Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Шепоти в Мрака

Съб Юли 04, 2009 7:03 pm
Шепоти в Мрака
По тъмната улица се чуваха само стъпките на двамата високи мъже с черни роби и пръщенето на оганя в казаните, до които се топлеха кварталните клошари...
-Кои сте вие и какво искате?!-изгледа ги заплашително един от бедняците.
-Не се пречкайте, или ще бъдете убити...-каза един от мъжете в черно-от вас искаме просто да кажете къде се намира административната сграда...
-хах, това всеки го знае...Явно сте нови в квартала..Какво ще ни дадете, за да ви кажем, а?-попита същия надут селяк
-По-добре се замисли какво няма да ти вкараме в главата, ако ни отговориш ве путьо-каза другият мъж и вдигна едно дълго оръжие с две остриета, подобно на брадва, само че с дълга верига в края й за която той я държеше.
-Успокой се, Цвай..
-Хей, защо издаде кодовото ми име ве простак...-Започнаха да се карат те.
-Та нали за това е кодово име -.-
-Е, да...Обаче няма нужда тия селяндури да знаят личната ми информация
-Това не е лична информация ве умен-сопна се другия
-Дреме ми на..
В този момент Цвай беше прекъснат от смеха на групата клошари.
о.О
След кратко вълчания Цвай стисна здраво края на веригата и завътря оръжието във въздуха и то обезлави всички клошари, без онзи, който бяха заговорили в началото. Безжизнените им тела се свлякоха на земята и от тях бликаше кръв. Очите на бедняка се разшириха..
-Ъъъ та до къде бяхме стигнали?-каза отново Цвай и се ухили злобно.
Дъртака падна на колене.
-щ...Ще ви кажа в-всичко което знам...само не ме наранявайте....

***

-Още 5 смъртни случая и отново са клошари. Въпрос на време е да се доберът до тайната квартира на президента...
-Прав си, Ямато...Трябва да изпратим няколко Анбу отряда там...
-Ти да не си ЛУД?! Ами ако проследят отрядите до там. Така улесняваме задачата им...
Какаши кимна в знак на съгласие ...След малко добави:
-Мисля, че ще се наложи да поискаме помощ от Клана Нара...
-Хмм...-Ямато се замисли-Според мен Инузука са много по-добри детективи от тях...
-Прави каквото знаеш, напускам АНБУ организацията и ще разкажа на Нара за случая...-каза белокосият мъж.
-Напуснеш ли организацията, няма да имаш достъп до секретната информация относно случая...Както и уликите...
-Улики?! Тайно инфо?! Хъх ако имахме дори следа щеше да е добре...
След тези думи Какаши излезе от кабинета.
-Очаквай оставката ми в идните дни...
Ямато се разгневи. Сви юмрук и тропна силно по масата, което предизвика падането на кутийката с моливите и мастилницата.
- Губя един от най-добрите си агенти :@ Дано поне Инузука да се съгласят да помогнат..Обонянието на кучетата им ще ми е от голяма полза...
След тези думи и Ямато излезе от кабинета..

***

Чук Чук Чук
Скръцццц
-ПрозяяФфФфф \ кой сте Вие и какво искате-каза младото момче от фамилия Нара, което беше отворило вратата.
-Търся Шикаку Нара...Ще ми трябва помощта му за един заплетен случай...-каза Какаши.
-Тате ела-извика чернокосия младеж след поредната прозяФка.
Баща му дотича и застана до сина си.
-Дано този път да не е нещо лесно, както миналите пъти...Обичам предизвикателствата...-каза Шикаку и се усмихна лукаво.-Е, Какаши влизай, от доста време не сме се виждали...
Те се настаниха във големия хол а една жена на средна възраст им донесе чай... Очевидно това беше жената на Шикаку.
-Е, казвай какво искаш от мен...
Какаши извади няколко папки от куфарчето си.
-Успях да ги открадна от...
И още преди да довърши, той беше прекъснат от Шикаку.
-Напуснал си АНБУ организацията?!..
-Мхм, но в момента най-важното е да хванем двама престъпници...Нямаме никакви снимки, имена, улики... Дори предтава си нямам дали имат лична информация в архивите в подземието на щаба на АНБУ... Знам само, че са двама и убиват наред за да се доберът до президента...-каза Какаши.
-Пфф много лошо...Напуснал си и сега няма от къде да се снабдяваме с информация...Неможе ли да се върнеш?
-Вече подадох оставка..-Какаши сведе глава...-Просто искам да я защитя.
Очевидно сина на Шикаку не се сещаше за кой говорят и в този момент бащата се сети да ги запознае.
-Какаши ,това е синът ми Шикамару...Шика, това е Какаши Хатаке, мой стар приятел...И бивш съотборник в АНБУ...
-Бил си АНБУ?-повтори Шика невярващо.
-Стара история..-казаха Какаши и Шикаку в един глас...-е, сега да се залавяме за случая...
Старият мъж взе папките и започна да ги преглежда....

***

-Киба, трябва ни помоща ти.. След смъртта на баща ти ти и майка ти сте последната ни надежда...-каза Ямато, който вече беше в имението Инузука и разговаряше с членовете на фамилията.
-Дадено, готов съм за приключения....

Край на Глава Първа....
Следва продължение...
.
PS: Главоблъсканица: Кой от героите в Наруто е Цвай и как се казва неговият съотборник?
Опитайте се да познаете, а истината очаквайте в следващия чаптер...


peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Шепоти в Мрака

Сря Фев 17, 2010 3:15 pm
Харесва ми :flower: :angel: :angel2: :wave: :^^:
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите