Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Съб Юли 30, 2011 2:26 pm
Коментарите тук!
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Съб Юли 30, 2011 2:39 pm
И това ти било глава?!Та това дори за пролиг не става!
Нямаш никакви описания.Например е трябвало да опишеш ,действията на Сакура,стаята й,Саске,коридорите по,които се е лутала..
И това ''Цън....Цън'' - много е дразнещо.Има го в повечето фикове за СасуСаку.Някой е написал един хубав фик и айде..дай всички да му вземат идеята и..всичко се разваля!
Също така имаш и грешки.
Препоръчвам ти да си намериш редактор smile
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Съб Авг 13, 2011 12:26 am
Добре това беше пълен фейл: Момиче, ти си на 14,а пишеш с правописни грешки като някой първокласник ?! Сериозно ..
1: Това ако се нарече глава, то аз съм Майкъл Джексън хД
2: Описанията .. ем можеш още доста да опишеш, то ти едвам, едвам си описала нещо ..
3: Правописни грешки , и това не е ВИК , а ФИК .. омг ..
4: Пунктуационни грешки колкото щеш ..
5: Добре, давам съвет: Прочети няколко фика, колкото се може повече, и сравни твоя , с някой хубав .. не става, нали? Опитай се на ново, нещо по - дълго поне за начало .. Нещо мноооого по - дълго от това, което си писала тук ..
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Съб Авг 13, 2011 4:33 pm
О Боже мили. Кажи ми, какво е това?

Не мога да повярвам, че само в едни скапани 15 реда имаш повече грешки и от псувни написани от ,,циганчетата'' на улицата. Да не говорим за горните редове, описващи Сакура. Ще направя повърхностна редакция на грешките ти, в целия ти пост.

Знам, че има доста Фикове относно ,,Наруто" или ,,СасуСаку", но Ви Уверявам, че този няма да бъде поредния ,,лигав" фик. СъжАлявам ако някъде съм допуснала грешчица, по-късно може да пусна 2 - ра глава.

Главен герой: САКУРА ХАРУНО
Жанр: Комедия, романтика, трагедия
Резюме: САКУРА ХАРУНО е обикновено момиче. Има един - единствен приятел, който е рок - звезда. Тя си пада по него още от 3 - ти клас, но не смее да му приЗнае чувствата си, поради простата причина, че той не се интересува от момичета. Най-голямата заплАха за Сакура е, когато трябва да отиде в университета.


- Зън... Зън. - часовника до леглото на Сакура звънеше неуморно.
- О, боже. Не отново. - каза Харуно с досаДа ставайки от леглото. Тя изключи часовника и се запъти към гардероба:
- Хм... черна тениска, дънки и кецки - заяви тя и се зае с обличането, когато се оправи с дрехите, застана пред огледалОто и започна да оправя косата си. Тя имаше страхотна фигура, дълги и прави крака, стегнат ,,задник", страхотен бюст и също толкова страхотна и малка талия. Имаше розова дълга коса, която стигаше до кръста и ,А очите и бяха диамантено зелен
Изведнъж телефона и започна да вибрира, зеленооката отиде до масата, на която бе оставен той, взе го и веднага щом видя изписаното име на екрана, лицето и грейна:
- Ало?!
- Ъгх... къде си? - запита мъжки глас.
- Обувам се и излизам, защо? Ти къде си? - каза Сакура обувайки кецовете си.
- Хм... чакам те! - добави той и затвори.
- Чакай, кога, къде? Агхх..., защо винаги го правиш САСКЕ?! - момичето викаше, докато излизаше от къщата си. Тя заключи вратата, след това провери дали не е забравила нещо, когато се увери, че не е тръгна към училището.
***
- Пак закъснявам! - възкликна Сакура лутайки се из коридорите. - Въхх..., трябва да си взема една нАвигация... отново се изгубих!
- Да ти помогна ли? - мъжки глас се чу някъде из отзад.


СъжАлявам ако има някъде неясни неща, но просто не съм по описанията! Надявам се главата да ви е харесала... и също така сори, че е кратка, но все пак, като за начало! - Като не си по описанията, си намери редактор и седни да пишеш есета или ЛИС. Главата не ми хареса, защото това не минава и за пролог. И не ми се извинявай, че била кратка главата - 15 реда не стигат.

Главните букви, са поправените ти грешки.
Първо, да си чувала думата ,,интервал''? Защото това е ,,боклук'' горе. След всеки пунктоационен знак има разстояние - ЗАПОМНИ ГО. Всеки нов абзац е с едно пръстче по - навътре. Кавичките не се слагат горе - от лявата страна са долу, а от дясно са горе. Нямаш описания - никакви. Абсолютно, това написаното е за коша. И само да те попитам, как така жанра е - комедия, романтика, трагедия - и комедия и трагедия. Как става - ще плачем от радост и от болка? Майко, какво става за Бога. Все повече ми допризлява. Постът ми щеше да е по - дълъг ( само 15 реда - редакция, ама...), но ме мързи. А и пак някой ще се обиди - сто на сто. Съжалявам ако съм пропуснала да редактирам, някоя грешка. Омръзна ми.

Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Нед Сеп 04, 2011 6:40 pm
Пълна катастрофа! Мнението ми се повтаря с по-горните... На девет години пишех така, както сега ти пишеш на четиринадесет! Тогава сама изчисли годините, в които ти си проспала елементарната си граматика и си зяпала мухите! Дали ще успееш да ги запълниш, прецени сама! Казвам само следното: трябва ти много писане и четене! След това се пробвай! smile
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Съб Окт 22, 2011 1:52 am
Цън-цън?Това за звънец ли се смята?Смисъл Бръм-бръм или зън-зън или т.н. ок,но цън-цън?!
Както и да е!Малко ми е еднообразен и все пак мисля,че ако го редактираш и му вдъхнеш малко "живот" ще успее от този фик да излезе,ако не шедьовър то поне свестна творба,която хората четата за разпускане
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Пет Ное 25, 2011 5:20 pm
За разлика от някои хора аз мисля че ще имам нерви да ти направя някаква редакция

Знам,че има доста викове относно "Наруто" или "СасуСаку" но ви оверявам,че този няма да бъде поредния "лигав" фик.Съжелявам ако някъде съм допуснала грешчица по-късно може да пусна 2-ра глава.
Пред "но" се пише запетайка,Съжалявам,но това Е поредният лигав фик!!
wtf?"Съжелявам" не е дума.Има "съжалявам"
______________________________________________________________________

Главен герой:Харуно Сакура
Жанр:Комедия,романтика,трагедия
Резюме :Харуно Сакура е обикновенно момиче.Има един-единствен приятел,който е рок-звезда.Тя си пада по него още от 3-ти клас,но не смее да му приянае чувствата си,поради простата причина,че той не се интересува от момичета.Най-голямата заплха за Сакура е когато трябва да отиде в университета.

Първо искам да ти кажа,че съм напълно съгласна със мнението на liuba4e-как така комедия и трягедия?
Това не е изчерпателно резюме.Резюме се учи в седми-осми клас.


-Цън....Цън-часовника до леглото на Сакура звънеше неуморно.
-О,боже.Не отново-каза Харуно с досаса ставайки от леглото.Тя изключи часовника и се запъти към гардероба:

Цън-цън?
Имаш повторения на "леглото"
и се поше ДОСАДА,а не ДОСАСА!
Имаш повторения и на думата часовник!

_____________________________________________________________________
-Хм..черна тениска,дънки и кецки-заяви тя и се зае с обличането,когато се оправи с дрехите застана пред огледалато и започна да оправя косата си.Тя имаше страхотна фигура-дълги и прави крака,стегнат "задник",страхотен бюст и също толкова страхотна и малка талия.

Много "страхотни" неща не мислиш ли??всичко се повтаря със страхотно!

__________________________________________________________________________
Имаше розова дълга коса,която стигаше до кръста и,очите и бяха диамантено зелени"-Изведнъж телефона и започна да вибрира,зелено-оката отиде до масата на която бе оставен той,взе го и веднага щом видя изписаното име на екрана лицето и грейна:

диамантено-зелени-с тиренце
зеленооката-НЕ Е С ТИРЕНЦЕ!


________________________________________________________________________

-Ало?!
-Ъгх...къде си?-запита мъжки глас.
-Обувам се и излизам,защо?Ти къде си?-каза Сакура обувайки кецовете си.
-Хм..чакам те!-добави той и затвори.
-Чакай,кога,къде?Агхх...защо винаги го правиш САСКЕ!!-момичето викаше докато излизаше от къщата си.Тя заключи вратата след това провери дали не е забравила нещо,когато се увери,че не е тръгна към училището.
***
Защо има въпросителен и удивителен знам,след като Сак*ра знае кой и се обажда?
Какво е "Ъгх"?
Агхх-това също?
След препинателен знак се остава интервалче!!

_______________________________________________________________________
-Пак закъснявам!-възкликна Сакура лутайки се из коридорите.-Въхх...трябва да си взема една нвигация...отново се изгубих!
-Да ти помогна ли?-мъжки глас се чу някъде изотзад.

Няма НВИГАЦИЯ!!!
ВЪХ?

Съжелявам ако има някъде неясни неща,но просто не съм по описанията! xD надявам се главата да ви е харесала...и също така сори,че е кратка,но все пак,като за начало! blahblah

Ти НЕ МОЖЕШ ДА СЪЖЕЛЯВАШ.мОЖЕШ само да СЪЖАЛЯВАШ!
Sponsored content

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku) --> Коментари

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите