Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red ПРАВИЛА

Вто Авг 24, 2010 3:08 pm
Понеже много спамите по темите с фиковете, Магито и Сез дадоха идея да направя отделен подфорум, в който можете да обсъждате на воля. Всеки който пусне нов фик, ако иска той да бъде коментиран, ще пусне ТУК тема с името на фика и дадения ще се коментира САМО в този раздел. Видя ли някой да пише коментари по фиковете ще получи ЛС от мен, а при 3 ЛС-та ще бъде наказан.
Коментари от сорта "Много яко" "Искам още" и тем подобни все още са забранени.

Your Hime*
Your Hime*
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Тръгвам си от мястото, на което ти продължаваш да живееш.
Рожден ден : 18.06.1996
Години : 27
Мнения : 93
Дата на рег. : 20.06.2010

red Re: ПРАВИЛА

Вто Авг 24, 2010 8:22 pm

    Преди да ви напиша петте правила, които трябва да спазвате, искам да ви кажа нещо. Отне ни целия ден, за да изчистим само една малка част от фиковете и държа да знаете, че повечето коментари бяха пълен спам. Компютрите ни забиват, а на мен дори музиката ми зацепва, при положение, че тя няма нищо общо с интернета ми. Просто ви молим да се опитате да спамите и флуудите по-малко, както и да избягвате споровете, защото никой от нас не е машина. Сега, ето правилата:


    -------------------------------------------------

    1. Ако пуснете нов фик в раздела направете и тема за коментари ТУК, ако можете.

    2. Не започвайте спорове! Направихме това, за да се избегнат точно те, така че ви молим да ни пожалите малко.

    3. Коментари, само с емотикони, с по-малко от ПЕТ думи или с емотикони повече от думите, ще бъдат изтрити незабавно!

    4. Ако изникне някакъв проблем се свържете с отговорниците на раздела.

    5. Всякакъв СПАМ е напълно забранен!!!

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите