Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Историята на Сакура

+19
Little Weezy
loveto_3
goldy1999
miss_kuklA
sasusaku145
sasusaku_girl97
Thэ Dark Girl
..Bunny-By..!!
Miss Inтerpol ^.^
sayuri
Koni_chan
Hermi
`M I N I
KoniTy
Ŧħе_SлladuRчЭ
Lady D
Lover.
Death_Angel
sakura46
23 posters
Go down
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 1:26 am
Така хора тоя път ще направя фика по - хубав от предния които за нищо не ставаше буквално благодаря на beshi за критиките относно предната ми аматиорска изява дано тоя пат по добре да е Историята на Сакура 787605

Дано ви хареса моят нов фик

Историята на Сакура


Пролог:
В далечната 1680 година в Англия имало един граф на име Хироши Харуно,той имал руса коса и небесно сини очи , сапругата му Изнами Харуно била много красива и имала много добро сърце косата и била червена а очите и биле зелени като тревата .
Не след дълго им се родило прекрасно момиченце то било като ангелче чисто , невинно и красиво ,имало зелените очи на маикаси косата и била бонбонено розова http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
Не след дълго маиката на Сакура Изнами починала ,няколко месеца след това граф Харуно се оженил пак за вдовицата Яманака която имала две дащери Крин и Ино .
Карин била червенокоса с червеникави очи тя носела очила , а наината сестра Ино била блондинка с морско сини очи .
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
След време бащата на Сакура починал , момичето останало само със своята мащеха и своите доведени сестри ,тогава започва и неината
история .


sory ако има грешки Историята на Сакура 787605
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 2:07 am
ЛОЛ :lol!: това беше интерестно и различно :bravo: Ще чакам с нетърпение продължението Историята на Сакура 183921
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 9:28 am
мии...на мен ми хареса, измислила си нещо н0во и интересн0 така че ще г0 следя Историята на Сакура 631890 .... н0 няма да е зле, ако д0бавиш малко повече oписания и тн. ( не че аз мн разбирам де амаа Историята на Сакура 787605 ) ...иначе е як0 и пр0далжавай да пишеш ^_^ Историята на Сакура 811726 Историята на Сакура 631890
Lady D
Lady D
Голям фен
Голям фен
Female
От : Враца
Рожден ден : 05.12.1996
Години : 27
Мнения : 2126
Дата на рег. : 26.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.grey man,Seikon no Qwaser,FMA,FMA brotherhood;

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 9:43 am
....СУПЕР...Ще чакам с нетърпение продължението. Историята на Сакура 386611 Историята на Сакура 92772 Историята на Сакура 631890
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 9:45 am
мн е яко прилича на пепеляшка Историята на Сакура 507540
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 11:27 am
суперррррр еееееееееее Историята на Сакура 637210 Историята на Сакура 637210 Историята на Сакура 637210 :kisss: :kisss: :kisss: :lol!: :lol!: :lol!: искам ощееееееее Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir:
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 11:55 am
Супер е Историята на Сакура 811726 Наистина прилича на Пепеляшка idea Искам ощеееее Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388 Историята на Сакура 23388
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 12:07 pm
Пепеляшка в Наруто форма, забавно. хД Начи, идеята е добра, но имам и критики. Описанията са малко. Прекалено много факти се натрупват и те съветвам да не почваш със " Той имам едиси каква коса и незнам си кви очи... Тя имала.... То имало....." Защото повечето фикове започват така и става нещо като клише, а за толкова добра история каквато предвкусвам, клишето е изллишно. Все пак браво, ще чакам главата за да си кажа реално мнението, но ти казвам, че от това ще излезе фих за чудо и приказ. ;) Историята на Сакура 787605
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 12:33 pm
Добре ще го продалжа Историята на Сакура 787605  малко в главата ми е каша но ще я продалжа  хаха знам че е като пепеляшка малко от начало няма   ще  е малко по - различноот нея но няма да приказвам за него сега няма да издавам какво ще стане в фика:): :):
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 1:04 pm
Айди де пускай Историята на Сакура 68766 искам много да рабера, какво ще стане Историята на Сакура 23388 :obi4amte:
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 1:53 pm
така работя по главата не съм я написала още но ще се постарая да я наапиша вазможно наои барзо без много грешки
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Рожденият ден

Чет Апр 08, 2010 4:09 pm
Първа глава : Рожденият ден
С всяка изминала секунда Сакура растеше и ставаше много красива . Дойде и 15-тият и рожден ден .
Розовокосата красавица се сабуди от крясаците на неината мащеха ,която толкова мразеше Сакура за разлика от нея дщеритеи много обичаха Сакура трите бяха наи добри приятелки и се се обичаха Карин и Ино решиха да обедят маикаси да направи таржество в балната зала това беше доста трудно но жсе пак успяха .
На таржестжото нямаше много виши особи но неочаквано за домакините доиде кралят със своите синове Сасуке и Гаара Учиха те бяха наи красивите и желани принцове.Сасуке беше чернокос красавец ,строен и силен тои не се интересуваше от момичетата за него те бяха кукетки коя от коя по лигава,кожата му беше много бледа,но много хубава пасваше идеално с очите му черни като катран тои бе на18години
http://www.animeresimleri.com/data/media/128/Sasuke_avenger.jpg
Гаара тои беше вечно замислен и начумерен но когато Наруто направеше някои наистина голям гаф му се подиграваше . Тои също като братята си беше висок мусколест и красив тои и Саске си приличаха много по характер имаше и тътоировка на челото . Имаше червена коса и зелени очи .(стига толкова съм описвала) той беше на 19 също http://www.narutowallpaper.biz/images/wallpapers/gaara-small.jpg
Когато влязоха всички затаиха дъх , и с право не само бяха красиви , но бяха и царски особи .И така празненството започна и Сакура пристигна когато я видяха всички бяха въсхитени от красотатаи ахнаха Ино и Карин се бяха погрижили тя да баде най- красивата тази вечер . Сакура беше наистина васхитителна както и сестритеи но тя беше най-красива Карин и беше подарила един медалион във него бяха сложили с Ино снимка на тях трите медалйона беше прекрасен на него беше инкростирано с камачета черешово цветче двамата братя се обърнаха към стълбищтето и видяха Ино и Карин да слизат и когато стигнаха ппочти до края на него те двете представиха сестраси Сакура когато тя се показа всички се втренчиха в нея и ахнаха . Мащехата и не спираше да я проклина . Сакура с бавни и плахи крачки започна д слиза по стълбището , никои не отлепи поглед от нея къдравата и коса стигаше до кръста роклята беше без ръкави на връта и беше медалиона от сестрите и по цялата и коса имаше малки перлички роклята беше розово/бяла очите и блестяха а усмивкат и беше въсхитителна .Саске веднага я забеляза до сега не беше виждал толкова красиво момиче Сасуке не знаеше защо но искаше да танцува с нея . Гаара наблюдаваше Карин накрая на нея и омразна да чака тои да я покани понеже тя още като влезего видя и го хареса тя чака но тои не я покани затова тя отиде до него и го покани той разбирасе прие .
Накрая Саске се стегна и каза какво пък толкова ще я поканя да танцуваме .Докато беше потанънал в мисли Ино беше се залепила за него и го молеше да я покани да танцуват тои я погледна презрително и и каза че не иска.След това той тръгна към Сакура когато се приближи до нея и я помоли за един танц тя азбирасе прие и леко се изчерви . Докато танцуваха острани маиката на Ино беснееше а Ино се мращеше понеже Саске не танцуваше с нея ,а маиката на искаше да убие Сакура защото танцуваше с принца .Докато те негодуваха на Сакура някак си и харесваше да баде в обятията на този мъж те не си говореха много по време на танца те мъчаха и се наслаждаваха на момента на Саске сащо му харесваше това че тя е в еговите обятия,но веднага се отърси от това защото го притесняваше че ще стане слаб танца сварши,а неината мащеха продалжаваше да си крои планове .


следва продалжение:
Така това беше от мен засега дано ви е харесало и извиняваите ако има грешки наистина сори ако има

:): :): :): Историята на Сакура 787605 Историята на Сакура 787605


Последната промяна е направена от sakura46 на Съб Апр 10, 2010 12:01 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 6:08 pm
суперррррррррр ееееееееееееее Историята на Сакура 637210 Историята на Сакура 637210 Историята на Сакура 637210 :kisss: искам ощеееееееее
редактирано от Todd
Koni_chan
Koni_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Някъде,където няма да ме намериш
Рожден ден : 29.11.1999
Години : 24
Мнения : 33
Дата на рег. : 01.02.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 6:32 pm
Фика ти е страхотен!Настина малко прилича на Пепеляшка в пролога.Кога ще има продължение?
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 8:48 pm
ами незнам скоро ще пусна следващата глава радвам се че ви харесва Историята на Сакура 476926 Историята на Сакура 476926 :): :): :): :;): :;):
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 9:07 pm
Така, аз понеже съ, гадна почвам с критиката. Пак почваш с клишетата. Описанията ти за мен просто не вникват в самата история. Примерно "Сасуке беше чернокос красавец ,строен и силен тои не се интересуваше от момичетата за него те бяха кукетки коя от коя по лигава,кожата му беше много бледа,но много хубава пасваше идеално с очите му черни като катран тои бе на18години" Тези факти сички ги знаят. Що не почен някак си по живописно, примерно " Саске беше красевец, излъчващ сека студенина заради тъмната си коса, а очите му бяха като вде тъмни бездни, втренчващи се безмилостно вив всяка душа, без срам." Примерно. Дори и това ми е клише, но все пак минавам към хвалбата. Историята на Сакура 787605 Самата ти идея е нещо възхитително, точно като нещата, които обичам да чета. И аз като малка си представях Пепелячка с такъв сюжет- лошата маеха, но и обичливите сестри, което още повече ме доближава до историята. Демек ме кефи, но ако се постараеш малко повече равен няма да имаш. Историята на Сакура 787605
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Чет Апр 08, 2010 9:36 pm
не ме бива мнмн в описванията разбрах Историята на Сакура 787605 нищо с практика ще се науча парвия фик които направих на нищо не приличаше този ми е едва втория които пробвам да направя предния го започнах но не го довърших не ставаше когато описвам ще мисля доста повече :): :): благодаря за критиката ще се науча да описвам :):
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 1:27 am

Втора глава : Тъга

Мина седмица от празненството Ино беше забравила за отказа на принц Саске , Карин пък не спираше да говори за Гаара беше очевидно че много го харесва ,Сакура пък не спираше да мисли за Сасуке но тя не каза на Ино и Карин .
Мащехата на Сакура не беше забравила случилото се на рождения ден на Сакура и беше много разгневена затова тя наи накрая измисли своя план да отмасти на Сакура .
Маикат на Ино и Карин заповяда на дъщерите си да извикат Сакура когато те трите пристигнаха тя им заяви че ще ожени Сакура за някакав чужденец на име Наруто Узомаки .Той бил граф при това красив и млад ,а малките девойчета го боготворели макар да бил желан тои просто не им обръщал внимание защото бил романтик които чакал първата лубов . Госпожа Харуно (мащехата) показала снимка на графа http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire1/06272008/2/e/f/2/2ef2afa740f640_full.jpg
Сакура още не можела да поварва какво и прижинява тя не искала да се омъжва за този граф тя се разплакала и избягала от имението тичала колкото можела без да знае на каде отива мъката и била много голяма тогава усъзнала че от както е видяла принц Саске го обикнала . В имението било тихо като в гробище Ино и Карин омолявали маикаси да не омъжва Сакура но тя не ги послушала .
Дните минавали , а за Сакура ставало всеповече непонусимо тя копнеела да зърне Саске поне за миг . Едри капки дъжд валяха над Англия небето плачеше заедно със Сакура беше мрачно пусто из улиците само един млад мъж ходеше по улиците на Англия това беше граф Наруто които идвше чак от Германия зада се запознае със бъдещата си съпруга . Графа отседна в една гостилница защото валеше много. Във имението Харуно беше пристигнала вест от краля за бал с маски които краля организира .Сакура много искаше да утиде но мащехата и , и забрани да утиде , докато мащехата и и сестрите и се гласяха да утидат на бала тя се чудеше как да утиде на бала за да види своя възлюбен сестритеи ,и мащехатаи отидоха на бала ,а тя продължаваше да мисли . В царския дворец пък беше голяма еуфория Гаара и Саске се вълнуваха защото щяха да видят Сакура и Карин .Гаара не преставаше да говори за Карин и постоянно беше усмихнат . Саске беше нещо замислен Гаара веднага забеляза това и го попита дали мисли за Сакура ,Саске веднага отрече Гаара само се подсмихна защото знаеше че е прав . Сакура си помисли че ако все пак утиде мащехатаи ще я накаже но тя намери една маска и сия сложи пасваше на роклята която тя беше избрала тя се приготви но тозипът беше още по хубава ето така изглеждаше тя http://images0.funadvice.com/photo/image/117784/pink_anime_princess.jpg
маскатаи беше такава . http://www.nolaimports.com/store/images/goldpurple-masquerade-mask.jpgм Тя взе едната карета и някои от прислугата за да я закара прес това време мащехата и беше прстигнала и разговатяше с краля . Саске и Гаара бяха утишли при госпожа Харуно за да я поздравят колкото и да не им беше приятно (защо ли? хД) Гаара забеляза Карин нищо че беше с маска веднага утиде при нея Саске пък търсеше с поглет Сакура но не я намери затова тои попита мащехата и каде е а тя се оправда че на Сакура не и е било добре затова тя не е дошла .
Докато те си говореха Сакура пристигна . Саске веднага я видя и я позна той я покани на танц всички се чудеха коя е тя . Докато Саске и Сакура танцуваха той я попита е по добре ли си тя го погледна озадачео как така дали съм подобре попита тя тои и разказа какво е казала мащехатаи,песента на която танцуваха свърши,и тои и предложи да утидат на бълкона тя прие когато пристигнаха тя му разказа за това как и е забранила да доиде на бала след това му разказа как иска да я умъжи . Саске я слушаше внимателно нещо в него се промени тои беше ядосан на госпожа Харуно не искаше Сакура да се умъжва и тои не знаеше защо но просто не искаше. Сакура беше много тъжна тои забеляза това . Стана му тъжо да я гледа как вехне не искаше тя да страда.Сакура едва сдържаше своите сшлзи тои забеля това и я притисна във силна прегръдка не искаше да я пуска не можеше но трябваше да го направи .


Дано ви е харесало ако има грешки много съжелявам това е от мен за сега Историята на Сакура 787605
sayuri
sayuri
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Бургас
Рожден ден : 06.05.1996
Години : 27
Мнения : 96
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 10:18 am
Като идея е оригинално и доста ми допада, но преглеждай за грешки, има и сляти изречения и малко повечко описания също ще са добре. Мразя да критикувам, но все пак, ако нещо ми куца бих искала да знам и да го оправя, за това го казах иначе за идеята поздравления. Историята на Сакура 631890
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 10:56 am
Всъщност ми харесваше фикчето , то и сега ми харесва , но май ще спра да го чета. Написано е ужасно! Трябва да си намериш някой редактор, момиче. Историята на Сакура 4485 Имаш много правописни грешки-човек аз не допускам толкова....
Иваче всички си чакаме новите главички, ама ако е така ужасно написано то на човек не ми се чете. Историята на Сакура 4485 Не се сърди ! Историята на Сакура 215492И главичките са мн къси, забравих да добавя. Историята на Сакура 814765
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 12:38 pm
sayuri написа:Като идея е оригинално и доста ми допада, но преглеждай за грешки, има и сляти изречения и малко повечко описания също ще са добре. Мразя да критикувам, но все пак, ако нещо ми куца бих искала да знам и да го оправя, за това го казах иначе за идеята поздравления. Историята на Сакура 631890

дам и аз съм на същото мнение Историята на Сакура 631890 ..иначе фикчето е мн якоо ^_^ Историята на Сакура 811726
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 2:48 pm
така добрем ще го оглеждам повечко и след това ше пускам глави ще гледам и по дълги да са главите Историята на Сакура 787605 Историята на Сакура 787605
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 3:12 pm
Сега е малко по- добре! Естествено че ще се научиш да описваш, все пак точно понеже можеш те мъча с гадни коментари, като една гадна критичка. Сега, виж си личните съобщения, там ще се разберем, защото тези грешки ми бъркат в седалищните части по гадно и от генеколог. Историята на Сакура 787605
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 8:22 pm
наистина много се извинявам за грешките Историята на Сакура 886489
Lady D
Lady D
Голям фен
Голям фен
Female
От : Враца
Рожден ден : 05.12.1996
Години : 27
Мнения : 2126
Дата на рег. : 26.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.grey man,Seikon no Qwaser,FMA,FMA brotherhood;

red Re: Историята на Сакура

Пет Апр 09, 2010 9:17 pm
Е супер НАПРАВО! :lol!: :bravo: :bravo: яко е много!
Sponsored content

red Re: Историята на Сакура

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите