Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

[коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

+14
djeni
crazy_kid97
sakura-chan---
onyx&pink
rosi_rosi
DaNsItY
sakura_sasuke_fenka
JoInT{}MaNia4ka
Butterfly
Svetlina
lightning4
..::*sTupid_girL*::..
..Bunny-By..!!
Your Hime*
18 posters
Go down
Your Hime*
Your Hime*
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Тръгвам си от мястото, на което ти продължаваш да живееш.
Рожден ден : 18.06.1996
Години : 27
Мнения : 93
Дата на рег. : 20.06.2010

red [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Вто Авг 24, 2010 4:25 pm
Коментари по фика "Любовни изпитания {СасуСаку}" се пишат тук.
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Чет Авг 26, 2010 11:04 am
Такам не знам защо си мислиш че никои НЕ следи фика ти
тва че четири-пет души не ни мързи да драснем коментар не значи че други хора не го следят просто не пишат коменти
а относно фика е страхотен
още от самото начало аз бях завладяна
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Пон Сеп 06, 2010 4:39 pm
главата беше страхотна.. smile НО имаше малко правописни грешки, но нищо препоръчвам ти да прочиташ главата по 3-4 пъти преди да я пуснеш .. [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  4485 Ами какво да кажа освен, че искам още ... [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  811726
lightning4
lightning4
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 04.10.1995
Години : 28
Мнения : 37
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Пон Сеп 13, 2010 1:21 pm
Прочетох новата глава и страшно ми хареса. Има си хубави описания и малко грешки. Няма какво друго да кажа освен продължавай.
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Вто Сеп 14, 2010 8:40 am
ами аз съм ти го казвала и преди ама ще ти го кажа и сега фика Е СУПЕР ... имам само една забележка към теб - можеше малко по подробно да опишеш битката на Сакура и (ония русокосия) ... иначе описания си имаше и то където трябва ... имаше само една-две правописни грешки хД ... еми ще очаквам с не търпение следвающата главичка ... х)
avatar
Svetlina
Новородено
Новородено
Мнения : 2
Дата на рег. : 14.08.2010

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Нед Окт 31, 2010 5:37 pm
фикчето е много интересно и всеки ден проверявам дали няма продължение не мисли че не се чете само защото не коментирам но ще те помоля ако решиш да не се занимаваш с него МНОГО МОЛЯ НЕ ГО ОСТАВЯ НЕ ДОВЪРШЕНО напиши някъкъв краи дори и да не е този които си замислил в началото НО СЕ НАДЯВАМ ДА ГО ПОДЪЛЖИШ ЗАЩОТО НАИСТИНА МИ ХАРЕСВА ще чакам продължението smile
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Вто Яну 11, 2011 7:31 pm
О, Боже мой! Май пак ще съм аутсайдер, ама какво да се прави! И така...
Да започваме ....

Първото, което най-много ми направи впечатление, не бе историята, нито идеята ти. Някак си ми бяга... Направиха ми впечатление МНОГОТО ЕМОТИКОНКИ, пръснати безразборно в текста по начин, който мога да нарека пародиен. Наподобява ми на нещо като клюка, която някой ми подшушва на ухото. И като клюка, лесно забравима.

Упс! Грубичко се получи, но... Ти няма как да го видиш, защото е твое. Естествено, че ще ти харесва. Но при мен ме избива на смях. Предполагам, че това трябва да се води пародия, защото на такова ми заприличва. Мисля си, че с многото обяснения извън текста, който пишеш и емотиконите, пръкнали се навсякъде, се опитваш да създадеш повече образност, ама нещо не успяваш. Поне при мен е така. Другите, естествено, мислят по по-различен начин. Но все пак ако съм се излъгала в жанра на фика и това наистина е пародия, препоръчвам ти да четеш Тери Пратчет. Абсолютен класик в хумора. А и книгите му са без емотиконки и определено ще ти харесат. Освен ако не си го чела вече. Това не означава, че трябва да ми вярваш. Ама за мене фикът ти иска яка редакция, без ей-тези пояснения, сякаш научавам нова клюка от продавачката в магазина, докато купувам хляб. Предполагам, че трябва да поработиш повече над стила си и всичко ще се оправи!
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Пон Яну 17, 2011 1:03 am
Душа, с теб на скоро се запознах по скайпа и да ти кажа честно, ми са стори доста свестен човек. По скайпа е едно, но тук... вече друго. Време е и аз да си изкажа мнението.
Хм, ами, виж сега, виждам, че пускаш малко, по-малко, нещо като откъсчета. Повярвай, това не е хубаво.
Определено трябва да си обработиш стила, но това ще стане с повече писане (упражнения) и четене.
Да знам, че четеш книги, но от това, което ти и аз четем (говоря спесиално за поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст - Училище за вампири) нищо няма да научиш. Купих си първата книга, защото ми беше интересно да видя за какво е целият този шум... Но съм разочарована от нея, защото има много повторения... абе не му е мястото тука...
Твърде е лигава тази поредица. Е, не си падам и по бруталиските книги, абе аз съм от средните хора.
Както и да е, та мисълта ми е, че с упражнения идва и опита. Поне при мен се получава. Ако си ми чела първият фик, който написах ще видиш, че разликата е от земята до небето.
"Битка с фатален край" е първото ми произведение, което започнах и завърших миналото лято. Да ти кажа честно, и аз като повечето във форума допусках грешката да пиша "Спомен" и "Край на спомена" --- гледах от другите заради това го пишех така, докато не се научих как всъщност става работата. Писала съм го в трето лице, както ти сега твоето, и го имай предвит, че тогава дори не четях книги. Сега ако прочетеш нещо мое, което естествено ще е написано в първо лице, ще видиш, че дори и неопитните като мен, се научават. Защото през тази една година, през която аз четях книги, също така съм се и упражнявала в писането и граматика и какво ли още не.
Съветче, след като прочетеш лигавата поредица, си купи нещо по-стойностно и ще видиш, че ще има ефект. А през това време се упражнявай в писането и слушай в час по бг., защото след години ще съжаляваш, че си блеяла в часа или че те е нямало, като мен сега...
Още нещо... малее, че голям коментар...
Това, че другите ти казват, че не са видяли дали имаш грешки... ще ти кажа само едно... Те или имат проблеми с очите и се нуждаят спешно от очила или не искат да те засегнат. Е, май е второто. Но аз не съм тях и не си поплювам. Имаш грешки - граматически, пунктуационни грешки... ляляля
Хващаш за к'во иде реч, нали?


Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Съб Фев 05, 2011 3:10 pm
Ооох! Това е досадно! agressivebitch, трябва ли да се повтаря едно и също?! Само няколко часа, след като Death_Angel казва, че това е спам, историята се повтаря. Нищо лично, но ако коментара ти се изчерпва само с няколко думички от рода на: "Фикчето е хубаво! Супер е! Давай следващата глава!", още от сега заявявам, че ще трия такива коментари без изобщо да се замислям. Това се отнася за всички подобни от други потребители, не само за теб... Пък ако толкова държиш да изкажеш възхитата си, за това има лични съобщения. Вярвам, че авторката ще се зарадва еднакво и на двете. Няма значение дали ще е коментар или съобщение!

Само аз ли съм способна да отсъдя, че коментара може да бъди много по-изчерпателен от няколкото заучени клишета. Можеш да вметнеш, да речем, какво ти харесва, дали откриваш грешки, на какво да наблегне автора и други подобни... Честно, но коментчета с едно изречение и емотиконки, приличат на отговорите на петгодишно дете, което още не умее да говори правилно!

Ами, това беше засега! smile
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Съб Фев 05, 2011 9:37 pm
Радвам се, че толкова хора четът фика ми! [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  787605 И мога да кажа, че ще пусна следващата глава мнооооого скоро ... само да я измисля. И ще помоля никой от "феновете ми" да не спамят, защото това ще им докара неприятности, което няма да бъде добре! Не искам да има никакви неприятности, моля! ! И искам да знаете, че ви обичкам всииииичките ! [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  183921
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Нед Апр 03, 2011 5:09 pm
Охх чесно да ти кажа напоследък си започнала да разваляш фикчето. Преди много ми харесваше. Сега просто те мързи. Главите не са достатъчно дълги и описанията ти почти липсват. Напълно съм съгласна с "JoInT{}MaNia4ka" Учлището за вампири не е книга от която можеш да изградиш стил или да придобиеш опит на писане, но щом ти харесва си я чети нищо лошо няма... та да не се отлесвам от темата. Фика ти е хубав, но старай малко повече. Ако трябва недей да пускаш глава един месец,но гледай да си струва... Айде много успех със следващатата глава...... [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  631890
DaNsItY
DaNsItY
Развиващ се
Развиващ се
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 41
Дата на рег. : 18.02.2010

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Сря Апр 20, 2011 2:38 pm
Taка значи, аз много харесвам фика ти и сега пиша първия си коментар по твоя фик, тай де имам в предвит, че не само тези които ти пишат коментари ти харесват фикчето. Няма смисъл да го спираш заради това, ако е за нещо др дама не и заради това . Апък аз искрено се надявам да не го спираш тай, че МОЛЯ ТЕ не го спирай!!!!
rosi_rosi
rosi_rosi
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Рожден ден : 13.06.1997
Години : 26
Мнения : 178
Дата на рег. : 28.09.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto (Shippuuden); Death Note; Bleach; B-Gata H-Key; Itazura na Kiss; Pandora Hearts; Zero no Tsukaima; Darker Than Black; Fairy Tail; Kaze no Stigma; Special A; Shugo Chara; Elemental Gelade; Myself Yourself; Vampire Knight; и много, много други.

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Съб Апр 23, 2011 11:18 am
Фика ми е един от любимите и много ми харесва, но съм съгласна с ..::*sTupid_girL*::.. . Ако трбва забави се малко, но пусни една дълга и добре написана глава. Също така забелзах и доста глупави правописни грешки, но смятам, че са допуснати от бързина. Надявам се да не спреш фика защото съм сигурна, че много хора го четат. Ами това от мен и се надявам скоро да има нова глава. smile [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  787605
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Сря Апр 27, 2011 6:25 pm
Най-накрая реших да видя за какво толкова се суетят всички и..... не останах особено доволна. Имаш наистина доста грешки - правописни и пунктуационни, но поне вече не слагаш емотиконки и не се обясняваш. Имаш над какво да работиш още обаче и то не е никак малко.
Друго нещо, което случайно забелязах и направо полудях. Написала си съжЕлявам. Не знам дали от бързане, макар че тази дума трябва да се знае от всеки уважаващ себе си писател, или просто не знаеш как се пише, което според мен е по-вероятно, затова ще го кажа само веднъж - пише се съжАлявам.
Та относно фика - странен ми е. В смисъл - типичната СасуСаку история. Иначе има някои интересни моменти и като стана дума за това - Как така толкова бързо Саске и Сакура се награбиха като животни?! Както се обясняваха хубаво и изведнъж - айде, почна се.... Прекелено лесно стана. Аз съм виновен, не аз съм виновна - вина, вина, та вина и накрая хоп - двамцата в леглото. Тц, така не става...
Няма да ти казвам да прочетеш някоя книга и т.н. Както вече разбрах, са ти го казали и във връзка с това /тъй като изчетох всички критики/ искам да ти кажа, че и аз също чета Училище за вампири. Вярно, малко тъпо, пренаселено и хаотично ми изглежда и вече наистина започва да ме обърква, но и от нея /книгата/ почти нищо не си научила. Ох, не мога да се сдържа, прочети някоя гадна книжка т.е. да е тъжна или ако не искаш тъжни, нещо със смисъл, защото от Зоуи можеш да научиш само как да се забъркваш в проблеми и после да се отбъркваш, после пак да се забъркваш и накрая адски да се объркаш. Не, не ти казвам, че не е хубаво да я четеш, а че просто е прекалено сладникава и хаотична.
Айде, това е от мен Хд Май нищо кой знае колко не казах, само си изписах фамилийката Хд ииии дано уж да съм помогнала с нещо
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Пет Май 13, 2011 3:50 pm


  • Ами знаеш ли..в началото и до самият край историята ти ме грабна,но по принцип Саске наистина няма намерения към Сакура и ми е малко чудно как така той я е видял след 10 години и просто така се е влюбил в нея,защото е красавица.


  • Относно коментарите ти,на места доста ме забавляваха,защото се вписваха в самият текст,но многото емотиконки объркват по някога. Освен това на места имаш големи пунктуационни грешки и губех смисъла,което не ми се харесваше особено. Попринцип фикчето е супер. Хората казват,че малко са тези които от деца могат да напишат страхотни неща,но аз мисля(това е лично мое мнение),че ти си една от тях. По принцип съм колкото теб и МОЛЯ,не приемай нищо от горният текст като лична обида,а като съвет! [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  787605
crazy_kid97
crazy_kid97
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : V.T.
Рожден ден : 02.11.1997
Години : 26
Мнения : 23
Дата на рег. : 19.02.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach,Kuroshitsuji,Sket Dance,Death Note,Vampire Note,KissxSis,Shugo Chara

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Пет Юни 24, 2011 1:40 pm
може и да сме малко хората,които пишем коментари за фика ти,но това не означава,че сме единствените,които го четем [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  787605 сигурна съм,че има много други,които също го следят с интерес,така че не го спирай ами продължавай да пишеш и да качваш [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  631890
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Пет Юни 24, 2011 2:08 pm
продължавай да пишеш моля те фика е невероятен [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  811726 и съм сигурна че много хора го четат reading
DaNsItY
DaNsItY
Развиващ се
Развиващ се
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 41
Дата на рег. : 18.02.2010

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Пон Юни 27, 2011 8:14 pm
аз специално много харесвам този фик и всеки път като прочета новата глава ми се иска да не бъдат толкова кратки, но нищо. Фсе пак фика е многоо хубав и се надявам да имаш време да го продалжиш и да не го спираш. Това от ме и мноооого муза :Ppp
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Чет Юли 14, 2011 1:50 pm
не сме спрели да го четем ама ще е добре да пуснеш нова глава [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  787605 в очакване съм на разговорът им [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  631890
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Нед Юли 24, 2011 5:36 pm
Не съм чела фикът ти и не видях годините ти. Следователно не ще кажа много. Имам да чета книга все пак.

Всички ти дадоха много съвети, но малцина са тези, които заслужават внимание от твоя страна. Няма да повтарям хора, които са си изказали мнението си и то много по - добре формулирано от мен. Вероятно заради прочита на произведението ти. Единствено мога да ти кажа - коментари от рода на - супер е, много ми харесва и т.н. да не ги приемаш толкова присърце. Схващаш, за какво говоря. Поредицата ,,Училище за вампири'' е най - пълната глупост. Повярвай прочетох две страници и до ден днешен съжалявам за това. Препоръчвам ти моят жанр - Криминален. Някой книги, които ще ти дадат не само граматически урок, но и житейски ( списъкът ще е по - долу). Няма да съжаляваш повярвай. Предлагам ти ако си на под 15 години да пишеш съчинения и преразкази, ако си над 16 години пиши есета и ЛИС. Те са нещото, което биха ти помогнали. Слушай в час по Български ез. и лит. Ако имаш талант не го пропилявай в кратки постове. Намери редактор и започни по - обстойно обучение.

1.Джон Конъли - Всяко мъртво нещо
2.Дейвид Балдачи - Тотален контрол
3.Дейвид Балдачи - Абсолютна власт

Книгите, както и много други можеш да ги намериш ( не само от този жанр) онлайн качени в http://chitanka.info/. Провери раздела за книги, поредици и творби. Следователно няма да плащаш за да четеш. Успех
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Нед Юли 24, 2011 7:22 pm
фика си е мн интересен ама умолявам те пускай главите по бързо така де през 3-4 дни а не през 2-3 месеца тва убива тръпката отвсякаде и няма да споменавам колко е*ано е така.. !! иначе главата стана интересна ся да видим само кой ще иска наследника ... грешки..хм .. аве но комент .. мързи ме и очаквам следващата глава да се надяваме скоро ... !! {}~{
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Сря Юли 27, 2011 10:57 am
Най-най- невероятният фик който съм чела [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  811726 Много се радвам за края на първия сезон и най-вече за това, че ще има и втори много поздрави и муза на писателката и се надявам, че скоро ще качиш още главички [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  637210
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Сря Юли 27, 2011 1:54 pm
Не мога да разбера защо всеки твой фик е по сасусаку?? [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}  81406
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Сря Юли 27, 2011 4:37 pm
По принцип не пиша само СасуСаку фикове, но те се харесват най-много, пък са ми и по-лесни smile преди известно време бях започнала да пиша едни фик и останах с впечатлението, че никой не го хареса. Затова го зарязах и сега тук качвам само СасуСаку! Но все още се опитвам от време на време да пробутам на обществото по нещо друго! hehe
"The secret of the sisters" не е по Наруто и може би за това никой не го чете?!
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Нед Авг 07, 2011 12:34 pm
Хубаво продължение наистина!Харесва ми(и съм сигурна,че харесва на още много хора),но важното е,че фика не е загубил смилсъл!
[i]
Sponsored content

red Re: [коментари] Любовни изпитания {СасуСаку}

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите