Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Идеи за Сайта и форума

+82
agressivebitch
sekai
* Gaмэ Ovэr..^
Thэ Dark Girl
liuba4e
Inferno
ANIME-MASTER
LeDerp
`Melody
Lubomir98
black_nigh7
LiVeBoT
Fler
L E X Ĭ
-Bad_Situacion-
~Animal i have become~
Ŧħе_SлladuRчЭ
`M I N I
-*-What The Hell-*-
miss_kuklA
varto11
chibideru
tonkiss
Dan7e
Vicent
Коко- Роко
Tsunade_hime
Flying Cat
`M.и.s.h.и.t.0`
Мъфета
marin_at1
vandala
Sexy_Mileidy
Asdffcho
Ne7WoRk
rosenceto
Kakuzu
RiKu
Tobidara
Колар Менос
SaSyK3
Naruto girl
QuickTime [9]
sand_team
Кей
Sweeney Todd
Lily
Йондайме Узумаки
sakura_98
†Emptyness†
Whisper
xX_SaKuRa_Xx
Stefi818
M@Ni@k@
Amu-chan
GaaraBs
lipsitooo®
ZXZZZ
sasuke299
Gaara_125™
otrovata_gesha
Narutofan95
Schweinsteiger
KyubiPower
Little Weezy
Itachi77
natetyyy
Raikiri
chileviq
stoqn4o98
Privaте L♥ve
*Alx*
mangekyou_girl
Chris
ivko99
Топчету
ghostmaster
Nasko_007
lusko_naruto
Шикамару
IVE-STORM(bg)
eli<>
86 posters
Go down
eli<>
eli<>
Състезател
Състезател
Female
От : България (Първомай)
Рожден ден : 09.08.1999
Години : 24
Мнения : 1162
Дата на рег. : 29.04.2008

red Идеи за Сайта и форума

Сря Май 28, 2008 2:31 pm
First topic message reminder :

ми идеи :?: какво да сложи админа в сайта/форума :!: :D :D :D :help.?:


Последната промяна е направена от eli&lt;&gt; на Вто Окт 21, 2008 2:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път

`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Идеи за Сайта и форума

Съб Юни 26, 2010 7:55 pm
Sexy_Mileidy написа:Мне. Прай се радиото,прай се темата, аз си ставам водещ обачче ще тряа и още 1 и казваме поздравите ^^ Може и да ръсим водещите по някой друг виц или да съобщаваме неща , които засягат нещо във форума.. иии така Идеи за Сайта и форума - Page 21 787605 Не е мноу трудно освен , че след 1 седмица на всички ще им писне и радиото ще замре.. Но нека се покафим седмица.. Кфо ще кажете? Идеи за Сайта и форума - Page 21 787605

Харесва ми Идеи за Сайта и форума - Page 21 281394 Ще е забавно blush На мен едва ли ще ми омръзне след седмица, но пък и на седмица ще се кефя Идеи за Сайта и форума - Page 21 124364
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Идеи за Сайта и форума

Вто Юни 29, 2010 12:59 am
Хора даите да измислим някоя игра за да си губим времето
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Идеи за Сайта и форума

Вто Юни 29, 2010 1:26 am
идейка идейак еми некой да се заеме да изчисти адския спам в фенфикшъните, може да се направи група където да е мод само за този отдел и да чисти там спама защото е одски много [You must be registered and logged in to see this image.]
А относно играта, найстина трябва да измислим нещо
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Идеи за Сайта и форума

Вто Юни 29, 2010 3:54 pm
sakura_uchiha1 написа:идейка идейак еми некой да се заеме да изчисти адския спам в фенфикшъните, може да се направи група където да е мод само за този отдел и да чисти там спама защото е одски много [You must be registered and logged in to see this image.]
А относно играта, найстина трябва да измислим нещо

Аз бих се наело ... И на мен пи писна от некви претварени с емотиконки постове или мнения от типа "яко е" и без да се обосновават ...

А между другото, какво се случи с радиото? На мен тази идейка мн ми допада, но трябва да може и слушателите от форума примерно да се включват, че да могат да изпратят и техният си поздрав. А нали знаете, че и едно радио трябва да върти и разни песни и да съобщава новини, примерно да обявяваме точно кога е излезъл новия Наруто еп или мангата.

Относно играта за форума - аз се сещам само за някакъв конкурс и тва е.
~Animal i have become~
~Animal i have become~
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : една пейка
Рожден ден : 08.06.1995
Години : 28
Мнения : 106
Дата на рег. : 01.07.2010

red Re: Идеи за Сайта и форума

Чет Юли 01, 2010 11:45 pm
Не знам дали е споменавано,но ме мързи да прочета толкова много мнения...


Знам,че това е форум за Наруто(леле...не думай),но не мислите ли,че няма да е зле в Аниме и Манга да има нещо различно от Naruto,Naruto Shippuuden,Naruto Movies и изобщо всякакви Наруто неща?..Говоря за други анимета...
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пет Юли 02, 2010 9:35 am
~Animal i have become~ написа:Не знам дали е споменавано,но ме мързи да прочета толкова много мнения...


Знам,че това е форум за Наруто(леле...не думай),но не мислите ли,че няма да е зле в Аниме и Манга да има нещо различно от Naruto,Naruto Shippuuden,Naruto Movies и изобщо всякакви Наруто неща?..Говоря за други анимета...

Вече си има такъв раздел ...
-Bad_Situacion-
-Bad_Situacion-
БЛОКИРАН
БЛОКИРАН
Male
От : Някъде
Рожден ден : 04.11.1994
Години : 29
Мнения : 261
Дата на рег. : 27.06.2010

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пет Юли 02, 2010 10:19 am
Ко стана? Нали щяхте да правите радио?
varto11
varto11
Модератор
Модератор
Male
От : Шумен
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 2039
Дата на рег. : 23.07.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Death Note, Fullmetal Alchemist, Another, Avatar the last airbender, Avatar the legend of Korra

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пет Юли 02, 2010 11:37 am
Sexy_Mileidy написа:Мне. Прай се радиото,прай се темата, аз си ставам водещ обачче ще тряа и още 1 и казваме поздравите ^^ Може и да ръсим водещите по някой друг виц или да съобщаваме неща , които засягат нещо във форума.. иии така Идеи за Сайта и форума - Page 21 787605 Не е мноу трудно освен , че след 1 седмица на всички ще им писне и радиото ще замре.. Но нека се покафим седмица.. Кфо ще кажете? Идеи за Сайта и форума - Page 21 787605
Супер идейкаа. Дано да се усъществи Идеи за Сайта и форума - Page 21 787605
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Сря Юли 07, 2010 9:49 pm
Който иска да помага за правенето на радио да ми пише с в скайпа Идеи за Сайта и форума - Page 21 627140 Идеи за Сайта и форума - Page 21 124364
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Идеи за Сайта и форума

Съб Юли 10, 2010 4:57 am
Топчету написа:
~Animal i have become~ написа:Не знам дали е споменавано,но ме мързи да прочета толкова много мнения...


Знам,че това е форум за Наруто(леле...не думай),но не мислите ли,че няма да е зле в Аниме и Манга да има нещо различно от Naruto,Naruto Shippuuden,Naruto Movies и изобщо всякакви Наруто неща?..Говоря за други анимета...

Вече си има такъв раздел ...
Всъщност за манга няма раздел има само за други анимета
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пон Юли 12, 2010 2:20 pm
xxavatarxx написа:
Топчету написа:
~Animal i have become~ написа:Не знам дали е споменавано,но ме мързи да прочета толкова много мнения...


Знам,че това е форум за Наруто(леле...не думай),но не мислите ли,че няма да е зле в Аниме и Манга да има нещо различно от Naruto,Naruto Shippuuden,Naruto Movies и изобщо всякакви Наруто неща?..Говоря за други анимета...

Вече си има такъв раздел ...
Всъщност за манга няма раздел има само за други анимета
Добре, в "Други анимета" ще направя тема МАНГА
smile
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пон Юли 12, 2010 7:20 pm
IVE-STORM(bg) написа:
xxavatarxx написа:
Топчету написа:
~Animal i have become~ написа:Не знам дали е споменавано,но ме мързи да прочета толкова много мнения...


Знам,че това е форум за Наруто(леле...не думай),но не мислите ли,че няма да е зле в Аниме и Манга да има нещо различно от Naruto,Naruto Shippuuden,Naruto Movies и изобщо всякакви Наруто неща?..Говоря за други анимета...

Вече си има такъв раздел ...
Всъщност за манга няма раздел има само за други анимета
Добре, в "Други анимета" ще направя тема МАНГА
smile
Добрече съм аз да се сетиш, сега защо не направиш картинка за Галерия или да го махнеш този бутон, зщаото е много грозно така, при теб се седи един различен бутон не можеш ли да направиш с един бутон повече
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пон Юли 12, 2010 10:21 pm
xxavatarxx написа:
Добрече съм аз да се сетиш, сега защо не направиш картинка за Галерия или да го махнеш този бутон, зщаото е много грозно така, при теб се седи един различен бутон не можеш ли да направиш с един бутон повече
Не би трябвало да виждаш бутона за галерията, аз го махнах от менюто Идеи за Сайта и форума - Page 21 751198 Сега ще проверя защо така се получава
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пон Юли 12, 2010 10:31 pm
IVE-STORM(bg) написа:
xxavatarxx написа:
Добрече съм аз да се сетиш, сега защо не направиш картинка за Галерия или да го махнеш този бутон, зщаото е много грозно така, при теб се седи един различен бутон не можеш ли да направиш с един бутон повече
Не би трябвало да виждаш бутона за галерията, аз го махнах от менюто Идеи за Сайта и форума - Page 21 751198 Сега ще проверя защо така се получава
Еми още е там
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пон Юли 12, 2010 11:27 pm
ВЕЧЕ ГО НЯМА! xx
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Идеи за Сайта и форума

Вто Юли 13, 2010 4:47 pm
Ето вече е супер яко така, въпреки че като слагаш постоянно това naruto freee bg в много дразнещо поне да го беше написала само на надписите, а не и на картинките до е достатъчно само там така знаеш ли колко грозно става иве на 1 000 места го слагаш.И защо като кликнеш на Начало отиваш във сайта, голямо начало голямо нещо
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Вто Юли 13, 2010 11:44 pm
xxavatarxx написа:Ето вече е супер яко така, въпреки че като слагаш постоянно това naruto freee bg в много дразнещо поне да го беше написала само на надписите, а не и на картинките до е достатъчно само там така знаеш ли колко грозно става иве на 1 000 места го слагаш.И защо като кликнеш на Начало отиваш във сайта, голямо начало голямо нещо
Стига си плямпал! Така съм решила, така съм го направила! Идеи за Сайта и форума - Page 21 92217
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Идеи за Сайта и форума

Сря Юли 14, 2010 7:20 am
IVE-STORM(bg) написа:
xxavatarxx написа:Ето вече е супер яко така, въпреки че като слагаш постоянно това naruto freee bg в много дразнещо поне да го беше написала само на надписите, а не и на картинките до е достатъчно само там така знаеш ли колко грозно става иве на 1 000 места го слагаш.И защо като кликнеш на Начало отиваш във сайта, голямо начало голямо нещо
Стига си плямпал! Така съм решила, така съм го направила! Идеи за Сайта и форума - Page 21 92217
Да някой да не ти го земе толкова си са панирала с това, че някой ще ти го гепе, че направо можеше дамо да си останеш и с наруто фрее бг във полето с надписите
Sexy_Mileidy
Sexy_Mileidy
Побъркан
Побъркан
Female
От : КоСмОсА ;]] xD
Рожден ден : 07.10.1994
Години : 29
Мнения : 3174
Дата на рег. : 10.05.2009

red Re: Идеи за Сайта и форума

Сря Юли 14, 2010 9:59 am
Иве , как да ти помагаме за радиото като ти не си влизаш в скайпа.... И викаш да ти пишем там. Е хуу де , ама аз колкото пъти погледна дали си онн, то ти си офф.. И да не забраийш, че хич не ми пука и искам аз да съм 1ния водещ! >..< Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Идеи за Сайта и форума

Сря Юли 14, 2010 11:43 am
Иве щях да ти казвам в последната категория пише чат а няма чат прейменувай я место чад да пише вицове например ... [You must be registered and logged in to see this image.]
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Сря Юли 14, 2010 2:54 pm
Sexy_Mileidy написа:Иве , как да ти помагаме за радиото като ти не си влизаш в скайпа.... И викаш да ти пишем там. Е хуу де , ама аз колкото пъти погледна дали си онн, то ти си офф.. И да не забраийш, че хич не ми пука и искам аз да съм 1ния водещ! >..< Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502
Аз съм винаги на отпочиващ, сега 1во ще се помъча да направя аз радиото, ако не стане помъчи се ти. (сега ще се разберем по скайпа)
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Идеи за Сайта и форума

Вто Авг 10, 2010 12:20 pm
Такам имам едно предложение- тъй , като много започнах да се изнервям като виждам спама в раздела на фиковете измислих решение. От админ панела да се направи група - ФенФик Спам / няма значение името може да е друго/ и да се дадът модераторски права на раздела на фенфиковете на няколко човека , който обаче да различават критиката от спама , че като не им харева критиката трият, но това е друга тема . Искам да кажа да се премахне спама и да си е чисто, като тези модове също в този раздел да кирилизират мнения и да ги цензурират. Аз съм съгласна да бъда една от модовета на тази група - само остава вие да кажете дали ще я има , като под вие имам предвид админките. [You must be registered and logged in to see this image.]
Благодаря че си направихте труда да прочетете мнението ми. [You must be registered and logged in to see this image.]
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Сря Авг 11, 2010 1:51 am
Ŧħе_SлladuRчЭ написа:Такам имам едно предложение- тъй , като много започнах да се изнервям като виждам спама в раздела на фиковете измислих решение. От админ панела да се направи група - ФенФик Спам / няма значение името може да е друго/ и да се дадът модераторски права на раздела на фенфиковете на няколко човека , който обаче да различават критиката от спама , че като не им харева критиката трият, но това е друга тема . Искам да кажа да се премахне спама и да си е чисто, като тези модове също в този раздел да кирилизират мнения и да ги цензурират. Аз съм съгласна да бъда една от модовета на тази група - само остава вие да кажете дали ще я има , като под вие имам предвид админките. [You must be registered and logged in to see this image.]
Благодаря че си направихте труда да прочетете мнението ми. [You must be registered and logged in to see this image.]
Приемам идеята ти. В момента правя групата и те правя мод( можеш да добавяш хора, които искаш да ти помагат) Нека не бъдат 10 човека или повече.
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Идеи за Сайта и форума

Сря Авг 11, 2010 1:19 pm
Да, Иве, да убием СПАМА!!! Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 WTF


По темата: Сез, моооооооляяяя тее Идеи за Сайта и форума - Page 21 23388 Искам да помогна за идеята ^.^
А имам и въпрос нали ще могат модовете на групата да трият теми, защото има някои доста интересни фикове като: " Идеи за Сайта и форума - Page 21 637210 Идеи за Сайта и форума - Page 21 637210 Идеи за Сайта и форума - Page 21 637210 " Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Пон Авг 16, 2010 2:18 am
Broken_Mirror^.^ написа:Да, Иве, да убием СПАМА!!! Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 WTF


По темата: Сез, моооооооляяяя тее Идеи за Сайта и форума - Page 21 23388 Искам да помогна за идеята ^.^
А имам и въпрос нали ще могат модовете на групата да трият теми, защото има някои доста интересни фикове като: " Идеи за Сайта и форума - Page 21 637210 Идеи за Сайта и форума - Page 21 637210 Идеи за Сайта и форума - Page 21 637210 " Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502 Идеи за Сайта и форума - Page 21 242502
По принцип ще могат да трият теми, но без съгласието на авторите, не виждам причина да го правят.
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Идеи за Сайта и форума

Чет Авг 26, 2010 10:23 pm
Предлагам, вместо модовете да се занимават да кирилизират мнения от шльокавица, нека направо да ги смаляват до минимум и с червени букви да пише, че потребителя нарушава еди-кое си правило на форума. Така правят в големите сайтове! (като замунда)
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Идеи за Сайта и форума

Нед Авг 29, 2010 12:11 am
Топчету написа:Предлагам, вместо модовете да се занимават да кирилизират мнения от шльокавица, нека направо да ги смаляват до минимум и с червени букви да пише, че потребителя нарушава еди-кое си правило на форума. Така правят в големите сайтове! (като замунда)
Идеята е добра, но се съмнявам, че ако някой има проблем с езика би искал така да го тормозим...все пак той/тя не е виновен, че няма инсталиран бг език на компа (говоря за няколко човека, които по принцип си пишат, както трябва...но в последствие възниква проблем) Идеи за Сайта и форума - Page 21 751198
Sponsored content

red Re: Идеи за Сайта и форума

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите