Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+42
Ŧħе_SлladuRчЭ
Death_Angel
Sweet Anime FanGirl
christian_otaku
Hermi
Genata
PaCcO
Starway
`M I N I
kuik_
The Senpai
*Alx*
SpiritWolf
bloodthirsty.
OverHell
vesko5551
Sowan
Dead Inside
damnangel
mariqvladi
* Gaмэ Ovэr..^
spongebobyellownigga
Dj-Enigma
Coolasice
BakaNoKen
Mega Pwn!
-*-What The Hell-*-
Lifeholic
ANIME-MASTER
IVE-STORM(bg)
Miss Inтerpol ^.^
AnimeIsMyLife
AnDaoNai
LeDerp
Топчету
sekai
No Pain, No Game
CrAzY bOy *-*
Obsession
Mаdneѕѕ
alinkaa98
Sweeney Todd
46 posters
Go down
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Яну 25, 2014 10:17 pm
First topic message reminder :

Mega Pwn! написа:Така ли,Зори,вече и "здрасти" ли няма да си казваме?lol :D

Ами здрасти! Не съм Зори, ама здрастито си е здрасти.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 

Lifeholic
Приятел
Приятел
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Мар 12, 2014 1:57 am
ОМГ, Зориииииииииии кхяхяхя~ 3 Days е върховния сериал!!! Омо омо... Политически интриги <3 Яяяяя~ Обожавам политиката, а политическите интриги са нещо наистина пленително! Ама и този президент.. не знае ли, че от най-приближените, най трябва да си нащрек. А след като спря тока, тея след половин час се сетиха за президента *facepalm* Сериозно?! Това е първото нещо, което трябва да ти дойде на ум ;д

Ох, защо ме нави да го гледам >.< Сега ще се гърча в очакване и чакане на всяка серия  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 

* Благодаря за линка <3
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Мар 12, 2014 8:51 am
Ето ви една смешка, която се получава в Бг:

Аниме събитие = няма нито едно нещо свързано с аниме, само с игри

Ние много взехме да копираме от американците.
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Мар 12, 2014 1:22 pm
Топчету написа:Ето ви една смешка, която се получава в Бг:

Аниме събитие = няма нито едно нещо свързано с аниме, само с игри

Ние много взехме да копираме от американците.

Политиците в България ни превърнаха в техни кучки. Не виждаш ли? Правим "учение" с тях във водите на Черно море. Опитват се да пуснат щипалка в гащите на Русия. Само се моля да не ни въвлекат във война срещу Русия.. Те се опитват де, но дано на нашите безполезни политици им е останъл малко, не бих го нарекла баш здрав разум, така казано мозък в главите, защото ако стане, още на следващия ден никой от нас няма да осъмне ;д ....
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Мар 13, 2014 4:02 pm
Топчету написа:Ето ви една смешка, която се получава в Бг:

Аниме събитие = няма нито едно нещо свързано с аниме, само с игри

Ние много взехме да копираме от американците.

Така е, защото американците са много яки! Всъщност якииии... Май не е точната дума... Исках да кажа... Ам... Много са тежки и с големите си задници са затиснали целия свят.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502  Иначе, явно нашите момчета и момичета ( и идея си нямам, кой ги организира тези неща ) страдат от липса на идеи. ( Щом гледат от американците... ) Неее! Сериозно?! Американците?! Щеше да интересно, ако бяха започнали да копират японците. Ее... Като някой, който никога не е ходил на подобно... Парти? Купон? Все едно... Май нямам право на глас. Поне се занимават с нещо. :D

Lifeholic написа:
Политиците в България ни превърнаха в техни кучки. Не виждаш ли? Правим "учение" с тях във водите на Черно море. Опитват се да пуснат щипалка в гащите на Русия. Само се моля да не ни въвлекат във война срещу Русия.. Те се опитват де, но дано на нашите безполезни политици им е останал малко, не бих го нарекла баш здрав разум, така казано мозък в главите, защото ако стане, още на следващия ден никой от нас няма да осъмне ;д ....

Ама, защо обиждаш кучките? Ние сме по - зле от тях, даже и за мекотели не ставаме... А за тази война... Та, ние нямаме нищо с което да се бием. На една плюнка живот сме. Съмняваме кретените в парламента да се включат доброволно във подобна глупост. Може и да са тъпаци, но предполагам, че имат инстинкт за самосъхранение. А да се включат във войната ще е, като да идат на разстрел. Даже не мисля, че притежават нужните качества, за да водят каквито и да било военни действия. Интересно! Кога света ще осъзнае, че единствения терорист в момента е Америка... Трябваше да ги очистят веднага след като пречукаха Хитлер...
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Мар 13, 2014 5:16 pm
BakaNoKen написа:Ама, защо обиждаш кучките? Ние сме по - зле от тях, даже и за мекотели не ставаме... А за тази война... Та, ние нямаме нищо с което да се бием. На една плюнка живот сме. Съмняваме кретените в парламента да се включат доброволно във подобна глупост. Може и да са тъпаци, но предполагам, че имат инстинкт за самосъхранение. А да се включат във войната ще е, като да идат на разстрел. Даже не мисля, че притежават нужните качества, за да водят каквито и да било военни действия. Интересно! Кога света ще осъзнае, че единствения терорист в момента е Америка... Трябваше да ги очистят веднага след като пречукаха Хитлер...

Наясно съм. Та ние нямаме армия, а сегашните ни военни, сигурно от години не са си виждали оная работа от шкембетата си. Танковете едно време ги ПОДАРИХМЕ на Македония, тези, които в момента ни плюят, крадат историята и отричат, хайде остави връзката им с нас, но отричат, че въобще е съществувал български народ. Естествено това не пречи на Америка да ни въвлече, защото дори и да ни избият до крак, ние сме в непосредствена близост с Русия, а те това търсят - територии и близост за нападение. Относно политиците ни - не съм сигурна. Вече вярвам, че всичко е възможно. Ако е нещо, което ще им донесе пари и статус, ако ще това да е краха на целия български народ - съмнявам се, че това ще ги спре..

За Америка съм много съгласна. Безброй пъти съм казвала, че Америка дори подлага най-много собствената си нация на геноцид с какви ли не неща, включително и атентати.
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Мар 15, 2014 2:38 pm
Lifeholic написа:
Наясно съм. Та ние нямаме армия, а сегашните ни военни, сигурно от години не са си виждали оная работа от шкембетата си.

Ахахахаха! Това... Това направо ме уби!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 

И като спомена Македония... Само аз ли виждам приликите и с Америка?! Едните страдат от мания за величие и си избиват коплексите с тероризъм, а другите пък се чустват недуоценени и избиват коплекси, като крадът чуждата история. 

Lifeholic написа:Естествено това не пречи на Америка да ни въвлече, защото дори и да ни избият до крак, ние сме в непосредствена близост с Русия, а те това търсят - територии и близост за нападение.

За Америка не се и съмнявам, за това казах, че нашите политици едва ли ще се включат доброволно. Виж под заплаха и тн. работата е опечена. 



Lifeholic написа:Относно политиците ни - не съм сигурна. Вече вярвам, че всичко е възможно. Ако е нещо, което ще им донесе пари и статус, ако ще това да е краха на целия български народ - съмнявам се, че това ще ги спре..

Така е! И все пак... Ако се поставя на тяхно място и Америка ми обещае пари и някакъв статус, за да започна война... Хъм... Не бих се съгласил за нещо подобно. Нали ще съм политик, вече ще си имам статус и пари. Освен това имам и хотелчета по морето и разни такива благинки, които да ме осигурят и след пенсия. Ако приема, има опасност всичко да отиде по дяволите, а трудно e да се гради всичко отначало. Пък на Америка... На тези не може да им се вярва. Обещанията им не струват нищо. Дори и да ми дадът статус и пари, ще ме отстранят веднага, ако решът, че съм прекалено неудобен. Тоест, бих приел тяхната оферта само ако нямах никакъв избор. И тук пък е основният проблем... Аз съм безащитен... ( Малко тъпи расъждения! :D )

" Ако искаш мир, готви се за война. " <- Нашите келеши, явно това не са го чули.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Мар 15, 2014 11:44 pm


Баси, как съм могла да изпусна това... ;хх
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Мар 16, 2014 10:13 pm
Уоу виждам какви разсъждения са се водили тук и... колко истини са се казали  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 4485 съгласна съм с вас *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 4485 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Мар 17, 2014 11:08 am
Опасни сме, няма спор  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 

Добро утро! ^ ^
Какво се случва с всички? Къде се загубихте? ;с
LeDerp
LeDerp
Състезател
Състезател
Male
От : Шумен
Рожден ден : 29.01.1994
Години : 30
Мнения : 1181
Дата на рег. : 03.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, Naruto, Bleach, Hellsing

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Мар 17, 2014 4:19 pm
От кога не съм влизал доста неща са се променили  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Мар 17, 2014 4:38 pm
Охоо.. ето още една заблудена душа! ;д Здравей (: Как сме?
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Мар 18, 2014 1:01 am
Пристъпи напред, облян в сълзи, в сварталището на заблудените души. Те се губят под черното небе, лишено от звезди и... <- WTF?! Това звучи депресиращо... Все тая!

Оооо! Виждам свежа кръв!

- Всъщност той каза "от кога не съм влизал доста неща са се променили". Което ще рече, че единствената свежа кръв тук си ти! Явно си прекалил с вампирските истории и пак се опитваш да плашиш хората, като онзи път с онази смотана маска и...

Ей! Я не ми вади керливите ризи!

- Само казвам...

Тогава бях келеш! Всъщност и сега май... НЕЕЕЕ!

Lifeholic написа:
Какво се случва с всички? Къде се загубихте? ;с

Губят се по задачи. Нали?
- Джакпот!
Аз лично се губя от време на време, за да не досаждам с глупостите по - горе и да не плаша хората. ( Те не знаят, че така си играя, когато нямам какво да правя. И не трябва да ме вземат на сериозно. :D )
- Лъже! Луд е и го прибират от време на време в психото!
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Мар 18, 2014 4:13 pm
Тежко,дейба :D
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Мар 18, 2014 7:17 pm
Всеки крачи по задачи и основно използва фейсбук, честно да си призная включвам скайп, но не го използвам като едно време  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 659188 какви хубави времена бяха...
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Мар 18, 2014 7:44 pm
IVE-STORM(bg) написа:Всеки крачи по задачи и основно използва фейсбук, честно да си призная включвам скайп, но не го използвам като едно време  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 659188 какви хубави времена бяха...

Е,как,skype е полезен,ако не знаеш що е то raidcall :D Иначе как ще си играем MMO-тата ако няма skype? :D Аз лично почнах да се занимавам с разни курсове...пък и се подготвям за кандидат-студентските изпити и не ми остава много време,а колкото остане го прекарвам навън,тренирайки или играейки някоя PC игра...просто форумите станаха отживелица вече - няма такива no life-ри,които да са заровени по цял ден в тях :D Пък и тъкмо взе,че "изпролетя" - срамота е да прекараш повече от 2 дни в седмицата затворен у вас :D
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Мар 18, 2014 10:38 pm
Аз пък фейсбука си го държа като за декорация на браузъра ;д Постоянно е там, но не се ползва ;д Продължавам да използвам скайп.
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Мар 19, 2014 12:31 am
Mega Pwn! написа:
...навън,тренирайки...

Ахххх, ако знаеш как ти завиждам!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502  Нищо! Само още месец и би трябвало да се върна в играта! 

А сега и аз да си изтърся тъпото мнение! Ооо даа! Ге... Тоест Фейсбук, в него влизам, за да пращам разни простоти, на различни хора. Баси! Не е за вярване как ми надуват главата ако не им пратя нещо за глупавите игри! :D Също! Досадно е, как всичко което направя, се вижда от ъмм... Всички! Това e като да отидеш до тоалетната и да те зяпат. Не мога да пльосна на някой на стената, че е *** без да го видя 10000000000000000 души... ( Образано казано. )

Не знам що е raidcall.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 

Skype не е кой знае какво, ама става. Сигурно защото всички, които познавам го имат и го използват. А и като бонус, може да псуваш ЦРУ!

Xfire ( Това изобщо някой ползва ли го? Даже не е споменато... ) го използвах като лапенце, заедно с другите лапенца. :D

Форумите пък са си готини! Срещат се интересни хора. ( А макар и да не си личи... Или пък си личи... Аз лично признавам много малко хора за интересни. :D ) Ааааахххх... Приятни спомени! Ъъъ... Да!

Телефоните... Защо пък не! Мразя звънящите, дребни копеленца! 95 % от случаите, моят като звънне и ми се ще да го метна през терасата. Но пък ако трябва да съм искрен... Вършат работа, ако чакаш някого или пък нещо.  ( Като в даскалото! Играеш си до края на часа и... Така... ) :D
Деца! Не вземайте съвети от мен... Не е здравословно и вреди на бъдещето ви. :D

Това беше! Казах си мнението, без никой да ми го иска... Много обичам да го правя! :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Мар 19, 2014 11:17 pm
Здравейте и от мен :3 Доста време мина. Радиииии, зариби ли се? Ахахахах и аз бях така. Даже в момента си гриза ноктите, защото много се бавят с превода. Ти гледаш ли Bride of the century? Виж му резюмето, ако не го гледаш, як е! *о*
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Мар 21, 2014 4:48 pm
Мда, превода наистина много се забави. Ще го видя и него. А да знаеш случайно от къде мога да си дръпна Three Days, следващите епизоди, с добро качество без субтитри? Убих се да търся -.- Все намирам онлайн с английски, а аз имам субтитрите, просто искам да си го изтегля с читаво качество Т ^ T
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Мар 21, 2014 7:36 pm
Може да погледнеш тук. Тракера е малко досаден, понеже пуска тъпи реклами, но... Мяркал съм сериала и пишеше, че е HDTV 720p, но не знам в какво точно състояние е, защото никога не съм се интересувал ( тоест, не знам има ли субтитри ).
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Мар 21, 2014 9:52 pm
Мале, златен си, пич!! Иде ми да те разцелувам!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 Благодаря  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 386611 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Мар 22, 2014 7:28 pm
Юхууууу, не знам дали я знаеш тая песен, но на мен много ми харесва. Клипа е супер весел <333 https://www.youtube.com/watch?v=Ahif51hqeA8
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Мар 23, 2014 12:59 am
Ахахах :Д Само за тези трите се надявам да не спират дрогата скоро  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Мар 25, 2014 12:12 am
-*-What The Hell-*- написа: https://www.youtube.com/watch?v=Ahif51hqeA8

Ок! Това беше добро! Скъсах се от смях. Даже не знам точно колко пъти ми мина през главата: "Човече! Ама те сериозно ли?!"
Странно! След този клип... ммм... Май огладнях! WTF! Все едно... Да го **** Обама!
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Мар 25, 2014 10:26 pm
Оле, заради сушито, нали?!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 

Яде ми се суши ТТ ^ ТТ А няма с кого да отида на ресторант.. Никого не мога да навия.
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Мар 26, 2014 4:30 pm
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 здравейтеееее, как сме
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Мар 26, 2014 4:44 pm
Аз лично бивам ;д Ама голям мързел ме е налегнал >.<

А ти, как си? (:
Sponsored content

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите