Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 37
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic

Нед Окт 31, 2010 1:17 am
Тук ще се пишат коментарите по фика [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic 787605
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic

Чет Ное 11, 2010 6:50 pm
Галче, какво да ти кажа?
Поредното фикче от теб, което, както винаги, е божествено
Описанията и действието бяха супер
Грешки не видях... Всичко беше невероятно!
Искам ощеее [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic 23388
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic

Чет Ное 11, 2010 8:46 pm
Грешки. Ах това "не" :Д На мен не ми стана ясно онова с белега... ъъъ.. тя седеше на трона и слушаше стенанията и изведнъж видя белега на лицето си. Странно малко хора виждат лицето си без помощни средства, но да, все пак тя не е човек, може аз да се бъркам нещо. Д: Хъм момичета, разочеровате ме. :д Отдавна не ми се е случвало да чета колкото мога по- бързо само и само за да свърши... някак не успя да ме грабне. Описанията са добре, макар че имате няколко неуместни израза, но нищо, на всеки се случва. Надявам се следващата глава да е по- добра. Е това е от мен ^^
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 37
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic

Чет Ное 11, 2010 9:21 pm
Така нека поясня няколко неща по фикчето [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic 352690 Фика го пишем аз и sexydiva4ka
Второ: Херми тя седи на стола и слуша виковете на хората, а не стенанията
А, за белега - тя не го вижда [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic 787605 По- принцип той се скрива от дългата й коса, но от отворената врата на залата влиза вятър и разпилява косата й, затова се вижда белега, а не тя да си го вижда.
А, за това"не" аз си го знам [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic 787605 Ако имате други неясни неща относно фикчето, не се стеснявайте и питайте, също критикувайте. Ние няма да се сърдим, но нека не са злобни [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic 352690 Херми оценявам това, че си си направила поне труда да го прочетеш и не съм се обидила от коментарът ти [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic 787605



Маги (Kazu): Намалих емотиконите!
Sponsored content

red Re: [коментари] Светлина или мрак - кое ще избере драконовото сърце? demonic fic

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите