Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Save me! (Не е по Наруто) *коментари*

Съб Фев 18, 2012 4:39 pm
Авторката очаква коментарите ви тук smile
`Melody
`Melody
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Страната на чудесата
Рожден ден : 09.02.1998
Години : 26
Мнения : 287
Дата на рег. : 29.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Hakououki Shinsengumi Kitan, Mononoke Hime, Death Note, Durarara, Avatar-the last airbender, cowboy bebop.

red Re: Save me! (Не е по Наруто) *коментари*

Чет Фев 23, 2012 11:35 am
Пролог.
Правиш наистина прекрасни описания! Много ми харесва следният пасаж "Величествените му криле, разцепваха прохладния въздух, и застиваха неподвижно, оставяйки се на прегръдката на вятъра." Харесва ми и начина по който си обрисувала момичето и въобще целият пролог ми харесва. Има и няколко несъответствия и повторения например:
"Той направи един последен кръг и изведнъж се устреми с невероятна скорост надолу. Падаше така, сякаш всеки момент ще се разбие."
Това е птица, а не самолет или твърд предмет който да се разбие на парчета, тук по-подходящо е "ще се удари в земята" или нещо подобно.
"Лек сребърен, висеше през изящното й рамо."
Предполагам, че тук е изпусната думата "лък". Разбира се чак накрая, но това е механична грешка.
"Силите й се изчерпваха, но тя не го признаваше."
Тук това е излишно, защото никой не я пита.
"Малки, крилати, блещукащи същества. Изникваха от короните на боровете и буковете, показваха се измежду зелените стръкчета и листата на цветята.... По черният небосвод се разляха танцуващите, блещукащи като светулки, духове на гората. Светлинките им се смесваха с мъждукащите в далечината звезди. "
Близко повторение.
Като цяло много ми харесват всички представени картини.
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите