Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

[коментари] СасуСаку - Тайната

+12
preslava
LolliPoP
Shinin' My Life~
..Bunny-By..!!
mariqvladi
onyx&pink
Death_Angel
Black Wings
Maria
-*-What The Hell-*-
Butterfly
JoInT{}MaNia4ka
16 posters
Go down
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red [коментари] СасуСаку - Тайната

Пон Фев 07, 2011 8:19 pm
First topic message reminder :

Преди да изкажа негативният си коментар, искам да те попитам нещо.
Колко книги до сега си прочела?

Hinata5
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 58
Дата на рег. : 15.06.2011

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Нед Юни 19, 2011 3:20 pm
наистина я нападате прекалено много
харесва ми идеята за фика,макар,че това ,,черешке'' казано много пъти малко ме дразни та така героите саске и гаара не биха се държали по този начин и за това е малко неоригинално
Hinata5
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 58
Дата на рег. : 15.06.2011

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Нед Юни 19, 2011 3:23 pm
също така с редактор или без действието се развива прекалено бързо което вече лично ти трябва да оправиш

ЕДИТ ОТ COOL CHERYLL: МИЛИЧКА, НЕ ПИШИ МНЕНИЯ ЕДНО СЛЕД ДРУГО, ЗАЩОТО ПОСЛЕДНОТО ДИРЕКНО ЩЕ БЪДЕ ИЗТРИТО! СЪЗДАВА СЕ ИЗЛИШЕН ФЛУУД, ЯСНО? АКО ИСКАШ ДА ДОПЪЛНИШ МНЕНИЕТО СИ, ИМА БУТОНЧЕ EDIT ЗА ТАЗИ ЦЕЛ!
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Нед Юни 19, 2011 3:33 pm
Действието наистина се развива бързо,но това ще оправя.
А за държанието на Саске и Гаара - не е задължително да е като във филма.Имам предвид,че във фика те не са студенокръвни..Пък без това те са ..как да го кажа..влюбени в Сакура,а когато човек е влюбен затъпява,оглупява..кой както мисли
[коментари] СасуСаку - Тайната  - Page 2 787605
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Пон Авг 01, 2011 9:27 pm
прочетох го набързо! Ми, става като история, но редактираните версии пак имат грешки и описанията на места липсват, а на други места са направо излини! Тази част, където пишеш, например, -сутринта, еди колко си часа - /Сакура/ и т.н. е ИЗЛИШНА! Според мен трябва да се опишат и най-много ми бръкна в очите беше 1то описание как се приготвяла за училище и после по-късно "Оправих се за у-ще (пак същото)" о.О Определено има подобрение от началното писане, но пак не е достатъчно добро и нивото е ниско! И още нещо, ресторант + дънкена къса пола???? seriosly? o.O
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Съб Окт 22, 2011 2:17 am
Анализ на 1-глава(ако се брои за глава!

Телефонът ми звънна , това беше алармата и както винаги закъснявах за училище.(ок.интригуващо за начало)
Облякох си униформата,която се състоеше*(тази дума ме дразни и я има във всички фикове,вкарай разнообразие например:Ах,училищната униформа.Къса черна пола,бяла риза,с една дума чист контраст,а като прибавим и опушеният котешки грим,който Сакура си слагаше и разбира се опашките,комбинацията никак не беше зле.)
По пътя срещнах Неджи и ТенТен и продължихме заедно(според мен тук трябва да уточниш-къде по пътя..пример:Тъкмо стигнах до (някъде си) и се натъкнах на Неджи и ТенТен.Е защо да не продължим заедно към училище?).
Когато стигнахме,видяхме и останалите(КОИ ОСТАНАЛИТЕ?!искаш да кажеш,че са дошли,Джирая,Какаши,Куренай,Наруто,Сакура,ОРОЧИМАРУ и всички останали?(Ще дам пример:Когато пристигнахме в двора на училището се срещнахме с компанията.Тя както винаги се забавляваше.)
.Звънецът би и влязохме вътре(понеже бяхме на вън)(,то става ясно,че са били навън,щом сега влизат вътре [коментари] СасуСаку - Тайната  - Page 2 751198
.Първият час беше Литература с Джирая(,а ето я нотката ирония и комичните моменти),в този час може да се чуят повече псувни отколкото да прекараш цял ден с каруцар.(Хмм,добре!)
След като часът свърши,излязохме на вън се срещнахме с другите и такъв беше целият учебен ден.(СЯ ОЩЕ ЛИ ИМА НАЛИ СА ВЛЯЗЛИ ВЪТРЕ В КЛАСНАТА СТАЯ!кОлКо души има тая компания??)(или пък ако преди звънецът за започване на първият час компанията се разделя,защото има различни предмети така кажи)Последния час беше физическо-аз и ТенТен танцувахме,(е т'ва да танцуваш във физическото,извинявай ми изглежда смешно)Ино играеше футбол с момчетата,(Wow,почвам да харесвам Ино)а Хината четеше.(какво,брошура за касапски ножове ли?)(Хината четеше книга и доколкото видях името и беше (еди-какво си)Когато свършихме всички си тръгнаха(откъде си тръгнаха на къде отидоха!,освен мен.Аз отидох в гората да тренирам.(Дотук добре!!!)След като приключих(с какво) тръгнах към кулата на Хокагето(тя Хокагето живее в сива кула,развий описанието).Понеже закъснявах,минах през прозореца(през прозореца на какво:на училището,на кулата,на балкона на кулата:) и познайте кой видях..Саске Учиха и отбора му.Какво ли прави тук ?(кавички) Всъщност не ме интересува.(възклицателен знак не съобщителен)Как може да се връща,след всичко,което ни (на теб и Наруто или на повече хора или на цялото село)причини? Бях вцепенена и ядосана.Когато се осъзнах,се огледах и видях(се осъзнах,се огледах,)-(повторение),че и Наруто е в стаята(Той е прозрачен).Минах пред бюрото на Лейди Цунаде,обърнах се към нея и и се извиних за закъснението(си),а после се обърнах към отбор Хеби.(който може да е всеки един от конохските отбори,аз откъде да знам кои има в тоя отбор?)Подпрях се на бюрото на Хокагето и го стиснах здраво за да не пребия някой.
- Сакура-чан - каза с треперещ глас русият ми приятел(точка)
- Какво(въпросителен знак) - попитах аз(точка)
- Бюрото(точка) - отговори ми той(точка)
Аз се обърнах и видях как то се пропуква.(разгеле има точка)
- Спокойно,Сакура,това е деветото бюро,което сменям - усмихнато каза Цунаде.(и е усмихната понеже ще и се наложи да купи още едно..пример:Спокойно,Сакура,това е деветото бюро,което сменям - каза Цунаде.Тя знаеше как се чувства Сакура в момента(за да не се повтаря името измисли местоимение))
Нищо не казах,а спокойно тръгнах и излязох от стаята(Без да кажеш чао).През този кратък период,който прекарах в кабинета на Хокагето,забелязах че Саске не откъсва очи от мен и Наруто.Понеже бях бясна,съм си забравила раницата в кабинета.Към 19:00 се звънна на вратата,и какво друго да направя-отворих.Пред мен стоеше Учиха с моята раница в ръка.
Следва продължение...(To be continued)
[b]
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Вто Ное 01, 2011 2:22 pm
Всъщност първите 2 глави не се броят,защото са много къси,пълни с грешки и т.н.
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Сря Ное 23, 2011 5:12 pm
Ами изтрий ги или ги редактирай! [коментари] СасуСаку - Тайната  - Page 2 787605
а ако не знаеш как се прави редакцията на минала глава или направо изтриването попитай модератор ..аз когато имам въпроси се обръщам директно към :IVE_STORM [коментари] СасуСаку - Тайната  - Page 2 548440
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Пон Яну 23, 2012 10:38 pm
sakura-chan--- написа:Последния час беше физическо-аз и ТенТен танцувахме,(е т'ва да танцуваш във физическото,извинявай ми изглежда смешно)[/i][b]

Аз и всички момичета от класа си танцуваме.Най-често на Dansa Kuduro or Ai se eu te pego , но това са подробности!Тоест,няма нищо смешно.
Сега за фика.
Ами като идея ми харесва.Мен по принцип ми е интересно да видя героите от анимето с...противоположни качества.Така, че го следя.
Sponsored content

red Re: [коментари] СасуСаку - Тайната

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите