаме сериалът ( СЕРИАЛ?! ) да има 600 + епизода, трябва да бие малко на сапунка... Или One Piece... Може да се добави и:
- Рич! Толкова много те обичам, но се ожених за баща ти...
- Аз също те обичам! Жалко, че съм женен за майка ти.
- Трябва да се борим и да се съберем отново!
- Не в този епизод! Първо трябва да се оженя за сестра ти.
- А аз за брат ти.
- Да....
-Любовта ни е невъзможна...
Нещо такова....  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Фев 06, 2014 6:05 pm
И все пак смятам,че реката е потекла :D Остава само Зори да реши да влезне и да потвърди,че съм прав,защото просто няма как да греша :D
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Фев 06, 2014 7:59 pm
rev искам топло, искам топло! Как сте народе? Кой как завърши първия срок reading 
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Фев 06, 2014 8:59 pm
Аз не завърших първия срок, понеже съм много прост.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Фев 06, 2014 9:23 pm
С 2 петици и 1 четворка :D 'Баси тъпия съм :D Знаех си,че трябваше да отида в езиковата...там ти подаряват тия дипломи,а не те карат да си ги изкарваш :D Обаче тая по Български как ме дъни мамицата й...от нея ми е едната петица и едната четворка...другата петица нямаше как,'щото по Немски грам не знам и няма как да съдя госпожата,че ми е писала 5,а не каквото заслужавам - 3 :D Обаче накрая на годините сигурно ще съм бая резонен,'щото с'я като хвана да зубря по литература ще я затапя здраво,че да ми пише 6,а по Немски...госпожата нямам как да ме издъни по всичко 6 тя да ми пише 5 :D Има госпожи,които са пичове,има и госпожи,които просто не са :D Обаче не ми пука,тъй като някакви маняци от ТУ "Габрово" идваха декември и им правихме "предварителни изпити",с които могат да ни приемат,а този,който взех(по Философия),беше адски лесен :D Въпросите бяха взети от матурата и нямаше философско есе :D Така,че общо взето не ми пука - "студенствуването" ми е осигурено :D (Макар,че не са ми пратили mail с резултата :D)
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Фев 06, 2014 10:41 pm
"Има госпожи,които са пичове,има и госпожи,които просто не са :D" Ахахаха!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 Това беше добро.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 787605 Иначе само като слушам по колко много учите и... Ааааа! Със сигурност ще съм откъртил още на първия учебник...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 2:45 am
Mega Pwn! написа: Обаче не ми пука,тъй като някакви маняци от ТУ "Габрово" идваха декември и им правихме "предварителни изпити",с които могат да ни приемат,а този,който взех(по Философия),беше адски лесен :D Въпросите бяха взети от матурата и нямаше философско есе :D Така,че общо взето не ми пука - "студенствуването" ми е осигурено :D (Макар,че не са ми пратили mail с резултата :D)

За първи път чувам за предварителен изпит, с който могат да те приемат, който не съдържа компонент "философско есе"... Мен като ме викаха на предварителен ми казаха, че ще има и есе.

И не.. Не всички жени се чувстват щастливи, когато са материално задоволени. Много мразя изцепки от сорта на "Всички жени са..." или "Всички мъже са...", тъй като очевидно не са всички. Аз лично имам моментни изблици на щастие и съм усмихнат човек, но какво би ме удовлетворило в живота като цяло и би ме направило щастлива (като постижение да речем), мисля че отговора е - нищо. Дори в момента, в който постигна целта на живота си или ще реша, че не съм щастлива с това и може би е било грешка, или ще поискам нещо повече и отново, и отново.. И все няма да съм удовлетворена и ще има за какво да съжалявам. Но, водолейче... неизбежно е ;д Черно и бяло се преплитат, ама яко ;Д Истински кошмар ;д
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 3:37 pm
Ама това е ясно. И аз когато кажа, че всички... ( Я по - добре да не навлизам в подробности  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 787605 ) Мисля, че Mega просто се шегуваше. От зодии не разбирам много, но пък за черното и бялото ( черното и бялото  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 ) се преплитат във всеки. Просто хората постоянно скачат от едното на другото, без търсейки баланса, а баланса е най - важен. ( Надявам се някой да е разбрал какви ги дрънкам, защото аз нищо не разбрах.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 787605 )

П.П. Аххх! Трябва да се изключа напълно, преди да съм започнал да дразня хората... Поне си сложих наметало!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 242502 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 4:03 pm
Мда, знам че доброто и злото ги има у всеки. Исках да кажа, че имам способността да си мисля две напълно противоположни неща за едно и също нещо. Например, ако ме питат какво искам да направя с човечеството.. единия ми отговор би бил, че ще го унищожа, ако мога, а другия, че ще впрегна всичките си възможности да направя света по-добър.. И двете решения са коренно противоположни, но и двете ми се струват правилни ;д Така съм за почти всичко.. може би защото гледам на нещата от всяка възможна перспектива, а взависимост от перспективата, отговорът е различен ;дд
Sponsored content

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 2 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите