Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Shinoku
Shinoku
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 20.10.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 14.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto {Shippuuden}

red Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Нед Ное 06, 2011 12:55 am
Разяснение : Действието и развитието е по "Boys Before Flowers" само че малко по различен ! Пиша за мен и за Джи Хо (Kim Hyun Joon)!Действиeто и развитието на фика даже е реализирано в моята глава ! :D ...и искам да кажа,че може да имам грешки,било то правописни или пунктоационни грешки,но ще се постарая да нямам, в което не сам много сигурна ! Приемам критики, мнения или каквото и да е било , защото не за първи път пиша фикове ама все пак !

Приятно четене ! :)


Първа глава :

-Поспаланке,няма ли да ставаш вече ? Ехоо ?! Ставай вече ! Ще закъснеем за училище! Кое време е ?! Ставай вече ! - крещеше един глас. - Само още пет минутки и ставам. - отговорих сънливо гласът ми. - Няма 5 минутки,няма 10 минутки. СТАВАЙ!! - и ме удари по главата.
-Еее аман от тебе вече!Какво искаш?Искам да спя,остави ме!-мърмореше сънливия ми глас.
-Стига yuki-chan.Наистина трябва да ставаш да не закъснеем за час,защото този господин,който имаме първи час не ни е голям "фен".-каза приятелката ми тихо.Отворих едва-едва очи,прозрях се и какво да правя-станах.Оправих се набързо и излезнах.
Юри-чан,може ли да те попитам нещо?-попитах я аз,докато се опитвах да се събудя все още.
-Кажи Юки-чан?-отговори ми тя кратко.-Кои са тези F4?Толкова ли са извести? >.< -Охх ами как да ти отговоря.Казват,че те са красивите принцове на училище "Шинва".-отговори ми тя като гледаше към мен с любопитство.
-Красиви?!Боже,не ми се вярва.Те са една група брънбари,които искам да смачкам.-намусеното ми изражение накара Юри да се засмее.
-Хаха недей бъди толкова сигурна.Много бих искала да ги видя.Но все пак това ни е първи ден в това скъпоплатено училище.Хайде да не се забъркваме в неприятности още от първия ден?Ок?Че като те знам каква си...с този характер..всеки би те намразил.Не се обиждай!-подхили се Юри като леко ме бутна нарочно.
-Ох Юри,Юри...не се притеснявай,нищо няма да направя.Ще стоя настрана докато не ми прилее чашата.А тогава само стой и гледай!-засмях и се аз.
-Смехът ти е много зарибителен Юки!Недей се смей,че и аз ще започна да се смея.Моля те!-и тя започна да се подхилква и накрая избухнахме и двете в смях. *в мислите ми*:-Боже по улицата вървим и се смеем като луди.Всички ни зяпат.Какво ли си мислят?-"Тия двете са луди!"-сигурно това си мислят.Изведнъж приятелката ми прекъсна идиотските мисли.
-Охх,пристигнахме!Най-накрая!-каза тя.
-Като знам,че сега имаме с този господин,направо ми става лошо.То и на него сигурно му става лошо като ни види нас двете.-въздъхващо и отговорих.-Хайде да тръгваме!Дръж се Юки!Дръж се!-подхилващо ми рече тя.

----След училище----

Изчаках Юри пред училището,защото се разбрахме да се чакаме след това.Не знам за какво трябва да я чакам въобще,имала нещо да ми казва.Както стоях и гледах разминаващите ме хора,изведнъж пред мен се появиха три надути дами.
-Хей!И това ако не е новата ученичка?-каза едната,която ме гледаше все едно е видяла не знам какво.-Я я виж ти!Изглежда хубава Джинджър!-рече другата.-Наистина красива е.-коментираше третата.Е,аз не издържах!
-Гледайте колкото искате!-Безплатно е.И ако ще ми казвате нещо,казвайте го сега,ок?-малко* заядливо им отговорих,но те си го заслужиха.
-Хей,внимавай какво говориш!-Даа,мерси си приказките малката!-каза другата. *засмях се*
-Имате ли нещо да ми казвате дами или просто си губя времето с Вас?-направо ги извадих извън релси.
-Слушай малката!Наистина си мери прикразките!Изглежда за първи път си в това училище и ще ти простим.Но оттук нататък внимавай наистина какво говориш,защото може да се забъркаш с неприятностти.-и си отидоха наперено.Като се отдалечиха започнах да се смея.Не знам само как се сдържах да не им откъсна главите.Приличаха на три богати надути чапли.

-след 1 час-

В мислите ми:-Все още я няма.Каде ли е отишло това момиче за Бога?-притесних се аз.И отидох да я търся.След 10 минутно бягане я намерих да лежи на земята,а пред нея четерима млади господа.Определено бяха много красиви,но това не ме засягаше.Отидох при нея и и помогнах да се изправи.
-Какво е станало Юри?-притеснено я попитах аз като я гледах.Да не се е случило нещо?Защо плачеш?-..Без отговор..-
-Да се научи каде гледа и тогава.Малка глупачка.-отговори един студен и неприятен глас,който гледаше в страни.Погледнах го и наистина много се ядосах.Това бяха F4!Не мислех,че лидера ще е толкова отворен.Това преля чашата,да говори така за най-добрата ми приятелка.
-Хей ти!Богаташчето!
-Какво?На мен ли говориш?-отговори ми той като ме гледаше студено.
-Не,на теб говоря.Кой си ти,че ще обиждаш приятелката ми бе?-заядох се аз като гледах с проницание жалкия му вид на богаташ.
-Какво каза?Хей ти,кажи първо на тази жалка глупачка да гледа къде върви,защото оцапа обувките ми!Знаеш ли колко струват,а?!-развика се той.Аз наистина много се ядосах.Тотално.
-Какво каза?Жалка глупачка ли?Мери си приказките богаташче.Много мразя някакви надути богаташи като тебе да говорят така за приятелите ми,ясно?Не ме интересува колко струват,ясно?Тя ти се извини,това е достатъчно.Не знам какъв си даже и не искам и да знам,нито що за човек си,защото определено като те видях ми се повдигаше.*бутнах го на земята,а другите от бандичката стояха и май се "наслаждаваха" на гледката като се подхилкваха.*-това беше повече от достатъчно да го ядосам.Хванах за ръката Юри и се махнахме.А при тях ситуацията сигурно е била...

---У дома---

Прибрахме се с Юри в нас,понеже ние живеехме двете заедно-сами.Оправихме се и седнахме да си поговорим какво точно стана одеве?
-Кажи ми какво точно стана за да знам в какво точно си замесена?-попитах я сериозно в очите и и хванах ръката.
-Ем...бях отишла да си купя сладолед и нали се разбрахме да се чакаме след училище и като си го купих се разтичах *бързах*,защото ме чакаше.И без да искам се спънах в един камък и паднах и...сладоледа падна върху обувките на младия господин-Гу Джун Пьо.И той започна да ми се кара и ти точно в този момент дойде.Това е.Не те лъжа!-искрената и история ме накара да се замисля за нещо.Как може да има толкова отворени хора на този свят?И толкова......и аз не знам какви.При положение,че му се извинила,той пак,даже я накарал да го оближе.Уфф направо не ми се мислише какво щеше да стане ако аз не се бях появила на време.Но все пак станалото-станало!Всичко мина,но се опасявам,че този Гу Джун Пьо или както го наричат няма да стой кротко и със сигурност е намислил нещо.

---При F4---

-Това момиче...много ядоса Гу Джун Пьо.Чак ме е страх да не направи някоя глупост.-каза Со И Джунг на Джи Хо.
-Наистина...много смела беше да му каже такива думи,дори да гу бутне на земята.Това преля чашката.По физиономията като го гледам е намислил нещо,за което после това момиче няма да издържи и ще стане някоя беля.-рече Джи Хо на своя приятел,докато свиреше на класическата си китара.
-Хаха..не знам за Гу Джун Пьо,но едно е сигурно,-това момиче няма да издържи и 1 седмица.
-Аз и давам 3 дена.-отговори Soun Woo Bin.Ще се хванем на бас,ок?
-Дадено.-отговори Со И Джунг.
*в мислите на Джун Пьо*:-Няма да се измъкнеш толкова лесно.Утре истинското ми лице ще се покаже.Само почакай.Нито червени картони ще ти давам,нито нищо.Само гледай...ще те накарам да съжаляваш.



-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Пон Фев 27, 2012 6:09 pm
Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda} Komentar
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите