Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down

Да ли да ми счупя и друката ръка на моя.

7 - 37%
12 - 63%
 
Общо гласове: 19
 
Anonymous
Гост
Гост

red Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Вто Дек 22, 2009 11:54 pm
Моля преди да ме съдите предопредих моя да не дава снимки нито негови нито мой. Даде на Ели та за тва дясната му ръка е счупена. Направи кръц.
Добре че даде само негови инак и крак щях да му счупя!
Питам дали да чупя и другата или с една да го оставя че има да пише фикове във форума!


Последната промяна е направена от Darken на Сря Дек 23, 2009 12:31 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 12:06 am
имай милост Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 507540
Anonymous
Гост
Гост

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 12:09 am
Ще почакам за сега сме 75/25.
явно има хора дето искат моя да е сакат и с двете. Няма да пише фикове а те са интересни! Но поне няма да ми бяга от леглото.
Но ядъ ми спадна. Ще ви дам 1 ден за тези който са му друшки в форума да го спасите че после ще е късно. Не е зариди него просто Коледа и Нова Година са близо та за тва !
Да покажа самарянски дух.
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 12:30 am
прекалено си груба. според мен човека иска малко да подиша. от това, което виждам аз ти го задушаваш. не му позволяваш нищо да прави. това е само една снимка бе жена!!! вдетеняваш се сериозно...никой не заслужава такова отношение...замисли се малко как ще се чувстваш, ако си на негово място...а и тфа се само интернет..тук човек може да е всякакъв и да прави каквото си иска..тфа че е пратил 1 снимка не значи, че ще тръгне да се ебе с нея било то по скайп или наистина.а говорейки конкретно за Елито..повярвай ми от нея няма защо да ревнуваш, защото някой докосне ли я лично аз ще се погрижа въпросния човек да съжалява до гроб..


Последната промяна е направена от *Alex* на Сря Дек 23, 2009 12:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 12:32 am
бтв аз да си каа кот иам да каам ама у спойлер ше го дена и ше се надявам, че Даркен нз как да го отвори Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 507540

Spoiler:
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 12:33 am
и тфа го има..честно тоя човек почна да ме изнервя...
Anonymous
Гост
Гост

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 12:47 am
*Alex* написа:прекалено си груба. според мен човека иска малко да подиша. от това, което виждам аз ти го задушаваш. не му позволяваш нищо да прави. това е само една снимка бе жена!!! вдетеняваш се сериозно...никой не заслужава такова отношение...замисли се малко как ще се чувстваш, ако си на негово място...

Добре Алекс душко ти как би постъпила на мъж който 2/3 от моделите му са се натискали и дори с една кото ми иде да я спукам от бой, го заварих на местопрестъплението.(целуваше я)

Аз познавам мойчкия повече от всики ви! Да не си знам съпруга! Той е первезно копеле занам го аз с колко жени е флиртувал! Тройка му се иска. За мен си е изневяра не тройка!
Болница ще види докато не разбере, че е лично моя собственост и дори майтап на темата ще получава счупени кости. Знам го аз повечко! Казал ви е защо му насиних и двете очи веднъж хванах го да зяпа в женската тоалетна момичета и аз бах там.
Аз да не съм лукова глава виждам че очите му шарят. Но щом се ожени ще седи мирно. То и преди да беше пак щеше да е бой. Ах Стояне ще те възпитам азе тебе но с бой! Само почакай аз съм леко луда(особено сега като съм бременна). Конкурси а. Виште други награди че моя няма да може да рисува. Ще е в журито но аз ще го наблюдавам този конкурс с него само да кривне и тгигана ми е подръката. А и майка му и моята ще поканя докото не родя! Няма да мръдне первеното му кпеле!
Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 12694 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 12694 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 12694 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 12694 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 12694 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 12694

ПС: Той не си пада по ели! Той си пада по всики жени и теб броя в тва число Алекс! Най вече ме влудява Миса. Определено тя.Кат и знам и възраста току виш моя забягнанал след 5 6 годинки зареди нея. Няма да стане миличък!


Последната промяна е направена от Darken на Сря Дек 23, 2009 12:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 12:50 am
Лили, ти на колко год си?
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 1:03 am
Darken написа:ПС: Той не си пада по ели! Той си пада по всики жени и теб броя в тва число Алекс! Най вече ме влудява Миса. Определено тя.Кат и знам и възраста току виш моя забягнанал след 5 6 годинки зареди нея. Няма да стане миличък!

Миса не я гледай нея. Тя само говори, но нищо не прави Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 507540 Знам си стоката.
Добре де кажи ми след като го знаеш какъв е защо се омъжи за него? Извинявай за по-горния пост. Не искам да заставам на ничия страна, не искам и да се меся.Вие сте си семейство ваша работа си е кво ще правите. Просто ми стана жал за човека..
п.п. и от мен няма нужда да се притесняваш, защото съм заета , а и нямам намерение да се задявам със женен мъж, с когото даже не съм си говорила ...
Anonymous
Гост
Гост

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 1:08 am
Боже аз като съм нервирана пиша много зле! Душки съжелявам аз съм на 19. рожденна дата 31.10.1990г.

Любовта е сложно нещо! Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 4485 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 811726


Последната промяна е направена от Darken на Сря Дек 23, 2009 10:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Дек 23, 2009 11:44 am
така е Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 507540
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Чет Дек 24, 2009 8:48 pm
поне пратете снимката да го видя Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 507540
Dark Lord
Dark Lord
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Malakor 5
Рожден ден : 15.09.1989
Години : 34
Мнения : 178
Дата на рег. : 26.12.2009

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Нед Дек 27, 2009 3:49 am
Косио не ме дразни! Върнах се с нов профил! ПС: моята е наказана без секс докато реши моя милост!
Да се благодаря, че бременна инак като нищо щях да я зашлевя!
То търпението си има граници!

Съвет към момчетата и момичетата във форума! Ако имате адски ревниво гадже не се женете за него че става по зле от преди!
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Нед Дек 27, 2009 8:01 pm
*Alex* написа:

Тя само говори, но нищо не прави Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 507540 Знам си стоката.

Оо.. Алекс.. Как можа да го кажеш... Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 4485 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 4485 Да ли да му счупя и другата ръка на моя? 4485 Край.. обидена съм ти, ЖЕСТОКО!!!
Анубис Кентаро
Анубис Кентаро
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Hell is Rising tonight,and I have to choose a side,but good or bad I dont know,so I'll go fuck it slow!
Мнения : 158
Дата на рег. : 13.01.2010

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Сря Яну 13, 2010 10:28 pm
Отворете прозорците и си поемете дълбоко въздух и сега да си починем.В следващият миг ще изкрещя,цитирам:"За некви снимки му чипиш ръцете?"После ще си тегля ножа и ще се пренеса в Рая,ама все пак-кви тез глупости.Имайте милост към човека.хД..Нем,грешка-Чупи на воля!Мухахахах!
Dark Lord
Dark Lord
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Malakor 5
Рожден ден : 15.09.1989
Години : 34
Мнения : 178
Дата на рег. : 26.12.2009

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Чет Яну 14, 2010 1:07 am
Не се впрягай аз съм свикнал с нея. Вярно че моята прекали този път, но все пак е бременна. Хормони и други нейни си тревоги.

ПС: Ако някой от админите махне тази анкета в кошчето или я изтрие ще съм му адски благодарен. Не искам дори да си спомням за тази случка. Предварително ви благодаря.
Анубис Кентаро
Анубис Кентаро
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Hell is Rising tonight,and I have to choose a side,but good or bad I dont know,so I'll go fuck it slow!
Мнения : 158
Дата на рег. : 13.01.2010

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Чет Яну 14, 2010 2:00 am
Да найстина-админите закво сте я оставили тази тема.Тва си е много кофти спомен и за човека пък и да го казва на целия форум,пък и за некви снимки.Найстина ще е супер тази тема да напусне лицето на земята и човек-дано сичко се е оправило..
Lubomir98
Lubomir98
Състезател
Състезател
Male
От : Konoha
Рожден ден : 16.04.1998
Години : 26
Мнения : 1402
Дата на рег. : 28.06.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-man_Naruto Shippuuden_Bleach_Death Note_Fairy Tail_Helsing_FMA Brotherhood_Darker Than Black

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Нед Мар 18, 2012 8:26 pm
Имай милост
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Пон Мар 19, 2012 6:03 pm
Да. Малко му е. @ ooo da
Sponsored content

red Re: Да ли да му счупя и другата ръка на моя?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите