Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
bobi_gotini
bobi_gotini
Любител
Любител
Male
От : sofia
Рожден ден : 05.08.1997
Години : 26
Мнения : 224
Дата на рег. : 20.09.2008

red Здравей аз съм...

Чет Фев 12, 2009 9:32 pm
Здравей аз съм bobi_gotini


Казвам се:Борис
Роден съм:1997 г. 5 Август
От:София
Любимият ми герой от мъжете е: Наруто
Любимата Героиня от наруто е: са сега ддз
Пъвото ми изречение когато го видях за 1ви път казах: ммм тва ще бъде добро много добро


1. Имаш ли брат/сестра?(Как се казва):Сестра на име Алекс по голяма от мен с 2 години
2.Хобито ми е:Да играя CS,Ритам Футбол и да се ебавам с Господина по история като му викам Баба Скункс
3. Коя ти е любимата игра?Star Wars Republic Commando всичките версий Counter-Strike 1.6 Star Wars Battlefront II,Naruto Batlle Arena
4. За какво мечтаеш?Да направят машина като в галактик футбол да се пеобразим в геройте в наруто който най харесваме
5. Коя зодия си? Лъв
6. Най-добрият/та ти приятел/ка е: Янаки и Ванката
7. Кой е любимият ти учебен предмет: Литература
8. Кой е любимият ти цвят? Син,жълт и зелен
9. Кои са любимитети филми? (Защо?): Фантастичната Четворка защото ме кефат повечето сили на Human Torch
10. Имаш ли домашни любимци? (Какви?) : заек на име Лайти беше бял с червени очи ама го дадохме :tajen:
11. Имаш ли си гадже? (Малко инфо за него/нея): Без отговор,Без отговор :silent: :silent:
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш?:Как ще се бием срещо 120 училище с боксове
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш/омъжиш?: а тва вече незнам може би като мама на 20

14. В какво си най добър/а?: Counter-Strike,TransformarsqHakvane na PSP-ta
15. Любимото ти ястие, питие е...? Зелен Фасул,Салата Hапитки:Кола и минерална вода
16. Пушиш ли? (защо?)Не пуша но съм друпвал от пурата на тати и повърнах но първо станах зелен narutouzu

17. Пиеш ли? (защо?) НЕ
18. Какво правиш когато си сам/а в къщи гледам телевизия
19. В кой клас си? 5-ти
20. Можеш ли да готвиш? (Какво?) мога да пържа яйца да правя картофи да правя пилешки хапки и да празя салата е най лесното
21. Имаш ли GSM? (Каква марка?) Sony Ericsson W910i
22. Кое цвете ти е любимото?: Деделина май беше абе ддз

23. Страх ли те е от буболечки?: Стах ме е само акоми паднат на главата narutouzu narutouzu
24. Коя TV програма гледаш най-много:Nova TV Explorer там дават много интересни нища към девет часа вечерта дават за духове най великите ограбвания как да разрушеш цял небостъргач мн яко
25. Нещо интересно за теб...:зависи всекище види нещо интересно в мен като ме упознае може и да не види нищо интересно :m..!:
26. Дата на попълване. 12 Февуари 2009г
27. Твоя снимка (постави линк)за съжеление на обичам да се снемам а и съм сигорен че напрао сте умрели да ме гледате :hihi:
28. Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси:Както каза IVE-STORM(bg) но да направим такива сбирки ча да стигат чак до Казънлък и по далече
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Здравей аз съм...

Чет Апр 02, 2009 2:36 pm
28. Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси:Както каза IVE-STORM(bg) но да направим такива сбирки ча да стигат чак до Казънлък и по далече

Здравей аз съм... 637210 да радвам се, че и ти искаш така
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Здравей аз съм...

Съб Апр 04, 2009 1:09 pm
Не сте само вие,всички искаме ама няма толкова много фенове на Наруто поне за сега след 5 години ще е бъкона и ще си направим наш град Коноха най-големия от всички градове в България Здравей аз съм... 242502
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Здравей аз съм...

Пон Апр 06, 2009 11:18 am
14 в хакване на PSP!-та става мн. леско ,който иска да же мога да мъ го хакна, естествена и на и CS не обр1ртам гр1б :;): Здравей аз съм... 741743
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Здравей аз съм...

Съб Юни 20, 2009 8:55 am
Здравей аз съм... 787605 WeLcOmE Здравей аз съм... 787605
Sponsored content

red Re: Здравей аз съм...

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите