Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Комент на МАНГАТА

+6
Miss Inтerpol ^.^
Lubomir98
Thэ Dark Girl
vesko5551
pastinio
Sweeney Todd
10 posters
Go down
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Комент на МАНГАТА

Вто Май 08, 2012 1:49 am
Тук можете да изказвате своето мнение относно:
  • развитието на мангата

  • преводът

  • героите

и всичко друго. Коментирайте наволя всичко свързано с мангата Bleach.
avatar
pastinio
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : софия
Мнения : 56
Дата на рег. : 15.01.2011

red Re: Комент на МАНГАТА

Чет Май 10, 2012 10:51 pm
брей ма вие сте почнали вече да я превеждате и аз чак сега разбирам пфу вече почвам редовно да я следя  Комент на МАНГАТА 274454
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Комент на МАНГАТА

Съб Май 12, 2012 12:40 pm
anime_naruto написа:Относно Наруто....Не ви ли се стори,че когато Кабуто разряза Итачи,самото „нещо“,което се разпръсна от тялото на Итачи приличаше на листове хартия.Сетих се ка Конан.....  Комент на МАНГАТА 376805
В наруто разделът си има тема 'Комент на мангата'. Там можеш да пишеш за Наруто. Не в Блийч темата. Къде да го напиша още за да могът някои да го видят нз?????  Комент на МАНГАТА 519416
vesko5551
vesko5551
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Valhalla
Рожден ден : 30.05.1998
Години : 25
Мнения : 260
Дата на рег. : 15.05.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kuroko's Basketball, Naruto, One Piece, Oda Nobuna no Yabou

red Re: Комент на МАНГАТА

Вто Сеп 04, 2012 11:45 am
Глава 505 много ме накефи особено в началото дано продължавате да я превеждате ..  Комент на МАНГАТА 787605
Следващата грава ще е даже по хубава ...
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Комент на МАНГАТА

Сря Сеп 05, 2012 4:58 pm
И на мен главата ми хареса  Комент на МАНГАТА 386611
А ще става все по - интересно.
Вече нямам търпение да прочета следващата.
Lubomir98
Lubomir98
Състезател
Състезател
Male
От : Konoha
Рожден ден : 16.04.1998
Години : 26
Мнения : 1402
Дата на рег. : 28.06.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-man_Naruto Shippuuden_Bleach_Death Note_Fairy Tail_Helsing_FMA Brotherhood_Darker Than Black

red Re: Комент на МАНГАТА

Чет Сеп 06, 2012 3:55 pm
Най-накрая разкриха банкая на Ямамото!  Комент на МАНГАТА 394277
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Комент на МАНГАТА

Чет Сеп 06, 2012 3:56 pm
Крайно време беше да го видим този Банкай  Комент на МАНГАТА 386611
Следващата част обещава страхотна битка.
Очакваме с нетърпение
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Комент на МАНГАТА

Пет Сеп 07, 2012 12:49 am
~ Най-накрая светлина в тунела! Вече се бях отчаяла след смъртта на Бякуя >.< Нямам търпенние да видя новата битка  Комент на МАНГАТА 686
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Комент на МАНГАТА

Сря Сеп 12, 2012 11:54 pm
Направо страхотно се справяте с преводите. Евалата!
Ne7WoRk
Ne7WoRk
Manga Master
Manga Master
Male
От : *****
Мнения : 1131
Дата на рег. : 04.08.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Комент на МАНГАТА

Пет Сеп 14, 2012 2:12 am
Много благодаря! Надявам се и занапред да продължаваме да пускаме качествени преводи и то навреме.
Mаdneѕѕ
Mаdneѕѕ
Състезател
Състезател
Male
От : New Orleans
Рожден ден : 20.08.1914
Години : 109
Мнения : 1117
Дата на рег. : 10.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, D. Gray Man...

red Re: Комент на МАНГАТА

Съб Сеп 15, 2012 1:43 am
Thэ Dark Girl написа:И на мен главата ми хареса  Комент на МАНГАТА 386611
А ще става все по - интересно.
Вече нямам търпение да прочета следващата.
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Комент на МАНГАТА

Съб Окт 06, 2012 1:04 pm
Знаех си, че има нещо гнило. Изглеждаше прекалено лесно за Ямамото. Не мога да си представя направо, какво ще се случи в следващия чаптър, но мисля, че е крайно време да видим Ичиго отново.
Не се безпокой за забавянето, напълно разбираемо е, особено сега около училище. Благодаря за превода и успех занапред! blush
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Комент на МАНГАТА

Съб Окт 13, 2012 8:01 pm
Убиха Ямамото и унищожиха Готей 13  Комент на МАНГАТА 856421
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Комент на МАНГАТА

Нед Окт 28, 2012 7:24 pm
Не,не,не,не.. това вече е прекалено! Ичиго се пробуди, какво по дяволите?! Не стига, че е наполовина шинигами, а сега какво - другата половина куинши ли?! Нещо не ми се връзва, освен ако майка му не е била куинши! Въпреки че това звучи малко абсурдно, но не виждам друго обяснение по демоните! Реално погледнато може да е вярно, иначе не знам как ще стане всичко. Щом преди е видяла холоу-а и е спасила Ичиго, това показва, че не е била обикновена жена, но... ако е била куинши защо не го е убила? Нещо ми убягва наистина. Дано Кубо ни разясни малко какво се случва в следващата глава, че стана пълна каша.
Благодаря за превода! ^^
RINNEGAN GOD
RINNEGAN GOD
Развиващ се
Развиващ се
Male
Рожден ден : 08.07.1993
Години : 30
Мнения : 37
Дата на рег. : 02.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaze no Stigma, Rurouni Kenshin, Hellsing: Ultimate, Beelzebub, Kuroshitsuji, Samurai Deeper Kyo, Naruto, D. Gray-man, Berserk, etc.

red Re: Комент на МАНГАТА

Пет Яну 11, 2013 3:02 pm
Тити както го хокат, че е най - фейлнатия автор от доскорошното holy trinity of SJ май в момента успява да запали най - голям интерес(за разлика от предвидимия вече Киши). Интересно 'що обаче не направиха Унохана captain commander, а точно безотговорния Шунсуй(все ме съмнява, че първо са били избрали Укитаке, но той не е преминал медицинските тестове  Комент на МАНГАТА 787605 ), Унохана определено е по - мощна и с повече опит от Укитаке и Шунсуй, ама явно има някакви проблеми с главата(поне така изглежда).

Miss Inтerpol ^.^ написа:Щом преди е видяла холоу-а и е спасила Ичиго, това показва, че не е била обикновена жена, но... ако е била куинши защо не го е убила? Нещо ми убягва наистина.

Това, че е била куинши не означава, че е била убер-пауърд-килинг-машийн, спомняш си как размятваха Ишида в началото, а Гранд Фишъра си беше бабанка. Отделно може да е трябвало да избира между нейния живот или тоя на Ичиго(справка - Кайен и Рукиа флашбека).
avatar
pastinio
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : софия
Мнения : 56
Дата на рег. : 15.01.2011

red Re: Комент на МАНГАТА

Сря Фев 20, 2013 12:20 pm
какво стана с 526 чаптер ще го превеждате ли или сте се отказали от преводите?
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Комент на МАНГАТА

Чет Апр 04, 2013 12:45 am
Разплита се, разплита се ~ Краят наближава. Чакам с нетърпение цялата история на Масаки. Пък и ми е любопитно какво куинши ще е Ичи ;д
Така, сега към преводачите... момчета, знам, че е много голяма занимавка (и огромно мъчение) да се качва изображение по изображение. Обаче имам огромен проблем с Vbox7. С това животно изобщо не се разбираме. В смисъл, живея в чужбина и не знам защо, но изобщо не ми зарежда. Даже през прокси не иска. Не помръдва и с милиметър. Ще можете ли да качвате главите по обикновения начин? Благодаря предварително ^^
Ne7WoRk
Ne7WoRk
Manga Master
Manga Master
Male
От : *****
Мнения : 1131
Дата на рег. : 04.08.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Комент на МАНГАТА

Съб Апр 06, 2013 4:28 am
Работата е там, че в момента самата работа по мангата е в нещо като пауза и се качват само клиповете със субтитри към английската, иначе щеше да си бъде както е по принцип.
Sponsored content

red Re: Комент на МАНГАТА

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите