Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Justin Bieber

+17
Obsession
Tobbeh
Lover.
..Miss Arrogant..
BeautifulQueenStyle
polityyy_14
miss_kuklA
[...Лus$tfuL_g!rл...]
Топчету
Sweeney Todd
Little Weezy
`M.и.s.h.и.t.0`
tan4eto_vd
Конан
*Alx*
mirellka62697
Кей
21 posters
Go down
Кей
Кей
Състезател
Състезател
Male
От : Konoha
Рожден ден : 23.12.1993
Години : 30
Мнения : 1962
Дата на рег. : 14.04.2009

red Justin Bieber

Нед Яну 24, 2010 11:32 am
First topic message reminder :

Ето една негова песен,ако не сте слушали :



И малко инфо (от http://justinbieber.dir.bg ) :
Биография
Justin Bieber (Джъстин Бийбър) е роден 14 март 1994 и е поп изпълнител от Стратфорд, Онтарио, Канада. Бил е само на 12 когато участва в местното състезание за музиканти в Стратфорд. В края на 2007 Джъстин и майка му започват да качват клипове в YouTube, така че неговото семейство и приятели, които не могат да присъстват на изпълненията му да могат да го гледат, достигайки значителна известност с изпълненията на песни на певци като Ъшър, Стиви Уондър, Ни-Йо, Джъстин Тимбърлейк и Майкъл Джексън.
Скутер Браун, който е бивш изпълнител, гледа видеотата на Джъстин и заедно с него летят до Атланта, Джоргия, където се срещат с Ъшър. Седмица по-късно Джъстин има възможността да пее за Ъшър и моментално се сдобива с огромен интерес, като се явява на прослушване с Antonio LA Reid за Айлънд Рекърдс. През октомври 2008 г. Antonio подписва договор за Джъстин с Айлънд Рекърдс.

Личен Живот
В момента Джъстин живее в Атланта, Джорджия. Най-добрият му приятел е роден Атланта, Кристиан Бийдлес. Джъстин се е срещам с по-голямата сестра на Кристиан - Катлин, но са скъсали.

Дебютен албум "My World"
Джъстин в момента работи по дебютния си албум My World, който от 17 ноември излиза на пазара. Първият сингъл от него е "Оne Time", който достигна 12 място в Hot 100, Канада през първата седмица на юли 2009. Албумът ще включва и вокали от Ъшър, който също участва в видеото към песента "One Time".

От IVE-STROM(bg)







Последната промяна е направена от Кей на Нед Яну 24, 2010 11:57 am; мнението е било променяно общо 1 път

..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: Justin Bieber

Сря Дек 15, 2010 2:22 pm
Justin Bieber - Page 2 787605 Justin Bieber - Page 2 787605 зомфг..Кво е тва бе ? "Имам го на телефона, ама не ми харесва// Имам го на телефона, щото беше модерно" Justin Bieber - Page 2 242502 Абе кога е било модерно да се слуша Бъстин Джийбър ? Justin Bieber - Page 2 242502 пхахахаа..

Инече не го харесвам Некъф на гейско ми мяза.. Ама айде, че запалените фенки ще почнат да грачат.. Justin Bieber - Page 2 242502
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Justin Bieber

Сря Дек 15, 2010 2:33 pm
Ъъ, прекалено ми е женствен и един такъв миличак и добър, а аз такива момчето просто немога да понасям незнам защо!Песните му също не ми допадат, поради същата причина по горе - прекалено са ми сладникави!!
Нямам негова снимка в телефона си, аа да не става и дума, че случайно мога да съм му ''фенка'' ;d Ам не ми пука, че някои си фантазират как ще се оженят за него, ще му родят деца, ще му готвятт и за колко як и сладък го мислят xDD (ъъ фенките да не се сърдят, че обиждам Джъстинчу, просто всеки има различен вкус ;d) , затова дори и да ме нервират понякога, просто вече гледам да ги подминавам.Не мисля да си хабя ценното време със заблудени момиченца!! ;d

Tobbeh
Tobbeh
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 15.07.1930
Години : 93
Мнения : 157
Дата на рег. : 24.10.2010

red Re: Justin Bieber

Съб Дек 18, 2010 3:58 pm
Естествено! Всеки си има вкус. Когато прекрачи пубертета, кариерата на Джъстин е свършена. Е не е така!
Той вече и преминал тази част от живота и има ясни представи за по нататък. С времето, просто ще смени стила си на музика.. Не е ли очевидно?
Мога да се обзаложа че горе-долу 50% от момчетата на тази възраст пеят с "женско гласче" (а някой дори не могат да пеят), естествено както написах всеки си има вкус, но поне оценявайте както трябва. Не виждате ли? Той върви все по-нагоре и преуспява.
Хората обкръжаващи ме го мислят за гей! Аз не мога да намеря ясна причина, която показва, че Джъстин Бийбър е гей! Той има някой качества, за които момчетата могат просто да си мечтаят.
Сега не искам да ме поучавате защо бил такъв и онакъв. Това си е моето мнение.


Последната промяна е направена от Tobbeh на Съб Яну 01, 2011 3:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : The color is bright)
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Justin Bieber

Нед Дек 19, 2010 4:47 pm
Не го мразя, но не е и кой знае какво. Има само 2 хубави песни. Но това е само моето мнение. smile
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Justin Bieber

Съб Яну 29, 2011 7:31 pm
Аз също не го харесвам особено . Единствената негова песен , която да ми хареса е - Favourite girl




Всички си имат мнение , но ме дразни това , че всички който не го харесват започват да се подиграват с феновете му - той е такъф , не знам си какво.. и т.н. Обаче той си е пич - пее си , прави си кефа , изкарва си кинтите , а не е като нас се пак .. Кой знае как се е почуствало тва момче когато пуснаха онзи клип дето уж бил '' 50 годишен '' .. да .. И някои да не се обиди , просто изказвам мнението си .. smile


I'm just sitting in my car anD waiting for my .. girl
Mitaka-kun
Mitaka-kun
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Пловдив
Рожден ден : 30.10.1990
Години : 33
Мнения : 117
Дата на рег. : 22.09.2010

red Re: Justin Bieber

Вто Фев 01, 2011 2:12 pm
Определено не го харесвам. Но не смятам да говоря за него неща от сорта на "той е гей," "педе***т смотан, махай се от тук" и тем подобни, защото хич не ми влиза в работата той какви песни прави, как си изкарва хляба, а най-малко пък с кой си дели леглото. Общо взето това ми е мнението за него - нищо грубо и сопнато, нали? Е, според фенките му (10-11-12-13г.) във vbox7, аз съм "Тъп, гаден гей завистник, който не може да приеме, че има някой по-известен от него и, който не може да си намери приятелка, дори и да е една глава по-висока от него." Това се роди след коментар от моя страна на песента Baby, който гласеше "не ми харесва, а за клипа можеха да му изберат мадама, която да не е една глава над него." Justin Bieber - Page 2 787605
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Justin Bieber

Вто Дек 27, 2011 10:06 am
Топчету написа:Само две думи: Гейски Бобър Justin Bieber - Page 2 787605
+1.
Пее като момиче!
Много ме дразни!
И какво, половината форум се оказаха билийбъри. Justin Bieber - Page 2 242502 Justin Bieber - Page 2 242502
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: Justin Bieber

Съб Дек 01, 2012 2:01 pm
Ще си спестя коментара xD. Без Бийбър феновете да се обиждат... :D Само Невър сей невър ме кефи що годе... xD
Sponsored content

red Re: Justin Bieber

Върнете се в началото
Similar topics
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите