Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

sarceee Нека бъдем добри хора..

Вто Апр 05, 2011 10:32 pm
С цел благотворителност за Грейъм Йонов на 16 години от Видин, който се нуждае спешно от 15000 лева за лечение в Бразилия. Във Фейсбук групата "ПОМОГНИ НА ПРИЯТЕЛ" ще разберете повече.


Нека помогнем с каквото можем. Беше организиран на скоро концерт в спортна зала - Видин. Когато отидох бях просто много учудена. Не вярвах , че нашият малък град бил толкова добър. Също така и не вярвах , че ще се съберат толкова много хора . Но в едно вярвам - всеки крие нещо добро в себе си . Накрая на концерта заплаках .. беше ми много гадно.. няма да забравя как очите на момчето бяха светнали.. Бих искала винаги да са така.
След концерта с Кики се прибирахме.. отидохме до магазина .. приятелката ми без да иска блъсна вратата на две момичета .. по принцип се една от тях би казала нещо на криво , но не .. Кики ми каза: сякаш всички са станали по някакъв начин добри . Всеки би си казал, когато види някой в същото положение като Греми .. това дано не ми се случи или няма да се случи на мен. То се случва и не пита. Нека всеки се замисли след тия думи .


[center] Момичета и момчета , които организираха концерта направиха също песничка и клипче

IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

sarceee Re: Нека бъдем добри хора..

Нед Апр 24, 2011 1:21 pm
Местя темата в Т зона reading
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите