Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 37
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red [коментари] Сасусаку (Любовни чувства)

Сря Окт 27, 2010 9:47 pm
Тук ще се пишат коментарите по фикчето [коментари] Сасусаку (Любовни чувства) 352690
SunrisE
SunrisE
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 55
Дата на рег. : 03.08.2010

red Re: [коментари] Сасусаку (Любовни чувства)

Сря Окт 27, 2010 10:11 pm
[i]С риска да обидя авторката, мисля, че фика е доста зле. Не казвам, че аз пиша прекрасни неща и разбирам много, но просто това е поредната банална идея, с банално начало и с бързо развиващо се действие. Сериозно, дали двама души ще започнат да се целуват веднага след като се видят за първи път и вече ще са се влюбили?Не мисля. Не се обиждай, но е така. Освен това кратките реплики и липсата на почти всякакви описания не е нещо хубаво, също. [i]
temari_sakura_
temari_sakura_
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 15.03.1997
Години : 27
Мнения : 33
Дата на рег. : 11.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Сасусаку (Любовни чувства)

Чет Окт 28, 2010 8:57 pm
Аз съм откровен човек, затова няма да те лъжа. Фика не е зле, както каза SunrisE, (не се обиждай, мое мнение) обаче е ужасен. Описания, вярно, че и моите куцат, но все пак имам такива. Може да не пиша хубаво, но все пак съм чела много фикове. Знам какво е добро и какво не е. Действието се развива прекалено бързо. Имаш много многточия, които са излишни. Постарай се да ги заместиш с описания или нещо такова. Пряката реч е повече от колкото трябва за толкова малко редове. Твърде много повторения на имената. Идеята наистина е банална. Може би, защото вече има толкова много фикове, а не всички са стойностни. На мен лично фика на ми хареса. Описанията ти дори не запълваха реда до края!!! [коментари] Сасусаку (Любовни чувства) 901388 ,,Коноха.Малко селце насред Селото скрито в листата.." това като го прочеох първоначално нямаше да дочета главата. Но все пак реших да я довърша и наистина съжалявам, че си загубих времето. Все пак, ако искаш да продължиш фика, давай! [коментари] Сасусаку (Любовни чувства) 92772 Никой не те спира, но трябва да повишиш стила си! Преди да пуснеш нова глава проверявай, поправяй, ако трябва сто пъти. Даже и десет реда да е, но да има стойност. Още не късно да направиш фика от боза във нещо хубаво.
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: [коментари] Сасусаку (Любовни чувства)

Чет Окт 28, 2010 9:51 pm
ох добре де по демоните. Съгласна съм с горните 2 коментара, но нужно ли е един като каже нещо и всички да го повторят? Сериозно, дразнещо е вече! А аз ще кажа друго- не всеки може да измисли оригинална история, защото не на всеки се отдава нали? Вярно е, че винаги трябва да се почне от някъде, но все пак трябва и да се усъвършенства, което липсва тук. Имам чувството че циклиш на едно място, но както и да е. ПО фика- винаги съм твърдяла, че колкто и да е бозаво, мога да си похабя време да го изчета. Все пак не може само хорър, а с тоя език който уча си е жив хорър при мен. :Д Мисля че можеш повече... или пък не... ти сама преценяваш. Но това не е нещо, хващащо окото. Знаеш че съм честна и нямам намерение да лицемерствам и да се мазня така че постарай се повече, защото ще те изям с парцалите. :Д
YokoRi92
YokoRi92
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бездомна съм [rofl]
Рожден ден : 16.09.1997
Години : 26
Мнения : 12
Дата на рег. : 23.10.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] Сасусаку (Любовни чувства)

Чет Окт 28, 2010 10:11 pm
Това ми е първия фик..знам,че е ужасен ама хора дайте малко милост!!!! Търся човек който да ми помогне ..никога не ме е бивало в писането на фикове ;( ОНЕГАЙ помогнете ми [коментари] Сасусаку (Любовни чувства) 4485 rev [коментари] Сасусаку (Любовни чувства) 581246
Shinin' My Life~
Shinin' My Life~
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : I found my Place... the name is 'You'
Рожден ден : 18.06.1996
Години : 27
Мнения : 132
Дата на рег. : 11.10.2010

red Re: [коментари] Сасусаку (Любовни чувства)

Пет Окт 29, 2010 10:30 am
Добре! Предавам се! Не съм прочела фика, но и не искам, след като прочетох критиките. Намери ме в скайпа, аз ще ти помогна. *въздишка*
Sponsored content

red Re: [коментари] Сасусаку (Любовни чувства)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите