Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Jonas Brothers

Нед Ное 14, 2010 2:02 pm
Какво ще кажете за тях?
Сладури саааааааааа... Jonas Brothers 811726 Jonas Brothers 811726 Jonas Brothers 811726
.:†en-Ji - chan:.
.:†en-Ji - chan:.
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Dэa†hvillэ
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 38
Дата на рег. : 15.10.2010

red Re: Jonas Brothers

Пон Ное 22, 2010 9:57 pm
Jonas Blah-blah - rock - е гати простотията WTF WTF WTF WTF Те са толкова прости и отвратителни и на всичкото отгоре нещо са завили наляво и са объркали рейса... xx xx xx yoah yoah yoah Меги как можа да ги сложиш в раздела за рок - та това е направо чалга мен ако питаш - същото като селена говнес, майли к**ус, ванеса незнам си коя си и като всичко останало на дисни - това е пълна отврат!!! Става ми зле като чуя за тях!! Недейте така де хора - днашната ви представа за рок не се доближава дори и на 100 000 000 000 000км до истината!!! Слушат се групи като Scorpions, AC/DC, Accept, Ugly kid Joe, Aerosmith, Halford, Judas Priest, The Rolling Stones, Pink Floyd, Deep Purple айде да ги не изброявам, че ми трябва доста място, ама какви са тези детски работи - някакви дечица на по 10 години ша ми са прават на много големи специалисти а па и грам не разбират от музика...е не че аз не съм на 13 ама поне разбирам що годе от музика и стилове щот още от 3 годишна ходя на уроци а па специално рок и метъл слушам от как съм се родила и като бях на 1 можех да разпознавам поне 20 рок и метъл групи и можех да пея 4-5 песни при това на език който въобще не съм разбирала ама поне е било на истинска група..
PS: съжалявам за романа ама много ме дразнята такива боклуци и кални локви сред прясно окосената зелена полянка.
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Jonas Brothers

Нед Сеп 25, 2011 10:57 pm
Бе малко ще се съглася с предното мнение. А, инфото трябва да си го сложиш. Аз например дори не помня имената им.
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Jonas Brothers

Пон Сеп 26, 2011 11:02 pm
mnogo sa gei tea. ;d
Sponsored content

red Re: Jonas Brothers

Върнете се в началото
Similar topics
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите