Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

+10
liuba4e
agressivebitch
No Pain, No Game
Hara
s.m.i.l.e.p.e.s.t
..Bunny-By..!!
LolliPoP
KoniTy
djeni
Butterfly
14 posters
Go down
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Нед Дек 25, 2011 2:29 pm
Изразете мнение! smile
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Пон Дек 26, 2011 10:31 pm
Много интересно фикче и тъкмо за празниците. Според мен пишеш много добре. Продължавай все така и в бъдещите начинания и се надявам да довършиш хубавото фикче smile
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Вто Яну 03, 2012 5:49 pm
На мен ми харесва много ! Очаквам с нетърпение следващата част ! smile All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 476926
LolliPoP
LolliPoP
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Коноха
Рожден ден : 29.03.1993
Години : 31
Мнения : 176
Дата на рег. : 22.01.2010

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Вто Яну 03, 2012 6:49 pm
Скоро ще я пусна ... Честита нова година на всички... За съжаление мойта година започва много зле ... Откраднаха номерата на колата ми @ All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 12694 rev и сега ще трябва да изкарам от джоба си 166лв,че да ми е готино...
Обещавам,че най-скоро ще пусна нова глава ако мога и две ... защото след това ме чакат много изпити и няма да мога ...
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Нед Яну 08, 2012 7:09 pm
ок чакаме с нетърпение следващите глави , защото фика нищо , че е сасусаку започна коренно различно , продължава да е коренно различен и това ме държи в напрежение All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 631890 All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 631890 All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 631890
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Пон Яну 09, 2012 10:01 pm
Съгласна съм с Тони ! smile All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 787605
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Сря Яну 25, 2012 5:46 pm
Ами...хареса ми това, че не започва със:
Здравейте.Аз съм **** на **** от ****.
Бийп.Бийп.Бийп.
-Ах, колко тъп будилник.


Представила си го по по различен начин.Началото обещава интересна история.Беше поставила нещо като:
"-Утре е Коледа ^_^", което ми беше много странно,но няма сега да коментираме това.Хубавото е, че не използваш тези емотиконки...жълтите.

Имаше на места неточности:
Биббб Биббб Биббб....-алармата огласяше цялата стая,нежна ръка се из подаде от завивките и удари часовника с цел да спре дразнещия звук.Часовникът затихна и не след дълго нежна фигура се надигна от леглото,косата бе разрошена,но някак си това придаваше повече стил на момичето,което изпъваше нагоре ръцете си и се прозяваше,почеса се по главата и след това отиде в банята където си взе душ.Пред огледалото тя огледа от главата си до петите си тялото(Чие тяло),след това се погледна отново в лицето и се усмихна лъчезарно,придърпа дрехите който бе оставила на леглото и започна да се облича,(може би точка?)не след дълго бе готова затова реши,че е време да слезе на долния етаж и да закуси.Влизайки в кухнята тя погледна и краичето("й" вместо "и") на окото си календара и се усмихна и(Не съм сигурна,но мисля, че когато имаш два съюза "и" в изречението пред втория се слага запетая) тихо промълви.(Две точки,следва пряка реч)

П.п-Знам,че си бързала.Като история много ми харесва!Различно е smile
LolliPoP
LolliPoP
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Коноха
Рожден ден : 29.03.1993
Години : 31
Мнения : 176
Дата на рег. : 22.01.2010

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Пет Яну 27, 2012 5:59 pm
Благодаря ... ще се постарая да не ги допускам тези грешки.... Надявам се да се хареса на всички..... Скоро ще пусна следваща глава.... All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 153877
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Вто Яну 31, 2012 10:44 pm
оууу супеер яко омг омг пусни я по скоро моля теее
No Pain, No Game
No Pain, No Game
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Сливен
Рожден ден : 27.06.1999
Години : 24
Мнения : 114
Дата на рег. : 12.09.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto; Naruto Shippuuden; Rosario+Vampire; School days;

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Съб Фев 18, 2012 6:59 pm
кога ще пуснеш 6та глава стана много интересно .. ^_^
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Вто Фев 28, 2012 3:39 pm
фикът е много интересен , но има доста правописни и пунктуачионни грешки , предполагам от бързане или недоглеждане - като например 'бурия , тенеска '' и т.н или '-Какво има приятел нима не ми вярваш? ' . Още неща не са ми ясни - когато Гаара за първи път взе Сакупа от студиото .. той нали я закара? как я закара като не и знаеше адреса и за първи път се срещнаха.. още нещо - беше Нова Година когато Саске спа с Сакура.. и тя замина за не повече от седмица.. и после се връща изведнъж и работи в студиото.. когато Гаара идва .. после разбира , че е бременна , води я на генеколог и тя вече е в 8-мата седмица.. All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 787605 All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 787605 и още нещо:


Премести главата си на рамото му и заспа.Саске я изгледа и се подсмихна доволен от себе си както винаги.(Мъже!)
-Ще настинеш ако спиш гола и отвита. –Тя само измрънка и се притисна в него.Саске въздъхна и дръпва завивката,завивайки и двамата.

как така е заспала после е измрънкала и се е притиснала в него ?


не знам как станаха тези неща... има някой моменти дето претупваш набързо и си губи смисъла .. иначе много ми харесва и очаквам другата глава..All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 637210
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Сря Фев 29, 2012 1:56 pm
Минавам само да кажа, че заглавието ме дразни. Не бива да е на англ. ез. Живеем в България и езика ни е красив. Защо трябва да е всичко на англ. ез.? Имаш пропускане на интервал след препинателния знак и на някой места си слагаш знаци като '' ^:^''. Не прочетох почти нищо, защото вече ми омръзва.
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Нед Мар 25, 2012 10:53 pm
Супер е, но е много досадно, че в повечето сасусаку фикове Сакура става майка, но така и не казват на Сасуке.
Абе, пръв път и веднага дете. Малко е депресиращо за 13 годишните читатели.
Тъкмо ще се научим да не вършим фатални грешки. :xx:
MIMS_1313
MIMS_1313
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Dobrich
Рожден ден : 11.06.1997
Години : 26
Мнения : 15
Дата на рег. : 06.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Darker than Black, Death Note, Naruto Shippuuden

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Нед Май 06, 2012 2:51 pm
мене ме кефи много All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 787605 но се надявам да не го спираш All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 856421
inner_me97
inner_me97
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : 0twъd realн0сtta ~*
Рожден ден : 04.03.1997
Години : 27
Мнения : 39
Дата на рег. : 22.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Kuroshitsuji

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Нед Май 13, 2012 5:04 pm
Много е доброо! All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 811726 Моля те, продължи да го пишешш All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 631890
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Вто Юни 12, 2012 10:14 pm
agressivebitch написа:фикът е много интересен , но има доста правописни и пунктуачионни грешки , предполагам от бързане или недоглеждане - като например 'бурия , тенеска '' и т.н или '


после разбира , че е бременна , води я на генеколог и тя вече е в 8-мата седмица.. All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 787605 All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари 787605 и още нещо

+1
добро е, но и описанията ти куцат и то много. Ако ги нямаше грешките щеше да се чете по-лесно. И още нещо 8 семици = 2 месеца. Не може да има сърцебиене, защото сърчицето му пораства след 4-5 месец smile Чакам с нетърпение следващата глава
Sponsored content

red Re: All I need it is You [Sasusaku] ---> коментари

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите